Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
26. aug 2010

Ahojte!
jacka, myslíme na tebe, nech si rýchlo v poriadku!!!
leni, ale kdeže? Ešte manžel skladá obývaciu stenu. Nemá čas, keď chodí aj do práce...Ešte dve skrinky a je hotová. A potom už len rozmiestniť a upevniť a fajront.
Môžeme búrať WC-ko 😢

utka
26. aug 2010

Kde ste všetky???

aninka29
26. aug 2010

jaculka naša....myslíme na teba.......chjoooj,ako tu chýbaš ☹

@utka takže vy postupne prerábate všetko.....záchodom končíte...či ešte niečo ostáva?...robotu nezávidím...ale to všetko novučučké,voňavučké áno 😵 😵 😵

aninka29
26. aug 2010

zajtra nám držte ženušky prsty.....aj ked ja si myslím,že Sabuška je úplne v poriadku....... 😵

utka
26. aug 2010

aninka, budeme držať...silno!!!
Neprerábame všetko. Už všetko máme prerobené...ale záchod musíme rozbúrať, lebo nám vraj niekde preteká a zateká nám to až v kuchyni. Takže ujovia to prídu opraviť, keď manžel odbije obkladačky a tak...a potom ešte vymaľovať kuchyňu,ale to asi až v zime...
Volala som s našimi, aj s Vikim. Uštipla ho vraj včela a vôbec neplakal. Naši si mysleli, že má v pršteku triesku a to žihadlo ☹.

utka
26. aug 2010

Dobrú noc a pekný víkend 😉

utka
27. aug 2010

Dobré ránko!

jacka
27. aug 2010

ahojte....dakujem ste zlatučké.....strašne zle sa mi pozerá na obrazovku..

@aninka29 ....silno držím palčeky.......

@utka ..aj tebe krásny víkendík.... 🙂

som chcela večer kuk ale nevidela som .....konečne nesvieti slnko.....hurá....dnes idem na kontrolu.....dufam že to bdue v poriadku aj ked na oko riadne nevidím......že sa to upraví.....ešte musím zájst na kožné.........suseda mi poradila že tento uraz mám prehnať cez poistku.....a ak budem mať trvalé následky tak mi zaplatie......no dufam že nie....že aj tvár bude v poriadku...nie je tam toho vela ale just pod okom kde to vidno....

jacka
27. aug 2010

@leninka75 ..to vieš závisloť.......len svetlo vadí.....

ak som dobre videla mirrinka čaká babätko?.......tak zo srdiečka blahoželám že sa to podarilo.....

utka
27. aug 2010

jacka, držíme päste aj tebe, nech si rýchlo OK.

leninka75
27. aug 2010

ahojte!! 🙂 .............hurá navarené!! 🙂 ....

@aninka29 ...........potom podaj info......

@utka ..... vikiho už beriete domkov???.......či až v stredu??....

@jacka ................nenamáhaj si zbytočne oči.......veď keď sa ti vyliečia tak si to vynahradíš 😉 ........potom povedz ako si dopadla na kontrole.........a tú poisťovňu neváhaj....nech čo to cvaknú.....

utka
27. aug 2010

leni, berieme ho domov...To by sme sa nedoplatili za naftu, keby sme mali aj v stredu cestovať 200km. Dosť, čo celé leto pendlujeme každý víkend.
V pondelok som ja s ním doma. Ideme na alergológiu. A v utofok bude doma manžel. Už sa veľmi teším, že bude konečne doma.
Som sa ho pýtala predvčerom, či sa teší domov, tak mi povedal, že ani nie. Keď som sa ho pýtala včera, či sa na nás teší, povedal, že áno...A keď som sa ho spýtala, či sa teší domov, tak mi povedal, že viac ako na nás 😝. Niet nad detskú úpromnosť.
Včera som sa bola pozrieť na škôlku, tak vyzerá, že okná sú už hotové, vymenené a včera a dnes pokladajú novú podlahu. Tak snáď do štvrtka to už bude všetko hotové...

leninka75
27. aug 2010

@utka .............už sa určite všetci tešíte, že budete zasa spolu 😵 😵 😵 ................juj len zasa nám začne ten kolotoč.......škôlka, domov, upratať, .....sem-tam nejaká ta choroba 😝 😝 😝 😝 ..................zlaté prázdniny 🙂 ........

leninka75
27. aug 2010

pôjdemem my von.....ak nestihnem tak pekný víkend všetkým....pa 🙂

utka
27. aug 2010

Tak ešte raz pekný víkendí. Už pomaly zdrhám z práce. Paaaaa

aninka29
27. aug 2010

ahojte ženušky 🙂 ...nebol čas kuk...domov sme prišli až poobede od rána 😝 😝 😝 ...výsledky z odberov neviem,tie budú až v pondelok..............na kardio,áno zistili malej šelest.....ale len slabučký..takže sa to nijak nebude riešiť,ani lieky ani nič...len máme ísť na kontrolu po pol roku........no a ked sme už boli v meste,tak som povybavovala aj nejaké iné veci...a samoška aj nejaké nákupy boli 🙂 🙂 🙂
a na chalupu sa nejde....ale o tom potom 😉

aninka29
28. aug 2010

dobré ránko 🙂 .....
dúfam,že tu dnes niekto nakukne..ak nie,tak pekný víkend......aj keď to počko nič moc

@jacka ako si dopadla na kontrole?????

idem sa pochváliť......Sabuška od včera chodíííí 😵 😵 😵 😵 jupí......také dva týždne dozadu to boli len také dva krôčiky a bum...ale od včera normálne nechápačky 🙂 🙂 🙂 ......náramne sa jej to páči 😵 😵 😵

leninka75
28. aug 2010

ahojte!!..............fuj to je počasie 😝 😝 😝 ................

@aninka29 ..............to je super, že ste dopadli dobre!! 🙂 🙂 ..............juj tak sabka už bežká, zlatíčko 😵 😵 😵 .......šikulka malá................ale to ubehlo ten rok, že ??..............práve som nedávno myslela na teba ako si pred vianocami písala, že ide k dr. a možno potom oznámiš dobrú správičku 🙂 🙂 🙂 🙂

leninka75
28. aug 2010

ešte raz pekný víkend...pa 🙂 🙂

jacka
28. aug 2010

ahojte......
no nemohla som skor..bo ma muž tak vytočil.......žeby som ho 😔

tak kontrola dopadal na výbornú...vraj sa mi to pekne hojí......ešte 5 dní brať lieky......a ak budu problemy tka prísť inak netreba......vraj som ukážkový pacient 😉
neviem či ešte zbehnem na kožné..uvidím..sa mi nechce behať po dr. 😝

@aninka29 ..super blahoželám k chodeniu 😵 😵 😵 ...a že u dr., dobre..........

@leninka75 ..veru letí letí.....takto o rok budete hádam aj vy chodiť....a letty tu bola?......

zatial padám.......

aninka29
29. aug 2010

ahojte 🙂
@jacka tak super správička 🙂 ...som rada,že to dopadlo tak vcelku šťastne....a čo si majstrovala moja pekná?

@leninka75 noo veru...to som ešte písala na mame,že.......ach jáj 😵

ale už je kosno vonku......normálne jesenné počasie 😝 ....pôjdeme za chvílku do mesta do obchoďáku......niečo pokúpiť...snáď nájdem niečo aj na seba 🙂

jacka
29. aug 2010

@aninka29 .....veru .... 😵 😵 ............si neviem predstaviť že kvoli tomu by som mohla prísť o zrak....alebo poškodiť 😝

chcela som niečo natrieť ...a musela som dať dole starý lak.....a kedže to nešlo zoškrabať......tak som chcela odstranovačom......a ako som ho otvárala tak....buch...treslo mi to do očí...a na tvár......som myslela že už nikdy neuvidím detičky.......ale tu bolesť neprajem nikomu ............a ten strach že nebudem vidieť......no čo budem hovoriť 😝 ...............som volala mužovi že aby prišiel 😝 ......ale eee.........neviem čo by sa muselo aby prišiel.....

verte mi ....nikdy viac....si na to spomeniem......a je mi stoho zle.......

tu svieti slniečko.............a sem tam do toho leje..........a fučííííí......kto chce.......... 😉

ani....čo si pokupila?......

nám sa ešte aj auto potentovalo.........Peťko tak spadol....že aj jemu som musela očko vypachovať....a má jenu polku tváričky oškretú........nech je už koniec tohoto týždna.......dufam že ten druhy bude lepší....o čom pochybujem....nemám ako ísť pre Maťka do školky......mužovi sa nedá....ale keby sa chcelo tak .......

leninka75
30. aug 2010

ránečko!!!! 🙂 ................brrrr, už máme fakt po lete 😝 ...............a ešte sa má viac ochladiť 😖 ............

@jacka .............no vitaj späť!!!! 🙂 🙂 🙂 ..............som rada, že sa ti to pekne hojí a všetko bude OK!!! 😵 😵 ...........takže včera deň blbbec??? ☹ ................a do škôlky budeš chodiť teda ty???........

@aninka29 ..ako nákupy???...........

deni sa tu dlho neukázala??!! 😕 😕 ................a letty bola tuším u svokry, nie?? ...............

jacka
30. aug 2010

ahojte........veru kosa poriadna.......že 8st je ráno 😝 ...ale koncom týždna hlásia vraj lepšie 😕

@leninka75 ...dakujem dakujem.,......ste mi chybali.... 😉 ........to nie den blbec..ale týžden blbec.... 😔 .......no ja nemožem pre MAťka do školky........som nešoférovala......nemám odvahu......tak nech si to muž rieši....bude musieť odbehnuť z práce....doniesť ho a ísť späť.......ale o tom nechce ani počuť 😝

a ty sa ako máš?...bruško rastie.....to by chcelo dalšie foto 😵 😵

veru kde je letty........a deni????......

leninka75
30. aug 2010

@jacka ............a veci do škôlky si už pokúpila???.............juj veru už mám riadne brušisko 😝 .....teraz sa mi aj pupok von vytláča, pri lilke nie.........začína sa mi stále horšie a horšie hýbať............a laurika je večer taká aktívna!!!!...........silno kope až mi brucho poskakuje..... 😀 😀 😀 .......lilka až tak moc nekopala............ešte 2 mesiace!!!!...........niekedy chcem aby už bol novemner...........inokedy, aby bola stále v brušku 😉...............

jacka
30. aug 2010

@leninka75 ..to poznám takéto pocity......ja by som ešte niekdy aj Peťka sem tam šupala naspäť 😀 😀 😀 ...len neviem ako by šiel von 😀 😀 😉 .........to vieš ked si v klude tak malá dáva o sebe vedieť......a cez den to tak nevnímaš......Lilka sa o kolkej narodila........vraj kedy deti najviac kopú vtedy sa narodia......ale u mna to nefungovalo.....ani pri jednom...takže asi další blud

pokupené.....len neviem čo bude potrebovať aj uteráčik.......či mu tam daju.....juj....už sa vidím ako zase revem 😔

leninka75
30. aug 2010

@jacka ..............lilka sa narodila ráno o 8:30.........na ňu to neplatilo, lebo išla von plánovane 😉 ........................veď pre istou kúp aj uteráčik, nestratí sa............ja som chcela ísť zajtra s lilkou do mesta, kúpiť papučky.......mám ísť aj na sono, tak som chcela spojiť jedno s druhým, len je také hnusné počasie 😝 😝 ...........ale budeme musieť ísť tak či tak lebo ju nemám kde nechať ☹ ......................som doma 6 týždňov a svokra ani raz neprišla sa s ňou pohrať......nedávno tu bola moja teta a keď som svokre povedala, že sa teta bola s malou pohrať, aby som si v kľude porobila, tak svokra, že veď aj jej môžem malú dať.................zdvihlo mi to adrenalín, tak som jej povedala, že keby mala o ňu záujem, tak aj sama príde, a že jej ju nanucovať nebudem......odpoveď bolo, že svokra sa zvrtla a odišla......takže mi z toho vyplýva, že záujem nemá 😠 😠 😠 😠 😠...................... no veru poplačeš si, ale to k tomu patrí ☹ ☹ ☹ ☹.................

leninka75
30. aug 2010

to je sila!!!...........počuli ste???.............nejaký debil strieľal v devínskej novej vsi do ľudí a do okien...zabil 6 ľudí a 13 je zranených a z toho jedno 3-ročné dieťa............že vraj opitý a nakoniec, že sa sám zabil!!!!.................som si myslela, že toto sa deje len v USA!!!.............

jacka
30. aug 2010

@leninka75 ...čitala som aj ja.......ubohosť.......to som si aj ja myslela.......som tu musel la dva krát prečítať či dobre vidím

to čo je vonku......aj deti ...najskor vrieska jeden ...potom druhý......ach 😝

jacka
30. aug 2010

leni..inak moja striga....tiež NIKDY nevzala deti von.....na ihrisko.....postrážiť...načo.....však im dá hračky....to stačí....slovo láska nepozná ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre