Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
10. okt 2011

ahojte...žienky moje, nestíham.... ☹ a veru pomooooc.....nádcha útočí aj na nás....Denisko soplí a ked spí tak z toho dostáva záchvaty kašlu, ked mu to steká do hrdielka.....perfektne sa vyspíme...... 😖 už som vytiahla inhalátor........ 😵 bruško rastie, cukor štrajkuje a iné nové nemáme nič...... 😠

denisenko
10. okt 2011

@jacka ani naši nesmú nosiť hračky do školky...a Gormitov poznáme už dlho, ale nejako nás to nechytilo....našťastie.....Denisko sa vobec nekamaráti s príšerami... 😵 😵
@leninka75 DEnisko mal spací vak takmer do 4 rokov...zbožnoval ho.....a teraz ako zvyšok....pendlujem ho zakrývať, ked spí pri mne aspon nemusím vstávať..... 😀
@aninka29 nikto ešte netipoval, len sa každý pýta, či viem...nie som Coperfield 😀 ale dneska mi šefko so synom vraveli, vraj som akosi moc opeknela...tak neviem.... 😀 😀 ale ten tvoj tipo beriem...ak ti výjde, máš to u mna..... 😵 😵 😵 😵

utka
10. okt 2011

deni, tak to bude asi chlap 😉...
My sme boli na Imuno-alergológii pre lieky a u obvodnej ukončiť OČR. Vikimu sa nechce do škôlky...ale ani mne do roboty ☹. Nejako vydržíme 3 dni. V piatok ideme na kontrolu s rúčkou a potom hurá víkend. Ideme k našim 😉...

aninka29
10. okt 2011

@leninka75 kúp Lolke ten spací vak,čo spomínala deni....aj Sabka ho mala od malinka malička.......maxi spokojnosť.......bola stále v teplúčku........sú rôzne druhy,tenšie,hrubšie.....menšie,väčšie.......

aninka29
10. okt 2011

u nás si detičky môžu nosiť hračky do škôlky.......okrem plyšákov...........
@denisenko ak môj tip vyjde,tak začínam podnikať 😀 😀 😀 😀

aninka29
10. okt 2011

zajtra idem so Simi k logopedičke 😝 ...........som zvedavá čo nové nám povie
no nič...lúčim sa..idem ešte zavolať mužovi a šup k telke.dobrú nocku

aninka29
11. okt 2011

dobré ráno 🙂 🙂 🙂

leninka75
11. okt 2011

ahojte!!............bože to bola noc!! ☹ .........upchatý nosík.....a uprostred noci strašné revy 😝 😝 😝...........načo sú choroby?????????....

@aninka29.........spací vak máme dávno, ale nechce v tom byť 😝 😝 😝 😝...............darujem, kto chce??? 🙂......

@utka.....ako sa vám vstávalo?.....

@denisenko...........ja to vidím na dievča!! 🙂..........

@jacka.. vy ako?....Maťka už bruško nebolí?

aninka29
11. okt 2011

@leninka75 tak potom neviem...........ale ty určite niečo vymyslíš 😉 ..................nooo načo sú choroby?????.........Lolka nech sa nám rýchlo vylieči 😵
baby,tak boli sme na logo.....a dokina povedala,že Simke by trebalo odštiknúť tú blanku na jazyku..........pretože nevie dať jazyk hore...teda ju to nepustí 😒 .........................lenže ja neviem,či chcem...........poraďte čo mám robiť ☹

leninka75
11. okt 2011

@aninka29 ......no asi budem robiť tak ako všetky maminky...vstávať a prikrývať 😝 ...........a aké písmenká Simke nejdú?.....ja si pamätám ešte z pôrodnice, že taký mini zákrok na jazýčku tak robili bábätkám.....veď ak to pomôže, tak to daj urobiť...nemalo by to byť nič strašné......aspoň si myslím.......

leninka75
11. okt 2011

@denisenko ......zdá sa ti, že Niskovi sa polepšilo po vybratí mandlí???.......

jacka
11. okt 2011

ahojte..... ☹ ☹
baby ..mne sa niečo stane...volala som na výsledky.....Maťko má nábeh na celiakiu....má zvýšené hodnoty....sice nie tak vysoké ...ale to je preto že varím bezlepkovo.......som ho rovno objednala na gastrofibro........den pred dušičkami......je mi strašne 😢 😢

aninka29
11. okt 2011

@jacka juuuj moja ☹ ....to ma mrzí ☹ ☹ ☹ ani neviem,čo ti napísať ☹ ☹ ☹
@leninka75 Simke ide všetko pekne....nevedela akurát R..ale aj to jej už ide........len proste nejak nevie dať jazyk hore...ked vraví L..tak dá jazyk vonku.................ale rozhodla som sa,že s tým ešte počkám.....veď tiež nemôže chcieť doka od nej zázraky po 3 týždňoch 😝 .............takže nie

leninka75
11. okt 2011

@jacka .............tak aj Maťko?? ☹ .......keď sa darí, tak sa darí......ale už aspoň vieš čo a ako......držím vám palce!!......to mu budú brať vzorku z vnútra??....

@aninka29.......no veď ako myslíš.....uvidíš, možno sa to samo urobí......................a keď nie, tak bude akože všetkým vyplazovať jazýček 😉 😀........

utka
11. okt 2011

Ahojte!
Dnes bolo v práci riadny chaos...kým sa aklimatizujem 😉.
Vikimu sa vraj vstávalo zle, ale v škôlke to super zvládol. Máme dobré učiteľky našťastie!!!

@jacka jaaaaj, tak to je smutné...veľmi držím päste, nech je maťko OK!!!

@aninka29 Vikimu to robili, keď mal okolo jedného roka. To nastriekajú-umŕtvia a štiknú. Robili mu to na krčnom. Dali nám pluvátko a sedeli sme asi 15 min. na chodbe, ale vôbec mu z toho netiekla krvička...
@leninka75 rýchlo sa uzdravte!!!

denisenko
11. okt 2011

@jacka juj, tak to je teda smola......nezávidím ti.....aj my držíme palce.....a hlavne pevné nervy maminke.... 😉
@aninka29 aj ja som s tým mala problém ako malá....ale nakoniec doktori uznali, že netreba, lebo jazýček mám podrezaný aj bez rezania.....a dodnes to nikomu nevadí, len niekedy ked moc rozprávam tak trošku sykám.....ale to tak raz do roka 😀 😀 😀 a jazyk hore nedám ani kerby som naozaj moc chcela...hlavne že mojmu manželovi to vobec nevadí....... 😀 😀 😀 😀 😀 a už tu máme dva tipy...škoda, že nie je viac pohlavíi, ale takto sú aspon šance 50/50 😀 😀
@leninka75 po vybratí mandlí sú choroby sto a jedno...ale výsledky sme videli až tak po pol roku....ale teraz býva chorý minimálne a ked, tak žiadne angíny .....len bežné prechladnutia... 😉 ja som spokojná s výsledkom..... 😵

leninka75
12. okt 2011

ahojte!!!...................také sopliská sa Lolke pustili, že hnus 😝 ........už 2x sme úpešne vyťahovali......som myslela, že ani nebudem,ale začínalo jej to zatekať a začala pokašlávať ☹ ...............

@denisenko........ja som si to asi pomýlila s nosnými...lebo som rozmýšľala, že ako často Nisko soplíkuje aj keď má mandle von 😔 ........vám vyberali krčné, že jo?.......... ešte by sme mohli tipovať počet bábätiek, ale už vieš, že bude jedno...tak nič 😉

@jacka....ako sa máš?.....zvládaš to, je ti lepšie?...

jacka
12. okt 2011

ahojte.......

dakujem.... 🙂 ...veru tie pevné nervy potrebujem.......neviete čo všetko treba na predoperačné ked t´krvičku netreba?....len moč?

@leninka75 to že sa vybrali nosné mandle neznamená že nebude mať soplíky....len tie mandle zachytávali "bacile".....a teraz idu nižšie.....Maťko už mal dva krát nádchu odkedy nastúpil do školky 😝

utka
12. okt 2011

Ahojte. To je ale počasie...spala by sooom!!!

jacka
12. okt 2011

@utka veru......... 😝 ....vietor.....dážd.......no hnus 😝 😝 😝

leninka75
12. okt 2011

@utka ..ahojky!!.....pridám sa 😔

@jacka......aha...ja som myslela, že keď to tam nebude, tak je to OK....neva, zasa som o niečo múdrejšia 😉

jacka
12. okt 2011

ale inak je vonku celkom teplo..teda aspon tu je 14st......

@leninka75 🙂 ....ani ja som to nevedela.... 😉

jacka
12. okt 2011

sa Peťko napapá tak zalahínam s ním......kto sa pridá 😉

aninka29
12. okt 2011

ahojte...ja dnes len na skok 😝 ....nestíham.......pred chvílkou som došla domov...a zase utekám
počasie jeden otras 🙄 tááááááááák by som spala

aninka29
12. okt 2011

@utka vy ste s tým jazyčkom boli na krčnom.........a nás doka posiela na plastickú chirurgiu....ale nejdeme...počkáme

jacka
12. okt 2011

@aninka29 prečo vás posielaju?

leninka75
12. okt 2011

@jacka ...pospala si si?

jacka
12. okt 2011

@leninka75 trošku som si zdriemla.....aj tak cítim že mi bolo málo 😉

neviem čo mám nachystať na večeru 😝 😝

jacka
12. okt 2011

to kedy stihla aninka zmeniť foto? 😕

aninka29
12. okt 2011

@jacka minulý týždeň......som sa vynovila 😀
už sme doma....a som mrrrrrrrrrrrrrrrrtva 🙄

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre