Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
30. sep 2010

ahojte

@utka, deni, jasné, že fotky sú inšpiráciou, tak šup, šup 😉 😵
@leninka75 tak pekne krásne popletkujte...veru, aj tebe sa to blíži, dobiehaš ma 😀 ...asi mám menšie bruško ako ostatné maminy, ale ja som drobná, tak mi ani väčšie netreba 😉 a fotečka je asi 10dňová, tak je možno teraz trošilinku väčšie 😀

letty86
30. sep 2010

aninka, jacka, už poďte koníkovať 😔

utka
30. sep 2010

Ahojte!
leni, nepožičiam...počkaj si, možno bude raz tvojím zaťom 😉.
No inšpirácia je to dobrá, ale keď si predstavím pôrod...brrrr...
Veru jacka, aninka...poďte už medzi nás!!!

denisenko
30. sep 2010

ahojte... 😉
joj, žienky moje, fakt sa mi nič nechce....... 😝 moj chlap dneska si dnes ráno vstupil do svedomia a o pol osmej vysával...... 😀 😀 😀 😀 som ho včera zd..kala...trošku...že len bordel nosí zo sadu..... 😀 a Deniskovi už prišlo postelné prádlo na dobierku, ved som to len v nedelu objednala a už je to aj u babky.....šikovné 😅

tak idem zhánať matrace, možno aj to takto vybavím....... 😉

utka
30. sep 2010

deni, to máš ale šikovného chlapa!!! 😉

leninka75
1. okt 2010

ahojte!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .................navarené, huráááááááááááá!!..............len mi už z toho stáleho varenia pošibkáva ☹

@denisenko ..............dobre robíš 🙂 🙂 🙂 ..........na chlapov treba z času na čas dupnúť, aby sa spamätali 😀 😀 😀 😀 ...

aninka neviem, ..................ale jacka už má PC v poriadku len ho treba spustiť 😉 😉 ................a teraz cez víkend idú ku svokre, brrrr.......tak sa tu ukáže možno budúci týždeň 😉 ...............

@letty86 ............čosi som sa ťa chcela opýtať a teraz si just nespomeniem čo!!! 😠 ........

@utka ......vikimu je už lepšie?

utka
1. okt 2010

Ahojteee!!!
leni, neviem ani či mu je lepšie...mám pocit, že je stále zahuhňaný...Soplíky mu zatekajú, tak kašle, ale nechcú ísť bohvieako von ☹. A ja som na tom asi tak isto...

leninka75
1. okt 2010

@utka ....lilka to má podobné.....dávam jej sinupret na odhlienenie a acc od kašľa, ale mám pocit, že je to stále rovnaké ☹ ....

utka
1. okt 2010

leni, čo jej dávaš od kašla?
Ja dávam Mucoplant...

denisenko
1. okt 2010

ahojte.... 😉
aj my sme na tom tak zdravotne, ako vy........ale nekašle, ten pleumolysin zabral....musí, ved aj maminka s tatinkom na nom vyrástli 😀 ale tie sople, ani vyfúkať, ani odsávačka, nič......zahlienený je až kdesi v hrdle 😖 no čo už, do leta už budú len choroby.......a to som včera videla na AZetku, že začína chrípkové obdobie...vedia potešiť 😝

joj, jacke veru nezvidím.....chúdatko, pokazený víkend 😝

letty je ešte doma, ked sa neozvala?????

utka
1. okt 2010

My sme sa včera hrali na llekárov. Musela som si po sebe poukladať krabičky z TicTacov a Viki mi akože vyberal mandle...potom som ležala na bruchu a masíroval mi chrbát a zrazu zahlásil: "Rýchlo, veď vy idete rodiť. Nieže dopadnete ako tá v tom vrtulníku" 😀 ...tak som si ľahla na chrbát a čakala som, čo sa bude diať. vyhrnul mi tričko a "rozrezal" brucho...tak som si vydýchla 😀 ..
leni, už som sa dočítala, že čo je ACC.
deni, aj ja som rozmýšľala nad pleumolysinom, mám doma...

letty86
1. okt 2010

ahojte, kočky 😉
jaaaaaaj, nech sú ďeťúrence rýchlo fit, my sa zatiaľ držíme, tak snáď aj naďalej to tak bude....
dnes sme vybavovali nejaké vecičky, tak som až teraz kuk....som nejaká unavená, aj to počasie je také všelijaké 🙄
@utka no krásnu ste mali hru a podarený je 😀 vedel, kde rezať 😀
@leninka75 len si spomeň 😉

utka
2. okt 2010

Ahojte!
Všetky víkendujete... hmmm....

denisenko
2. okt 2010

ja som túúúúú......... 😉
idem pozrieť Deniskovi nejaké knižky o vlakoch, nech má radosť.... 🙂
@utka bude z neho pán doktor?????včera som si myslela, že nejaký stavbár..... 😀 my sa zatial na doktorov nehráme ale tiež si nechal vysvetliť ako je to s bábatkom v brušku.....ešteže sa nepýtal ako sa tam dostane.... 😀 😀 😀 😀

vidiš, vidiš....tá telka......potom všetko vedia 😀

utka
2. okt 2010

deni, veru. Keď si kedysi pozerala sesternica s jej synom fotky a bola na nich tehotná, tak je na to povedal: "mama, ty si ma zjedla?"

utka
3. okt 2010

Tak tento víkend je to naozaj slebé...píšem si sama so sebou ☹...

utka
4. okt 2010

Ahojte!
Kde ste? však už je po víkende...

letty86
4. okt 2010

@utka ahoj, aspoň ty si kukl
veru, kočky, kde ste všetky zmizli????? 😨 😨

denisenko
4. okt 2010

už som na koni..... 😉
sme museli najskor s Deniskom inhalovať, som bola na návšteve v lekárni..... 😎 stav sa mu akosi pomaličky zhoršuje, včera dostal teplotu, dostal paralen a ráno šiel do školky...som ja macocha mama, že? 😔 ked to inak naozaj nejde....... 😖

@utka a vy ako? už dobre? či aspon lepšie????? 😎

@letty86 ešte sa gúlaš??? 😉

utka
4. okt 2010

Ahojte.
Bola som dnes s Vikim na kontrole a v stredu už ide do škôlky...

letty86
5. okt 2010

ahojte 😉
@denisenko veru, ešte 2 v 1, dufám, že už nie dlho 😉 ...nie si, keď to nejde, tak to nejde 😉 😕
@utka jeej, super, len nech je zdravučký, vikinka má miernu nádchu, tak snáď to rýchlo prejde
my sme dnes boli na alergo....testovali ju a má peľovú alergiu....vyšlo jej na trávy, jarné stromy a obiloviny, ach jaj, tak žiadna sranda, brali jej aj krv, tak sme trošku plakali ☹ ☹
dnes tu malo byť u nás pekné počasie, ale leje, také počko na spanie 😔

utka
5. okt 2010

letty...tak bola statočná Vikinka...
Testy na alergiu čakajú aj nás ☹...Dúfam, že bude Viki zdravučký čo najdlhšie. Zajtra nastupuje do tej novej škôlky, tak už teraz mám mindráky ☹ .

denisenko
5. okt 2010

ahojte.. 😉
nám dnes od rána do obeda pršalo, teraz svieti slniečko....konečne.... 😉 Deniskovi je trochu lepšie, inhaluje ambroxol, tak hádam zaberie.... 😒
dneska som mala extra zážitok v školke...zdr..ala ma jedna pani učitelka, že Denisko nemá podpísane gumáčiky a oni potom nevedia čie sú.....ale aby som pravdu povedala, naziapala na mna, že došla aj druhá a tá našla aj maličké meno na spodu gumáčiky.....som zostala stáť s otvorenými ústami....oni sú tam všetky super, len táto jedna má asi výhrady proti cudzincom, odjakživa sa ani so mnou nerozpráva a ked musí, tak len cez zuby a ani do očí sa mi nepozrie... 😝 😝 😝

musela som sa požalovať, hned mi je lepšie.... 😉
aninka s jackou sa zabudli??????? 😠

utka
5. okt 2010

deni, tak to je riadna kr..a tá učiteľka, nie? Však keď by ich nemal podpísané len on jediný, tak je jasné, že šú jeho, nie?
jaaaj, ja mám depku pred zajtrajším prvým dňom v novej škôlke!!! 😢

mucinka27
5. okt 2010

KUUUUUUUUk 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
5. okt 2010

No čo moja? Kde si???

denisenko
6. okt 2010

@utka no ako v školke???,
ja mám dnes volno, tak už som trošku ponakupovala.....Denisko je prvý den bez zvýšenej teploty, dúfam že mu to vydrží.... 🤐
a kde sa stratila aj leninka??????

slniečko krásne svieti, len škoda že už je jesen......ale aj tak potešííííí 😉

denisenko
6. okt 2010

baby, fakt to tu nejako viazne...... 😖 kam ste sa všetky stratili??????hádam nemáte súkromnú temu????? 😔

utka
6. okt 2010

Ahojte!
Viki celkom dobre v škôlke. celkom sa mu páčilo. A už my aj rozprával, čo robili, ako cvičili. našiel si dve kamarátky a dvoch kamošov. A rozpráva o škôlke tak, že "my tam máme"...takže som rada. Vraj dnes trošku plakal, lebo mu chýbala jeho Natálka. A hneď sa mi aj priznal, že trochu vyrušoval, keď mal spinkať. A učiteľka, či zdravotná sestra, či čo to je mu povedala, že sa nemal hneď priznať 😉.
deni, veru, viazne to tu ☹...

letty86
6. okt 2010

ahojte
tak som skontrolovaná a zatiaľ nič, idem zas o týždeň, tak už by to aj mohlo byť 😵
@utka tak si super rýchlo zvykol Viki, zlatý 😵 len nech sa mu tam aj naďalej páči....
@denisenko ja som dnes vikuske kúpila bundičku, tak sa teším, taká je v nej peknučká 🙂 🙂, aj čižmičky, tričká, pyžamko, jaaaj, som natešená 😉 ty čo peknučké si pokúpila?
veru, je tu pusto, kde su všetky??? 😖 😖

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre