Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
9. mar 2011

@denisenko aj ja som pozerala ☹ ......revem ako vždy 😢 😢 😢 😢 😢

Simuška horučkuje o dušu ☹ ☹ ☹ ...39,5......osprchovala som ju pred chvílou vo vlažnej vode,trošku jej teplota klesla.....ach jáj...uvidím čo bude v noci....ale zajtra ju do tej škôlky pre istotu nedám

utka
9. mar 2011

@aninka29 nech máte pokojnú noc...
Papa a dobrú nôcku všetkým...

denisenko
10. mar 2011

dobré ránko..... 😉
@aninka29 ako? už lepšie?.......ti nezávidím, tieto vysoké teploty dajú zabrať.....Denisko máva len také vysoké..... ☹ bolo moc plaču v sprche?...hlavne, že trošku pomohla...... 😖 🤐
@utka ja neviem, prečo to vždy pozerám.....potom mám depky celý večer......tiež som si poplakala.... ☹ keby tak niekto mohol pomocť všetkým, čo majú problémy, že????? 😖

tatik nam volala, za chvílku vyráža, tak dúfam že podvečer bude tu...... 😵

aninka29
10. mar 2011

dobré ránko 🙄 ....
@denisenko noc horor......celú noc horúčkovala ☹ našťastie spinkala dobre...akurát ja som hotová 😝 😔 ....v sprche bola hrdinka,moja láska......len trošku pofňukala ......
už som aj volala do škôlky,že nepríde...radšej s ňou skočím k dokine.....ach jáj,tá bude mať radosť z nás 😝 .....

leninka75
10. mar 2011

@jacka ............veru obzerala svet, tak moc až z toho zaspala 😀 😀 ...............ozaj už si skúsila šoférovať?

leninka75
10. mar 2011

@denisenko ..........koľkokrát nisko vyliezol z postele?.............tatinkovim prajem šťastnú cestu 🙂

@utka ................super nápad permanentka! 🙂 ..................krásna kytička 😵 😵

@aninka29 ..juj moja vás tie choroby nejako extrémne ľúbia, nie a nie vás nechať na pokoji 😠 ...............nech sú babuľky rýchlo zdravučké 🙂 .............daj vedieť čo u dokiny.........

leninka75
10. mar 2011

a zabudla som 😔 ...................dobré ránko 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
10. mar 2011

@aninka29 statočné dievčatko máš......Denisko vrieska v sprche o dušu, že ho to bolí...... 😔 pre istototu veru radšej chodte k dokine....., chudatko, ved len nedávno mala tie kiahne..... 😠
@leninka75 dakujeme....Nisko včera vyliezol len raz, ked som bola na skype s babkou, tak jej šiel povedať dobrú noc....a potom ešte komentoval, ale z postele, cez otvorené dvere.......dobré ušká má.... 😀
tak Laurička je malý zvedavec, že? chodíte kočíkovať aj s Lilkou?má takú "velkú živú bábiku?" 🙂

denisenko
10. mar 2011

jej, som ja dneska šikovná, ked som skor vstala....... 😀 😀 dieťa obriadené, napapkané, odinhalované, polievočka sa varí, práčka perie, periny sa vetrajú na slniečku a kúpelka vyluxovaná....ešte povysávať a na dnes hotovo...... 😅 sme sa rozhodli s deniskom, že pojdeme na túru poobede, ked je také pekné počasie...... 😉

leninka75
10. mar 2011

@denisenko ...lilke rastú ušká aj na zadku, takže sa niskovi nedivím 😀 😀 😀 ...............hej chodí všetky 3,ale Lilka chodí na odrážadle 🙂

leninka75
10. mar 2011

@denisenko ................ u vás slniečko a tu .............hádaj čo??.......snežíííííííííííííííííííííííííííííí 😝 😝 😝 ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😖 😖 .....................veru si šikulka!!!!

leninka75
10. mar 2011

včera som si dala brokolicu, tak čakám čo to urobí s Laurikou 😕 😕 .......................ak to bude OK, začnem si pomaličky spestrovať jedálniček...................

letty86
10. mar 2011

ahojte 😉
maťko má 66 cm a 6530 g 😵 prvú injekciu zvládol dobre, ale pri druhej sa zašiel ☹ ☹ ☹ môj malý zlatúšik, som sa zľakla 😢, pei vikuske sa to nestalo, bojím sa, že sa to bude opakovať aj nabudúce, ach ☹ ešte dobre, že som tam bola s manželom...ale doma nemal ani teplotku, ani mu to neopuchlo, len bol mrzutejší, jaaj, škoda, že sa neočkuje tak, že sa dá sirupček 😔
@aninka29 rýchlo sa uzdravte, cmuk
@leninka75 sneží? 😠 my máme zubaté slniečko 😎, dúfam, že bude laurinka v poriadku, ja sa snažím jesť už tak normálnejšie, ale tie klasické nafukováky ešte nejem a ani to veľmi nemusím, takže to nie je žiadna obeta 🙂

letty86
10. mar 2011

@denisenko šikovnica 😉

leninka75
10. mar 2011

@letty86 ................juj drobček maličký ☹ ..............a kto ho "ratoval" ?.....mudra či tatinko? 😕 ...........inak pekné miery 😵 😵 ......rastú nám ako z vody 🙂 ...............nevytieraš občas maťkovi pusinku genciánkou?

letty86
10. mar 2011

@leninka75 veru rastú 🙂 už mi kázala dávať mrkvičku, že už sa môže skôr, ale ja ešte počkám....ratovala ho sestrička, tá ho pichla a potom ho zobrala na rúčky a fúkla mu do pusinky....mudra vyskočila a povedala, jaj, zľakla som sa 😠 potom som ho mala ja na rukách a pýta sa, dýcha?lebo viete, prestal dýchať 😠 jaaaj, naštvala ma 😠 😠 😠 dosť som bola vyľakaná, no tie hlášky...došli mi až neskôr, doma
zatiaľ som nevytierala, ale vo vláskoch má šupinky, tak idem dnes natierať hlavičku salycilovým olejčekom
zas mi maťko začal veľa zvrackať ☹ také zrazené mliečko z neho vyjde, napapká sa a trikrát pozvracká, nejaké tabletky mi predpísala, asi mu kúpim a vyskúšam, lebo mu zjavne zle trávi ☹

jacka
10. mar 2011

ahojte.....

aninka29
10. mar 2011

@denisenko Simi je moja statočnica 😵 ..vie,že to robím pre jej dobro,tak sa snaží byť hrdinka 😵 😵 😵 ......chjáj,aj teraz má vysokú teplotu....už som volala dokine,nech dojdeme okolo jedenástej,keď už nebude toľko ľudí,aby nás vzala hneď
@letty86 krásne miery máte.....darmo chlap 😵 ..........zašiel sa moj krásny ☹ ,poznám to veľmi dobre ☹ ☹
@leninka75 aj Simonka má ušká všade 😀 😀 😀 😀 ......rebeky naše podarené 😀 😀 😀
utekám,lebo Sabi mi kričí že "kakaka" /kakala/......tak nech si za ten čas nestiahne plienku sama...to by bolo 😀 😀

aninka29
10. mar 2011

@letty86 na šupinky vo vlasoch je dobré natrieť calciovou masťou,nechať pôsobiť a potom vyčesať.....po troch dňoch by mali zmiznúť 😉 skús

letty86
10. mar 2011

@jacka ahoj 😵 😵
@aninka29 aj tebe sa minule sabinka zašla, že ☹
ďakujem za radu, vyskúšam 😉

aninka29
10. mar 2011

@letty86 zašla ☹ ani fúkanie do pusiny nepomohlo.....musela ísť pod vodu ☹ .....

leninka75
10. mar 2011

@jacka ............ahoj! 🙂 ...............čo tak skromne?? 😉 ............nestíhaš??

@letty86.........zlatá pani doktroka!!! 😠 😠.............veru aj my máme šupinky vo vláskoch, také hnedé ☹.................tá mrkvička je veru skoro, veď má tvoje mliečko, máš pravdu, že chceš počkať ..........do polroka mu stačí.....

@aninka29 .........dobrý tip, vyskúšam aj ja 🙂

denisenko
10. mar 2011

@letty86 chudatko malé....ja som sa so zájdením sa ešte nikdy nestretla..... 😔 ale miery má fajnovučké..... 😵
myslíš, že mu zle trávi?????ale ty ho len kojíš, či? mne Denisko vrackával velmi dlho, tuším do 8-mich mesiacov.....na väčšine fotiek ma podbradník, u neho človek nikdy nevedel.......ale on bol na umelom mlieku od 3 mesiacov,takže kým sme našli to správne...... 😠 možu taký drobci probiotiká?????,
@jacka a fakt....čo tak skromne????? 😕
@aninka29 asi ste u mudrej, som zvedavá čo vám povie........ 😕
@leninka75 ....snežíííí???????....čo ste si predplatili?.....my sme už boli na jednom výlete vo vedlajšej dedine busom, je tam vlaková stanica a velké lacné potraviny...tak sme spojili príjemné s užitočným......taký nádherný den je od rána....veru ešte poobede ideme piknikovať 😵 kto sa pridá????

utka
10. mar 2011

@denisenko jaaaa...

leninka75
10. mar 2011

@denisenko ..............už bežíííííííííííííím..............čo budeme mať dobré na pikniku? 🙂

aninka29
10. mar 2011

tak sme doma............Simonka má angínu.....vyfasovali sme atb a môžme sa liečiť ☹ ........a zase má horúčku 39,7 😢 ..........so sestričkou sme sa bavili o škôlke/jej syn chodí so Simonkou/......akurát sme sa zbytočne rozčúlili....aké sú niektoré matky nezodpovedné..........a škoda reči 😝 😝 😝

@denisenko aj ja by som sa pridala,keby som nemala choré deti.......ako vám závidím to pekné počasie.....u nás ráno trošku posvietilo slniečko....teraz sa kamsi stratilo....a už aj fúka ten vetrisko jeden škaredý
a niečo lezie asi aj na mňa....ide mi prasknúť hlava......slzia mi oči......ach jooo...idem si zaliať teraflu
@utka ani som ťa nevychválila....klobúk dole...5 kíl....to je super 🙂 ..........baby koľko u vás stojí vstup na zumbu?....u nás 2,50........akurát minule som si to vyrátala....tak týždenne dám za cvičenie nejakých 25eur 😝 ...dosť 😝
@jacka asi si vonku s Peťulom 🙂

jacka
10. mar 2011

tu som...Peťko mi vypol pc a ťahal ma čo najdalej od neho....asi mu vadí že som pri nom 😔

@aninka29 ju .to je hrozné......vás sa nejak tie choroby držia....to kde chytila angínu?....chudatko maličké....nech vám teplota rýchlo klesne...dávaš jej aj diazepan?...

jacka
10. mar 2011

@denisenko ....to čo piknik????......len aby sme ti aj my neposlali nejkaý ten škaredý obláčik 😉 ....ale nie 😉 ............................ja sa tiež pridám...... 🙂 ked pozývaš...nemožeme chybať 😀 😀 🙂

jacka
10. mar 2011

@letty86 ste si užili..... ☹ ☹ ....moj znašal celkom dobre okčkovanie.........čo mu chceš dat aby negrckala?.....to fakt nejak skoro..mne dr vravela že možem ale to už mal cez 5mes.......to je čudné...však aj dobre priberá tak nechápem prečo .... 😝 .......tiež si myslím že je čas.....načo zaťažovať zbytočne bruško 😉

jacka
10. mar 2011

@utka ako v práci?...... 😉 .................Viki už chodí do školky?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre