Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
14. apr 2011

@denisenko ......no nespavec 24hodín denne 😝 😀 😉 ...ale raz vyrastie...a hádam bude lepšie spať......no a niekdy sa aj vyspím....žeby na dochodku?..... 😀 😀 😉 ....len pracuj

@utka tak sa držkaj aby ti to vydržalo..........a ozaj ako tvoje krvinky?....A Viki ako v škoke?...v pohodičke 😉

utka
14. apr 2011

@jacka nie krvinky, ale doštičky 😉 ...
No na kontrolu idem až o tri mesiace...tak dúfam, že teraz sa majú dobre 🙂 .
Idem domoooov!!!

leninka75
14. apr 2011

ahojte!!!..........vybavené...všetko OK, tak ako pri minulej kontrole.....posledná nás čaká v roku...huráááááááááá

@utka ...tak už mi je jasné, že prečo ti to ide pomaly dolu 🙂 .....to tie prehrešky.......asi 2 roky v kuse som jedla podľa delenej......na začiatku mi kilečká išli pekne dolu a potom som si povedala, že veď sa nič nestane keď občas poruším, veď ako super chudnem a keď je to tak rozbehnuté, tak sa to hádam nepokazí.....a ono sa pokazilo ☹ ...celé chudnutie sa zabrzdilo......takže ak chceš naozaj schudnúť...skús sa zaťať a vydržať bez prehreškov..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

@jacka....aj u nás je také divoké počasie 😠......3x hore, to je úspech!! 🙂...laurička už celkom pekne sedká, občas sa zakýve a zošuchne sa do jednej strany, ale podľa mňa je silné bábätko 🙂

@letty ......ako nákupy?? 😉

@denisenko.....boli ste v lunaparku?....ako bolo? 😵 ....keď sa Laurička narodila nemala nejakú komôrku dovivinutú v obličke preto chodíme na nefro...ale už pri 1. kontrole...to mala cca 2 mesiace to bolo OK, ale stále musíme chodiť, aby dr. mala body od poisťovne

utka
14. apr 2011

@leninka75 ale ja nemám veľké prehrešky...len napríklad jem aj vyprážané mäso a to by sa kôli strúhanke a múke nemalo...alebo jem ovocné jogurty, ktoré by sa tiež nemali...Mne to ide pomaly dolu kôli tomu, že už nie som najmladšia ☹...Ale ja som spokojná tak ako to je...

jacka
14. apr 2011

@utka .....neviem čo mám stále s tými krvinkami...... 😔 😔 ... 😠 ............vieš ako sa hovorí...pomaličky chlapci rastu...aj kilečká pojdu dole......držím palčeky......

@leninka75 ....áno už sedkáte?....super...obklopená je vankúšikmi? 😉 😵 😵 je šikulka po mamičke 🙂

boli sem u logo.......na hrúza....Maťko ledva pusu otvoril...ach jáj..aj on má asi den na ...figu 😝
ja som dnes už úplne k.o.........

utka
14. apr 2011

@jacka a čo robíte na logo...my sme boli prvý krát a kázala nám doktorka cvičiť s jazykom na spevnenie...a na budúce už začíname s "céčkom"

utka
15. apr 2011

Ahojte...dnes som prvá??? 😕

leninka75
15. apr 2011

ahojte!! 🙂 .....dnes sa už začína víkendovať?? 😀 😀 ...........babuľky ja som celý týždeň taká akčná 😵 😵 .....už mám vyupratovaný skoro celý dom, ešte kuchyňu a je to.........to je vďaka tomu, že Laurička dobre spinká a mám čas 🙂 .....

@utka ......ja druhá!!!!!!

@jacka ...sedká obklopená maminkou 😀 😀 😀 ........maťko robil na logo partizána?!! 😀 .....neva....

jacka
15. apr 2011

ahojté.....
ja tretia......ale...bola som ráno u zubára......inak by som bola prvá 😀 😉

@utka nám najprv dala také nakreslené príšerky na cvičenie jazykom....a potom obrázky podla ktorých máme cvičit......ale ja neviem ako mu mám povedať kde má dať jazyk napr na S....vravela niečo že jazyk dole k zubkom...ale .......MAťkovi to možem vysvetliť koooooolkoooo chcem 😝 .....akurát včera vravela že tam budeme ešte chodiť do zimy.....ked takto spolupracuje 😝

@leninka75 partizána.....už som aj dr. videla že je z neho nervná....ale čo už.......tak maminkou....to sa jej určite páči 😵

utka
15. apr 2011

@jacka aj nám dala také obrázky na cvičenie jazykom...Viki veľmi nechce cvičiť, ale už mu to aspoň ako tak ide...
Viete, čo som dnas videla v robote? ☹
Mŕtvy plod bábätka v 13.-14. týždni...Som nechápala, že to tak vyzerá ako "riadne" bábo...A bol by to chlapček...

utka
15. apr 2011

Kde steeee???
Čo idete variť cez víkend...???
Ja v nedeľu toto: http://varecha.pravda.sk/recepty/bravcova-krkov...

leninka75
16. apr 2011

ahojte!!!.................

@utka ...........teda utka, to musel byť zvláštny pohľad ☹ ☹ ☹.......kde sa to u vás nabralo?.......uvar a povedz aké bolo........ja zatiaľ riešim dnešný obed........pre nás lečo a lilke zemiaky v šupke s maslom......a zajtra ešte netuším 😕.......

a pekný víkend!!!

utka
16. apr 2011

@leninka75 no leni, poslali to k nám na biopsiu...
Jasné, že keď to bude dobré, tak sa pochválim...My dnes ideme na pizzu. Chlapi šli na autosalón, ja som upratovala doma. Už som konečne dala do poriadku skrine. Zimné veci preč a letné do nich 😉...
Som sa sťažovala, že chudnutie ide pomaly, ale keď si to tak vezmem, tak 7,4 kg za 3 mesiace je celkom fajn. lebo kedysi keď som chudla, tak som za pol roka dala dole 16kg...a toto je skoro to isté 😉...
...a tiež Vám prajem krásny víkend...

jacka
17. apr 2011

@utka ...no vidíš Maťko najprv chcel stále cvičiť z jazykom..a teraz ....ho musím nutiť.... 😠 .....

ja o riadení možem snívať.......Peťko je neskutočný......cez cen v noci....ja som už taká unavená.......poriadim si ked sa ukludní....ja aj tak velku noc neznášam 😝 ...len to volno....ale to mi je teraz jedno 😀 😀 😀

však to chudnutie máš super.........netreba hned vela zhodiť..........

bolí ma hlava som normálne podráždená.....idem si niečo dať.... 😉

ozaj...boli sme včera v Bojniciach....som prišla z jazykom von 😝 😝 .....Maťka tam najviac bavili autíčka...a lodky....ja nechápem prečo hračky dávaju do zoo......ved tam maju deti kuk zvieratká.....taká som ostala nas....á 😠 😠 .............

jacka
17. apr 2011

krásny zvyšok nedele... 😎 😎 ..vyzerá to ak že počasie dostalo rozum 🙂

jacka
17. apr 2011

mali sme tu oslávenca.......ako som sa dozvedela na FB......
deni všetučko najlepšie 😵 😵 😵

denisenko
17. apr 2011

@jacka dakujem 🙂 a dakujem aj všetkým ostatným žienkam, ktoré blahoželali..... 😉 😉 tatinko ma prekvapil....dal mi spraviť velikú tortu....orieškovú...... 😵

denisenko
17. apr 2011

@jacka no o tých ZOO mi ani nehovor...my sme tiež boli v Bojniciach, už dávno...som si myslela, že ho to nezUJlo, že bol malý....minulý rok sme boli pri Zlíne, majú tam všetky možné zvery a výsledok????...rovnaký, ako v Bojniciach...tých chlapčiskov asi zvieratká moc nebavia....... 😔 😀

ešte dobre, že dnes večer nemusím do práce........som už úplne mrtvá..... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
17. apr 2011

Ahojte...
leni, mäsko je superské...
jacka, ZOO v Bojniciach funguje? Som počula, že tam majú niečo robiť...Asi len v niektorých pavilónoch.
deni, tak vychutnávaj voľno.
Ja som si ani nestihla oddýchnuť a zajtra už zase do práce. Ale vo štvrtok mám dovolenku, tak už v stredu ideme k našim. Už sa teším. V piatok pôjdeme od našich ku svokrovcom a v nedeľu domov. V pondelok ešte budeme domka oddychovať...

bubba
17. apr 2011

avojte levice 😵 😵 my chodíme do zoo bojnice každý rok (asi preto že to máme toť za rohom ) a sme vždy spokojní,unavení ,zvieratká sú krásne,dobrá starostlivosť... určite lepšie ako zoo v ba... tam majú tie zvery také stiesnené tie klietočky...aj ked dinopark nemá chybu 🙂))
čo máte nové? naša lenivka sa konečne naučila bicyklovať bez pomocných koliesok...teda ona ich už ani nepoužívala len tak volne ich ťahala vo vzduchu tak som ju znásilnila že to zhodíme dolu....len ked som jej povedala že ju nedržím - šťastná vykrikovala...mamíííí ja idem samááááááá... potom asi trochu premýšlala a prišla na to čo všetko sa jej mohlo stať keby spadla 😀 😀 😀 a nechce na bicykel ani sadnúť ááááááááááááááááááá 😀 😀

a zajtra zasa do práce 😅 😅

utka
17. apr 2011

@bubba ahojky. ..že sa aj ukážeš...
No Viki bol 2x vonku s bicyklom bez pomocných koliesok. Už mu to trochu išlo, ale stále sa otáčal, či ho držíme. Snáď sa čoskoro naučí bicyklovať 😕 .
Nám sa tiež páči oveľa viac v ZOO v Bojniciach ako tu v BA.

denisenko
17. apr 2011

baby, zachranujú to tu cez víkend zamestnané ženy????? mamky, kde ste???? 😵
@bubba Denisko sa naučil bez koliesok len tak, z ničoho nič....on vela nebicykluje, ale bola som prekvapená, šlo mu to hned..... 😵
@utka zajtra veru zas do práce....a tentokrát dva týždne bez jediného volna...tak sa tu asi moc neukážem... 😖

utka
17. apr 2011

Viki je od piatku nachladnutý. Vraj boli doobeda zo škôlky vonku a mal mokré ponožky a samozrejme si ich neprezul. Však načo, veď má v skrinke asi dvoje náhradné ponožky...
Bojím sa aby zase nemal laryngitídu, lebo to jeho nevinné nachladnutia vždy prepuknú do tej hnusoby ☹...

jacka
18. apr 2011

ahojtéééé.....

no mne aj Peťkovi sa v zoo páčilo.....aj Maťkovi pokial tam neuvidel tie "hračky" 😠 😠........................a čo sa týka bicyklovania....Maťko už od vlani fičí bez koliesok.....a teraz fičí na velkom bicykli 😵

muž berie pc do opravy .....dufam že čoskoro ho urobí.... 😉 ...
@denisenko len zachranuj..... 🙂 😉

@utka dufam že nebudete chorý 😔

utka
18. apr 2011

@jacka dúfam aj ja. Už musí nejako vydržať do stredy v škôlke, potom sa poliečime doma...

denisenko
18. apr 2011

ahojte.... 😉 ...my máme prázdniny...... ☹ ešteže máme tetu Heidi, inak neviem..... 😠 chlapi vo štvrtok v noci cestujjú na slovensko, ak sa nič nestane..... 😵 ma tu nechajú samú, budem plakáááááááááááť ☹ ☹ ☹ ☹
@jacka a kedy vám ho vráátia????? 😕 to tu bude fakt hlucho...... 😖
idem niečo variť, len neviem čo..... 😖
@utka sa ta zas na vás nalepilo?... 😨 ozaj, Viki už chodí do starej školky? a čo vraví???

utka
18. apr 2011

@denisenko zase je verú taký nejaký chorý...ale dnes bol v škôlke a dúfam, že vydrží nešte dva dni...
Chodí už do starej. Je rád, ale chýbajú mu kamoši z tej druhej...Tak budeš sama? Aj moji clapi chcú ísť v máji na týždeň do ZV, tak budem aj ja sama...celkom sa aj teším, len budem bez auta ☹...

bubba
18. apr 2011

@utka choručký ??? moja chvalabohu tento rok mala len sopel 🙂)))

jacka, nasa mala neprisla bicyklu nachut odmalicka, ona sa zasa hadam od 2,5 rokov korculuje - ako ďábel - ja stará teta som sa musela naučiť koli nej korčulovať 🙂))))

mala mi na malom bike nechcela chodit vobec .... tak sme rovno kupili vacsi a behom tyzdna sa na nom naucila a pomocne kolieska vozila vo vzduchu...tak sme ich zhodili a teraz jej to aj ide...len s boji...hlavne ze sa dneska strepala za chodze na rovnej zemi, zodrala si dlane (z bicykla este nespadla) a na bicykli sa bojiiii méééééééééééé neska som rezignovala som povedala že bicykel vytiahnem až vtedy ked bude onachciet. všetci jej kamarati sa jej vozili popred nos cely den a ona kukala na nich - urcite sa podda - len ona je trosku tvrdsi oriesok :D

poradteeeeee co uvarit zajtra? lahke chutne a rychle 😀 a nieco na co mam chut 😀 😀

utka
18. apr 2011

@bubba no veru...on býva veľmi často chorý. To ti ticho závidím, že nebývate choré...
Ani Viki sa nejako veľmi nechce bicyklovať...on je také malé športové drevko 😒 .
On je skôr na knihy., najnovšie ho azujímajú štáty a vlajky...a matematika tiež...No čo už???

utka
19. apr 2011

Ahojte!
Dnes tu nik nič nepísal? Kde steee???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre