Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
29. jún 2011
leninka75
29. jún 2011

@utka ..jej to sú tie slony z cirkusu?? 🙂 ....aké krásne počasie... 😎

denisenko
29. jún 2011

@jacka Peťkovi všetko najlepšie želáme, hlavne zdravíčko..... 😉 a aj ostatným Petríkom, ak niekto má doma....náš tatinko zas bude dnes oslavovať 😀
@utka a Viki sa ich nebál? 😕 také velké zvery...... 😵

@leninka75 mali ste v noci diskotéku? ja som tiež nejako blbo spala, už od 4-tej rána buntoším celú rodinu...to asi preto, že som mala volný den......boli sme na dve hodinky s NIskom na kupku, ale tá horúčava.....no nedá sa viac...... 😝 😝
@aninka29 že jaká stručná...dobré ránko 😀 ale aspon na nás myslíš...... 😉 😉

utka
29. jún 2011

@denisenko všetky deti sa ich báli, ale zvládli to 😉...
Aj náš tatinko je Peťko...My budeme oslavovať v cirkuse, hahaha...

letty86
29. jún 2011

ahojte, mamky
už sme doma, včera som sa sem pokúšala prepracovať, ale ten spomalený kôň 😠
bolo fajn, boli sme na jednej farme, tam bolo tak krásne, len počasie bolo v nedeľu dosť chladné 😒 a v sobotu sme boli na opekačke a tiež mohlo byť teplejšie 😖
maťulko má už horné zúbky, vyšli mu obe naraz, čo sa bude s jedným trápiť 😅
jacka- petulkovi všeeeeetko najlepšie

letty86
29. jún 2011

dobrú noc 😔

aninka29
30. jún 2011

dobré ráno 🙂
@jacka Peťulkovi dodatočne prajeme všetko najlepšie na svete k meninkám...hlavne veľa zdravíčka 😵 😵 😵 😵 cmuuuuk 😵
@utka krásne fotečky so slonmi..šikovný je Viki. 🙂 🙂 🙂 ..to sa vôbec nebál vysadnúť na slona???mňa by asi nikto na slona nedostal 😀

aninka29
30. jún 2011

@letty86 ahoj....vy ste boli u svokry,že 🙂 ...tak ste si spríjemnili dni 🙂 🙂 🙂 ....a svokra býva ďaleko od Košíc???

aninka29
30. jún 2011

ja dnes idem so Simi na kardio......to behanie po doktoroch 😠 ..už ma to nebaví

letty86
30. jún 2011

ahojte 😉
@aninka29 ahoj, taaaak som rada, že si tu, cmuk 😵 áno, boli sme u svokry, býva 100 km od Ke, okres Sobrance 😉 , rada tam chodím, vždy si tam oddýchnem a naberiem sily na panelákovi stereotyp
to behanie po doktoroch 😠 verím ti, my ideme zajtra na kontrolu na alergo a ešte musíme ísť na ortopédiu,bambuľa ma ploché nohy, najhoršie je, že z tých doktorov má viki stres, minule sme boli len na kožnom a donekonečna som jej musela vysvetľovať a sľubovať, že naisto tam žiadna injekcia nebude 😔

kde ste ostatné mamky?

utka
30. jún 2011

Ahojte!
No zarezávame v práci...poniektoré...
aninka, letty, držíme päste, aby ste dobre dopadli u dr.
Vikiho včera zase bolelo vraj uško,a le dnes už nie...tak neviem ☹.

leninka75
30. jún 2011

ahojte!!!............pomóóóóc nestíham!!! ☹ ☹ ......ale myslím na vás!! 🙂

denisenko
30. jún 2011

ja už som z práce doma....ale ešte ma čaká večer... 😝 a toto dusno a teplo...ja neviem, kde akože je to ochladenie???????? 😠
@letty86 ani sa nečudujem, že má z doktorov stres...to asi všetky deti.....my ked sme boli s Niskom behom týždna u tretieho tak som myslela, že ho ani do ordinácie nedostanem.....a to mu ani nič nerobili.... 😠
@utka veru zarezávame...... 😀
@leninka75 ...pekné, že na nás myslíš 😵

ja pojdem pre Niska do školky, má ju do 14.45.....tak sa zase prejdem do kopca.... 😝

čo je s tým konom????? aj slimák ho predbehne..... 😕

letty86
30. jún 2011

@denisenko tak to máš dnes perné ☹
držím palce v snažilkovaní, tešíme sa na výsledok 😵
som ti vravela, že ti napíšem, čo mi dá mudra na kožnom, keď pôjdeme......viki má vraj keratózu, dedičná záležitosť, tak to mám asi po mne 😝 , ja to mám na rukách, viki zvykla aj na nohách a líčkach...som čakala, že mi predpíše excipial ako pediatrička,alebo to oilatum, ale figu, dala mi kortikoidnú masť, keby som vedela, ani nevyberiem 😝 ...takže lepšiu službu mi urobila pediatrička, ten excipial jej perfektný..používa Nisko ešte niečo, čo mu robí dobre?

aninka29
30. jún 2011

@letty86 veru....to sa ani nedá porovnať panelák a dom,že 🙂 🙂 ........aj Simi má ploché nohy ☹ ale povedala som,že to budem riešiť,až keď bude mať po operácii......mám dosť toho chodenia po doktoroch.......zajtra ešte skočíme na to aro.......a konec 😝 .....

aninka29
30. jún 2011

@denisenko a predstav si...moja Sabinka sa lekárov vôbec nebojí.......teraz čo chodím po vyšetreniach so Simi,tak samoška všade beriem aj Sabku....a tá len čo vojde do ordinácie už sa vyzlieka,originál dohola 😀 ...nech ju pekne vyšetria..... 😀 toľko sa z nej tie dokiny smejú...jedna doktorka povedala..že za 30 rokov svojho pôsobenia ešte nevidela,že by sa decko nechalo samo od seba vyšetriť..a kde 2ročné 😀 😀 😀

letty86
30. jún 2011

@aninka29 máte toho teraz dosť ☹ držím palce na tú operáciu
sabínka nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😀 nech jej to dlho vydrží 😉 aspoň lekárom vždy zlepší náladu 😅
idem ja, žienky, pekný večer 😵

utka
30. jún 2011

Ahojte.
Ani Viki sa nebojí lekárov, ani sa nikdy nebál...Ale to bude asi tým, že sme od malička často chodili po všelijakých vyšetreniach. Ani zubárky sa nebojí a ani keď mu krvičku berú...A o chvíľu nás čaká 5 ročná prehliadka a aj nejaké očkovanie sa tam robí. Tak som zvedavá...

aninka29
30. jún 2011

@letty86 papa..aj Tebe pekný večer 🙂
@utka jáááj veru...mi to akurát včera pripomenula dokina...aby som nezabudla prísť 😝

utka
30. jún 2011

@aninka29 no som zvedavá, kedy nás zavolajú...lebo Viki nebude doma celé dva mesiace...

utka
30. jún 2011

@letty86 aj tebe...papa

utka
30. jún 2011

Dobrú noc!

utka
1. júl 2011

Prvá...
To čo???

leninka75
1. júl 2011

ahojte!!!!...........veru utka prvá si aj posledná 🙂 🙂

juj dievčatá, tak tu máme narodeninový mesiac 😵 😵 ..oslavujú naše "päťročky" 😀 😀 .........tuším dnes má päťku mirrinkina lianka - všetko najlepšie!!! ...cmuuuuuk!!.....

kto je ďalší?....

leninka75
1. júl 2011

už viem!! 🙂 ...zajtra má narodky jackin maťko 😵

leninka75
1. júl 2011

veru päťročná prehliadka ☹ ...mne dokina hovorila, že treba prísť 1 týždeň po piatich narodkách, kôli očkovaniu......nám to vychádza aj s Laurinkinou 8 mesačnou poradňou 🙂 .........

leninka75
1. júl 2011

@utka ...posledný deň v práci, tešíš sa?? 😉 ......viki už pôjde na prázdniny??...

denisenko
1. júl 2011

ahojte.... 😉
ešteže ste mi pripomenuli 5 ročnú prehliadku....úplne by som zabudla...ale budeme na SK, tak spravíme.... 😉
@letty86 aj my máme kortikoidnú masť...ale už ju nepoužívam, aj ked zaberala........mne spálila tvár, tak čo to asi tak robí s detskou pleťou????? Deniskovi tu v taliansku kupujem krém aj mlieko, volá sa to Bioclin A-Topic....a super......pomaly ani neviem, že máva ekzem....len keby bol lacnejšííííí.... 😠 ....a dakujem všetkým, čo držia palčeky... 😵
@aninka29 aj Denisko bol také dieťa, miloval svoju pani doktorku a vždy sa tam tešil....ona totiž vždy mala pre neho nejakú dobrotu......ale už sme doktora zmenili, a on si aj tam vypýtal, ale mu nič nedali....len obrázok...no ten sa zjesť nedal.... 😀 😀 😀 😀 ..ako ste dopadli na kardio???? 😕 😕 😕 😕
@leninka75 ty máš v hlave kalendár, ked tak všetko vieš?????? 😕 😵 ...aj my sa pripájame k blahoželaniu pre Lianku.....cmuuuuuk..... 😵

denisenko
1. júl 2011

idem o chvílu pre to moje dieťatko..... 😉 chcel ísť aj na kupalisko, ale keby ste videli ten jeho chrbátik....také mapy, čo sa šúpe, som ešte nevidela.....až som sa ráno vyľakala...kým mi došlo, že čo to je...ale aj pod tým to má stále červené ☹ aj tak je vnútri lepšie, ako tam na tom slnku....... 😝

leninka75
1. júl 2011

@denisenko ...aaaaaale nemám, len som šmírovala na FB a na koni 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre