Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
3. sep 2010

bože baby...mne ten čas tak pomaly letí 😝 ...už aj v meste sme boli.....Sabuška už zase spí......navarené mám,upratané tiež...taký poriadok tu už dávno nebol 😀 ...všetko na svojom mieste

jacka
3. sep 2010

@aninka29 ...aj mne...... ☹
už aby sme šli pre neho 😅
tebe tam spí....

jacka
3. sep 2010

tak a už je moja lásočka domka....... 🙂 ...palacinky dostali košom 😝 ......sa s tým mordujem...a napokon hodí bobek 😅 😉

vidím že tu je už víkend....tak prajme krásny víkendík..... 😵

jacka
3. sep 2010

@letty86 ..všetučko najlepšie.....vela zdravíčka......aby ste už mali čoskoro drobčeka pri sebe 😵 😵

aninka29
3. sep 2010

@jacka moja tiež nejedla palacinky....až teraz večer....napráskala si bruško v škôlke 😀 😀 😀 .....a aj dnes spinkala.....a pani učiteľka sa smiala,že Simonka neskutočne koľko veľa rozpráva,že sa jej pusa nezavrie.....
som strááášne unavená 🙄 .....a ešte aj pršať začalo.......Sabuška dnes mala super náladu......brnkala mi na nervy statočne

leninka75
3. sep 2010

ahojte!! 🙂 ..............PC je späť 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ....................dnes sme si s lilkou urobili výletík vlakom do ZA a tým sme ukončili prázdniny ☹...................

@aninka29 @jacka .............ani neviete ako vám závidím to bezproblémové škôlkovanie!!! 😖 😖 😖 😖 😖 😖...........bodaj by to tak bolo stále!!...............

deni, veru bolo mi ju ešte ľúto dávať do škôlky keď som doma 😉.................aj keď by som si potrebovala urobiť kopec vecí, ale neva veď mi to neutečie..............

letty, všetúčko dobré k narodeninkám!!!..............rýchly pôrod, šťastie a pohodu s rodinkou!!!..cmuk!! 🙂

utka
3. sep 2010

Ahojte!
letty všetko najlepšie k narodeninkám...

denisenko
4. sep 2010

ahojte...trošku oneskorene..letty, všetko naj, naj, naj.......a hlavne nech je bábatko aj s maminkou zdravé.... 😉

joj, ženy moje, fakt nestíham......ale ked skončí sezona, tak sa z netu nehnem 😀 😀 😀 😀

jacka
5. sep 2010

ahojte 🙂 😎

@leninka......ja pevne verím že vydrží........ 😔 ...a nebude plakať.......ty si bola na tom horšie....dávala si Lilku dvojročnú...a mne vravela učitelka že to je ovela horšie.....odputať dietatko od maminkinho náručia do cudzieho..............................tak zajtra držíííím.......silno palčeky......aby ste to zvládli 😉

@aninka29 ..aj mne ich napokon zjedol na večeru 😵

jacka
6. sep 2010

ahojte.......

tak ..MAtko je už tam....vraj v pohode.......juj aký je statočný.... 🙂 ........................len je už chorý.....tak uvidím či nepojde skor domov.........a vraj choré deti do školky by nemali........tak neviem či zajtra pojde 😔

leninka75
6. sep 2010

Ahojte!! 🙂 .........hlásim sa z práce 🙂 .......konečne sme s kolegynkou dokecali 😀 😀 😀 😀 😀

@jacka .......juj zlatko dobre si držala palčeky 😵 😵 😵 😵 .......Lilka, ževraj išla v pohode......dúfam, že to tak bude celý školský rok......a čo je Makovi??.........soplíky??? ☹ ☹ ☹ ........no v podstate máš pravdu, že detičky by choré do škôlky nemali........ale väčšina maminiek to nedodržiava ☹ ...........hlavne také čo pracujú a nemajú babky, čo by drobcov postrážili......takže pokiaľ drobec nemá teplotu, tak chodí do škôlky so soplíkmi aj s kašľom ☹ ☹ ........na jednej strane sú tie maminy bezohľadné voči druhým deťom, ale na druhej strane nemôžu byť každý druhý týždeň doma s decom ☹ ☹ ☹ ☹ .........neviem ako by sa toto dalo vyrieši...........a učiteľky tiež chodia sopľavé ku deťom.............

leninka75
6. sep 2010

@jacka ....teda nechtiac som ti premenovala syna 😀 😀 😀 ......že Mako 😎 ......Maťko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ..........ozaj a ako to Peťko zvláda bez bráška???..........je to lepšie???.....či rovnako???......

leninka75
6. sep 2010

.....a mrazák stále nič ☹ ☹ ☹ ...........v sobotu bol u nás opravár.....navaril do zadu jednu rúrku....že už to pôjde.....zobral 25 eur a mrazák stále nič......................

jacka
6. sep 2010

@leninka75 ..ja viem žeby nemal....nemá teplotu....tak velmi chcel do školky.....uvidím čo povie učitelka že ako zajtra..

tak mrazák dopracoval?..........nedá sa reklamovať?...však25e.....je velmi vela natože nejde 😖

bráška -.......všetky hračky su jeho 🙂

som rada že Lilka to zvládla...nech jej to vydrží 😵

jacka
6. sep 2010

a kde je naša aninka?......žeby jej drahý milovaný prišiel? 😉

aninka29
6. sep 2010

ahojte ženušky 🙂
my škôlka v pohode...Simuška sa tešila 😵 😵 😵 😵 ...mám radosť........
@jacka tak sa vás chytá chorôbka ☹ ....dúfam,že to budu len soplíky,nie nič horšie....ale to sa dá čakať v škôlke...........Simonka sa zatiaľ drží......tfuj,tfuj,tfuj

@leninka75 asi máš ohromnú radosť z mrazáku ☹ ......mňa ide tiež šlahnúť.....budeme musieť vymeniť plynový kotol.....nejakých 1200eur 😠 😠 😠 😠 😠 😠 na porazenie 😝

aninka29
6. sep 2010

@jacka tu som zlatinko moje 🙂 🙂 🙂

leninka75
6. sep 2010

@jacka ...........to fakt maťko chcel ísť do škôlky????? 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅 ..................to keby si sa našej opýtala, tak ani nedopovieš a už kričí "nieeeeeeeeeeeeeeee" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...................žeby sa aninka s mužíkom tulkali????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .............no veď muž má nariadené zavolať tomu opravárovi, že to čo 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ...........nejako som si zvykla byť doma, už tu neviem obsedieť 😖 😖 😖 😖 ...................

leninka75
6. sep 2010

@aninka29 ......takže žiadne tulkanie ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ..............pekne zarobené s tým kotlom ☹ ☹ ☹ ....

jacka
6. sep 2010

@aninka29 ..že spomínaj čerta 😉

@leninka75 ...už v sobotu chcel do školky?::......ja som normálne v šoku:........nechápem to......to je normálne?....nikdy medzi detmi.....a zrazu ani plač ....nič............................................som mu ráno vravela ...len tak opatrne....že ideme do školky treba vstávať....a on že idem hurá 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

aninka29
6. sep 2010

jáj žienky ...žiadne tulkanie.....manža dojde domov až niekedy v polovici septembra ☹ ...taký je smutný,že nie je s nami doma......Sabušku ešte nevidel,ako už pekne chodí /tedá beží maratón 😀 /...teda videl,lebo ju točím na kameru a takto mu to potom ukazujem .......ale aj tak....však viete...ale asi neviete,lebo vy máte mužičkov doma 🙂 ...a proste

aninka29
6. sep 2010

@jacka buď rada moja,že to berie Maťko takto......kebyže mal plakať,tak ti odtrhne srdce...a takto sa trápiš,len kvôli tomu,že ti je za ním smutno

jacka
6. sep 2010

@aninka29 ....počuj..dokedy sa dáva u vás vigantol......ja somv šoku lebo detom v BB sa dáva do dvoch rokov.....a tu len do jedného?.....

aninka29
6. sep 2010

@jacka u nás tiež do dvoch rokov

jacka
6. sep 2010

@aninka29 ....to fakt?.....tak to je divné v tomto Zvolene....ako všetko.....a si to tu čítala o vigantole že niečo obsahuje.....a vraj ho maju sťahovať?......nevieš či je to pravda?......nepočula si niečo v správach?

aninka29
6. sep 2010

@jacka bože nestraš.....vôbec nič som nepočula....keďže správy nepozerám.....ale dúfam,že nieeeeeee

leninka75
6. sep 2010

@jacka .............no vidíš, už kôli tebe ma to teší, že maťko to tak super zvláda..........šak si chúďatko bola z toho riadne mimo už pár mesiacov pred tým ako začala škôlka 😉 ..........asi mu to chýbalo už..........a ozi zatiaľ žadne škaredé slová??? 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 .......

aninka29
6. sep 2010

však keby niečo bolo..tak lekári upozornia,či?......

jacka
6. sep 2010

@aninka29 ......ved to......iba tu na MK som to čítala..či to nie je nejaký blud......a ja správy tiež nekukám..ale keby bolo zle tak hádam dr.volá?....nie???

@leninka75 ..už do februára.....stresmenovala som.....a aha ako milo prekvapil.... 😵

jacka
6. sep 2010

@aninka29 ..no dufam však to beru maličké deti.......

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre