Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
19. sep 2011

@denisenko ...to určite nie je tým že bol preč.....aj moj je taký.....a to bol v kuse somou 😠 😠 ...papuluje ...odvráva....s Peťkom sa v kuse vadíííííí.........v školke musia mať z neho radosť....... 😀 😀 😝
tortičku som nepiekla...ale.....našla som recept na koláčik niečo ako bábávka.......ráno som upiekla.....a poobede bol už fuč.......

@utka juj...no musel to mať poriadne napuchnuté ☹ ☹ ☹ ..chudatko moje... ☹ ...............ale divadielko je prenádhernéééé 😵 😵 😵

zajtra ideme na prvú kontrolu s Peťkom,........aj s Maťkom......tak som zvedavá....držte palce 🙂 😉

dobrú nocku..... 🙂

jacka
19. sep 2011

@utka ale to je super správa.......to ste ako vybavili?......teším sa 🙂
pa pa 😉

utka
19. sep 2011

@jacka mal to teda riadne. Na akú kontrolu idete...???Držím päste!
No neviem, dali sme to do poistovne a podarilo sa...
Dobrú noc

utka
20. sep 2011

Dobré ránko!

utka
20. sep 2011

Dnes som tu sama???

leninka75
20. sep 2011

@utka ..nie si!! 😉

ahojteeeeeeeeeeee!!

leninka75
20. sep 2011

@utka .....no super, že vám vrátia až toľko!!!......môžeš odložiť a budúci rok už len trošku priložíš a bude dovča ako lusk 😵 😵 😵 😵 .........krásni gaštankovia 🙂 ......

@jacka .....na aké kontroly to ideš s chlapcami?? 😕 ....držím palce...

@denisenko.......čas mám, len včera sa mi nejako nič nechcelo ☹ ........aj moja Lilka je drzá a papuľnatá a keď už toho mám plné zuby tak sa s ňou prestanem tak na pol hoďku rozprávať a hneď je ako medík 😀.......ozaj ako sa bude volať maličká????????? 🙂

utka
20. sep 2011

@leninka75 Tak super, že nie som sama...
Aj ja sa teším, že nám vrátili toľko. No gaštankov robil tatinko s Vikim.
Tak som rada, že nie som sama, kto má drzé dieťa 😉.
Včera si rozkázal puding, ale nie varený, ale šľahaný. Spýtala som sa ho, či tam chce aj piškóty a on mi drzo, že: "A čo si si myslela...však piškóty sú základ!" No a nakoniec ich tam nechcel...
Vie sa tak pekne zdúvať...niekedy by som ho zdrala ako hada a niekedy mi je to až smiešne...

leninka75
20. sep 2011

@utka ..veď to je práve ťažké odhadnúť kedy sa mám zasmiať a kedy nie....... ☹

utka
20. sep 2011

@leninka75 asi tak...

utka
20. sep 2011

Bože, toto je ale počasie. V nedeľu leto a od včera kosa ako v ruskom filme...brrrr...

jacka
20. sep 2011

ahojte.....

šli sme na gastroent.......----popočúvala....poklopkala po brušku......Maťko nevyzerá na celiaktika..ale vzala krvičku ..o 3t volať... 🙂 ...aj Peťkovi krvičku.......jačali obaja........dobre že sme boli objednaný....vzali nás dve hodky po....boli sme tam asi 1Omin...a šup domov 😝

jacka
20. sep 2011

@utka to akoby si písala o mojom...... 😠 ........a to zdúvanie.......presne sedí......to sme už nie ani kamoši.... 😝 😀 😀 ......čo nás všetko ešte čaká ☹ 😠

tu nie je taká zima...len ráno bola.....ale celkom je fajn..pošlem aj dnes... 😉

jacka
20. sep 2011

@leninka75 no ja nevydržim sa s ním dlho nerozprávať.........hodí na mna psie očká a .....rozpustím sa ako lad 😉 .....

jacka
20. sep 2011

bolí ma hlava.......dnes ešte rodičko......neviem či to stihne muž...šiel ešte do práce......hádam sa nič nestane ked nepojde.......by nám to mohla učka povedať 😕

utka
20. sep 2011

@jacka aha, tak už vieme na akej kontrole ste boli 😉. No držím päste, aby boli výsledky super!!!
Ja sa čudujem, že mňa hlava nebolí, tak je tu škaredo, zamračené a prší...Veru, pošli trošku tepla.

jacka
20. sep 2011

@utka som myslela že som to napísala........ 😔 .......polepším sa 🙂 😉

to máte "pekne" počasie...... 😝 ...tak chytáj...... 😎 ..sem tam tu vykune slniečko.....

u Maťka dufam že budu najlepšie.............a pri Peťkovi aspon dobré zlepšenie........ 😉 sa snažím riadne dietovať tak musia byť 🙂

utka
20. sep 2011

@jacka v pohode...nič sa nedeje...
Chytááááám...Ale doletí sem asi až zajtra ☹.
Viki ide dnes na plávanie. Už máme aj neopren, tak dúfam, že mu to pomôže, keď už sme za to dali také prachy.

jacka
20. sep 2011

@utka dufam že doletí skor ako zajtra 🙂 😉

ty chodíš s ním na plavecký?....

jacka
20. sep 2011

ideme trošku von sa ohriať......pokial je slniečko.... 😎 .................a konečne nefúúúúka.... 😝 😝

jacka
20. sep 2011

a kon je ako lekvár...... 😠 😠 😠 😝 😝 😝

denisenko
20. sep 2011

ahojte... 🙂 žienky moje, normálne som rada, že aj vy mate doma papuľky... 😀 už som myslela, že to moja výchova je nanič.... 😉
@utka super, že vám vrátili peniažky..... 😵 viem si predstaviť, ako potešia..... 😵

baby, včera sme mali 7 stupnov, o 20 km nasnežilo pol metra a dnes ráno bolo len 6....a naobed 27... 😝 akože iné výkyvy počasia....človek fakt musí rozmýšlať čo na seba... 😖 slniečko nám zas praží..... 😒
@jacka tak tortička mala úspech? daj recept..... 🙂 prosím..... 😵 dúfam, že výsledky budete mať ok...mne akurát dnes prišli výsledky z PAPP testov....na rakovinu krčka...negatívne..... 😵 zajtra mám poradnu, som zvedavá..... 😕

denisenko
20. sep 2011

@leninka75 ja som vedela, že som na niekoho zabudla..... 😀 veru, aj ja ked sa zatnem, tak to Deniska bolí viac ako rukou pozadku...nemá to rád, ked sa tvárim, že tam nie som..... 😝 ak bude dievčatko, asi bude Ninka.....zatial.... 😉

včera som vytiahla rifle,, kedže sa ochladilo...úplne v pohode som sa do nich navliekla, akoby nič...ale to sú bedráče, tak asi preto...lebo inak do pasu som už nabrala čosi navyše..... 😉

utka
20. sep 2011

@jacka prvý krát sme boli obaja a teraz šiel manžel druhý krát s ním. Ale vo štvrtok pôjdem asi ja, lebo manžel asi nebude stíhať. zajtra ideme na logo...som zvedavá. Už vie pekne L, C, S a Z, ale nepoužíva to ☹...

@denisenko isto PAPP? Nie PAP??? Lebo to je vlastne cytológia, čo sa robí aj u nás v robote 😉...
To sú teda výkyvy tepla... ☹

jacka
20. sep 2011

@denisenko to čo máte za teploty.....a ten sneh......no des 😝 😝 .......aspon že ťa cez deň vyhreješ 😀 😀 😉 .....super že máš dobré výsledky....poteší 🙂 🙂 .....tak zajtra z poradni rýchlo na koníka....a písať čo nového 🙂 .........však len priberaj pekne.......aby maličké mohlo rásť 🙂 🙂 .........tu je koláčik...jednoduchý a fajný 🙂 ..
http://www.femina.cz/recepty/moucniky-a-dezerty........

@utka tak je šikovný ked už vie c z s.......moj ešte nie....ale dr. vravela že to zvládne.............neboj ked ho budete opravovať tak sa mu to vštepí do hlávky 🙂 🙂

@denisenko ozaj........mne logopedička povedala ked počuala Peťka ako povie tatra........že bacha na vec ....hrdlové R sa velmi ťažko oduča......tak som si spomenula na vás ......či tvoj Nisko nehovorí také 😕 😕

jacka
20. sep 2011

dobru nocku..... 🙂

utka
20. sep 2011

No baby...ja som mala doma jednu babu... www.tesedikova.sk a tá mi teda urobila radikálnu zmenu účesu. takú mám ľahkú hlavu...waw...
Viki povedal, že so škaredá, manžel, že som smiešna, lebo som to mala príliš našuchorené, ale keď mi to vyžehlila, tak sa im vraj páčim. Ja som jej zaplatila a moja lásočka bol taký zlatý, že jej doniesol ešte z baru čokoládu Orion a dal jej ju. Asi sa mu teta páčila...

utka
20. sep 2011

Môj veľký plavec v neoprene...

jacka
21. sep 2011

ahojte....
@utka no frajer je-.......ako bolo na plavárni??? 🙂 🙂 ...............že aká úprimnosť 😉 ....a hodíš aj foto???

utka
21. sep 2011

Ahojte!

@jacka noooo, frajer je, že? 🙂 Neviem, či hodím foto...keď budem stíhať, odfotím sa 😉...

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre