Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
12. okt 2011

@aninka29 hej, na krčnom...
Ja by som tiež spala...

jacka
12. okt 2011

@aninka29 to fakt.....som si nevšimla 🙂 .................................. 😉 😉 ako sa má Sabka,.....čo má nové?

dnes je nejaký spací den...aj Maťko spal v školke?......večer som ho potom nešla uspať 😝

jacka
12. okt 2011

dobrú nocku.......pekne sa vyspinkajte..spachtošky 🙂 🙂 😵

aninka29
13. okt 2011

dobré ránko 🙂 ...veru včera bol spací deň.......a celkovo taký divný....................
@jacka Sabka?.......tá má stále niečo nové 🙂 .....každý deň ma prekvapuje niečim iným 😀

jacka
13. okt 2011

ahojte.....

dufam že dnes už spací den nebude......ja som buntošila už od 4h..nejako sa mi nedalo spať 😝

leninka75
13. okt 2011

ahojte.............

@aninka29 @jacka..... a vy dve čo??.....tuším vám prídem makového odvaru navariť 😉....

jacka
13. okt 2011

@leninka75 len prídi...ja potrebuje konskú dávku 😀 😉

@aninka29 a s plienočkami ste skončili?.....ja dávam len na noc...pre istotu.....ale s kakaním je to des.......príde povedať len ked je už po 😠 😠 😠

leninka75
13. okt 2011

@letty...........maličký drobček má dnes presne rôčik!!!! 😵 😵 ............prajeme Maťkovi všetúčko najlepšie na svete, hlavne zdravie a milujúcu rodinku, posielame s diečatami velikánske pusinky!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
13. okt 2011

Ahojte.
Ja mám dnes piatok...zajtra ideme na kontrolu s rúčkou. A Viki zase hovorí, že má pyžamkový deň 😉, lebo berie domov zo škôlky pyžamko.
@letty, Maťkovi prajeme všetulinko všetko len to najlepšie k narodeninkám 😉...

denisenko
13. okt 2011

ahojte.... 😉 veru, včera bol akýsi spací den....ale ja som musela pol dna behať po doktoroch, ale nakoniec som zistila, že ak to všetko bude stále len v takomto stave tak žiadna cukrovka nehrozí...sa teším.... 😉 len už by som si fakt dala aj tú tortu 😝

včera som objednávala novú manželskú postel a Denisko hned: mami, to bude trojitá? lebo ked nie, tak ju neber, kde budem spať ja?????? 😀 😀 😀 som zvedavá, či to bude hovoriť aj o 10 rokov....... 😀 😀 😀 😀 😀

@aninka29 veru pekná fotečka, som si hned všimla, len som zabudla okomentovať...... 😵 herečky ste..... 😉

denisenko
13. okt 2011

@letty86 Maťkovi všetko naj, naj, naj a ešte aspon 100 rokov k tomu.... 😵

denisenko
13. okt 2011

hurrrráááá....takto o mesiac už nepracujem, sezona končí 6.11....... 😵 😵 😵 😵 😵 a máme krásne slnečno, 23 stupnov......pošlem vám????

jacka
13. okt 2011

@letty86.....všetučko najlepšie ku krásnym prvým narodeninám...posielam pusinky 🙂

jacka
13. okt 2011

@denisenko len pošli ..... 🙂
a potom ideš čo robiť?......teda kam ideš?..............a čo bruško....kedy bude foto?.......ako sa máš?....

jacka
13. okt 2011

@denisenko zlatý je Nisko...... 😵 vidím že nie sme sami čo máme v posteli votrelca.....ja už mám dvoch 🙂

utka
13. okt 2011

Jéééj, Nisko je zlatý...
Ja už mám víkend. Huraaaa...

denisenko
13. okt 2011

@utka ten víkend ti tak závidím.... 😵 😵 pre mna je vždy víkend pohroma.... 😝 ako Viki v školke?
@jacka vy musíte mať obrovskú postel 😀 😀 😀 😀 foto bude, ked sa moj manžel k tomu dokoppe.... 😀 😀 😀

denisenko
13. okt 2011

@jacka že kam idem? na materskú....... 😀 😀

aninka29
14. okt 2011

dobré ránko 🙂
aj my prajeme Maťkovi všeeeeeetko len to najlepšie k narodeninám...hlavne veľa,veľa zdravíčka 😵 😵 😵 😵 cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 😵 😵 😵 😵

@jacka na plienky sa ani nepýtaj.......my ich máme aj cez deň v podstate...ale pracujem na tom už riadne dlho.....len nejak bez výsledku.....neriešim dočkám sa 🙂 ..............Sabka všetkému chápe.....aj si sadne na nočník,na záchod.....ale furt si tú plienku pýta...a ked je bez plienky,tak sa popišá,pokaka hoc kde.....a potom nenápadka sadne na nočník.............vy ste šikulkovia 😵 😵 😵 .......Simi taký čas už tiež nemala.......ona sa naučila úplne v pohode.žiadny problém

leninka75
14. okt 2011

ahojte!!!....

@denisenko .....tak do materskej už to máš za pár 😀 😀 😀 ................zlatúšik Nisko!! 😵

@aninka29....jasan ono to príde...máš dobrý prístup!! 🙂....ja som Lolku zatiaľ na nočník ešte neposadila

leninka75
14. okt 2011

škola nás už začína naháňať 😝 ...včera Lilka doniesla zo škôlky papier, kde bolo treba vypísať nejaké osobné údaje a podpísať súhlas s pedagogicko-psychologickým vyšetrením dieťaťa...teda či je spôdobilé ísť do školy...a ešte tam bol taký dotazník typu...dieťa je plačlivé - bojazlivé-smelé... a také kadejaké otázky..........na jednej otázke sme sa s mužom povadili 😀 😀......bolo tam dieťa si zvyklo na MŠ s problémami - bez problémov...............samoška, že s problémami..veď aj tu som písala ako Lilka plakávala ☹....ale muž, že nie to tam nedávaj, potom nám ju nezoberú do školy 😅 😅 😅 😅....že veď teraz už chodí v pohode ...... a nedal si to vysvetliť, že tá otázka znamená tak celkovo ako si zvykla od začiatku ...no chlapi!!!! 😝 😝 😝..........sranda, že na otázku ako si dieťa zvyká na odlúčenie od rodičov mu nevadilo, že som dala ťažko 😒 😒 😒..............ach, ach.............

jacka
14. okt 2011

ahojte....

@aninka29 neviem či je šikovníček....v aute mám kopec veci na prezlečenie.....neviem ako ho naučiť aspon vypýtať plienku na kakanie......

@leninka75 u nás máme toto vyšetrenie za sebou......teraz čakáme na výsledky že budu okolo 2.11....ale dotazník nám nedali.........jáj chlapi to ich myslenie 😠

jacka
14. okt 2011

@denisenko ja viem že ideš na materskú...ale že ked budeš som myslela....či prídeš na Sk alebo tam ostávaš......píšem jak hotentot 😠
no a postel.....máme tu menšiu manželsku....ale dobrých ludí sa vela zmestí..😀

leninka75
14. okt 2011

@jacka ..nezdá sa ti to skoro??........nestačilo by to v apríli - máji?....veď za rok sa dieťa strašne zmení........

ideme poobede na vianočné nákupy do ZA...držte palce, aby sa podarilo 🙂 ...pekný víkend...pa

aninka29
14. okt 2011

baby a my ešte nemáme nič....čo sa týka školy 😝 ........ale neriešim ešte...Simi aj tak ide do inej...nie tu,kde bývame.......až dojde manža domov,tak sa ideme poinformovať,že čo a ako
@jacka tak sme vlastne s tým odúčanim ako tak rovnako 😉 ......ja by som ju nechala bez tej plienky aj celý deň......len to mám potom ocikané a a okakané úplne všetko.......akože problém s tým nemám..ale zase nie vždy mám chuť po nej všetko čistiť......a ako naschvál furt opišká gaučovku.......ja tam už aj dieru vykefujem od tolkého čistenia 😀
@leninka75 už vianočné nákupy?..........ja ešte ani šajnu nemám,že čo....ale prsty držíme,aby sa podarilo 🙂

utka
14. okt 2011

Ahojte.
Kontrola dnes dopadla dobre. Máme prísť o dva týždne. Dúfam, že mu už aj sadru dajú dole...
Ani my ešte nevieme nič o škole...

jacka
14. okt 2011

@leninka75 no zdá......presne ako píšeš...dieťa sa zmení....ale oni potrebuju zapísať rýchlo rýchlo dieťa do školy.......neviem kam sa ponáhlajú 😝 ....vianočné nákupy??????????.......tak pokupte 🙂 🙂

jacka
14. okt 2011

@aninka29 aký šikovný boli naši prvorodený,že 😀 😀 😉 .......................ved nám to hádam nebudu robiť večne 😉

@utka super.......to tak skoro daju sadru dole?.....

jacka
14. okt 2011

prajem krásny víkendík........aspon vám 🙂 ......ja sa zas teším na nedelu večer

denisenko
14. okt 2011

@utka aj mY mse boli skoro na kontrole a už to bolo zahojené...ale sádru dali dole až po mesiaci..... 😵
@leninka75 vianočné nákupy??? to už?????? ako ten čas letí...... 🙂 my ešte len píšeme Ježiškovi...ale ten zoznam....nekonečný...... 😀 a na konci, že: pre bábätko hrkálku.. 😀 😀 😀 😀

baby, Denisko sa úplne odučil od plienok asi mesiac pred nástupom do školky...dovtedy mával na noc.... 😀 do 2,,5 roka úplne ignoroval to, čo chcela od neho mamina......a zrazu bum...behom pár dní si zmyslel, že plienky nechce.......a dnes nikto nevidí rozdiel, či mal v 2 rokoch plienky alebo nie......to asi fakt vyriešia detičky samé, nie my...... 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre