Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
30. aug 2011

@leninka75 keď si odmyslím to veľké vstupné, tak super! Prefektné bazény, vírivky...všetko.

utka
30. aug 2011

A kdeže ste všetky?

jacka
30. aug 2011

@utka túúúúúúúú 🙂

jacka
30. aug 2011

@leninka75 mám pocit že to robia ked ideš prihlásiť dieťa do školky tak je tam psycholog na posúdenie......mali by to robiť aj u vás....

@utka ................ ty si tiež kuk písací stol.... 😕

jacka
30. aug 2011

do školy... 😠 😠 😠 😠

leninka75
30. aug 2011

@jacka ..veď uvidíme.....január je tu "co by dup".......

jacka
30. aug 2011

@leninka75 veru veru.....sa nenazdáme.... ☹ .............vy ste čo robili cez víkend?

leninka75
30. aug 2011

@jacka .....my len tak doma.....muž natieral bránu..ja som umyla až 1 okno.....ani neviem ako ten predĺžený víkend ubehol.....vy ste boli na tom leteckom dni?

utka
30. aug 2011

@jacka ja ešte nepozerám, a ani neviem, kde ho strepeme do tej malej izby ☹...

denisenko
30. aug 2011

ahojte... 🙂
žienky, ja dneska totálne nevládzem..... 😝 dokážem asi len ležať...som mala celú noc blbé sny...ani nahlas povedať to nemožem, by som sa rozplakala.... ☹ moj muž mi zakázal chodiť na koníka, že vraj potom sa mi snívajú blbosti......chodím ešte do jednej temý, marcovčatká......bolo nás tam asi 60, ale o pár miminiek sme už prišli..... 😖 😖 😖 ...a potom sa mi sníva, že aj ja..... 😖 😖 😖 😖 😖

denisenko
30. aug 2011

@jacka tiež sa mi zdá, že pri zápise Ti to dieťa posúdia, či ho vezmú, alebo nie....nejaké nenáročné testy, alebo čo...... 😵

denisenko
30. aug 2011

@leninka75 a nad akým stolíkom uvažujete? ja som rozmýšlala, že ten, čo sa dá nastavovať, ale farebne ani materiálovo mi tam neladí...... 😠

denisenko
30. aug 2011

😕 😎

aninka29
30. aug 2011

ahojte mamulky 🙂
neviem ako sa máte....nejdem čítať dozadu.....ale dúfam,že všetky dobre 😵
my sa máme tiež už konečne fajn 😉 ....sme konečne samééééé......každý kto tu bol konečne odišiel 😝 ...takže od nedele sa nám žije
dnes som bola so Simi na očkovaní...máme to za sebou...ufff.....má síce trošku zvýšenú teplotku....a dokina nás poslala na ortopédiu......a ideme aj na logopediu...to som chcela ja....leo doka furt trepe,že netreba,má čas.......ale keď jej to R nejde ani za nič...s ničím nemá problém,len to nešťastné R nás trápi....takže pôjdeme...veď zápis do školy je za dverami...brrrr......sa toho desím mamky.............a ešte ma trápi,že Simi schudla ☹ ...2 kilá......váži 15kg....a to ju vážili oblečenú,obutú 😖 ...za chvílu ju s váhou predbehne Sabka...........inak so Sabkou som bola na tej endokrinologii s tými cicuškami....tak vraj je to v norme........nemusím sa obávať.......tak mi trošku odľahlo
a už neviem čo som chcela.........ale ja prídem...určite.........cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵

utka
30. aug 2011

@aninka29 vitaj!

utka
30. aug 2011

Čo už všetky spíte?

leninka75
31. aug 2011

ránečko!!!.............že ako sa ochladilo !!! 😝 😝 😝 .............u nás ráno 9 st. 😠 😠

včera sa mi fajne zadarilo....predala som baby vak, klokanku a lehátko 🙂 🙂 🙂 🙂 ...........zrazu prázdna spálňa 😀 😀

leninka75
31. aug 2011

@denisenko ....také veci si nesmieš moc pripúšťať ........príroda si ti riadi sama, s tým neurobíš nič.......ak s bábätkom nie je všetko v poriadku, tak z bruška odíde ☹ .......také sny majú asi všetky maminky aspoň 1x.......neboj bude dobre 🙂
tiež som zo začiatku chodila do novembroviek, ale boli tam väčšinou dievčatá okolo 25 r. a to čo riešili, tak na to som nemala nervy 😝 😝 😝 ...............radšej som to vzdala......

tie písacie stoly, no to nevím 😕......zatiaľ sa rozkukávam, a asi budeme potrebovať rohový a neviem či aj tie sú nastavovateľné 😕...nevieš?

@aninka29....ahoj a ty si čia??? 😀 😀 😀 😀.......srandujem 😉 ..........to r asi potrápi väčšinu detičiek........

utka
31. aug 2011

Dobré ránko!

jacka
31. aug 2011

dobré...............,,,,,,

leninka75
31. aug 2011

veď dobré dievčatá dobré ............ 🙂 🙂

utka
31. aug 2011

Tak ako sa máte? Dnes bola ráno aj tu dobrá zima. 14 stupňov.
Zajtra je sviatok, hurááááááááááááá...

jacka
31. aug 2011

@leninka75 že..... 😎

jacka
31. aug 2011

@utka celkom fajne...nestíham.......ešte dováram a deti sa vonku vadia 😠 😠 ......... 😝
veru hurááááá 🙂 ..........budeš doma?či sa niekam chystáš?

utka
31. aug 2011

@jacka ešte neviem. Asi sa pôjdem okúpať a poopalovať...uvidím...

jacka
31. aug 2011

@denisenko .....ja som mala tiež zákaz na koníka ked som bola tehoška....a presne to isté.....tiež tam vela báb prišlo o bábo........možno preto som sa viac bála o Peťka lebo som čítala somariny 😝 ..................dúfam že nás nezradíš a neujdeš 😅 😒

jacka
31. aug 2011

@leninka75 šikulka si ked si ak rýchlo predala....to tu na koni?....

jacka
31. aug 2011

@aninka29 čau.....

jacka
31. aug 2011

@utka kde sa chodíš kupať?.....pojdeš aj s niekým?

utka
31. aug 2011

@jacka pôjdem asi na Draždiak, v Petržalke. A pôjdem sama ☹...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre