Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
28. sep 2011

@jacka ...ahoj 🙂 ......ani neviem ako sa máme, nejako to všetko rychlo beží ☹ .....dni si ani nestíham uvedomovať.....len mám pocit, že nerobím nič iné len idem do škôlky a dávam deti spať 😒 .....a vy ako??....to je hrozné s tými výrobkami pre celiatikov ☹ ........nezávidím!!.....ako ste vlastne oslávili dva ročky?? 🙂 .....

leninka75
28. sep 2011

ideme von..

utka
28. sep 2011

Ahojte!
Nejaká nuda je dnes v práci...

utka
28. sep 2011

A keby len v práci...kde ste???

jacka
28. sep 2011

túúúú......

@utka ti ide pomaličky čas.... ☹

jacka
28. sep 2011
jacka
28. sep 2011

to len tak som tam dala.......

ideme pre Maťka.......ma pošle domov 😀 😀 😀

jacka
28. sep 2011

@leninka75 ešte sme neoslávili....asi túto sobotu.......ked muž je do večera v robote tak sa to ťažko zladuje 😝 ....

jacka
28. sep 2011

vy dáte kedy dáke fotečky......... 😵 😵

leninka75
28. sep 2011

@jacka ..neboj niekedy dáme!! 😉 ...keby Lolka videla tú kozu, tak sa zblázni od šťastia 🙂 🙂....doma väčšinu času čo sme na dvore trávime pri sliepkach a zajacoch 😝 😝......

dobrú noc!! 😔

jacka
28. sep 2011

@leninka75 len aby....len aby....... 😉 🙂
tu nedaleko maju farmu asi 100 kačíc a hús...sliepky...ovečky...no nejdem ho odtial dostať........možno bude aj on farmár 😀 😀 😀 😠

dobrú.....

jacka
29. sep 2011

ahojte........

zas to tu neprehánajte 😉

utka
29. sep 2011

Ahojte!
Ja som dnes doma. Bola som na kontrole u homeopata a nechce sa mi do práce. Doma mám roboty až-až...
Včera som bola na tej masáži. Bolo to supeeeeer!!! Hneď som si kúpila ešte jeden kupón 😉...

leninka75
29. sep 2011

ahojte!!............

@jacka ... 😀 ......no škoda, že si už peťka sľúbila sabke..sme tých našich gazdov mohli dať dokopy ..

@utka ..a ako na kontrole?

leninka75
29. sep 2011

babule, to moje škvŕňa malé ma neprestáva udivovať...len tak som ju posadila na šmýkalku a ona akoby to bola úplne prirodzená vec sa pošuchla na ritke a pekne sa zviezla dolu...skúsila som znovu, že to asi bola náhoda..a zasa sa pekne zviezla...a to máme takú vysokú šmyčku, nie tú malú plastovú.........a ešte prichádzal muž z roboty autom a Lolka na neho ukázala a že "ato" to akože auto...................veď to nemá ešte ani 11 mesiacov!!!!!!!!

jacka
29. sep 2011

@leninka75 no mám taký pocit že Sabka si už niekoho našla 😀 😀 ...ked nechodí.......šikulka je malá..... 😵 😵 .....ťa bude prekvapovať častejšie...... 😵 😵

@utka tak v tichosti závidím....šla by som.......čo ideš soma robiť?

jacka
29. sep 2011

@leninka75 veru ten streotyp..každe ráno to isté...... 😝

leninka75
29. sep 2011

@jacka ....tebe sa to už pomaly končí, už len rok materskej...to ubehne ako voda ☹ ......alebo zostaneš dlhšie kôli Peťkovi?

jacka
29. sep 2011

@leninka75 neviem čo mám robiť...... ☹ ..........veru ako voda to ušlo...... 😢 😢 ☹ ..ani z Maťkom neviem či ho dať do školy alebo ešte počkať rok.....a ani neviem čo a ako s robotou.....☹

som urobila vajíčkovu polievku zo zem. škrobu a vyzerá ako huspenina 😠 😠 😠 😝

leninka75
29. sep 2011

@jacka .....aj si ju skúsila, aká je ? 😕 ............no vieš, ja by som neváhala so školou.........ak by to pre neho nebolo OK, tak ešte stále je tu možnosť, aby sa vrátil do škôlky................netráp sa tým ešte, uvidíš na zápise.......

leninka75
29. sep 2011

pôjdeme sa obliecť a pre slečinku do škôlky.......

leninka75
29. sep 2011

a sme doma 😉

leninka75
29. sep 2011

deti nakŕmené len ja zasa na prázdno 😝 ..ale ani neviem čo by som si dala 😒

jacka
29. sep 2011

@leninka75 to nejak skoro pre nu chodíš..... 😕 prečo?

jacka
29. sep 2011

@leninka75 polievka je chutovo celkom ......no dobrá...no ten vzhlad 😠 😝
to už ked mu poviem že pojde do školy tak chcem aby to tak bolo...ak ma chápeš čo chcem tým povedať....ved hej...uvidím čo nám tam povedia............nejaký mám s toho všetkého blbý pocit.....to asi kvoli Peťkovi...či sa tam o neho tak postraju ako ja doma.....už mi asi začína s toho všetkého hrabať

ty sa kedy chystáš do práce?

leninka75
29. sep 2011

@jacka ...slečinka už nechce v škôlke spávať tak chodím po ňu o dvanástej 😝 😝 ..........to vieš veľká predškoláčka 😀 ....neboj sa...spomeň si aj keď mal ísť maťko do škôlky tiež si sa koľko dopredu strachovala ako to zvládne a ako bolo??.... zvládol to super!!.....nezaťažuj sa vecami, ktoré sú ešte ďaleko...rieš to čo práve treba 😉 .....a dá sa v škôlke dohodnúť špeciálna strava pre Peťka?

jacka
29. sep 2011

@leninka75 u nás v školke ležia deti len pol hodku...........potom ich berú na krúžky..... 🙂
veru už je velká predškoláčka.....načoby by ležkala ked nemusí....čo by sme za to my dali,že?..teda aspon ja 😀 😀

máš pravdu...robím dopredu paniku...................ale ked mi to všetko z jedným zapadá......Peťko by nemusel do školky ked pojde Maťko do školy aspon by som s ním bola.....ved aj zapísať ich bude treba...ael asi ma najviac ťaží práve robota o ktorej ani netuším či tam nastúpim...no a ked nie...tak potrebuje robiť len na jednu smenu....takže by som bola nezamestnaná.....a to mi je zas lepšie byť na rodičovskej................no neviem či som to napísala tak dobre ...ako si to predstavujem...ale určite ma chápeš........ked ja potrebujem asi resetnuť...či čo 😝 😀 😀

jacka
29. sep 2011

a s tou jeho stravou.....v tej školke kde chodí Maťko som sa pýtala......jedna tak druhá onak mi povedali...musím ísť asi za riaditelkou..........len ked ja som ich chcela dať blízko seba ked pojde Maťko do školy aby som nemusel obiehať celé mesto...... 😝

leninka75
29. sep 2011

@jacka ...veru tiež by som si aspoň poležala takú polhoďku 😵 .........veď pozri, peťkovi prihlášku do škôlky dať môžeš, ty si zistíš či ti držia miesto a podľa toho sa budeš rozhodovať ďalej.....neboj sa moja, vždy sa všetko nejako vyrieši 🙂 ........ musím utekať von...lilka tam už je a lolka piští, že jej chýba ségra 🙂 ....pa

utka
29. sep 2011

@jacka nezáviď mi...však neboj, budeš si môcť aj ty čoskoro dopriať 😉...
Vieš čo som robila? Dala som prať, potom som dala uvarila cestoviny a začala som sa trápiť s naším zaskleným balkónom. Najprv som povyhadzovala z kochlíkov papriky a paradajky a všetko som poumývala...to bolo špiny. Tie okná...fúúúúj. A to som umývala asi pred dvomi mesiacmi.No ostatné okná majú ešte čas, lebo do Vianoc budú ešte špinavé. Potom som celý byz povysávala a pozmývala podlahy. Teraz som si urobila cestovinový šalát a idem ešte vyvesiť prádlo. Už sa mi nič nechce. Okolo 15:20 pôjdem po Vikiho. Dnes ideme na plávanie a majú "otvorenú hodinu", tak sa môžeme pozerať, čo sa naučili...
@leninka75 na kontrole dobre. Dostala som zase dve guličky spapať, lebo som sa sťažovala, že ma bolia kríže. Tak uvidím. Za prvé vyčetrenie som platila 60€ a teraz 34€. Dosť, no dúfam, že to aspoň pomôže!!!

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre