Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
4. júl 2011

chytajtéééééééééééééé.... 🙂 .Nisko je už doma..zas mi doniesol kávičku..... 😵 tak si ideme schrupnúť na polhodinku...teda on nadlhšie...... 😵

denisenko
4. júl 2011

žienky moje ...ja už mám viditeľné výsledky vysadenia antikoncepcie..... 😒 ..kamsi sa mi stratili prsia..... 😀 😀

denisenko
4. júl 2011

a čo sa práve stalo......Denisko sa prebral, na cikanie........beží do kuchyne, otvorí chladničku........nejako sa pomýlil v tom spaní.....ešteže som ho rýchlo otočila do opačných dverí....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
4. júl 2011

@denisenko to by bolo, keby sa vycikal do chladničky, čo?...

leninka75
5. júl 2011

ahojte!!...

@denisenko ..neboj oni sa zasa ukážu!!! 😉 ...nisko má takú citlivú pokožku na slniečko, že sa hneď spáli a potom sa šúpe??

@utka.....ako sviatkujete??.....aj mužíčka máš doma??

@jacka...lilka je doma, preto tu moc nestíham ......zamestnáva na 100% a ževraj 5-ročné dieťa 😝...niekedy je horšia ako Laurinka 😖........Muž sa má dobre 😠...veď je na dovči, žiadne starosti len radosti 😒 😒

utka
5. júl 2011

Ahojte!

@leninka75 som doma sama. Varím a periem. Manžel príde večer. Ešte je u našich s Vikim.
Dnes som spala do 9:50...paráda...

jacka
5. júl 2011

@utka no tie nároky som myslela na výslovnoť.....pokial poriadne nerozpráva tak žiadna škola sa nekoná..tak s ním čítam stále....a stále......aj sa ho snažím opravovať......ale nedá sa to stále.....
ale si si pekne pospinkala.....to ja som tolko nespala ani nepamätám.....aj si večer niekde bola???

@leninka75 tak to máš veslo.....asi tak ako ja.... 😝 😉 .....aspon že tvoj muž má dovolenku 😉 ...a ty ju nepotrebuješ???... 🙂 😉

@denisenko 😀 😀 😀 ---vy nemáte chybu 😀 😀 😀 .............................ináč-....aj mne s apo kojení niekam stratili prsia.......musím ich isť pohladať 😀 😀 ..........ale máš dobrého syna že ti nosí kávičku

denisenko
5. júl 2011

@jacka .....už si ich našla??????potom povedz, kde hladať...... 😀 😀
@utka že spať do 9.5O......a ja každé ráno o 5.15...s tatinkovým budíkom...... 😝 ...a o chvílku docupká aj Nisko...takže je po spaní...čo koho potom, že chodím do postele pred polnocou 😠 😠 😠
@leninka75 Denisko má takú bledú pleť, že hned po narodení mu robili testy na anémiu......ibaže ked zbadali tatinka, tak sa ani nečudovali...tatinko je blondák, modré oči a bez opalovania úplne bledá pleť....a Denisko je ešte k tomu aj ryško, takže ryšavé vlasy, modré oči a bielunká pleť....takže bud sa neopali vobec alebo sa spáli... 😖 ..a vám sa kedy tatík vráti? 😕

denisenko
5. júl 2011

@jacka to ako myslíš, že ho nezoberú do školy???to ste ešte nepočuli Niska....tiež si myslím že potrebuje logopeda...aj ked vie povedať všetko...len on nemá na to čas...... 😀

utka
5. júl 2011

@jacka však ešte máme rok...ale Viki tiež nechce pekne používať "l"...no uvidíme...
Včera som nebola nikde...som o desiatej zaspala pri telke, o jednej som sa odsťahovala do spálne a spala až skoro do desiatej...

aninka29
5. júl 2011

ahojte mamky....nemám čas na nič...mám tu neterku.....ešte šťastie,že je tých pár dní doma manža,že mi pomôže s kočkami 🙂 a ked odíde,tak som asi v prd.li 😀 .......to sa u nás bude od rána do večera asi len vrieskať...deti po sebe a ja po nich 😝
zajtra ideme do tej nemocky....som kôpka nervov....ale zvládneme to..................ešte dobre,že mám jacku 😵 😵 😵 😵 😵
papa mamky....ozvem sa,keď budeme domka

jacka
5. júl 2011

@aninka29 😉 hocikedy 🙂 ....držte sa..zvládnete to 😵 ...........muž prišiel domov v hodine dvanástej......dobre načasové.....aspon ti pomože 🙂 ....ozvi sa budeme čakať 🙂


@utka ..no rok celkom nie....dakedy v januári alebo februári sa chodí na zápis a tam to budu kontrolovať.......Maťko vie povedať L.......to nešťastné R......a sykavky.......jááááj.....mám bobky z toho 😔 .........to si si krásne pospinkala......také ticho.....že???.......drahého máš už doma???

@denisenko nie nenašla...ale pochybnujem že sa ešte vrátia ku mne 😀 😀 😀 😉 ....k tebe prídu ked budeš čakať bábo......ale čo ja....ha 😝 .......................ma nastrašila logopedička riadne......s ním čítam 3x denne.....už mu to ide na nervy.....sa nečudujem...... 😔

letty86
5. júl 2011

ahojte 🙂
tak som sa tu dostala konečne 😉
jaaj, kočky, keď nám takto bude vychádzať počasie na naše plánované akcie, tak dovi dopo 😖 😠 v sobotu sme boli na opekačke, kamoška oslavovala narodky a to počasie 😠 , ešteže tam bol altánok a nezmokli sme, ale ani teplo nám teda nebolo 😖
@aninka29 držte sa, bambulka je statočná, isto to super zvládne 😉

@jacka tak pocitvo čítate, šikovní ste 😉 a vieš, že aj k tebe môžu prísť po tretíkrát väčšie prsia 😀 😉
ja budem rada, deď sa mi trochu zmenšia, keď prestanem kojiť, len dúfam, že budú tvarovo celkom o.k, zatiaľ sa to dá 😕 máš pocit, že máš iné prsia ako po maťkovi?
@denisenko podarený je Nisko 😅 ktovie, ako by to dopadlo, keby si tam neprišla 😀

jacka
5. júl 2011

@letty86 ahoj .......cez víkend bolo velmi hnusne....brr......ale dufam že bolo aspon dobre.... 😵 ..a budu aj fotečky???........kedy ste prišli?...ako sa má Maťko?...stále kojíš?......a Vikinka už nechodí do školky?....
😀 😀 tretí krát už neprídu....som mužovi odrodila dve dalšie si može sám 😝 .....mám pocit že úúúúúplne iné....kojenie spravilo svoje....ale nech......aspon viem že som im dala to najlepšie čo som mohla dať........aj za takúto cenu.....však ked vyhrám velmi vela bubákov.......tak dačo s nimi urobííím 😀 😀 😉

zajtra idem s Maťko k dr......mohla by ho zaočkovať........aj Peťkovi pýtať múku nemám z čoho piecť....tak ráno ani sem nekuknem.........

letty86
5. júl 2011

@jacka bolo dobre, dobré jedlo aj nálada, až na to počasie. my jediný sme boli s deťmi a maťulko bol hlavná atrakcia 😀 ,ja som nefotila, fotila kamoška,tak potom mozno niečo prihodím
matulko sa má dobre, zatiaľ nelozí, často hovorí baba a občas mama 😀 má svoje priority 😀 a má už 4 zúbky, ale to som už asi písala....Vikinka je doma, teraz bola tri 2 dni u babky, to bolo ticho 😀 to jej urážanie mi lezie na nerv 😖

letty86
5. júl 2011

zabudla som...ešte stále kojím 😵 normálne si dávam pomyselnú medailu...a tebe rovno 4 udeľujem 😉 pekne si to napísala 😉
my sme mali tú prehliadku ešte na jar a na očkovanie nás nevolala, teda zvykne posielať pozvánku
čítam, že som napísala, že viki bola tri 2 dni u babky 😀 bola 2

Peťko si zvykol na stravu?

jacka
5. júl 2011

@letty86 no vidíš aspon že bolo dobre..... 🙂 .....že atrakcia 😉 🙂 😀 😀 ..............moje maličké......vraj maličké a pomaličky vám robí ťuk ťuk ročik....teda 🙂
o tom urážaní mi ani nevrav.............za všetko za zduje.......a ked vidím ako sa biju o jedn hračku a ten silnejší vyhráva......a potom to nikoho nezaujma....ma chytaju nervy 😠 😠
inak som to nepochopila....to bude tou MD...že "bola tri 2 u babky"......... 😕 😔 😉

jacka
5. júl 2011

@letty86 dakujem.... 😵 ........ešte že si možem samé udelovať...že???.....

Peťulo si zvykol.......denisenkova sestra mi dala super recept na chlebík tak konečne sa naje(zlaté to žiena)......rožteky také vobec...no a sladkosti tie može.......aj keby neviem aké boli hnusné......... 😀 😀 ....nemá velmi na výber....chuda....napr.som zistila že nemože ocot s liehom som skoro zinfarktovala...tak som dnes naklusa do obchodu kupiť.....bez 😝

aha tak už som to pochopila.....dva dni...
aj sa niekam chystáte na dovolenku??

letty86
5. júl 2011

@jacka jaaj, veru, uteká to 😒 veru, atrakcia 😀 boli tam okrem nás ešte 4 páry a ešte len jeden čaká bábo, ostatní ešte nič 🙂
to naťahovanie nás ešte len čaká, no mám sa zrejme na čo tešiť
to bude mnou 😀 som sa pomýlila, bola 2 dni, ale stále rozprávala, že chce byť 3 dni u babky, tak sa mi to dostalo pod prsty 😀

jacka
5. júl 2011

@letty86 možno sa nebudu naťahovať......však každy bude mať sovje hračky..Viki bábiky....Maťko autíčka........držím palce aby to tak nebolo u vás 🙂
.niektorá tu písala že očkovať do týždna od 5 roku....... 😕 tak ja teraz neviem....ved uvidím zajtra.......aj tak tam musím ísť...... 😝

utka
5. júl 2011

@jacka no a čo mu čítaš?
Dúfam, že budú prihliadať na to, že ešte sa môžu nejaké to písmenko doučiť...
Nooo, manžela už je doma, už nie som sama a nemám až tak ticho...aj keď bez Vikiho je tu ako v hrobe! ☹

utka
5. júl 2011

@aninka29 držím päste!!!

jacka
5. júl 2011

@utka dala nám také paiera a na nich su popísane slová aj obrázky....a R je vymené za D....napr tdáva(tráva).....tak sa vraj skorvyjde von R.....aj ako špuliť ústa pri vyslovaní S a C...že to treba vypluť a tak.............no des hlavne ked nechce spolupracovať 😝 .......a ešte aj K nevedel ale ked ho opravím tak sa zadarí......čo mne povedala logo tak proste dieťa musí pekne rozprávať.......ti vravím vystrašila ma k smrti ☹

verím že Viki chýba ☹

letty86
5. júl 2011

tak musíš všetko študovať 😒 ten lepok je aj tam, kde by ho človek nečakal, že...nekúšala si pohánku? ja som teraz maťkovi kúpila pohánku a aj pohánkové vločky, zatiaľ to papá s ovocím, som to skúšala, no mne až tak nechutí....je aj taká múka...a tá intolerancia laktózy sa potvrdila, nejak som to nepostrehla 😕
na dovolenku k moru tento rok nie, manža s takým malým bábom nechce ísť, chceme ísť na budúci rok, tak snáš to vyjde 😉

jacka
5. júl 2011

@letty86 no všetko.....ono to tam ani nepíšu....bachnu to do Ečka....a ja aby som chodila s papierom na celej strane ktoré Ečka nie su lepok....pretože vyrobcovia nie su povinný to písať 😝 😝
ešte som neskušala pohánku........nejak ju v našich obchodoch nevidím.......kde si to kupila v jednote?...
ani tu na Sk nepojdete?

jáj......ano má aj lakotozu ale tá prejde tak do pol roka......tak aspon to..

jacka
5. júl 2011

dobre mamky....muž mi tu trhá pc....(.však nech si kupi).....sa lučim prajem dobru nocku....... 😔

letty86
5. júl 2011

@jacka pohánku som kúpila v milk agro...skús pozrieť aj v regáloch s bio výrobkami
dobrú noc 😔

utka
5. júl 2011

@jacka ma nestraš...tak to v januári asi nebude vedieť pekne rozprávať...Hlavne teraz,keď nie sme spolu...neviem, či bude chcieť so starkými spolupracovať.

utka
5. júl 2011

Dobrú noc!

leninka75
5. júl 2011

juj ale ste popísali 🙂 ....................

@denisenko...........ten beťár sa vráti v noci zo soboty na nedeľu.........tak to má nisko potom ťažké na slniečku ☹ .......a krémiky s vysokou ochranou asi na neho nefungujú, že?

@jacka...to, že laktóza sa upraví som nevedela...aspoň niečo pozitívne, keď tá potvora celiakia zostane......máš to ťažké so stravou..

dobrú noc! 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre