Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
17. júl 2010

ahoj......

@denisenko ....no ako ....Niskovi je lepšie?......

pekný víkendík 😎 😎

denisenko
17. júl 2010

ahojte, idem asi pomaly baliť tak aj notebook ide do kufra.... 😉 ešte dnes večer a zajtra do práce a huráááááá.......volno......zaslúúúžené 😝

denisko sa dnes tvári akože včera sa nič nedialo...a to vracal od rána askončil o 1O-tej večer..... 😝 a dnes akože úplná normálka.....zvládol pol žemle, čaj na ranajky a aj antibiotika .....a stále ma chuť na sladkosti....čiže je už ok... 😀

babiky lučim sa, už dnes isto neprídem a ani zajtrra....až v pondelok sa snažím urobiť kukuč 😀

jacka
18. júl 2010

ahoj.....

@denisenko ....tak predsa to bol vírus...ale hnusný....fuj.....neberte ho zo sebou 😉 ......len sa snaž urobiť kuk.......tu je nejak pusto 😒

vraj ochladenie.....ha ha ha 😠 😠 😠

jacka
19. júl 2010

dobré ránko..... 😎

dnes ideme do poradni ...sa teším..... 😵

leninka75
19. júl 2010

ránečko!! 🙂 🙂.............dnes sa hlásim z domu...idem na poradňu 🙂.............lilka sa rozhodla, že ide so mnou tak to vyzerá nacelý deň v PB.....mám naplánovaný kopec vecí a pešo s lilkou to potrvá......no čo už budeme mať babský deň 😀 😀 😀............

babuľky ďakujeme za pochvaly!!! 🙂

@aninka29 šikovnica si ty...........dovolenkové nákupy už hotové!!!! 🙂............cestovné poistenie už máš???

@jacka bože to bol hrozný sen!!! ☹ .............dúfam, že už sa nebude opakovať!!.............teším sa na infošky z poradne!! 😉

@denisenko to bol riadne hnusný vírus!! ☹ ..............a tie mandle už je rozhodnuté na 100%, pôjdu von?? ☹ ....akú ste mali cestu??...

leninka75
19. júl 2010

ma napadlo..neviem či sem siwi ešte chodí kuknúť, ale v sobotu mal simon narodky 🙂 🙂 😉 ..............všetko najlepšie prajem, cmuuuuuuuuuuk!! 🙂 🙂 🙂

bubba
19. júl 2010

čaute denisenko už si na svk?siwike odkážem idem jej napísať.čo máte nové?angína v lete?nepríjemnééééé 😅 cúďa malinké...

bubba
19. júl 2010

ješiš mi vynechalo písmenko...ospravedlnujem sa... 😅

aninka29
19. júl 2010

ahojte žienky 🙂

@denisenko šťastnú cestu..a ohlás sa nám 🙂 .dúfam,že je už Denisko v úplnej pohode 😵
@jacka ....prosíme si potom info z poradne 🙂
@leninka75 taktiež 🙂 ................samoška,že poistenie máme...to musí byť 😉 🙂 ..príjemný babský deň 😵
@bubba čááááu.....a kedy oslavuje Tvoja babulka? 🙂

bubba
19. júl 2010

moja oslavuje 26.teho.v sobotu bude oslava,pár fotiek potom hodím na fb 😉

jacka
19. júl 2010

jasné že hodím info.....som zvedavá kolko ten moj tučniačik váži 😵

@aninka29 ...a malej niečo berieš na jedlo či jej tam budeš zvlášť variť?......a tešíte sa..taká mini otázočka....to len aby reč nestála.... 🙂

tak aj ja sa pripájam k leninke.......všetko naj....naj...naj......posielame pusky...nech je zdravučký a má čoskoro surodenca 😵

no idem si hodiť do doky....o pol 2 tam máme byť aby som to stihla 🙂

aninka29
19. júl 2010

@jacka no jasné,že sa tešíme 😀 😀 😀 ...akurát tej cesty sa bojím bojím...ako to herečky zvládnu....dúfam,že dobre..........budeme zvlášť variť s kmotrušou pre detičky.......a nám starým guláš.....a hocičo 😀 😀 😀
ideme aj my za chvílu do mesta...potrebujem si niečo vybaviť ako vždy......to môj muž len zavolá a ja nech behám s deťmi...ešte k tomu tu mám zase sesterničku...aaaach jáj 😝

jacka
19. júl 2010

kuk kuk.....už sme doma......
Peťulo je zdravučký.....10740g.........o 2mes očkovanie 😔

všade na okolo hrmí blýska sa....a tu nič...dusno teplo....fuj 😝 😝

jacka
19. júl 2010

@aninka29 ...tak to budete mať riadne zásoby.... 🙂 😉 ...

nejaká som hladná..aj vlka by som......zjedla 😀 😀

kde je deni?....

aninka29
19. júl 2010

@jacka no super váha 🙂 🙂 🙂 ....dunkáčik malý 😵 😵 😵 .....

jacka
20. júl 2010

ahojte...... 🙂

@aninka29 .....no super...len keby už aj chodil žeby som ho nemusela vláčiť na rukách....

letty86
20. júl 2010

ahojte
sme domka, bolo fajn, až na tu horúčavu ☹
u dr. všetko o.k., až na to. že bábo je trošku nižšie položené a cítim také tlaky zospodu, tak snáď sa to nebude zhoršovať 😢 ...nemala ste to niektorá? beriem Magne, ale necítim zatiaľ výraznú zmenu
hormóny pracujú, som nejaká bez nálady
včera som poprala a ožehlila vecičky maličké 😵 , radšej teraz, kým ešte vládzem, ešteže sa včera trošku ochladilo, nebolo to až také strašné pri žehličke, dnes sa perie ďalšia várka....

denisenko
20. júl 2010

ahojte, babule..... 😉
joj, včera som si nenašla ani volnu minútku, ale dnes vás aspon pozdravím.... 😉 ideme k sestrám na návštevu, pozrieť deti, takže asi až večer kuknem...... 😀 včera sme boli s Niskom u Mudrej a zobrala mu výter z hrdielka, ale podla toho, aké má príznaky už asi rok to bude mononukleoza... 😝 uvidíme v piatok, ideme na krvičku..... 😝
pekný horúci dníček..... 😀

letty86
20. júl 2010

deni, vitaj doma, pekne si to tu uži 😵 😵 😵 😵
Niskovi držím palce
jaaaj, dievčatá, kráááásne fotky ste pridali 😵 😵 😵 😵

jacka
20. júl 2010

ahojte..... 😵

@denisenko ..ako je doma?.........juj no dufam že to mono nebude.....daj vedieť

@letty86 ......a ty sa ako máš.....už perieš..... 😵 😵 krásne... 🙂 ...zlaté časy..ja som to robila takto pred rokom......
a ozaj aký bude kočík?

jacka
20. júl 2010

bazen napustený.......padááááme 🙂

leninka75
20. júl 2010

ahojte žubrienky!! 🙂 🙂 .....konečne som sa sem dopracovala.......včera na poradni som pochodila ako väčšinou....Dr. tam nebol 😠 😠 ........že vraj dovolenkuje, len nechapenzi prečo mi dával poradňu, veď určite vedel kedy plánuje dovču 😖 😖 .........tam mi aspoň sestrička zmerala tlak a dnes ma poslala na cukrovkový test lebo Dr. ktorá to robí ide od zajtra na dovču a potom sme zasa my preč........do roboty som sa dotrepala len pred chvíľkou a aj to mi už stihla 2x vypadnúť elektrina 😒 😒 .........cukor mám v norme aj keď blízko 7...ale to bude tým, že už týždeň sa napchávame tortami 😀 😀 😀 😀 .............

@aninka29 kde ste sa dali poistiť???.....

@denisenko ...ani si nestihneš užiť SK, keď budete teraz chodiť po návštevách ☹ ........som zvedavá čo to vlastne denisko má?? 😨

@jacka ...parádna váha!!!.....ty už musíš mať svaly ako stalone 😉 😉 😉 ............kupky, kupky ....veru tam je najlepšie 😵

@letty86 ....tak už si sa pustila do výbavičky, šikulka!! 🙂 🙂 .....včera som si kúpila 3 bavlnené plienky s potlačou, neodolala som strašne sa mi páčia a po lilke mám len biele.....ja plánujem pranie až po taliansku......super, že je drobček OK!!....... 🙂

leninka75
20. júl 2010

tak nič....pa, pa 🙂

jacka
20. júl 2010

ahoj leni.... 😉 ...pa.....

u nás aj svieti aj prší........si možem vybrať 2v1 😝

veru dobre je v bazene...sme museli kupiť nový........spravila sa diera....a nič nelepilo....... 😝

denisenko
20. júl 2010

haloooooo............. 😀
už sme domka, denisko unavený v posteli ale aspon sa poriadne vyhral s detičkami.....u sestry rovno školka..aj suseda jej doniesla deti na stráženie 😀 😀
a zajtra budú výsledky z výteru......som zvedavá 😎
jej, tehulky, ako vám to uteká......čoskoro budú nové detičky...... 😉

@jacka aj ja chcem bazéééééééén.......ale zo solidarity k Niskovi sa varím vo vlastnej šťave 😝

denisenko
20. júl 2010

jej, pršííííííííí.......................

jacka
21. júl 2010

dobré ránko.... 😎

@denisenko ....ja chcem dážd.......... 😉

leninka75
21. júl 2010

ránečko!! 🙂 🙂 .........na porazenie včera!! 😠 .......trošku večer pohrmelo, popršalo a vypadla elektrika na viac ako hodinu, zrovna v čase keď lilka už vypytovala kakavko!!!...........ešteže máme v pivnici plynový varič!!.........ako sme tam mlieko ohriali, tak zapli elektriku!!! 😅 😅.......

@denisenko ..veru deni strašne to letí!! ☹ ☹ .........sme zvedavé na výsledky!!

jacka
21. júl 2010

ahoj leni......zákon schválnosti?

vyzerá to u nás ako v auguste ráno....... 😝

jacka
21. júl 2010

@leninka75 ..ako v poradni?........všetko tak ako má byť? 🙂 ...rastiete 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre