Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
10. feb 2011

@jacka ja len preto, že Nisko pije málo...ako vodu, alebo čaj....tak pol litra...niekedy menej a niekedy viac...ale zas tiež si myslím že 1,5 až 3 litre je trošku na uváženie o cukrovke..... 😠

leninka75
10. feb 2011

@denisenko ............cukrovka!!!.............božinku nestraš......Lilka za deň hravo zmákne 3 litre čaju....a takmer jej ho nesladím............max dávam 1 lyžicu cukru a to sa v tých 3 litroch stratí................druhý extrém je moja neterka, tá horko ťažko vypije za deň 3 deci vody ☹ ..............skoro ako tvoj denisko..............

@jacka ...........zlatulinkých máš chlapcov!!!.............

denisenko
10. feb 2011

@leninka75 nejde o cukrenie......ide o to, že cukrovkári su stále smadní..... ☹

jacka
10. feb 2011

@leninka75 ..........skus to spomenuť dr. že vela pije.......nech jej urobia testy...deni má pravdu ...... 😔 ..........len sa hlaven neplaš..... 😉

jacka
10. feb 2011

dakujem ved aj vy máte krásne detičky 😵

leninka75
10. feb 2011

@denisenko .............fakt??...............to som nevedela.......ja tiež veľa pijem,........ale zasa keď som bola tehu a robili mi ten cukrovkový test bol OK............tak to snáď nebude také hrozné................ale keď tak rozmýšľam moja babka má cukrovku, ale takú stareckú.............be, nejdem viac rozmýšľať 🙂

denisenko
10. feb 2011

@leninka75 tak to je to najmenej, čo som chcela....ťa nastrašiť...... 😔

denisenko
10. feb 2011

vidíte, jeden pije veľa a druhý málo...rozne detičky....náš Nisko proste nemá čas sa napiť, tak to asi preto 😀 dieťa tejto uponáhlanej doby, no nie? ale ked sme doma, dávam na to pozor.....len v tej školke....keby sa dalo byť muškou a vidieť, čo tam robí..... 😵

leninka75
10. feb 2011

@denisenko ............nisko má ešte stále obľúbené tie vreckovky??. 🙂 ...........ma to napadlo, lebo Laurička začala zaspávať s vreckovkou v ruke.........šermuje si s ňou po očkách po tvári a o chvíľu už hajká 🙂 🙂

leninka75
10. feb 2011

@denisenko ............nevystrašila si ma, neboj 🙂 🙂 🙂..............len prinútila rozmýšľať............a teraz na materskej sa to ťažko preťažko 😀 😀 😀 😀..................skoro by som povedala, že to bolí 😀 😀 😀

denisenko
10. feb 2011

@leninka75 no má, ale už to delíme.....polovičku má na SK a polovičku v IT, lenže okrem toho má ešte v posteli 2 malých plyšových medvedíkov, jedného psa-vankúš, 1 umeleho malého medveda, plyšové prasiatko a takého vyhrávacie plyšáčika, čo sa potiahne a to hrá....zabudla som na niečo? niekedy si pod vankúš vopchá aj knižku o vláčikoch alebo hračkársky katatlog a niekedy tam skončia aj kamiony...... 😀 pestre..... 😀

leninka75
10. feb 2011

@denisenko ..........a kde potom spáva Nisko??? 😅 😅 😅

denisenko
10. feb 2011

@leninka75 ahá, tak už viem, prečo ma každé ráno bolí hlava.....rozmýšlam, čo mu oblečiem.... 😀

denisenko
10. feb 2011

@leninka75 ......no, správna otázka....ešte k tomu prirátaj paplon, deku a ponožky...a potom že prečo chodí spať k nám, že áno? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. feb 2011

lilka má v posteli bábiku lejku a plyšového psa ajku, ktorého si vybrala na dovolenke v taliansku a ešte stále sa ten pes nenaučil štekať po slovensky, ale šteká po taliansky "hafú, hafú" 😀 😀 😀 ...................a keďže teraz muž spáva s lilkou, tak ráno zvyčajne nadáva, že lilkine rárohy skončia v noci pri ňom 😀 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2011

@leninka75 😀 😀 😀 že bolíííí 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2011

ja vás nestíham..tak mi to prosím zhrnete v skratke....

volala som dr......všetučko je o.k......to som aj čakala 🙂

leninka75
10. feb 2011

@denisenko ..........a neplánujete malému kúpiť už veľkú dvojposteľ?? 😀 😀

leninka75
10. feb 2011

@jacka ...........riešili sme tú cukrovku, že cukrovkári sú stále smädní......a potom sme hovorili o rárohách čo si naše detičky navláčia do postele........................super, že výsledky sú v poriadku!! 🙂 ...........ozaj, a neskúsiš stodal??........to je homeopatický sirup na všetky druhy kašľa...............

denisenko
10. feb 2011

@jacka tak fajn, že je to ok.... 😉 ...nám raz zabral aj Robitussin....neviem, či to bola náhoda, ale zabralo...... 😀
@leninka75 ...dobrý nápad, pouvažujem......Lilka už má????ked sa tam zmestí aj tatinko..... 😀

jacka
10. feb 2011

@leninka75 .........by som povedala že ten kašel je už na ústupe......... ale som nad ním rozmýšlala ale tá v lekárni bola obyčajná truba.......som chcela nejaký vitamín pre Peťka a dávala mi celaskon..... 😝

jacka
10. feb 2011

@denisenko ...náhoda???? 😀 😀 ...............akú dvoj postel........my rozmýšlame nad poschodovou....

jacka
10. feb 2011

musím si ísť dieťa vysušiť....tak vrieskal že je celý mokrý 😠

denisenko
10. feb 2011

@jacka celaskonom nemožeš nič pokaziť 😀 ...ja dávam multivitamíny Niskovi celý rok, ale striedam to...junior, marťankovia, hviezdičky, rybyčky, pikovit....a neviem čo ešte...... 🤐 plus teraz musíme dlho aj B-komplex, a dávame aj druhý rok laktobacily.....tak si vieš to ráno u nás predstaviť....dieťa čaká na "cukríky" a lekárnička plná ako u dochodcov... 😀

denisenko
10. feb 2011

@jacka ale do poschodovej by sa mu nezmestili všetky haraburdy vedla neho..... 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2011

@denisenko ...a ako dám ročnému celaskon---ved je to kyslé 😝 ........................vy máte tých vitamínov.....nejdete otvoriť lekáren? 😀 😀 😉 😉 😉
B komplex?...to prečo?

letty86
10. feb 2011

jaaj, le rýchlo píšete 😉
@denisenko ja na suchý kašeľ používam robitussin, vikinke zaberá 😉
@leninka75 a stodal je fajn, teda zaberá? ja musím nabudúce vyskúšať ten solmucol, ste ho chválili a aj svokra mi ho odporúčala
@jacka tak tú bruškatú fotku som hneď vo foťáku vymazala 😅
vikinka pije dosť, si myslím a čo ma teší, najradšej má čistú vodu

jacka
10. feb 2011

@denisenko ...však ich može dať do druhej postele 😀 😀 😉

jacka
10. feb 2011

ked ten solmucol je na rozriedene a vydrží len 12 týž.....to ma odradilo 😔
@letty86 škoda že ju neuvidíme 🙂 😉

denisenko
10. feb 2011

@jacka B-komplex má na tie afty, ale kedže je to minitabletka, naučil sa to pekne dať na jazyk a zapiť....ako velký človek....aj tie celeskony 100-ky sú také maličké.....my ich musíme dávať kocúrovi...... 😅
@letty86 takže to nebola len reklamná náhoda? som rada..... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre