Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. nov 2011

@leninka75 asi áno...musím sa ešte dohodnúť s dr...........nemal nič.....kedy nebolo Peťka tak to nevieme....

jacka
15. nov 2011

@leninka75 musím to zvládnuť...predsa si ich nechcem prizabiť....
bolí ma hlava....

aninka29
15. nov 2011

@jacka no zbohom ☹ ☹ ☹ ☹ ...ani neviem čo ti mám napísať......je mi to ľúto 😔

aninka29
15. nov 2011

@leninka75 ja míňam furt...ešte aj vo sne 😝 😝 😝 .................u mňa je to už asi choroba,mám taký pocit 😝

jacka
15. nov 2011

@aninka29 😔 ......aj mne.... ☹ .......prejde ma tento prvopočiatočný šok...a bude dobre...

jacka
15. nov 2011

@aninka29 len mínaj......už si pokupila všetkým?......ja budem asi zas posledná 😝

aninka29
15. nov 2011

@jacka už vám ani nič iné neostáva..len sa s tým nejak zmieriť..aj ked je to smutné a ťažké ☹ .............fuuuu

jacka
15. nov 2011

@aninka29 ved to..hlavne že sú živý.....a nemaju horšiu chorobu..........ked som to rozdýchala pri Peťkov...ten bol na to ovela horšie......tak aj pri Maťkovi......nie?

aninka29
15. nov 2011

@jacka ty to zvládneš..... 🙂,tak ako doteraz všetko 😵 😵

jacka
15. nov 2011

@aninka29 diky si zlatá...dobre mi to padne 🙂

aninka29
15. nov 2011

@jacka ja len pravdu vravím 😵

jacka
15. nov 2011

@aninka29 ved by si skusila aj niečo iné hovoriť 😉

aninka29
15. nov 2011

@jacka tak a oddnes už vlastne bude úplne "dietovať" aj Maťuldo ☹ ..............a v škôlke?ako to bude s papaním....budeš mu tam musieť nosiť stravu?... 😖

jacka
15. nov 2011

@aninka29 netuším......vobec.....musím ísť za riaditelkou a dohodnuť sa aj s veducou kuchyne......brrr.....asi pošlem muža 😀 😀

aninka29
15. nov 2011

@jacka snád sa nejak dohodnete...aj ked úprimne ..neverím,že áno 🤐

aninka29
15. nov 2011

Simi ma vyháňa od pc.......má tu rozrobenú nejakú prácičku 😀

leninka75
15. nov 2011

@aninka29 ..dík!!..pozrela som si to......

@jacka ......Maťko už jedával s Peťkom, či nie?.....ako mu to chutilo?....asi najväčší problém budú sladkosti....

@aninka29..možno motyka vystrelí v škôlke budú ústretoví........

@jacka..nenechávaj to na muža...radšej tam choď ty vieš predsa len lepšie čo a ako........

leninka75
15. nov 2011

mňa dnes v škôlke skoro vystrelo...veeeeeeeeelikánsky oznam na dverách, že v piatok je z ekonomických dôvodov škôlka aj škola zatvorená 😠 😠 😠 ...mne to neva som na materskej, ale čo pracujúci rodičia? 😕

jacka
15. nov 2011

@aninka29 čomu neveríš že pojde muž..alebo s kuchárkou?

jacka
15. nov 2011

@leninka75 ja viem..ten nevybaví nič.... 😝 😝 ..........jemu chutia aj sladkosti..našťastie....len ten nepodarený chleba nie.... ☹
to je super oznam.....a rodičia starajte sa......☹

leninka75
15. nov 2011

sme prišli z vonku...tak je super na slniečku!! 🙂 ......Liluša ma štve lebo sa stále ťahá dnu 😠 ....musím ju vonku udržiavať kadejakými vyhrážkami 😝

aninka29
15. nov 2011

@jacka s tou kuchárkou som myslela 😒
a počujte baby..vo štvrtok je sviatok nejaký...takže to je voľno,že voľno??? 😝 ...či ako

leninka75
15. nov 2011

@aninka29 .....veru sviatok, nežná revolúcia...veď kôli tomu nám škôlku zatvorili aj v piatok 😠...už si po kozmetike?...

aninka29
15. nov 2011

@leninka75 aha no jasné..........ja sa málokedy kuk do kalendára 😀 ..ale už som sa kukla.........inak krásne rozprávky pôjdu v tv
už som po 🙂 na pol dvanástu som bola objednaná 😉 už som aj zabudla,že som niekde bola 😝 😀
dnes by ten čas mohol ubiehať aj rýchlejšie...........taká som nijaká..deti detto 😝

leninka75
15. nov 2011

@aninka29 ..simka pozeráva hercové rozprávky či len kreslené?......také dni ako máš teraz neznášam ...to len kukám na hodinky, že kedy už je čas ísť spať..teda deti kedy odpadnú 😀 .....ešte som sa ťa chcela opýtať, že kedy si začala sabke dávať šunku a akú....

aninka29
15. nov 2011

@leninka75 pozrie si aj hercové 😉 ...ale musí ju to nadchnúť od začiatku..inak ee
fúúú,ťažkú otázku si mi dala.....to je už tak dávno...ale kedže ja nie som "dokonalá"..tak určite 1x ochutnala,ked začala papať "normal" stravu..ale to ani nepapala,len cuckala.....ale tak normálne asi aj od toho 8mesiaca cca 😕 😝............detskú kuraciu

leninka75
15. nov 2011

ja idem v piatok ku kaderníčke..som sa vytešovala, že 2 hoďky budú len moje..... no a či sa mi Lilka nenanominovala, že ide so mnou?! 😠 .......

aninka29
15. nov 2011

@leninka75 to sa pýtaš tej nepravej...lebo ja som pri Sabke fakt moc neriešila kedy čo..nedržala som sa tabuliek 😕 🤐 ....pri Simke áno...možno aj preto je taký papkáč,aký je 😝

leninka75
15. nov 2011

@aninka29 ..no supiš, lebo už som nad tým rozmýšľala, žeby som lolke trošku spestrila jedálniček.....stále ju tlačím len vianočkou alebo rožkami s maslom alebo so syrom........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre