Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
8. aug 2011

@jacka ...fíha muž sa ti stará o kondičku?! 😉 ......to je niekde blízko pri vás?...maťko ti doma nespinkáva len v škôlke?

@utka ..veru jacka má pravdu.......a zbytočne sa budeš hnevať na všetkých okolo.........

jacka
8. aug 2011

@leninka75 ved sa musí 😀 😀 ...................to je na tých Donovaloch....hore lanovku a dole peši.....a rovno na bobovú dráhu si oddýchnuť 😀 😀 😉

jacka
8. aug 2011

fuj ako je dusno vonku 😝

leninka75
8. aug 2011

@jacka ..to som nevedela, že tam je aj jaskyňa...o rok sa chystáme k mužovmu bratrancovi do BB, tak si urobíme výlet......už dávno som sa chcela opýtať, peťko má ešte plienky??

leninka75
8. aug 2011

@jacka ..hlava zábudlivá 😖 ...Lilka mala hneď v deň očkovania ruku napuchnutú a boľavú a mierne zvýšenú teplotu a na 6. deň jej vyskočila teplota na 39 st...........

utka
8. aug 2011

Však ja sa na nikoho nehnevám, len to proste nepadne dobre
Tak mi odchádzame.Ahojteeeee

jacka
8. aug 2011

@leninka75 ruku????????????????????????????????????nás pichali do nohy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

jacka
8. aug 2011

@leninka75 jaskyna je pred Breznom....bližšie je harmanecká....len vraj tam je zlý prístup....neviem 😅

jacka
8. aug 2011

idem dať Peťkovi niečo najesť.....pojdem trochu von......nejak im to počasie nevychádza....malo celý den vraj pršať 😅

jacka
8. aug 2011

@utka ahoj......potom sa ozvi.... 😉

leninka75
8. aug 2011

@utka ....ahoooj a uži si aj túto dovču na SK!! 🙂

@jacka ...no jo do ruky...mudra hovorila, že deti od 2 rokov sa môžu očkovať už len do ruky lebo už sú tam vraj dostatočne vyvinuté svaly..........u vás neprší??........tu už 2 hodiny leje ako z krhly 😝 😝

denisenko
8. aug 2011

ahojte.... 🙂 žienky, mrtvá som.... 😝 😝 😝 😝 😝 fakt, unavená.....každým dnom viac.... 😝 😝 som sa musela premocť vstať, lebo treba variť obed na zajtra.... 😝 😝 😝 včera varil tatinko a dnes ja.... 😝 😝 😝
@leninka75 robili sme zábradlia na schodoch a balkon, ale ešte nebol hotový ked sme odchádzali, murár mal čas o týžden...... 😖
@jacka a z čoho máš svalovku???? z fotenia,..???? 😀 😀 😀 😀 😀 super výletík ste si teda urobili..... 😉
Denisko pojde do školky na slovensku a ja tam asi ostanem s ním, len ešte presne nevieme od kedy....ale všetko sa to dorieši tento týžden..... 😉

bubba
8. aug 2011

avojte,my sme dnes absolvovali to 5-ročné očkovanie, no...zatiaľ celkom fajn,aj naobed sa sama uložila a hodinku pospala, dúfam že nebude v noci horúčka abo čo... ale zatiaľ to nemá ani zapálené ani horúce ani nič,dokonca to ani neviem nájsť kde jej to pichli 😅 má tam mat. znamienka a ja teraz neviem, kderé je vpich 😀

áááááááááá dlho nám nepršalo 😅

jacka
8. aug 2011

@leninka75 no vidíš čo dr. to názor...ja viem že je najlepšie očkovať bud do nohy alebo zo zadku....tam je najmenej nervových zakončení ...či čo pre prípad keby niečo...........len čo sme vyšli von tak lialo...ale ostali sme na dvore...tam s dá schovať.........a ked prestalo tak šup do blata obaja 😝

@denisenko bodaj by s fotenie....ale ked sme vyšli lanovkou hore tak sme šli dole pešky......to bol riadny strmák...Maťko stále šomral že ho tlačia topánky 😀 😀 😀 ..............som zvedavá ako to doriešite 🙂.............školku už má vybavenú tu?


@bubba a vás ked pichali.......mne tiež Maťko driemal........a už si nepamätám kedy dostal teplu a hnačky... 😝 ............veru dlho nepršalo..... 😠 😠 😠 ...........ty ako s prácou?....prečo chceš dať výpoved?

bubba
8. aug 2011

@jacka to sa nedá napísať súkromne nieto ešte verejne a vôbec úplne celé zle..už som skončila dala som dohodou k 31. aug. teraz čerpám dovolenku a ešte pred koncom mesiaca pojdem na 4 dni . 😅 a neni mi to všetko jedno kua v dnešnej dobe nájsť prácu a tak... 🙄 bože čo ja budem doma robiť

jacka
8. aug 2011

@bubba .......no..kedže ja som od prirody zvedavá....tak mi napíš aspon v skrate že prečo?... 😉 .......hm je to blbé prísť o prácu...... ☹

bubba
8. aug 2011

hlááááááásim teplotuuuuuuuuuuu pomoooooooooooooc ešte sme nemali nikdyyyyyy 😅

jacka
8. aug 2011

@bubba no pekne ☹ ☹ ☹ ....kde vás pichali?...do nôžky....lebo mojho bolela....

bubba
8. aug 2011

@jacka do nohy do nohy, ale nemá ani opuch ani nič. len zimnicu a horúčku. a dala som jej rectodelt 100 poznáte? vobec neviem čo jej mám dať kokso čo som ja za mať 😀 😝

jacka
8. aug 2011

@bubba poznám......to som dávala aj MAťkovi ked bol chorý......ja som dala MAťkovi paralen čípok...vyskušaj.......neboj zajtra bude lepšie....klop klop 🙂

leninka75
9. aug 2011

ránečko!!!..............

@bubba......už sa máte lepšie po očkovaní?.......jaaaaaaaj zostať doma bez roboty ☹........... snáď sa niečo podarí nájsť.....alebo to istí druhá minibuba alebo minibubo 😉

@jacka......čo je to za liek ten rectodelt 100 ?...nepoznám 😕 .......včera som sa ťa pýtžala či peťko má ešte plienky asi si prehliadla 😉 ...má? 😉

jacka
9. aug 2011

ahojte......

leninka75
9. aug 2011

@denisenko .....juj moja to by ste na SK zostali bez tatinka? ☹ ☹ ..........tá únava prvých mesiacov je zabiják 😝 😝 ......ale bude lepšie vydrž 🙂 ........ujo murár si dáva na čas!! 😠 .........keď bude balkón hotový tak ešte niečo treba či už to bude tip-top? 🙂

jacka
9. aug 2011

@leninka75 pri deťoch sa to dáva proti kašlu.......hlavne pri zápaloch dýchacích ciest.......juj no neprehliadla....len som zabudla......jasné že má...a od kedy mal problémy s bruškom tak nechce byť ani na nočníku ☹ .......a vonku je zima aby behal bez plienky..............tak neviem kedy ho odnaučím .....ale ked mu ju dám dole tak začne plakať a pýta ju späť............vy už sedíte na nočníku??

jacka
9. aug 2011

@bubba no ako malá??

denisenko
9. aug 2011

dobré ránko....
@leninka75 veru budeme nejakú dobu bez tatinka, ale čo už.....zas budú iné starosti, tak nám to rýchlo prejde.... 😉 ...domček je už hotový, len ešte niečo vnútri, treba novú postel, sedačku do obývačky atakdále....ale po troche to ide.....nedá sa všetko, ked sme doma dva týždne za pol roka.... 😀 😀 😀 😀
@jacka Denisko je nahláseny v školke v Taliansku a aj na Slovensku, aby si to mohol striedať, podla toho kde budeme..... 😀 ....niesla si Maťka na chrbte????? 😀
@bubba ako ??? už dobre? ja dávam Niskovi bud dva čípky, alebo polovicu dospeláckeho paralenu..... 😉

denisenko
9. aug 2011

idem si umyť zuby a pomaly sa chystať do práce...... 😝 fuj, vonku je normálne kosa....ale to má byť na obed 30 stupnov... 😝

jacka
9. aug 2011

@denisenko že 30..to je čo,??? 😠 😀 ....príjemu prácu.....

Maťka na chrbte a Peťka na bruchu..😀

leninka75
9. aug 2011

@denisenko ....meniť nábytok to už je radosť!!! 😵 😵 ........pošli aj nám tricku 🙂 ...príjemnú prácu!!!

@jacka.....veď sa naučí aj bez plienok 😉....ja ešte na nočník nedávam..a veru si ma zaskočila tou otázkou....vôbec som nad tým neuvažovala.........skúsim možno až tak na jar 😨.........teraz to nemá význam........chlapci sa hrajú na koníkov?? 🙂

leninka75
9. aug 2011

to moje mladšie dieťa je nejaké akčné 🙂 ...keď ju porovnávam s Lilkou, tak je viac odvážna a viac skúša než Lilka......Lilka nikdy nelozila, išla rovno na nohy a Lolka už začína len ešte nevie presne čo s nožičkami, zvyčajne si jednu zabudne pod ritkou a nevie ju vytiahnuť.........dokáže sa už pohybovať po zemi a podočahuje si čo potrebuje.......buď sa plazí alebo sa gúľa alebo šúcha po ritke 😵 ........už vie pekne urobiť ťap-ťap-ťapušky a ukáže len-tak, celkom už reaguje na meno aj na naše mená......keď sa jej opýtam, kde je Lilka tak sa na ňu otočí 🙂........a cez víkend sa mi v postieľke vytiahla na nôžky 😵.......a o jedle ani nehovorím...to keď zbadá, že niekto niečo je okamžite spustí rev a naťahuje sa za tým.......pažroško malý 😀........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre