Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
28. máj 2011

ahojtééé

@utka aj biopsiu a aj CT hlavičky 😔 ...po kakavku dobre...dala som mu aj dnes.....zatial o.k......skusim mu dať pomaličky jogurtík...len ja mám s toho stiahnutý žaludok....že čo ked zas... 😔 😒

tak dokina je fakt dobrá......a Viki sa má ako?....ako spal v noci?

@denisenko včera prišiel Maťo z ohlodanými nechtami..asi len jeden mu ostal...... 😝 ....sa ho pýtam že prečo si ich zjedol že som chcela s ním ísť kupiť vláčiť....a vieš čo mi odpovedal??.....že Viktorko mu kázal 😠 😠 😠 také nervy som dostala .... 😠 😠 😠 ....som mu povedala že nech sa mu podakuje že je bez vláčika....vraj dobre 😠 😠 😠 😝

denisenko
28. máj 2011

@jacka ...to má teda Maťko kamaráta... 😠 aj Denisko mi vždy povie, že dobre, ked mu niečo nedovolím, zakážem a podobne...ale už o sekundu vyplakáva..... 😀 ..a tuším mu pomaly začína tiecť z nosa.....čvachtali sa v školke vo vode, tak asi preto...... 😖
kocúr sa niekam stratil......už tri dni nežerie, len leží a dnes sa stratil...... ☹ ..možno sa bojí len motoriek, dneska a zajtra sú tu motorkové preteky a chodia okolo.....stáááále.....a to som si chcela zdriemnuť, predtým než zas pojdem makať.... 😝

jacka
28. máj 2011

@denisenko nie je nad najlepšie kamoša 😝 😉 .....tak aj vy idete byť chorý?....no pekne....Maťko mi zas začal chrápať...už aby tie mandle mal von 😝

chuda kocúrik...dufam že sa rýchlo nájde a bude fit

leninka75
28. máj 2011

ahojte!!!.............totálne spacie počasie dnes 😔 😔

@jacka ....juj držím palce, aby peťko už bol OK!!............zlatý kamoš!!!! 😠 ............aj naša lilka povie dobre keď niečo zakážem 😠 😠 😠

@denisenko ....tak recepcia 😵 😵 😵 ...............ako bolo dobre?? 😉 .........nám sa na jar stratil kocúr ☹ ☹ ☹

@utka...........nech je rýchlo viki fit!!!

leninka75
28. máj 2011

ozaj.....už má hnačku aj môj muž 😝 😝 😝

denisenko
28. máj 2011

@leninka75 cez nás sa včera prehnala búrka asi 6 krát.....napršalo vela.....a ráno, že prekvapenie...na horách snežilo, normálne to vidím z okna...... 😎 ale tu je už zas asi 27 stupnov, a zajtra má byť ešte viac...... 😝 myslíš, že tvojho mužíčka napadol nejaký zákerák??????? 😕 ...len aby ste to nedostali aj vy s drobčekom..... 😔
ja sa čudujem Niskovi, ako pri tomto strašnom burácaní motoriek može spať.......ale spí..... 😉

no nakoniec som včera predsa len skončila v kuchyni, lebo moj šef tam tú druhú kočku nechce..... 😠 som jednoducho numero uno ..... 😀 😀 😀 😀 a na recepcii do 11-tej tvrdol on...... 😎 ...a kocúr sa vrátil.....neviem, či si to len namýšlam, že vyzerá lepšie...aj ked stále nežerie.....ale aspon neleží schúlený do klbka....sem tam sa už aj pohne... 🙂

denisenko
28. máj 2011

ozaj, zabudla som ....moj muž si tu bol podať danové priznanie.....lebo kedže má dieťa, tak sa mu tiež niečo vráti z daní, ako u nás.....ale som ostala tak trochu v nemom úžase, že mu vrátia až tolko...... 😵

jacka
28. máj 2011

@denisenko tak ste v balíku 😵 😀 😀 😉 ....................sneh...fúúj už nieeeeee 😝 😀 😉

@leninka75 no pekne tak to aj vás chytilo.....detičky su v poriadku?

Peťko dnes zas grckal..... 😢 😢 ...ja to už nechápem ☹ ☹

jacka
29. máj 2011

ahojte....

jacka
29. máj 2011

kuk...chlapi šli na preteky tak som tu samáááááááááá......škoda len že musím dovariť a požehliť inak veget 🙂

jacka
29. máj 2011

kuk.......to som tu dnes sama???...či ako?..... 😕

denisenko
29. máj 2011

@jacka kuk....ako si dovegetovala????? 😉 a na aké preteky šli tí tvoji? moji boli na motorkách, ale Deniskovi vadil ten hluk, tak boli skoro doma....aspon si pospal...... 😵

jacka
29. máj 2011

@denisenko no asi pol hodku..... 😝 ......ja ja neviem na nejaké autá či čo 😔 ......tam jedno havarovalo...a koleso vletelo do diváka......že aké bezpečné 😠 😠

ja to kašlem....už som uplne na cvokhaus..........Peťko zas grcká......končím s mliekom

denisenko
29. máj 2011

@jacka a ako vám vyšiel test na mlieko????? 😕

jacka
29. máj 2011

@denisenko ešte čakáme na výsledky.....ale podla toho že mliečko nemusí......mám strach........ale ...nádej umiera posledná...verím že bude všetko dobre...že?

utka
29. máj 2011

Ahojte. My sme dnes prišlo domov až okolo pol ôsmej. Chôapi včera a dnes vytáčali med, tak nám trvalo, kým sme vyrazili. Včera sme bili u liečiteľky, ale nič nové. Akurát, že sme tam čakali asi 4 hodiny, kým sme došli na rad...
Tak budúci týždeň vegetím doma...

jacka
30. máj 2011

ahojte.... 😎 😎

@utka mnam medík.... 😵 ...........a to vás ani nevzala???....ja by som tam tak dlho nevydržala..s Maťkom...ten by zdrhol po pol hodke 😠

leninka75
30. máj 2011

ahojte!! 🙂 🙂 ......zdá sa, že my baby budeme OK a schytal to len tatino 😀 😀 😀.........ale Lilka je nejaká zahuhňaná ☹........

@jacka .........aké si mu dávala mliečko??............kravské či svoje???....dúfam, že zajtra už tie výsledky budú!!! 😒

@denisenko ......waaaw prašule!!!!....čo s nimi??? 😉 ....

@utka .....si doma s vikim??

leninka75
30. máj 2011

.............a šup na deku trápiť sa 😝 😝 😝 ..........

jacka
30. máj 2011

@leninka75 .......no chlapi......padavky 😠 😀 ........................ja už nekojím...nepísala som???.....v nemocke ma nechcel........len ked sme prišli domov po týždni si spomenul.......ale to už som nedala........a dávala som domáce kravské...od suseda.....

čo idete robiť na deke?.....

ja som prezliekala periny.....a ešte Peťkovi niečo idem uvariť a šup von

utka
30. máj 2011

Ahojte!
jacka, vzala nás...Viki sa už hrozne nudil,ale vydržal.
leni, som doma s Vikim...

jacka
30. máj 2011

@utka aj tak je statočný tak dlho tam vydržal..... 🙂 ....si doma celý týžden???

utka
30. máj 2011

jacka, vydržal. Už sa nudil,ale hral sa na mobile a tak...
Hej, som doma celý týždeň. Dúfam, že bude môcť ísť Viki od pondelka do škôlky...
Žienky, ako robíte bazový sirup. Našla som veľa receptov, ale chcela by som nejaký odskúšaný...Ďakujeeeem.

denisenko
30. máj 2011

ahojte... 😉 fuj, toto teplo ma fakt zabije...... 😝
@utka aj my používame mobil vždy ked niekde čakáme... 😵 Denisko stavia mesto...... 😵 aspon si doma oddýchneš..... 😉 ..bazový sirup nerobí,. ale moja mamina robievala takú bazovú limonádu s cukrom a citronom, luhovalo sa to na slniečku tuším tri dnia potom sa to pilo......bolo to výborné..... 😵
@jacka tak stále grckáte? a kedy akože budú výsledky? 😕 ešte tento rok? 😕
@leninka75 chytáte bronz? ja už som opálená, ale len ruky, z práce..... 😵

no nič, idem ešte dať kocúrovi piť...striekačkou mu dávam minerály so smectou každú hodinu a tuším zaberá....dokonca bol dneska po týždni aj pri miske so žrádlom....ale len dva razy si oblizol....ale aj snaha sa cení 😉 vyzerá stráááášne...... 😝 ...a potom behom do práce...... 😝

utka
30. máj 2011

@denisenko tú malinovku poznám,tú robievame, ale teraz chcem skúsiť sirop....ale aj tak dík.

jacka
31. máj 2011

ahojte....

@utka 2l prevarenej vody na 30-40 kvetov.....2kg cukru....70dkg kyseliny citr.......a nechám prejsť varom....a horuce dávam do fliaš

@denisenko včera negrckal...............ako sa má kocur?

utka
31. máj 2011

@jacka ďakujeeem!
Taký idem robiť. Už sa to od včera lúhuje...

utka
31. máj 2011

Včera sme boli na imuno-alergológii po výsledky krvičky. Tak Viki má oslabenú imunitu, ktorá sa mu ešte vyvíja, tak je predpoklad, že sa to môže upraviť.
Čo sa týka alergie, tak jeden parameter je pozitívny a jeden negatívny. Tak môže byť, že je alergik. A má aj menej železa. Vraj má papať mäsko. Ale ako ho donútim, to mi nepovedali...
Dostali sme nový liek Imunor. Na nete sú celkom dobré ohlasy na to, tak som zvedavá.
Bola som si aj u obvodnej lekárky po OČR. Vraj keď má ATB, tak musíme byť len doma ☹. No čo už?!
jacka, a čo vaše výsledky? Ešte nič?
deni, ako v práci?
leni, u vás čo nové?

leninka75
31. máj 2011

ahojte!!!................

@jacka ....tak si už odstavila ......veru si pozabudla napísať....neva..........už máte výsledky?

@utka ......viki nechce moc mäsko???......o hovädzom mäse som vedela, že obsahuje veľa železa, ale dozvedela som sa, že aj kuracie stehná..........ten liek Imunor ideš dávať vikimu?

@denisenko.....že bronz 😀......cvičila som 😝.....ale musím povedať, že to pomaly ale isto zaberá 😵........si šikulka ešte aj kocúra vykuríruješ 😉

utka
31. máj 2011

@leninka75 áno, ten Imunor je pre Vikiho.
To už vidíš, že cvičenie zaberá, tak rýchlo?Super!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre