Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
27. máj 2009

kde ste všetky???? 😨 .........deťúrecne vstávajú????

leninka75
27. máj 2009

pa, pa....ja odcházííím!!! 🙂

utka
27. máj 2009

leni, papapa...
Cítim sa dobre, len ako mi vysadili tie svinské lieky, tak sa cítim viac unavená a všetko ma bolí ☹

aninka29
27. máj 2009

mamulky tu som 😉
prišli sme neskor domov,a hneď sme šli ku kmotruške blahoželať 😉 ........teraz sme došli 🙂 ...........som hrozne unavenááááááááááá 😔
ale sme v poriadku,akurát je babulka pripravená /je až velmi dole,čo by ešte nemala 😒 /takže sa mám šetriť,aby sa náhodou nenarodila skor 😒 ............ale to isté som mala aj pri Simke 😒 a nakoniec všetko dobre dopadlo 🙂 .....len musím papať magnezko a ešte stále tie tablety na chudokrvnosť
fotočku som si urobiť nedala,lebo bábo je už velké,takže by nebolo nič zretelne vidieť 😉.........o dva týždne mám ísť na kontrolu prietokov,tak sa zajtra objednam 🙂

aninka29
27. máj 2009

a inak bolo celkom pekné počasko,ale asi pred hodkou sa zatiahlo úplne, začal fúkať studený vietor a sem tam poprchá 😝

jacka
27. máj 2009

leni páááá 😉

prišla som kuk...čo si aninka žije a žije..... 🙂 ..super že je všetko o.k......len sa šetri...ved ešte máš minimálne10 týždnov .....robili ti prietoky aj pri Simke?...ja si to nejak nepamätám 😅

jacka
27. máj 2009

mi tu máme celkom fajn počasie...slniečko a sem tam pofukne vetrík...ale žiadne kvapky...a už vobec nie krupy ako robili bu bu bu 😝 😝

jacka
27. máj 2009

ešte idem von MAtko mi slubil že bude dneska dobrý...ha

utka
27. máj 2009

My ideme tiaž trochen von.
aninka, super, že je všetko OK 😉.

aninka29
27. máj 2009

áno jacka,prietoky mi robili aj pri Simke 😉 od 35 tt,každý deň 😒 lebo sa im niečo nezdalo,to som chodila do nemocky 😉

aj dnes mi mudra skontrolovala,aby mala kludný spánok 😉 a všetko ok 🙂

aninka29
27. máj 2009

my von nejdeme 🙂 je zima 😝 a ani by sa mi už nechcelo,som vyšťavená totálne 🙂

som si teraz urobila čajík fajnučký a budem sa liečiť 🙂 ..........zajtra ráno ešte chcem skočiť do mesta,chcem si kúpiť ešte nejaké topko na svadbu,aby som mala na prezlečenie k nohaviciam 😉 ........lebo k šatám si dám vysoké štekle,ale pochybujem, že v nich vydržím 😀 takže si potom na nohy hodím šlapky športové pohodlné 😀 a nohafky to zamaskuju 😉

jacka
27. máj 2009

len sa lieč......a oddychuj....... 😉 ...ja som ešte s Matkom von..len sem tam odbehnem...ale nejak mi ostalo blbo od žaludka...asi som už po večery 😝

vyparád sa aby si bola kočka 🙂 😵

aninka29
27. máj 2009

čoto jacka? z čoho Ti je bléééééééé?

mne je tiež na nič 😝 ale to je z toho kašla 🙂 ..ma normálne celá hruď pichá a strašne škriabe v hrdle 😢 a keď začnem kašlať tak ma až hlava rozbolí 😢 😢

ale zase Simonka dnes zakašlala len raz 😵 😵 .......jáááááááááááááj, som volala o Simkine výsledky a všetko má moja princeznička v poriadku 😵 ...........takže je to len nejaký vírus 😒

aninka29
27. máj 2009

jej ten druhý smajlík tam nemá čo hladať.......mal tam byť tento 😠

jacka
27. máj 2009

ani 😉

neviem z čoho....zašívala som MAtkove diery na vecia a zrazu...z ničoho nič....ale muž raz doniesol pálenku...tak som si len jazyk omočila..hádam mi to pomože 😝

super že vysledky su v poriadku....a už to vyzera že je na ustupe choroba 🙂

raz som v nove kupila debrecinku peč.....v akcii...fajne..aj Matkovi chutilo..a čuduj sa svete....drahý manželík ked ide niečo kuo...však ja tu nemá velmi kde......tak nič ine už mesiac nekupuje len to...už mám toho po krk......ja neviem ..sestrin muž tiež stále dookola to iste kupuje.....čo nemá fantáziu.....aj moj ocino bol taký...do školy nám stále kupoval minomky....od vtedy ich nemožem ani citi 😝

jacka
27. máj 2009

idem si škriatka ponahánat ..večera je nachystaná...som zvedava kolko zje....v poslednej dobe mu akosi nebere 😕

aninka29
27. máj 2009

jacka moj furt kupuje tú istú šunku 😝 na nervy 😀

my dnes máme super večeru 🙂 .......kmotruša nám nabalila fajné šalátiky a chlebíčky čo pre nás nachystala 😉 ....sme málo pojedli u nej 😀 ...........takže,ja len šup na taniera je to 😉

bubba
27. máj 2009

jacka no sak teda daj nejaku literaturu kde je potvrdene to ze hladkanie brucha vyvolava kontrakcie nieze sa tu namna oboris a pre nic za nic 😎 tak mi to dokaz a ked ...tak ja si rada priznam chybu 🙂

jacka
27. máj 2009

bubba ...moja sestra je diplomovana porodna asistentka....dám ti na nu kontakt????

jacka
27. máj 2009

juj aninka...to máš rýchlu večeru...a od druhých chutí najlepšie 😉

jacka
27. máj 2009

bubba prečítaj si aj siwi...aj ona to potrvdila...a ked neveríš...nájdi si sama.....ja dokaz o tom že nemáš pravdu mám...ak chceš názov knuhy ..kludne

jacka
27. máj 2009

moj muž prišiel teraz z práce...hladný ako vlk...všetko nám zjedol 😅 😉 ....zajtra možem varit 😝 😅

aninka29
27. máj 2009

jacka a čo zajtra varíš????????? 😉

veru,od druhých chutí najlepšie 😀 normálne idem s radosťou naložiť na taniere 😀

jacka
27. máj 2009

asi sprvím francuzke...už som si postavila zemiaky aj vajíčka 😝

a ty??? 😉

tak dobru chut 🙂

utka
27. máj 2009

Ahojte.
Ja idem zajtra variť zeleninkové rizoto s kuracími žalúdkami.

jacka
27. máj 2009

tak zo žaludkami by ma muž poslal...on vnutornosti neznáša.....ani pečen....ale ja to velmi lubim...a Matko sa potatil 😝

aninka29
27. máj 2009

ja asi urobím rezne 😉 košické 😉 ...............mám chuť 🙂

aninka29
27. máj 2009

idem mamky, lebo mám taký nerv na moju polovičku 😠 😠 😠 ..............nenormálny bordel vie narobiť 😠 😠 😠 a ešte keď povie, že on si za sebou uprace,ale neskor,tak ja dočista pením 😠 😠 😠

jacka
27. máj 2009

aninka ..klud....sa nemožeš rozčulovat....Sabinke sa to isto nepáči...ozaj a meno ostáva...žiadna zmena nehorzí? 😉 🙂

idem aj ja ...mna totálne páli záha...asi budem požiarnikom... 😝 😅

dobru noc.... 😔 ...tak zajtra 😔 😉

bubba
27. máj 2009

akejka • 2d • 14. apr 2009 o 11:53
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
uuuuf, ja som tiež doteraz počula a čítala aj od odborníkov, že masáž (ani nie tak hladkanie) bruška môže spôsobiť predčasné kontrakcie, ale nasledujúca odpoveď odborníka to vyvracia:

dobrý deň. chcela by som sa spýtať ako je to s hladkaním bruška. som v 35tt. a keď som ležala na rizikovom tak ma sestrička pristihla ako si hladkám bruško a hneď mi to zakázala, že to nejako zle vplýva na maternicu.je to pravda? ďakujem za odpoveď

Odpovedá MUDr Jozef Záhumenský Dobrý deň,
oveľa horšie je škrabanie vo vlasoch. Neuveriteľné, aké voloviny sú schopní niektorí zdravotníci šíriť v populácii.
Sestričke povedzte, že je veľmi nebezpečné škrabanie sa v zadku a náslené okusovanie nechtov, može z toho dostať mrle.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre