Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
27. nov 2010

@aninka29 ale do vianoc je ešte daleko......to vážne myslíš, že už máš všetko? 😀
konečne....dieta leží v posteli.....chvílka ticha.....to ani tým vašim drobcom sa ústa nezavrú? sa čudujem, že ho jazyk nebolí........ 😠

denisenko
27. nov 2010

dobrú nocku, herečky.......už odpadávam 😉

denisenko
28. nov 2010

dobré ránko..... 😉
my sme hore už od pol piatej....... 😝 teda denisko už zas spí, lebo sa to s ním nedalo vydržat.... 😝
zas další dlhý den...... 😔

utka
28. nov 2010

@jacka to mi vôbec nevadí...ja sneh nemusím a Viki je ešte chorý, tak nepôjde von...
Ale u nás teraz dobre sneží ☹. Ako pôjdem zajtra do roboty autom, ak ho bude veľa...

denisenko
28. nov 2010

@utka a tu v rajeckej doline dnes nepadla ani vločka...dokonca doobeda svietilo slniečko 😉 ale som za, ja tiež sneh nemusím....radšej doma v teple 😀

utka
28. nov 2010

A padaaa a padaaaa... jááááj ☹...

denisenko
29. nov 2010

dobré ránko..... 😉
prvá????? 😀 nasnežilo......asi 15 cm....a stále padá, padá.....
@utka poslala si???? 😀 že aby mi luto nebolo? ☹ Denisko by chcel íst von,lenže začal tak sucho kašlat ako starý hrniec....tak neviem, ked on ten sneh najradšej papá........ 😝

aninka29
29. nov 2010

ahojte mamule 🙂
a u nás prší a prší a prší 😠 😠 😠 😠

aninka29
29. nov 2010

a kde je naša jacka? 😖
ráno som váhala či dať Simonku do škôlky....dosť soplí...cez víkend aj pokašlievala....ale asi jej sirupček zabral,lebo dnes ráno nič.....tak som ju dala 😝...uvidím ako sa to vyvinie 😝

denisenko
29. nov 2010

@aninka29 aj Denisko akosi kašle...ale len večer pred spaním a skoro ráno...a nadránom.....pojdem mu asi tiež kupit sirup......len neviem, kedy.......konečne prišli stolári a montujú dvere.....a som sama doma, takže sa odtialto ani nepohnem, kým sa nevráti svokra..... 😝 a dovtedy asi aj lekáren zavrú...... 😝 😝

a stále sneží....ale taký mokrý a tažký...... 😝 😝

jacka????? dúfam, že ich nezasnežilo tak, že ani netový signál k nim nedojde 😵

aninka29
29. nov 2010

@denisenko len nech ujkovia makajú....aby si si mohla konečne zakúriť v novom krbe 🙂 🙂 🙂 ...a ozaj....tatíka už máte pri sebe?
ja som dostala o štyri dni skôr nečakanú návštevu 😠 mrchu 😝 😀 .....a ja že čo tolko žerem 😝

denisenko
29. nov 2010

@aninka29 tatinko príde do mikulášskej čižmy......v nedelu... 😉 tak to všetko dirigujem ja.....pán velitel 😀
vidíš, aspon si mi pripomenula, že aj mne by niekedy teraz mala dojst návšteva 😝 dúfam, že prídu s tatinkom spoločne...... 😝 zákon schválnosti....... 😀

Denisko chcel ujom pomoct, že ked sú len dvaja na 8 dverí....... 😀 chudáci, len prevrátili očami..... 😀 😀 😀

denisenko
29. nov 2010

dnes mladého pána nedávam spat...posledné dni akosi štrajkuje...tak neviem, či to sú len tie presuny,alebo si zmyslel, že už nepotrebuje spat.....vyskúšame pár dní a uvidíme..... 😒

aninka29
29. nov 2010

@denisenko aj náš tatinko má dojsť o pár dní domov 😵 ....to už snáď bude po návšteve 😀 😉 ....................čo....ujom nebolo po vôli mať takého pomocníka?......robota by im šla od ruky 😀 ..........Nisko nech si berie príklad z mamky,a ujom nech pekne diriguje...načo robiť,keď nemusí 😀 🙂

aninka29
29. nov 2010

akurát mi volal manža...že už zajtra ide domov 😵 😵 😵 ...a bude doma celýýýýý mesiac.....taká som rada 😵 😵 😵

jacka
29. nov 2010

kuk..ja len na skok.....zatial........nešla nám elektrika...... 😝 😝 ..teraz zapli.....hnusáci...... 😝 ....romantika pri kachlovej peci..... 😵

padám zatial.-.....

utka
29. nov 2010

Ahojte. Prišla som len kuk...Idem domov. Tak večer.Papa

denisenko
29. nov 2010

@aninka29 aj náš ostane mesiac...hurááááá.....ako sa my žienky vieme tešit, že?? 😵 a úspešne som spustila kotol...samučičká...aj voda mi ide horúca......mužíček ma pochváli..... 😅

leninka75
29. nov 2010

ahojte!!!.................božinku to bol dnes deň ☹ ☹ ☹ ................Laura dnes preplakala 3/4 dňa..................netuším čo s ňou bolo...asi som ju prechválila.......................a ešte k tomu som aj Lilku mala doma................

@denisenko .............super deni už vo svojom!!!..............teraz už len tatina treba a je to dokonalé!!!.................

@jacka ............tak kachle!!..........a nedymili?.....

utka
29. nov 2010

Ahojte!
Božinku, ako tu máme ticho a smutno bez Vikiho ☹...
A vôbec sa nechce s nami rozprávať cez telefón, vraj nemá čas...zbojník jeden!

denisenko
29. nov 2010

@utka aspon si oddýchneš..... 😉 oni nikdy nemajú čas......poznáme..... 😀
@leninka75 a čo tak???nebolo to bruško????a zas keby vobec neplakala, ani by si nevedela, že to vie..... 😉 možno na nu tiež vplýva toto počasie..... 😝
joj, idem off....dnes som sa vynervačila až, až........to moje dieta je hotový čert....ale už sladko spinká 😉 idem aj ja....teraz spíme spolu na rozkladacom gauči..okrúhlom.....vždy ma chytí v spaní okolo krku a spí dalej.... 😅 zlaté moje..... 🙂

aninka29
30. nov 2010

ahojte...dnes som prvá?? 😕 😕 😕

letty86
30. nov 2010

ahojte
žeby prvá 😀
krstiny dopadli super, bolo veselo 😅 , tak sme boli spokojní a Maťko neplakal, môj zlatučký, aj v reštike bol ticho ako myška 😵
@denisenko šikulka si 🙂 Nisko má teda podarený spánok 😀
@leninka75 včera bolo asi niečo vo vzduchu, aj maťko bol nejaký nepokojný, ale v noci pekne spinkal, vstal iba o pol druhej a potom o piatej, tak som sa pekne vyspala aj ja.
@aninka29 my sme dali urobiť svokre foto na plátno a vyzerá to pekne...čím kvalitnejšie foto, tým lepší obraz, to ti aj tuším ukáže, či je kvalita dobrá, ak to budeš objednávať..
@jacka chlapci su nádhernííííí

utka
30. nov 2010

Ahojte...
Som tu na chvíľku...
letty, Maťko je krásny...pokladík.
deni, veru, nemajú tie detičky čas....majú veľa práce. Ale večer mi potom volal, asi 15 minút sme sa rozprávali 😉.

aninka29
30. nov 2010

@letty86 krásnučky je Maťko 😵 😵 😵 .....super,že krstinky dopadli dobre 🙂 🙂 🙂 ...................už som objednala to foto na plátno.......chcela som ten najväčší rozmer...ale nemám hold také kvalitné fotky....tak som musela dať menší....dúfam,že to bude vyzerať dobre 🙂

aninka29
30. nov 2010

baby,ja som dnes nejaká nešikovná 😝 ...nič sa mi nedarí,všetko mi trvá...ešte aj Sabuška dnes odmieta spinkať 😕 😠 ......začala pokašlievať,aj soplíky jej tečú,a ako ☹ ......zajtra asi navštívime mudru 😝 ......dúfam,že poobede sa princesska uloží ....lebo do večera asi zinfarktujem 😀 😀 😀 ale teraz jej očividne spánok vôbec nechýba....je čulá až až 🙂 .....ja všetko odkladám,prekladám...a ona všetko vykladá a tiež prekladá...ach jáááj 😀
jacka kde si?

jacka
30. nov 2010

@aninka29 ..tu som....len som neodoslala čo som písala.....žeby som potrebovala ja ja dr..... 😝 😀 😀 😉

sa rýchlo vyliečte.....a nejdu jej zúbky že má spolíky?.....

ja som v poslednej dobe tiež taká istá....len mi to trvá dlhšie ako jedne den 😀 😀

jacka
30. nov 2010

@letty86 ...vy ste taký krásnučký.....škoda že ta bábetkvská vona sa nedá poslať......by som ho vyvonala celého 😵 😵

jacka
30. nov 2010

@leninka75 ........a nezjedala si niečo že ju bolelo bruško?.....skus tu rektárnu rúrku...aspon sa vypuká 😉 ....................piecka nedymila.......čo som sa čudovala....lebo sa tam asi 4 roky nekurilo

aninka29
30. nov 2010

@jacka ahoj 🙂 ..................vieš čo..aj ja som si myslela,že to bude zo zúbkov ...zo začiatku jej tiekla z nošteka iba "vodička"..ale dnes ich už má husté a aj zafarbené do zelena ☹ ...takže to bude chorôbka,že..............chlapci sú zdraví? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre