Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
9. nov 2011

Ahojte. V práci nejako nestíkam ani ku na vás...
Bola som na masáži...waw, som ako znovi zrodená. len ma dnes bolí hlava ☹...

aninka29
9. nov 2011

ahojte mamky 🙂
konečne pohoda 😵 ....sa normálne teším na zajtrajšok....z domu ani päty nevytiahnem ....teda okrem škôlky 🙂

aninka29
9. nov 2011

@utka ako ti zááávidim tú masaž......relax..ach jáááj 😵 😵 😵

aninka29
9. nov 2011

@jacka uľavilo sa mi..ale len trošku 😝 ..aj tak som nič nevyriešila..som sa vynervovala zbytočne 😝

jacka
9. nov 2011

@aninka29 aspon si si povedala svoje......no nie?......... 😉
@utka aj ja zááávidíííím........v dobrom.... 🙂 🙂 .........hned by som šla aj ja 😉

detičky už spinkaju.....sa vyšantili v školke........ani som dlho pri nich nemusela byť 🙂

idem žehliť........

dobrú nocku

juj čo nám učka povedala.........že boli s detičkami na prechádzke....a na druhej strane chodníky zakričala starká na dieťa.....to sa rozbehlo ....a 5m za nou šlo auto.......juj som mala zimomriavky..............

aninka29
10. nov 2011

dobré ráno 🙂 .....vstala som s takou energiou 🙂 dúfam,že vydrží až do večera
vyšla som vonku kuk,aké je počko...robím to furt,aby som vedela,či mám Simi do škôlky zababušiť 😀 ...ale dnes ju veru zababuším...neskutočný vetrisko fúka 😝
@jacka dobré,že sa nič nestalo 😒 ani nemyslieť ☹ ...ja som všetkým naším rodinným príslušníkom nakázala...že ak náhodou uvidia detičky zo škôlky vonku,tak bud nech rýchlo prefrndžia,alebo nech sa otočia,nech ich Simi nezbadá...lebo nikdy nevieš,čo dieťa urobí.......neverím síce,že by vbehla na cestu...Simi má rešpekt už od mala..ked ide auto tak uteká na kraj,dobre že nevylezie na dom /Sabka tiež/...ale nikdy nevieš 😒 .stačí sekunda ............

jacka
10. nov 2011

ahojte.....
však pošli energiu......mne je treba 🙂

@aninka29 ved to..nikdy nevieš čo v tej chvíli urobí..............

jacka
10. nov 2011

zima riadna....hádam je aj pod nulou...a zas hmla...tá tu bude celýýý den 😠 😠 😠 😠 😝 ...........takže kto má slniečko tak si prosím poslať...dakujem 🙂

jacka
10. nov 2011

ešte som chcela povedať...že budeme kvoli tomu podpisovať papier či súhlasím alebo nie s vychádzkou mimo areálu školky........pekne sa chránia

dobre..idem niečo porobiť......sa mi nechce 😝 😝 😝

leninka75
10. nov 2011

ahojte!!.....tak sme včera úspšne absolvovali ročnú poradňu: 74 cm, 9 180 g a tretie preočkovanie, z ktorého dnes teplotujeme 38,1 st. ☹ .......do kelu a o 3 mesiace zasa 😝 ................ozaj dávali ste niektorá očkovať kiahne?

leninka75
10. nov 2011

@letty..ďakujem!! 😉 ......aj u nás bude mať najväčšiu kopu pod stromčekom Lilka 😵 ... a najlepšie na tom je, že už sme mali preňu nakúpené a ona potvorka si zrazu zmyslela, že chce úplne niečo iné 😠 ..tak idem ešte doobjednať....vychádza mi to na neskutočné prachy 😢 😠 😠 😖 😖 ..........Vikinka plačká do škôlky? ☹ .....nám pomohlo, že Lilku brávam na obed domov......Maťko je šikovníček 😵 ..všeličo dokáže zlatíčko.......juj tie šuplíky!!!....keď vidím Lolku otvárať nejaký hneď ma zaleje pot, že nestihnem dobehnúť a pribuchne si prstíky ☹ .....

@denisenko...paráda, tak už máš konečne pokoj od práce!!! 🙂..a čo budeš teraz robievať zrazu toľko voľna?......ale zaslúžiš si 🙂....už sa teším na fotečky zo sprievodu...a čo tatinko zohriala si ho?? 😉

@jacka......som rada, že poobedie v škôlke sa vydarilo ..aj Maťko vystupoval?? 😵 😵..nemáš fotečky?....hrozné s tým dieťaťom ☹ ...tá babka by si zaslúžila 😠 ......my už dávno také papiere podpisujeme a ohradila som sa voči tomu na rodičku, lebo u nás to bolo formulované tak, že síce dieťa je v škôlke ale aj tak máš za neho zodpovednosť ty a nie učka...vôbec som to nepochopila 😠 😠 ......

@aninka....jej robíš si pohodový deň 😵 😵 😵 .......Sabku máš doma, či ti ju niekto zobral?...

@utka..taká kuchárka by aj mne na pár dni bodla.........cvičiť ešte stále nechodíš?..

leninka75
10. nov 2011

a neviem či som napísala čo som chcela, ale už ma nič nenapadá..tak idem rýchlo zmyť podlahy..........

leninka75
10. nov 2011

hotovo 😵 .....idem si dať karo a objednať tie hračky....

aninka29
10. nov 2011

@leninka75 relaxujem so Sabkou 🙂 ...nemá mi ju kto vziať...a ani by som ju nikomu nedala 🙂
tiež som si vytrela podlahy,prach..ostala mi ešte obývačka...ale to urobím až ked bude Sabi spinkať 😔 ......tiež som čo to včera poobjednávala cez net pod stromček...ale zatiaľ len Simke...aj u nás bude mať toho najviac Simka 🙂

jacka
10. nov 2011

čo im objednávate.....dajte tipa.........moj Maťko by chcel autíčko na dialkové......no neviem neviem....ako dlho mu to vydrží....akurát som si všimla že som mu asi vyhodila zoznam....no pekne 😔

fuj....vonku máme 2st..kto chce 😠 😠 😝 😝

leninka75
10. nov 2011

@aninka29 ..tak to si na tom podobne ako my...tiež všetko absolvujeme s deťmi 🙂 😝 ..........ale šikulka si....čo dostane Simi?...

@jacka...keď ti dám tipa na barbinu, tak to ti asi nepomôže, že 😀 😀.......ale možno toto by mohlo byť aj pre chlapcov..hra twister......

leninka75
10. nov 2011

ide ma poraziť...dám Lolke čípok a o chvíľu sa vykaká, teraz neviem koľko z toho čípku sa stihlo vstrebať a či jej ešte môžem dať..... 😠

jacka
10. nov 2011

@leninka75 veru nepomože...........mna napadlo že sa asi ,....."zlých" osob pýtam..ale Peťko chcel zas jesť.....

takže ...deni....utka.......čo kupujete?

jacka
10. nov 2011

@leninka75 nič jej nedávaj.....nemá takú vysoku teplotu.......... 😉 🙂 🙂

aninka29
10. nov 2011

@jacka my čo máme baby ti asi moc neporadíme 😀 ....ale synovcovi kúpim pod stromček určite niečo spidermenovské alebo niečo z toho autíčka cars či čo to je...lebo na tom fičí
@leninka75 Simi okrem oblečka dostane novú kabelku,ďalšiu morskú pannu...lebo tie čo má už nie su in....barbie s video kamerou......malovátka,voňavku,korále,nejakú kreatívnu sadu,len ešte neviem presne ktorú...niečo nakúpi aj tatiko............zoznam má dlhý...len ona má už asi všetko...má napísane na zozname aj také veci,ktoré už dávno má...napr. mi vraví,že jej starú kuchynku a a toaletný stolík nech vyhodím,a Ježiško nech jej prinesie nové.........a ešte dostane velkáčsky stojanový mikrofón...

leninka75
10. nov 2011

@jacka ...že zlých ľudí 😀 😀 😀 😀 😀 ...............

leninka75
10. nov 2011

@aninka29 ...podarená tá tvoja Simka 😀 😀 😀 ............kúpiš jej morskú pannu s tým svietivým chvostom?....práve dnes som sa dívala, že v Drakovi ju majú za rozprávkovú cenu 19,99.....

aninka29
10. nov 2011

@leninka75 presne tú 🙂

aninka29
10. nov 2011

som sa začítala do jednej diskusie tu na koňovi...až sa mi chlpy ježia aj tam kde ich nemám 😝

leninka75
10. nov 2011

@aninka29 ... no veď Lilka ju tiež chce 😀 ..............čo je to za diskusiu?

aninka29
10. nov 2011

@leninka75 o nejakých finančných problémoch nejakej žienky.....ako,však každý má niečo....ale niektoré ludry,ktoré tam píšu sú fakt hnusné 😠

aninka29
10. nov 2011

ani už radšej nečítam.....chcem mať dnes dobrú náladu 🙂
Simonka idú zajtra do bábkového divadla 🙂 moc sa jej nechce..krúti pusinou už od včera....nech idem aj ja a bláá blááá.............
baby ja sa už tááák teším na Vianoce....konečne tento rok budeme sami,že sami..huráááá...žiadna sestra,žiadny brat,žiadna svokra..... 😵 😵

leninka75
10. nov 2011

@aninka29 ........veru aj ja sa teším 😵 ..teraz to bude dvojnásobná radosť...síce Lolka ešte z toho asi až taký zážitok mať nebude ale verím, že stromček ju zaujme...a s Lilkou sú vianoce z roka na rok lepšie 😵 😵 😵 ...oan sa vie tak tešiť zo všetkého aj z drobností!! 😵 😵 😵 .......juj verím, že sa tešíš, že bude te sami 😵 ....a to bol vždy u vás niekto či dolu u vašich a potom sa vytrepali aj ku vám?.....a čo sa Simke nezdá?....nemá rada bábkové divadlo?....

aninka29
10. nov 2011

@leninka75 veru furt bol niekto u nás......a ked sú u nás,tak s nami hore 😝 ...ale už nebudúúú 😀 ...s manžom sme zrušili hosťovskú...postel sme preniesli dole k našim...takže až dojde niekto...tak nech sa páči k starkým 😝 ..ku mne hore môžu prísť tak maxi na kávu a pohrať sa
neviem o čo Simke ide...ona furt musí okolo všetkého kecať,riešiť,skúšať ma 😀 ...divadlo sa jej páči,boli už veľakrát,stále sa jej páčilo...aj zajtra,ked príde zo škôlky,tak bude pol dňa rozprávať o divadle 🙂

denisenko
10. nov 2011

@utka aj ja ti závidím tu masáž....ale len v dobrom......neviem, možem si teraz dopriať aj ja? asi nie, či????? 😕
@leninka75 veru som ho zohriala, šak ho nenechám zamrznúť....... 😀 😀 😀 že čo s volnom? bola som vymetať obchody, potom pre Niska, tuším príde teta Heidi na návštevu....zajtra zas pečiem, upracem, ideme na ten sprievod a je večer a na sobotu má zas mladý pán rande s tou svojou prvou opatrovatelkou...taký malý, a stále tie ženské sa krútia okolo neho...... 😠 😀 😀 😀 😀
@jacka ja idem objednávať Lego...má vybraté asi 4, ale nie sú v obchode, tak skúsim cez net......a ešte chcel žeriav na dialkové ovládanie.....inak dneska som mu kúpila zas 3-je tepláky, ved mi to začal trhať jak na bežiacom páse...... 😝 😝 😝 😝 a včera sa mi podarilo kúpiť presne také snehulky, ako som chcela a za dobrú cenu 23,50 tak sa vytešujem ešte dnes........ 😀
@aninka29 radšej nečítaj...pri niektorých názoroch sa človeku musí rozum zastaviť, nad ludskou blbosťou...a doležitosťou....... 😉

baby, my máme slnečno od rána.....berte, pokým dávam......chytajtéééééééééééééééé 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre