Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
27. júl 2010

leni, ahojky.
Viki je doma s manželom. Celý týždeň.
My tiež doma makáme-prerábame obývačku. Stierkovanie, maľovanie, nová obývacia stena a sedačka...Už nech je to hotové, lebo mám z toho mindráky. Budem chodiť z práce do práce domov... 😠

jacka
27. júl 2010

@leninka75 ...dakujem 🙂

@utka ..no nezávidím.....ale aspon budete krajší 😵 ...ty ešte budeš mať dovolenku?

jacka
27. júl 2010

@leninka75 ..to fakt alergia?....a na čo?.....

juj ideš makať s bruškom?....by som funela ako lokomotíva 😔

utka
27. júl 2010

@jacka , nie, nebudem mať dovolenku...To budem upratovať po večeroch. Tento týždeň sa snáď podarí vystierkovať, budúci vymaľovať a upratať...Viki asi pôjde k našim.

jacka
27. júl 2010

@utka ...to budeš makať po nociach.... 😔 😔 ..uff.......Viki je zvyknutý na vašich?.....lebo tento moj pricucok by veru na dlho našiel 😝

jacka
27. júl 2010

ideme von na chvilu............

leninka75
27. júl 2010

@utka ...........juj, ale sa budete tešiť z pekného novučkého 😵 😵 😵................tá robota stojí za to 😉

@jacka .......uf hotovo 😝 😝 😝 ................veru som aj funela jak lokomotíva 😀 😀 😀 ............podlahu som stierala po kolenách........večer ide muž omaľovať šatník, tak zasa zajtra čistím to 😝 😝 😝 ................mudra to ohodnotila ako silnú alergiu na hmyzí poštip ☹ .............akoby som to nevedela, šak to má po mužovi.....on má tiež hneď hrče!!!...........veru ju tam nejdem dať trápiť 😝 😝 .......................padám zasa, príde moja babka ešte lilke povinšovať......nestíha lebo bola v medžugorí na púti................možno večer, pa 🙂

utka
27. júl 2010

jacka, nie po nociach, po večeroch...však keď sa do toho pustím a budem mať voľnú ruku, nikto mi nebude zavadzať, tak to mám rýchlo poupratované...
Viki bol len raz u našich na týždeň a páčilo sa mu. Vraj do ZV ku svokrovcom nejde, lebo mu tam nebolo dobre...čomu vôbec neverím, lebo aj tam ho tak romaznávajú, že až...
Aj ja som si myslela,keď mal 1.krát zostať vo ZV, že to nezvládne, ale v pohode. A to je aj on môj prícucok...ale keď s ním nie som, tak je dobre. Keď s ním som, tak všetko len mamina...

aninka29
27. júl 2010

nám tu leje a leje a leje a leje...............boli sme na kávičke u švagrinej......a teraz už iba čakám kedy bude aspoň 18:00 🙄
pustila som sa do upratovania skrine.....kopu vecí som zase vyhádzala......ja nechápem ako sa to všetko kopí 😝 ...už som si aj nachystala na jednu kôpku veci,ktoré berem na dovču...nooooo nevem nevem.......ale asi si požičiame kamión 😀 😀 😀

aninka29
27. júl 2010

a juchu......zajtra už bude mať Sabuška a moje krstniatko Ninuška nové káááááry 🙂 🙂 🙂 ...dostanú ich obe predčasne k narodeninám...........už len nech prestane liať.....aby sme ich mohli vyskúšať 🙂

aninka29
27. júl 2010

a idem si zaliať kávu,lebo tu zaspím
a už viem čo som chcela
@utka prajem ti veľa síl pri upratovaní...viem,že si puntičkárka v upratovaní,ja tiež...tak sa viem vžiť do tvojej kože...že ideš domov s tým..že je všetko hore nohami
aj ja som chcela tento rok malovať...v obývačke tiež treba novú stierku...ale kašlem na to..a vydržím ešte jeden rok...teraz by to bola zbytočná práca...keďže mám zase zadarmo potapetované steny Sabkinými packami a o obitých rohoch ani nevravím 😝

aninka29
27. júl 2010

@utka a nezabudni potom na fotečky novej obývačky..nech sa pokocháme 🙂

jacka
27. júl 2010

@aninka29 ...ja by som bola rada keby bolo 20.00.....šla by som aj ja spať..nejak dnes nemám energiu na nič 😔 😝

denisenko
27. júl 2010

@leninka75 čo sú to Habakuky????? už som v práci , dnes celý den...sa mi zdá..... 😠 ozaj a nemáte vy všetko novovymalované, ked idete zas malovať? alebo to po častiach??? 😅
@jacka si sa ráno nahnevala, že nie si prvá, ked si zmizla????? 😀 😀

aninka29
27. júl 2010

@denisenko čááu..makáš,makáš??? 😀

denisenko
27. júl 2010

@jacka sa ospravedlnujem, moj kon asi zožral poslednú stránku....... 😀 😀 😀 😀 až teraz mi ju vyhodil..... 😀

aninka29
27. júl 2010

@jacka mne stačí odbitá 18 hodina...a som v energii 😀 ..okúpať Sabušu,uložiť do hajan...potom Simušu,nakoniec seba....poklebetiť s mužom a šup šup k telke 🙂

denisenko
27. júl 2010

@aninka29 makám, veru......a ešte aj budem.....šefovci celí happy že som spiatky, vraj sa hostia sťažovali na moju náhradu 😝 😝

denisenko
27. júl 2010

no ja sa dnes k telke nechystám...prídem o pol desiatej a ašup šup do postele..... 😀

aninka29
27. júl 2010

by ste sa pošúlali aké tanečky dáva teraz Sabuška pri piesni waka waka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...sa tu šúlam 😀 😀 😀

aninka29
27. júl 2010

@denisenko no ved vravím...nenahraditelná 😵 🙂 🙂 🙂

denisenko
27. júl 2010

@aninka29 šak natoč, a daj na FB nech aj my máme kultúrne vyžietie 😀

denisenko
27. júl 2010

ja som blbáááááá.....že vyžietie....vyžitie 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
27. júl 2010

@aninka29 slovenky sú nenahraditelné...preto nás tak radi zamestnávajú a je ich tu kooopuuu 😎

aninka29
27. júl 2010

@denisenko nedá sa....hneď ako chytím kameru do ruky.....konec 😠 😀 ......a tak som ju chcela točiť..nech vidí aj muž

denisenko
27. júl 2010

@aninka29 škoooda ☹

aninka29
27. júl 2010

@denisenko škoda veru...stálo by to za kuk 😀

jacka
27. júl 2010

@denisenko ..habakuky....je rozprávková dedina.na DOnovaloch......je tam suepr..odporučam každej tam isť.....sme tam boli v lete ked bol Peťko v brušku ...teraz to uvidí na vlastné očiská 😉
http://www.habakuky.eu/HABAKUKY_OBRAZY/logo_web...

denisenko
27. júl 2010

@jacka nejako mi to nejde otvoriť, len to logo>....ale asi viem, čo to je...rozprávkovú dedinku som videla v telke 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre