Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. mar 2011

@aninka29 však ked jej nič nebude tak ju kludne daj do školky..... 🙂

jacka
22. mar 2011

@leninka75 ..no ako Laurinka?.....už kakala?.....chudatko ju musí bolieť bruško ☹

leninka75
22. mar 2011

ahojte!!!.............

@aninka29........jeej u vás v rodine sa to hemží detičkami 😵 😵 😵 ..............blahoželám!!.........veru prezraď nám meno 😉 .........

@jacka.............ráno mala trošku kaknuté, ale podľa mňa máličko ☹......včera večer som jej dala hylak.....chcela som dať nutrolin ale ten je až od 6 mesiacov................

ja by som už tiež chcela dať lilke dolu kolieska už len kôli tomu, že sa na ne moc spolieha a párkrát sa už skoro prevrátila 😒...........keby že ju nezachytím letí jak hnilá hruška................muž včera hľadal také väčšie kolobežky, že na narodky........hovorila som mu, že až o rok nech sa teraz naučí bez pomocných koliesok.......ale špekuluje lebo na kolobežku je dobrá cena zo 70 euro je zlacnená na 43..............

letty86
22. mar 2011

ahojte
@leninka75 skús probiotiká bio gaia, tie sa môžu od troch mesiacov, alebo dophilus, tie sú už od narodenia, ale sú v práškovej forme, gaia sú kvapky, podľa mňa je to lepšie 😉
do nošteka mi mudra odporučila Hypomer, tak dávam ten, ale mám aj libenar
aj mne mudra vravela, že 7 dní nemusí kakať, ale už pri štvrtom dni som bola nervózna, ale väčšinou každé tri dni kaká
vikinka má tiež ešte pomocné kolieska, tiež bez nich nepôjde, tak to zatiaľ tiež nesilím

utka
22. mar 2011

Ahojte.
jacka, doma sme asi do konca týždňa...zajtra ideme na kontrolu.
Ale mne je príšerne...už to pprešlo do takého hnusného kašla, že keď sa nadýchnem, hneď kašlem ☹...Už som sa odhlásila aj z cvičenia...
Dnes poobede idem volať doktorke, čo má na starosti to Reocentrum, kde chodí Viki. Som zvedavá, či pristúpi na to, aby šiel Viki od apríla do svojej škôlky... 😕

leninka75
22. mar 2011

@letty86 ......skúsim si kúpiť tie kvapky.......maťko už dobre so soplíkmi??.........stále so spinkaním tak zle?

@utka ...........ideš aj so sebou k dr.?...............rýchlo sa vyzdrav 🙂

jacka
22. mar 2011

@leninka75 držím palčeky pri kakaní ☹ .......................aj MAťulo má kolobežku..ale to je dobrá aj pre nás......dá sa nastaviť aby sme sa povozili aj my 😉 .......................veru nech sa radšej naučí bez pomocných...... 😉

@letty86 ......však len vyskušaj dať dole pomocné a uvidíš ako jej to pojde 😉 .........a Vika je zdravá?

@utka tak daj vedieť čo si vybavila v školke?.........sa vás tie choroby nejak dlho držia.....čo si dávaš?........rýchlo sa vyzdrav 🙂

utka
22. mar 2011

Ďakujeeeem...
Dávam si Stodal a paralen. A dnes mám aj olejový obklad na hrdle...Ja k dr. nejdem...dúfam, že samoliečba zaberie...

letty86
22. mar 2011

boli sme na prechádzke, vonku je tak kráááásne 😎 😎 😎
@jacka skúšali sme minulý rok, ale bála sa, som zvedavá, ako tento rok. Vikinka je zatiaľ o.k., len nech sa mi drží, lebo stále keď je nachladená, schytá to aj Marcelko
@leninka75 včera sme boli s maťkom u mudry na kontrole, ešte má soplíky, ale spomínala, že môžu byť zo zúbkov, zrejme mu výjdu obe dolné 😕 , ale ak by bol veľmi usoplikovaný, máme prísť, pošle nás na krčné, kvôli uškám, aby ho náhodou nezačali bolieť 😒, včera som kúpila aj gélik na zúbky, tak natieram....aj túto noc sa budil často, som bola ráno ako mechom udretá, ale slniečko mi urobilo dobre 😎.

utka
22. mar 2011

Tak apni doktorka súhlasila. Viki ide od 1.4. do svojej škôlky 😉...
On si tam už síce zvykol, ale celkom sa aj teší 🙂

jacka
22. mar 2011

@letty86 tak tento rok jej to u určite pojde... 😵 😵 ......aj tu tak...čo donesie Matko....tak dostane aj Peťko 😝 ..........len nie ušká....chudatko moje maličké ☹

@utka super že sa teší....... 🙂 ...som zvedavá na prvé dni 😉

utka
22. mar 2011

@jacka aj ja...ale prvý deň pôjde v piatok a potom hneď víkend, tak bude dobre. Akurát tu je viac detí a viac chorôb ☹...

denisenko
22. mar 2011

ahojte... 😵 idem len askok, musím ešte niečo ísť variť na zajtra a pak rovno odpadnem do postele......ešte aj obrherpes sa mi vyhodil.... 😝 😝
aj u nás je krásne.....a tak to aj ostane celý týžden...čo z toho, ked som v robote, že áno 😝 😔

denisenko
22. mar 2011

no hurááá...čo bolo s konom?????? 😕 😕 😕 idem do postele, dobrú nocku....zajtra asi nekuknem, idem skúsiť vybaviť podporu čo som nezamestnaná 5mesiacov...tak držte palčeky...... 😉

utka
22. mar 2011

@denisenko budem držať...silno!
neviem, čo bolo s koňom... 😕

utka
22. mar 2011

My ideme zajtra na kontrolu...
Dobrú nôcku!

jacka
23. mar 2011

ahojte....... 😎 😎

@denisenko ..budeme silno silno.... 🙂

@utka aj vám budeme ......silno silno.... 🙂

utka
23. mar 2011

Ahojte...
My sme ešte doma, ale už idemeeee...

leninka75
23. mar 2011

ahojte!!!................

@letty86 ..........jéééj tak vy už budete čochvíľa zubatý 😵 😵 😵 ..............veru slniečko je najlepší lekár na všetko 🙂

@jacka ..............včera sme kakali trošku viac......a skúsila som potrieť aj tie ďasienka............a večer sme boli kúpiť bio gaiu.....už sa mi nezdá, že by problémy robilo bruško.....skôr mi už príde naučená na ruky a na stálu spoločnosť......

@denisenko ............veru držím aj ja........to vybavuješ podporu v "itálii" 🙂 ...

@utka ...ako ti je, zaberá samoliečba?......a pomohla vikimu táto školka?........

leninka75
23. mar 2011

kde ste všetky?? 😕 😕 😕

jacka
23. mar 2011

@leninka75 neboj nič odučí sa..... 🙂 ......som rada že sa podarilo vykakať...... 😉

sme boli vonku....táááák krásne je........ideme sa najesť a šup do hajan.....sem hore od 5.15 😝 😝

leninka75
23. mar 2011

@jacka .......u vás svieti??................u nás sa hrá na skrývačku 😝 ....................dosť skoro ste vstávali, aj ty si zdriemni 😔

utka
23. mar 2011

Ahojte.
Tak kontrola dopadla dobre. Viki ide v pondelok do škôlky. Ešte na 4 dni do toho rehab. centra. Ani neviem, či mu to pomohlo...podľa má ten hrudník stále rovanký. Akurát mu možno trochu spavnelo svalstvo. Aj to je neičo,ň.
Mne už je lepšie. Olejový obklad pomohol. V noci som ani nezakašľala, tak sa teším.
Zajtra sa idem dať skrášliť. Idú mi vyberať dve znamienka na tvári pri nose. V sobotu na tom mechceche u našich budem kočka-frontový vojak 😝 .

jacka
23. mar 2011

@leninka75 ..aj tu sa tak hrá....ale aspon že je teplo 😉

@utka ...hádam mu to pomohlo........no som zvedavá na neho ako pojde do školky...........tak ti tá samoliečba pomohla......si dobrá doktorka 😉

jacka
23. mar 2011

@utka neboj zahojí sa....a budeš kočka 🙂

utka
23. mar 2011

@jacka no zahojí, ale či budem kočka...neviem???

denisenko
23. mar 2011

ahojte..... 😉 poslušne hlásim....zvládla som to fajn, na to že som si to musela sama ukecať.....a tá moja nemčina...ale čo už.....dozvedela som sa, že aj ked zákony zmenili, zrejme mám smolu, pretože musím mať odpracované za posledné dva roky 12 mesiacov a to ja podla papierov nemám..... 😝 ale tá pani bola aj tak milá a poslala mi žiadosť na ten úrad a vraj už mám len čakať, či mi redsa len niečo nedajú....ak nie, tak budúci rok určite..... 😀
@utka aj mojej segre to robili, neboj......možno ťa len trošku zalepia.... 😉
@jacka mi ani nehovor od kolkej som hore....v noci som vstala o druhej a do piatej som počúvala ako Nisko zas kašle a o 5.45 bol "budíček"... 😝 tak neviem........spím už aj za chodu..... 😠 .....ešteže máme pekné počasie 😅
@leninka75 a vy ako zúbky?????.....neboj, len si to uži, že si ju možeš popestovať...som dneska kukala v obchode také krásne vecičky pre malé princezničky......jujky 😵
aninka žije????? 😕

utka
23. mar 2011

@denisenko šikulka si ty!!!

utka
23. mar 2011

Tak zajtra ráno okolo ôsmej na mňa myslite...Trošku sa toho bojím kôli tým mojím doštičkám...snáď nevykrvácam 😒 .

jacka
24. mar 2011

ahojtééé 😎 😎

@denisenko tak ti držím palce aby si niečo dostala........ 🙂 ......

@utka jasne že budeme...držkaj sa...... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre