Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
27. dec 2010

@leninka75 veru, choroby heš 😝
maťko kašle, má soplíky a zapálené hrdielko ☹ , som z toho nešťastná, že už má atb 😖 , som sa rozhodla, že vikinka ostane v januári doma, nech zas nedonesie nejakú pliagu 😔

leninka75
27. dec 2010

@letty86 .............paráda!! ☹ ............a ževraj kojené bábätká sú chránené voči chorobám!!..............takže to máš veselé!!............ja sa toho tiež bojím, že mi laura ochorie od lilky...lebo lilka ju stále bozkáva a mojká............no uvidíme ako bude...............a vikinka je tiež ešte chorá??

bubba
27. dec 2010

klop klop kloooop my sme sme od septembra s mužom už omaródili a naša minibubba sa držíííííííííííííí super! ešte nebola chorá (a nebola kojená - iba 3 mesiace ) 🙂

ako sa ináč mávate babule?decká vám rastú, pribúdajú 🙂) len so siwike firt ništ :DD siwi,kedy ideme na to?

jacka
29. dec 2010

ja len tak na rýchlo......ahojtéééé....... 🙂 😉

jacka
29. dec 2010

@aninka29 ...nočníkuje....teda sedí sem tam sa niečo podarí..... 😉

u nás su už všetci chorí.......tak dufam že to prejde tak rýchlo ako prišlo.... 😝

jacka
29. dec 2010

@leninka75 .....no ono to celkom nie je pravda..aj ked by mohla byť......sú síce chránené kojené.....ale to všetko záleží od imunity........však aj Peťko je ešte kojený a ked Maťko niečo donesie tak to schytá aj on.... 😔

@letty86 ....skoré uzdravenie....aj si dala tie atb Marcelkovi?.....chudatko maličké tak skoro ☹ ☹ .....MAťko bral prvé atb až ked nastúpil do školky......

leninka75
29. dec 2010

ahojte!!................
@bubba.............. nazdar bubba!!!....veru detičky rastú ...........a hubatejú!! 😀 😀 ..............teda aspoň tá naša 😝 ......držím palce, aby to minibubbe vydržalo čo najdlhšie!! 🙂 🙂 ..............a už by si sa aj dala na druhé??? 😉

@jacka .............no pri dvoch deťoch sa tie choroby veru stále točia dookola celú zimu ☹ ☹ ☹ ..............ja dúfam, že teraz cez prázdniny sa detičky z našej škôlky doma vyliečia a aspoň do konca januára budú v škôlke OK.....

moje staršie dieťa sa dnes chystá nocovať u mojej tety, tak sa hádam pustím do žehlenia keď budem mať voľný večer!!! 🙂 ..............

bubba
29. dec 2010

ja na druhé?aj na tretie keby mi mal kto porodiť 😅

utka
29. dec 2010

Ahojteee!
Už sme doma...celkom som už aj rada. Viki dostal toľko darčekov-hračiek, že ich nemáme ani kam dať všetky...
bubba, aj ja som tu ešte...jednodieťaťová 😉...
Zajtra do roboty...sa mi nechceeee...

jacka
30. dec 2010

ahojtéééé.....

prajem vám veselého Silvestra.-...a šťastný nový rok 2011.......aby bol ešte lepší ako ten pred tým 😵 😵

jacka
30. dec 2010

@utka ..ako v práci?.-......ideš aj zajtra?...tak to musela byť dobručký 😵 😵 😵 .....dufam že už jednodieťatové nebudete

utka
30. dec 2010

@jacka vitaj. Ďakujeme a prajeme aj tebe!!!
V práci bolo celkom fajn, konečne málo roboty. Idem aj zajtra, snáď nás pustia na obed domov...

leninka75
31. dec 2010

ránečko!!!!................u nás zatiaľ ranná pohodička s kávičkou 😵 😵 😵 ...................ale nám ten rok zasa rýchlo utiekol!!! ☹ ☹ ☹ ..........čím som staršia, tak sa mi zdá, že ten čas beží rýchlejšie a rýchlejšie ☹ ☹ ☹ ................no čo ..............ako budete silvestrovať???? 🙂 🙂 ................u nás v dedine je ohňostroj a nejaká veselica, ale mi tento rok pekne doma v papučkách 😀 😀 😀 😀.................možno o rok vybehneme von 😉

@utka ...............nech ti ten dnešný deň rýchlo ubehne!!! 🙂

maminky................prajem nám všetkým aby nastávajúci rok bol šťastný, pohodový, aby nás a naše detičky obchádzali choroby zďaleka, aby aj tie euráčiky boli..............no skrátka aby sa nám všetkým darilo!!!!..................HAPPY NEW YEAR 2011!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
31. dec 2010

Ahojte!
No dnes to ubehne, dúfam...
Ďakujeme veľmi pekne a pripájame sa k prianiu!!!
Krásneho Silvestra a šťastný Nový rok!!!

mirrinka
31. dec 2010

Rieknime slová dnes, čo dávno sme neriekli
a zobrať skúsme späť tie, čo nám utiekli.
Nech slza šťastia ligoce sa v oku,
tak žime každý deň v Novom roku ♥

letty86
31. dec 2010

ahojte
krásny silvester a všetko len to naj, naj, naj v novom roku 😵 😵 😵 😵 😵

utka
31. dec 2010

Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v novom roku
iba slzy šťastia v oku.

utka
31. dec 2010

Šťastný Nový rok!!!

bubba
1. jan 2011

všetko dobré do nového rokuuuuuu !!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

utka
1. jan 2011

Ahojte...
Tak ako ste Silvestrovali?
Mňa bolela hlava, tak som asi od desiatej skoro do polnoci spala...Viki zaspal pol hodku pred polnocou...na prípitok som si dala kvapku šampusu, lebo som pojedla toľko liekov, že až!

leninka75
2. jan 2011

ahojte!!............
@utka .........boľavý silvester u teba!! ☹ ☹ .............viki dobre potiahol!!..........a cez deň spal, keď tak vydržal???

náš silvester bol tiež taký domáci papučkový 😀 😀 😀 .....................a potom sme o polnoci kukali z balkóna na ohňostroj čo robil náš starosta 🙂 🙂 🙂 ................

laurička má dnes 2 mesiace!!! 😵 😵 😵 😵

denisenko
2. jan 2011

ahojte..... 😉
ja len tak narýchlo....tatinko už dnes utekal do práce do Italy...a my sme prišli na návštevu k babke.....mamine 😉

@leninka75 Laurike blahoželáme, hlavne vela zdravíéčka....tfuj, tfuj, tfuj....choroby preč.... 😵
Denisko zatial chorý nie je...klop,klop,klop.....začal chodiť na lyže do čičman, vraj ho to baví....len teraz tam musím chodiť ja s ním....a ja zimu neznášam....... 😝 čo už neurobíme pre naše detičky, že????,

VSETKO LEN TO NAJLEPSIE V NOVOM ROKU.............CMUK,CMUK,CMUK

denisenko
2. jan 2011

a náš Silvester.....Denisko robil s tatinkom ohnostroj s prskavkami už o šiestej a potom celú noc spal.....mna pred polnocou chytila strašná migréna...ale nejako som sa premohla a vydrzali sme s tatinkom do jednej a potom sme odpadli..... 😝

a kilá navyše máme aj my...teda okrem Deniska 😀 😀 😀

utka
2. jan 2011

@leninka75 Viii cez deň nespal. Ráno spal vraj do 8:10 a vydržal...Júúúj, ale to letí, už 2 mesiace...tak gartulujeme!

@denisenko aj my by sme chceli Vikiho naučiť, len nemáme ani výstroj ani nič...a je to dosť drahý šport ☹...

letty86
2. jan 2011

ahojte
@leninka75 aj my sme mali papučový silvester a laurinke blahoželáme 😵
môj maťko je ešte stále choručký ☹ už týždeň berie atb a stále kašle, zlatinko moje malé, aj soplíky má 😖 zajtra kontrola, tak som zvedavá, možno nás pošle aj na snímok, to dýchanie sa jej v piatok nepozdávalo...vikinke je už lepšie, aspoň že to....ale na to , že je choručký, je dobručký 😵

jacka
3. jan 2011

ahojte................. 🙂

všetko dobré v novom roku.................................. 😵 😵 ...aby sme sa tu ešte rozrástli...... 😵 😵

@letty86 ....uff.......to vieš...kašel dlho trvá......ale som zvedavá čo vám povie......tak sa potom ozvi......chudatko...takto dlho sa trápite...... ☹ ☹ ....ešte že je dobručký pokladík maličký......

@utka ...veru drahý šport.......náš nebol na silvestra dlho hore......teda vobec.....Peťko sa budil každu chvilu....a to čo sa dialo o polnoci.......som pri nom ležala pol hodky.....až ked to všetko prešlo tak riadne zaspal............. 😅

@denisenko ..to tak chytro odišiel...... ☹..vy idete kedy preč?

my ideme dnes do poradni...............idu nás pichať....... 😔 .dám aj Maťka popočúvať.....nemám ten pocit žeby mu bolo lepšie.....

@leninka75 ...aj my sme mali papučový..však čo už....... 😝 😀 😀

a vy dve dvojmamky......dajteže nám fotečky...maličkých detičiek...nech vidíme ako rýchlo rastu 😵 😵

utka
3. jan 2011

Ahojte!
Tak ja už zase zarezávam v práci.
Veru, veru, dajte nejaké fotky tých vaších detičiek, nech vidíme ako narástli...

letty86
3. jan 2011

ahojte

@jacka pľúcka sú o.k., som rada 😉, ale prieduškový nález tam je, tak ďalej atb, o týždeň kontrola.....už nech je Maťko zdravučkýýýýý 😔
nie je nad papučový silvester, že 😉
@utka zarezávaj pomaličky 😉
zajtra pridám fotečky

utka
3. jan 2011

@letty86 super, že pľúcka sú v poriadku...to musí byť hrozné, keď malé bábo kašle...nech je Maťko rýchlo zdravý...

utka
4. jan 2011

Dobré ránka!
...a zesa v práci! Ale už iba zajtra a potom 4 dni veget...huraaaaaaaaaaaa...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre