Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
17. aug 2010

ešte som zabudla................včera som bola na poradni.............a čuduj sa svete Dr............ tam normálne bol 🙂 🙂 ............len popočúval laurišku cez bruško, trošku postláčal.............ale posťažovala som sa, že pred dovolenkou som mala trošku svrbenie a že som sa natierala candibene...............tak kukol a že pleseň 😝 😝 😝 .............dostala som vkladacie tablety a krémik a o dva týždne na sono.....................zatiaľ sa lúčim, ževraj sa ideme hrať na autobus 😀 😀 😀 .............a treba mi skočiť aj do obchodu................pa, pa

utka
17. aug 2010

leni, bodla by dovolenka, ale nemám...už mám málo, tak musím šetriť. Viki je u svokrovcov a budúci týždeň bude u našich. A potom koniec veľkých prázdnin 😉.
aninka, vitaj. Tak ste sa dobre mali, to je hlavné...

denisenko
17. aug 2010

jej, herečky - dovolenkárky, vitajte.... 😉 konečne to tu ožilo......tak hor sa s fotečkami, nech len ticho závidím...... 😅 ale v dobrom...... 😉

konečne,vraj prestalo pršať a do konca týždna majú byť zas horúčavy......z extremu do extremu tento rok... 😔
ale už dozreli jablká, tak to je znamenie,mže čoskoro po zbere pojdeme domov......už vo snoch zariadujem 😀

aninka, aj my sa pripájame Sabínke všetko naj želáme....včera som vyšmírovala jednu foto na FB kde ste všetci....nie je Sabínka akási velká?????a ja že stále bábatko.... 😀 😀 😀

denisenko
17. aug 2010

@leninka75 joj, vkladacie tabletky??????teba neštípu????a more nepomohlo na plesne???? 😕

jacka
17. aug 2010

@leninka75 ...mne pomáhal jenamazol....či tak nejak sa volal....a tiež som mala skoro celé teho len problemy s tým...ale ku koncu to bolo fuč 😝 .............................aká bola cesta?.......len posur muža...aby sme foto nekukali cez zimu 😉 😉 ....................................jáj veru.....dovolenka bola len pre muža a Maťka.......Peťko bol s tolkých lusí v takom šoku....že nechcel ani otca....tak bol v kuse pricucnuty na mne.........a o nociach ani nejdem vravieť 😝

@denisenko ...zas šmíruješ??? 😀 😀 😀 😉 ....pojdem aj ja 😉

jacka
17. aug 2010

@aninka29 ........sa tešíme na fotečky........hlavne že ste cestu zvládli ...a ste doma celý a všetci 😵 😵 ..................to vie š detičky to všetko beru inak 😉

podovolenkovali..........sme......aspon som vypadal z domu...trochu zmeny nám neuškodilo 😵 .....len s takým drobcom by som tam už nešla..... 😔

leninka75
17. aug 2010

@denisenko ............zatiaľ neštípu, ešte som si nedala 😀 😀 ...............dnes dám prvú...potom poviem ako........a na koľko by ste prišli domov???................

@jacka ............ja som to tiež povedala mužovi, že najbližšie dva roky nie som ochotná sa nikde trepať s malým deckom..............z tej dovče by som aj tak nič nemala a tie rárohy čo by sme museli trepať!!! 😝 😝 ................no škoda hovoriť...............

@utka ..............so svokrovcami už lepšie?.........

leninka75
17. aug 2010

dnes už asi nikto......že...tak dobrú!!! 😔 😔 😔

utka
17. aug 2010

leni, neviem, či lepšie...bavíme sa akoby sa nič nestalo, ale ja na to nikdy nezabudnem...takže to už nikdy nebude OK...
Obývačka vyriadená. Zajtra dávame sedačku...
Tak dobrú nôcku.

jacka
18. aug 2010

dobré ránko.... 🙂

@utka ...ani nehrozí žeby to bolo znovu v poriadku?

leninka75
18. aug 2010

ránečko!!! 🙂 ................konečne som vstala v normálnom čase a nie o deviatej 😀 😀 😀 .....................a už od včera rozmýšľam čo mám variť 😝 😝 😝 😝 ......................čo idete vy?

aninka29
18. aug 2010

dobré ránko žienky 🙂 ...včera ma tak príšerne bolela hlava,že až až 😝

@leninka75 ja mám od včera mäso a lečo....dnes nevarím.......vlastne dnes nerobím nič 😀

@jacka budú fotečky...len je ich tolko,že sa mi nechce sťahovať....ale snáď sa idem do toho pustiť 🙂 ....veď aj ja chcem vidieť tie vaše.......inak my sme s kmotrou vraveli...že sme neboli na dovolenke,ale na výlete 😀 ......teda dovolenku mali akurát chlapi...tí nerobili nič,ale vôbec nič....akurát nervy žrali 😀 😀 😀

@denisenko z dovolenky si vyšmírovala foto?? 🙂 .......Sabuška vyzerá byť velká kvôli tým vláskom čo má...tie mýlia každého vieš.....................ale aj tak..bábatko už nikdy nebude 🙂 🙂

leninka75
18. aug 2010

a rozhodla som sa, že nevarím 😀 😀 ............polievka ešte je a zostalo zopár palaciniek zo včera, a keďže moje decko je lenivé skočiť so mnou do obchodu tak bude mať včerajšie jedlo 😀 😀 😀 😀 ....................možno sa poučí 😉 😉 😉

@aninka29 ................takže tiež taká dovča pre chlapov!!! 😀 😀............poznáme!!!!................ a teraz máš muža ešte doma???............

jacka
18. aug 2010

@aninka29 ....len sa posnaž ...včera ja som tiež šmírovala na fb..ale velmi rýchlo.....Peťko zle večer spal..... 😝 😝 ....v tichosti možem závidieť 😉 .....ale ťa obdivuje že si išla aj s malou Sabínkou 🙂

@leninka75 ...ani ja nevarím ....som včera zapekala kaleráb...ostal.....tak vymyslieť už len na zajtra..... 😝

tak to vyzerá že dovolenku tu maju len chlapi.....to je nespravodlivosť 😝 ..... 😀 😀

jacka
18. aug 2010

@leninka75 ako sa má Laurinka v brušku?..... 😵 😵 ......sa ti to pekne kráti 🙂 ....sa teším ked už bude tu s nami 😵 😉

jacka
18. aug 2010

to čo je za zimu a vetrisko vonku 😠 😠 😠

utka
18. aug 2010

Ahojte!
jacka, nie, už nikdy sa to nedá do poriadku, aj keď sa tak budeme tváriť...Už som si urobila mienku a tú nezmením...
Ja mám na obed tiež jedlo od včera, či predvčera-Boloňské špagety.
Ja si na dovolenku nesťažujem, ja som si oddýchla. My sme sa pri malom striedali a keď som sa ja slnila, tak Viki bol v tieni s tatinom a so starkovcami...

jacka
18. aug 2010

@utka ....aspon si zistila čo je zač.......... ☹

aninka29
18. aug 2010

žienky dala som pár fotečiek na fb..ak chcete tak kuk 😉

utka
18. aug 2010

aninka, super fotečky...Babulky sú už riadne veľké.
jacka, najhoršie na tom je, že ona vyrastala s mojou maminou a poznáme sa dlho, predlho. však s mojím manželom sme už skoro 7 rokov manželia a pred tým sme spolu chodili 10 rokov...nevedela som, že si také veci o mne celé tie roky myslí...

jacka
18. aug 2010

som dnes úplne k.o..... 😝 😝 Peťko úžasný...ani na rukách ani na zemi...ani stáť ...ani chodiť..ani ležať....len revať...revať.....a mne píliť nervy... 😔 ...nervy má už v.... 😖

@utka ☹ ....to je potom škoda....... ☹ 😔

@aninka29 ..bola som kuk.......hned by som šla aj ja 😵

utka
18. aug 2010

jacka, no čo už. Nevadí...aspoň viem svoje...a keď bude zle, tak sa to dozvie veľa ľudí...a nepochopia!

utka
18. aug 2010

Dobrú noc!

jacka
19. aug 2010

ahojte...... 🙂

utka
19. aug 2010

Dobré ránko!
...a zase len makať...

jacka
19. aug 2010

@utka ..aj to treba 😉 ....príjemnu prácu 🙂

idem robiť palacinky.......mnamky 🙂

jacka
19. aug 2010

aninka...už ste robili oslavu?

leninka75
19. aug 2010

ránečko!! 🙂 ................dnes nás úspešne zobudila moja mamina, včera sa vrátili z dovolenky, tak sa hlásila 😀 😀 ......

@utka .......čo sa stalo už sa neodstane!!!!.......aspoň nejako vychádzate 😒 ........to ste s mužom už tiež pekne dlho spolu!!! 😵 😵 😵

@jacka ..............Lauriška sa má z nás asi najlepšie 🙂 🙂 🙂.......žiadne starosti, je pekne v teplúčku, vo vodičke..........len ja začínam mať také predpôrodné depky, ako to všetko zvládnem, že som si pekne navarila, či mi to bolo treba a tak....veď možno poznáš 😉 😉................peťulko mal včera zlý deň?? ☹ ☹ ☹ ............

ja si tu píšem na šporáru mi kypí hrachová polievka 😅 😅 😅 😅

leninka75
19. aug 2010

@aninka29 ..................juj podľa fotečiek ste sa mali dobrúčko!! 😵 😵 😵 .................a sabinka je uz fakt velka babulka!! 🙂
@utka ..................krááááásna obyvka!!.................super farba!!!................stálo to za to!!! 🙂 🙂 🙂

utka
19. aug 2010

leni, veru, stalo sa a už sa neodstane...kašlem na to, ale nezabúdam!!!
jacka, palacinky...mňaaaam...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre