Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
15. jún 2011

no idem ja pomaly off...som tu celý den 😀 ....a aj tak musím zachvílku do školky pre mojho miláčika.... 😉 som zvedavá s čím príde dnes..... 😠 dúfam, že nie s deravými ponožkami ako včera 😀 😝

utka
15. jún 2011

Ahojte. Dnes sa mi konečne začalo spracuvávať moje znamienko...tak som zvedavá...Zajtra idem aj na stehy. Už se teším, lebo ma to svrbí...

jacka
15. jún 2011

@leninka75 tak maličká už dáva o sebe vedieť že patrí ku vám.....pokladík moj 😵 😵 😵 .....................u nás bola ráno kosa.....skoro 10 st...a zamračené...ale potom vyšiel oskar a bolo hic 😝

@denisenko ešte otázočka.....ja viem že otravujem...tak ma nezahryzni 😀 😉 ....ako má vyzerať ten skorocel?.......................................a čo Nisko..aký prišiel...my máme vkuse derave tepláky.......ale už nejdem kupovať..jedny má to mu stačí na týžden.....

jacka
15. jún 2011

@utka tak som zvedavá na výsledky.........držím palce pri výbere..držkaj sa..... 🙂

dobru.....

utka???

leninka75
16. jún 2011

ahojte!!!..............prvááááááááááá??? 😕 🙂

leninka75
16. jún 2011

dnes bude riadne teplo, Lilke som bázen odokryla už o šiestej nech sa vodička vyhreje 😎 ........dnes máme na úrade v dedine vítanie detičiek, tak sa teším, že bude aspoň nejaká "kultúra" 😀 😀 😀.......

@denisenko...moji svokrovci tam boli minulý týždeň na dovči...ževraj tá voda pomohla svokrovi na kožnú pleseň.....s tatinom vám bude ja smutno keď bude nisko na sk.. ☹.....

@jacka...ty si sa to tuším včera pýtala na streptokoka, že jo??.......no má ho sestrina Kika....mala po sebe 2 angíny a z výterov vyšiel ten streptokok...dostala atb na 3 týždne...robili jej aj krvné testy tie má OK..tak hádam ho tie atb trošku zlikvidujú........

@utka ...držím palce, aby to v poriadku!!!

utka
16. jún 2011

Ahojte...
Baby, ďakujem vám, ste zlaté...

utka
16. jún 2011

Takže výsledok je dobrý. Nemám tam nič. Vraj to teda bolo vybraté dobre prvý krát a tam, kde robili výsledok, tam to vraj nejako asi zle zrezali a ono im to skreslilo, tak im vyšlo, že tam ešte niečo zostalo.

denisenko
16. jún 2011

@utka no tak to poteší....myslíš, že to druhý krát robili zbytočne? 😠 kam sa chystáte cez víkend?
@leninka75 tak ako dopadlo kúpanie? 😕 neprišla vám búrka ako nám? 😠 vítanie detičiek...to sa ešte robí? ja si pamätám, ked sme vítali mojho brata.....už bude mať 24 rokov...... 😀 😀 😀 😀 ešte stále to funguje???
@jacka kludne sa pýtaj...... 😵 😵 😵 😵 má to vyzerať taký takmer čierny sirup.....riedky a sladkýýýýýýý 😵 😵
ja už tepláky neriešim...zašijem, operiem a dám na další raz......horšie je, že začal nosiť flaky, ktoré ani Vanish neoperie.... 😝 ale dneska už školka skončila...... 😠

utka
16. jún 2011

@denisenko asi tak...zbytočne. Ale ako sa to vezme. Keby to neboli druhý krát urobili, tak by som sa nedozvedela, že už je to OK. Cez víkend sa chystáme k našim. Už sa teším. Sme tam neboli mesiac.
Stehy mi vybrali. Juuuj, ako to bolelo. Mala som ich tam 7 a boli tenučké a vraj mi už zarástli, tak ma ujo doktor trošku potrápil. Ale zajtra si to už môžem odlepiť. Konečne!!!

utka
16. jún 2011

U nás msli dnes detičky v škôlke besiedku. Lúčili sa s predškolákmi a dostali také nejaké darčky. Ale ešte škôlke bude pokračovať. Ja som tam nemohla ísť, keď som bola s tými stehmi, ale našťastie šiel manžel.

utka
16. jún 2011

Kde steeee???
jacka???

utka
16. jún 2011

žeby posledná???

utka
17. jún 2011

žeby prvá???
Dobré ránko. Konečne piatoooooook!!!

jacka
17. jún 2011

ahojtééé..žeby tretia?

tu som.......včera ma bolela totálne hlava.....a nešla mrcha hnusná prejsť len večer ked som zaspala....a to Peťko zas dostal nejaký záchvat revu či zlosti či čo to bolo....a asi po 15min prestal a z ničoho zas zaspal

veru konečne piatok......

@utka super že výsledok je ok......ved iné sme ani nečakali že? 🙂 😉 ...sa tešíš na víkend......si riadne uži 🙂 😎 😵

jacka
17. jún 2011

čo to trepem 😠 😠 😠 ......druháááá 😉

utka
17. jún 2011

@jacka dík...si zlatá. Budem si užívať, len keby počasie vyšlo.

jacka
17. jún 2011

@utka určite výjde 😎 😎 ....ja síce nevie aké počasie hlásia....ale hádam bude pekne 😎

letty86
17. jún 2011

ahojte 😉
@utka áno, čakali sme len dobré výsledky 😉
@jacka hlávka nebolí? mne sa tie dni zlievajú do jedného 😀 ale dnes viem, že je piatok 😀 vikinka sa už nevedela dočkať, dnes plakala, tatík mal dosť 😠 ....jajj, opica malá, dnes ide na obed domov a toľko plaču...ideme na kožné, konečne 😝

leninka75
17. jún 2011

ahojte!!!........juj kazí sa nám počasie ☹ ...zajtra chceme ísť do Bojníc na princezné...je tam na zámku kocúr v čižmách a zároveň v hradnej priekope 1. ročník princeznovského bálu, tak chceme ísť kuknúť...organizuje to nejaká česká firma ak chcete kuknite www.egmont.cz.............

@utka ...tešíme sa!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 ....naši majú besiedku až 30.6........

@jacka ..dnes je dobre??....hlava nebolí??........teda peťko krpček malý, také jedoše robí!!!.......

@letty86 ...vikinka by už mala najradšej prázdniny!!..........prečo konečne na kožné??

@denisenko ..u nás sa stále robí vítanie detičiek.....básničky, pesničky, kolíska, hrebíčky, šampus, hračka a peniažky pre drobca 🙂 🙂 🙂.....je to také milé...len včera bolo moc horúco a detičky boli z toho nervózne....naša slečinka sa rozhodla, že skúsi kto z koho a začala prekrikovať starostu keď rečnil 😀 😀 😀 😀.........bolo 17 detičiek a naša princezná bola najstaršia........ a kúpanie super!!...Lilka to mala dvojfázovo..najskôr v škôlke učky vytiahli bazén a vyčvachtali deti a potom ešte doma s tatinom.......

utka
17. jún 2011

No mne sa zdá, že nemá byť pekne...ale mohlo by!
leni, nás nikto na uvítanie nevolal, ale viem, že sa to tu robí. A viem, že dávajú tiež nejaký darček. Na nás asi zabudli ☹...

aninka29
17. jún 2011

ahojte 🙂
@utka ako dobre,že máš výsledky v poriadku 😵
ja som taká nasr.tá 😠 ...v škôlke sú zase vši 😠 😝 ......zinfarktujem už.....hneď som Simke vzala všetko posteľné,už tam ani spať nebude do konca škôlky......a poprosila som aj milú pani riaditeľku,že na budúci škôlkarský rok,nech dá Simonke skrinku s niekym iným...pretože baby nič v zlom...ale to dievčatko s ktorou má Simi spoločnú skrinku.....je zavšivená vždy ako prvá ☹ .....oblečenie jej smrdí nehorázne...stále keď otvorím skrinku,tak idem odpadnúť........má tam kopu špinavých ponožiek a plno vecí...nechápem jej mamu prečo jej neberie tie veci 😠 ...akurát dnes sa ma pýtala učka prečo nedávam Simke veci do skrinky,tak som jej to povedala...som hnusná????......keď ja som na také veci háklivá 🤐
u nás deti v škôlke majú posledný mesiac každý deň nejaké aktivity.....súťaže,vystúpenia...budúci týždeň sa ide na celodenný výlet aj s rodičmi...teším sa...len neviem ako sa rozpolím,aby som dávala pozor na obe holky 😀

utka
17. jún 2011

@aninka29 dík...
No to nechápem, že majú spoločné skrinky...Asi sú väčšie ako tie naše.

aninka29
17. jún 2011

@utka nooo...majú spoločné,jednu skrinku dvaja 😝 .....a sú oveľa menšie ako tie klasické,čo sú asi všade v škôlkach......pekné sú,ale nepraktické...v zime tam ledva narvem bundu....a kdeže by sa tam vošli dve..tak Simke vešiam na učiteľský vešiak 😝

utka
17. jún 2011

@aninka29 dobréééé...no to čo je za výmysel?

jacka
17. jún 2011

@denisenko ....si si istá že čierny...ten moj zatial tak nevyzerá 😅 ....ty si odborník....bude mi stačiť ked som nazbierala približne kilo skorocelu?.....či ešte treba?...lebo ja hned pojdem 😀 😉

@letty86
@leninka75 ..hlava už prestala....dakujem ste zlaté 😵 ..............leni to fakt je na zámku?.....ak vydrž počasie tak by som tam chcela ja ja ísť....ešte že ťa mám 😉 🙂
letty tak to ti nezávidím ked stále plače....chudatko.....a dokdy tam bude ešte chodiť?

@utka ja som tiež o tom nepočula 😕 .....

@aninka29 tak to je dobrá hovadina......spoločnú skrinku..... 😠 a ešte s takou..by som sa už ohradila dávno...... 😝

jacka
17. jún 2011

prajem krásny víkendík..... 😎 😵 ..nech vám všetkým vyjde počasie 🙂

denisenko
17. jún 2011

@jacka máš kilo? tak pošli...... 😉 nemusí byť úplne čierny, ale tmavohnedý....... 😉
@aninka29 u vás sa tie vši nejako udomácnili...možno si ich niekto zvlášť pestuje...... 😠 a spoločná skrinka mi fakt pripadá čudná....naši skrinku nemajú, majú len 2 vešiačiky, poličku nad nimi a poličku pod...na topánočky ...a to je všetko.......tiež mám niekedy problém sa tam vtrepať, ked mu tam už visí ruksak s vecami na prezlečenie a mám tam ešte dať aj zimnú bundu..... 😠 a neboj sa, že si hnusná.......len sa nedaj..... 😵

aninka29
17. jún 2011

mamky tu táááák leje...to zas budú záplavy ☹ ...ide mi prasknúť hlava 🙄

aninka29
17. jún 2011

veru žienky čudné tie spoločné skrinky...neviem,ktorý múdry to takto vymyslel....idem deťom upiecť nejaký koláčik.........ja ee....obmedzila som sladké na minimum,čo je u mňa neuveriteľné,lebo pre sladké by som aj vraždila......ale schudla som za dva týždne tri kilá...už som na pôvodnej váhe....tak som ako tak spokojná...už len tie čungále trošku spevniť....čo tak skoro nebude,lebo cvičiť už nechodím a doma sa mi nechce 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre