Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
26. júl 2010

@denisenko aj tak sa dá 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. júl 2010

@aninka29 tak 3 v 1? 🙂 to máte pekne na kope 🙂

denisenko
26. júl 2010

tak nad tým rozmýšlam.....žeby som si skočila k susedom do bazena????sú ešte tento týžden na dovolenke.... 😀

aninka29
26. júl 2010

no veru.................ale som rada,nemusím sa ja starať o darčeky pre deti...všeeetko nakúpil manža v Nemecku...aj ten pultík s náradím pre Simušku,čo som rada,lebo tu som ho nikde nevidela.......ja jej už len dokúpim nejaké oblečko a toť vsio....a samoška torty objednám..mňam mňam

aninka29
26. júl 2010

@denisenko jááááj.......veď si skoč..treba trošku rozvíriť vlny 😀

denisenko
26. júl 2010

@aninka29 a ty nepečieš? 😨

denisenko
26. júl 2010

a mne tatinko tiež kúpil kufrík na náradie..... 😀 mamina má celý arzenál šrobovákov a podobne, tak treba 😀

aninka29
26. júl 2010

ani neviem čo dnes dávajú v telke...idem kuk...včera som si kukla Tróju..som to videla tisíckrát...ale kto by odolal pohľadu na Erica Banu 😵 😵 😵 .....Pitt sa môže schovať 😝 😝 😀

aninka29
26. júl 2010

@denisenko to fakt.....no super....ty si kutyil s.r.o.?? 😀 ...čo všetko sa v tebe skrýva 🙂

denisenko
26. júl 2010

@aninka29 no niekto tie rozbité hračky opraviť musí......tatinko hodí do koša ale ja tým smutným Deniskovým očkám neodolám....staré ale oblubené, tak lepím a opravujem a 😀 drotikujem 😀

ja idem kuky kuk asi staré české.....panoptikum, predsa som už trochu stará 😀 😀 😀

aninka29
26. júl 2010

nejaké medové týždne dávajú.......ak si myslím,že je to to čo si myslím...tak aj zaspím pri tom 😀

aninka29
26. júl 2010

@denisenko tak to dojdi aj k nám......u nás sa všetko vyhadzuje 😝 ......aj dnes som sa chystala robiť inventúru............ale potom som si spomenula,že mám sviatok..tak som nerobila nič 😀

denisenko
26. júl 2010

@aninka29 no čo, tak pospomínaj na medové týždne 😀 😀 😀

denisenko
26. júl 2010

@aninka29 aj ja by som to najradšej všetko vyhádzala, ale niekto to potom hladá v koši..... 😀 😀 😀 😀 😀 chudatko moje, ked iné nemá....... ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
26. júl 2010

no idem sa skúsiť utopiť... 😀 😀 😀 dobrú noc 😉

aninka29
26. júl 2010

@denisenko ..och....tak to by som musela asi dlho loviť v pamäti 😀 😀 😀 .....srandujem..my sme si naše medové týždne užili....každý večer naliatí v moku na disce 😀 😀 😀 😀
ale inak,to je pekné,že si tak váži hračky 😵 😵 😵 ...............ja tiež musím so Simonkou dlho dlho vyjednávať,keď chcem vyhodiť nejakú hračku...napr. minule som šla vyhodiť jednu bárbinu,lebo Simuška ju omalovala ani neviem s čím všetkým...vraj "mami,ja som chcela,aby bola pekná"...a potom ju celú dolámala..nohy,ruky.....vraj" ja som chcela vidieť,kde má pindulu" 😀 .......nasadiť späť sa to nedalo.....mňa to nerváčilo...tu noha,tu ruka tu hlava 😝 😀 ...........a proste

aninka29
26. júl 2010

@denisenko neutop sa nám 🙂

idem aj ja....dobrú nocku ženičky 🙂

jacka
26. júl 2010

vidím že ste to už zabalili......veru deni..neutop sa.....

ja padám......do hajan......dobrú...

posledná a žeby aj prvá?.... 🙂

mucinka27
26. júl 2010

Awojte kočulky moje došla som vas pozriet na želanie z *Facebooku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Všetkym našim Julovim 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 detičkam prajem všeeeeeeeeeetučko najlepšie k narodeninkam,krasnim 4 kočkom.Cmaaaaaaq

jacka
26. júl 2010

@mucinka27 ..........fíha ty si rýchla 🙂

jacka
26. júl 2010

@mucinka27 dakujeme.....

mucinka27
26. júl 2010

AKO BLESK🙂)

utka
27. júl 2010

Ahojte. Žeby prvá? 😉
Idem pracovať. pekný deň vám prajem.

jacka
27. júl 2010

dobré.....

tak žeby ani prvá ani posledná... 😖 😉

@utka aj tebe utka......príjemnú prácu 😉

utka
27. júl 2010

Ďakujem. Dnes sa mi nejako nechce... 😖

aninka29
27. júl 2010

bré ránko 🙂
@mucinka27 naša ďakujeme 😵 🙂 🙂 ...
@utka príjemný a rýchly deň v práci 🙂

nám tu prší už od rána........taký čas len vylyhovať 😝 ...a ja mám dnes tolko práce.....nechce sa mi 😝

denisenko
27. júl 2010

dobré ránko.... 😉
ešte som tu, šefka volala, že na 9-tu stačí..... 😵
@utka ani mne sa tak nechcéééééééé..... 😠
@aninka29 tak to máme rovnako, aj nám pršalo ale už prestalo......a voda včera bola studená brrrr a ten vietor.... 😖
@mucinka27 dakujeme 🙂

denisenko
27. júl 2010

no tak ja už idem pomaly offf......pekný den 😉

utka
27. júl 2010

My dnes našťastie nemáme veľa práce. Tento týždeň som v kancelárii...
U nás svieti slniečko 😎 ... Huraaaa

leninka75
27. júl 2010

ahojte!!! 🙂 ..................konečne sa mi podarilo vytlačiť muža od PC.....furt napaluje nejaké video 😠 😠 ..................včera u mudry nič moc...dostali sme sirup na alergiu a ak by moc puchlo tak hydrokortizónové čípky.......a že ak chceme pošle nás na alergológiu.....som sa pekne poďakovala 😖 😖 ........................ako som si myslela, že si pred dovolenkou posedím s vyloženými nohami, tak nehrozí!!!...............muž vymyslel maľovanie......práve ma čaká kúpeľňa!!!!. 😝 😝 😝 .............

@jacka .....krásne kvietky 🙂 🙂 ..............a tie fotečky!!! 😵 😵 ...............peťulko sa už púšťa...šikovný chlapček!!! 😵 😵 😵 ............fakt celá maminka!!! 🙂 🙂 🙂 .............ozaj Habakuky sú od vás ďaleko???...........

@denisenko .............ďalší skrytý talent...domáci kutil!!! 🙂 🙂 🙂 ................dnes už pracuješ???

@utka ..kde máš teraz vikinka???

@aninka29 ..už bola oslava???..........

mini bubbe prajem všetúčko najsamlepšie k 4 rôčikom!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre