Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. nov 2011

no dobre....nikto nikde....ideme sa poobliekať a trošku do toho hnusu von 😝 😝

aninka29
18. nov 2011

@jacka tu som...nedávno sme došli domov....u dokiny milion tisíc ludí 😠 ...sme si tam posedeli skoro hodku..možno by sme sedeli doteraz..ale sestrička nás potom vzala....ludia trošku škaredo kukali,ale čo no.....deti sú deti 😉 🙂 ......v podstate sú už v poriadku,len nech ešte Simi doberie lieky..aj sirup nech im ešte dám počas víkendu
skočili sme si aj na nákup...milion ludí....sa zbláznili.....vrážalo to jedno do druhého..sa ponáhlali,aby mali to najlepšie...debilita slovenská 😝 😝 😝 ....som si nakúpila aspoň ovocie a drogériu a šla som spokojná preč....mali už mikulášske sladkosti...niektoré také krásne......už som ich aj brala..a potom si vravím,ved som s deťmi,to nemôžem pred nimi 😀

aninka29
18. nov 2011

@jacka tá tvoja doktorka je asi tiež prípad na zamyslenie 😠 ....alergia na roztoče..to ona je nejaký vševed,ked sa jej stačí na dieťa iba kuknúť

aninka29
18. nov 2011

a vy ostatné babule ste kde???..také velikánske AAAAAAAAAAAčko máte

leninka75
18. nov 2011

ahojte!!......v prvom momente som simyslela, že som sa dostala do inej skupiny 🙂 🙂 🙂 ..aninka 😉 ....si ma zmiala 😀

@aninka29 @jacka..ste si dnes obe užili u doktorov 😝 😝 😝 ..nezávidím

@aninka29..teším sa , že babuľky sú OK 🙂......ja už by som tiež rada nakupovala mikulášov len furt deti na krku, tak neviem 😝....

@jacka...škoda, že si ten recept vyhodila..aerius je dobrý sirup aj pri nádche, keď majú drobci silno upchaté nosíky aj pri kašli...no neva 😉.......berieš deťom jedlo ku strige?....

leninka75
18. nov 2011

ja som bola dnes u kaderníčky....a poviem vám, krajšej odomňa nenájdete 😀 😀 😀 😀 .......ale som spokojná..ošmikala má na krátko, preriedila, nafarbila, ofinu mi hodila opačne ako nosím a vyžehlila.... 🙂 🙂 🙂 .....a dohodla som sa s ňou, že mi postupne zosvetlí vlasy na orieškovo...strašne mi šedivejú, tak nech to po dvoch týždňoch hneď nekričí 😝

leninka75
18. nov 2011

a dnes prišiel darček pre svokrovcov 🙂 ...dostanú digitálny fotorámik 😉 .....už len mojich rodičov a je to....

leninka75
18. nov 2011

tak som sa aj ja posnažila a dala som aj Lauričku ku nám 🙂

jacka
18. nov 2011

@leninka75 jééj dalšia krásna fotka 😵 😵

jacka
18. nov 2011

@leninka75 ved ma vytočila...furt niečo do neho pchá..... a ja mu nič nedávam....... 😀 😀 ...............si myslím že to má ešte stále s toho kašla čo mal......
@aninka29 má rontgenové oči..trúba 😠 😠 ............to nemožem ani mužovi povedať...lebo vezme od nej kartu 😀 😀 😀

deti ešte vonku.....mne je tam zima...tak som sa prišla zohriať......oni sa tam jašia.....lepšie tam ako dnu 🙂

jacka
18. nov 2011

@leninka75 ukážeš sa nám ako ťa pekne ostrihali? 😵 😵

jacka
18. nov 2011

@aninka29 ja v piatok radšej ani nechodím na nákupy......to je neskutočné čo ludia stváraju...ako by mal byť koniec sveta 😠 😠 😝 ......

leninka75
18. nov 2011

@jacka ..ja obdivujem tie tvoje deti. ..že sa im páči teraz vonku..teda ak je aj u vás tak hnusne ako tu..zamračené celý deň a akoby niečo drobné mokré stále padalo 😝 😝

neviem či vám ukážem

jacka
18. nov 2011

@leninka75 aj tu je tak...pod nulou.......hnus.....pomaličky tma....však oni prídu 🙂

ukáž 😵 😵

leninka75
18. nov 2011

@jacka ..kedy zajtra vyrážate?....

jacka
18. nov 2011

@leninka75 zajtra....dúfam že čo najneskor 😒

už detičky došli 🙂

leninka75
18. nov 2011

@jacka ...no veď aj tá moja prišla od babky a že daj mi rexíka 😝 😝 😝 ...........lúčim sa....drž sa cez víkend a nech ti ten "welness" pobyt rýchlo ubehne 🙂 🙂 🙂..pa, pa

aninka29
18. nov 2011

@leninka75 aké ste čančané 😵 😵 😵 ..........a bola si sama porelaxovať u kaderníčky,alebo ti Lilka robila spoločnosť? 🙂
@jacka ty kedy dáš fotečku do profilu? 🙂...............a vieš čo,ešte dobre,že som bola na nákup dnes....lebo cez víkend tam bude hotové šialenstvo 😝
baby,tak ja som ešte čo to poobjednávala z netu pod stromček pre Simi,lebo niektoré veci,ktoré by chcela v drakovi nemajú 😝....a budúci týždeň pôjdem do draka a budem si lámať hlavu,že čo pre Sabku..a mohla by som to už ukončiť,lebo mám z toho akurát tak bolehlav 😝

jacka
18. nov 2011

@aninka29 ja som s darčekami tiež chorá.......Maťko ešte ako tak..ale tomuto menšiemu....ach jáj......
no ja asi nikedy.........nemám takú nejaku súcu..... 😀...ak vobec mám..

jacka
18. nov 2011

@leninka75 dakujem....nech je už nedela 😖 😒

aninka29
18. nov 2011

@jacka čo by si nemala...máš 🙂 ...len sa pohraj a šupni nejakú fotečku...nech všetci vidia,aké sme my herečky 😉 🙂

jacka
18. nov 2011

@aninka29 ved to........nech vidia....moj ksicht 😀 😀 ....asi s toho nebude nič... 😔

čo robia detičky?

aninka29
18. nov 2011

@jacka žerkajú nervy,ako vždy 😀 😀 ...chvílu sa hrajú,chvílu vreštia,chvílu sa mamkajú..a tak dokolečka
a tvoji chalani? 🙂

jacka
18. nov 2011

@aninka29 detto..som s nich na prášky 😀 😀 😀 😉 ........................zas mi tu štekaju.... 😝 😀 😀
dala som im večeru...že velmi hladný.......a ani jej velmi neublížili...😝

jacka
18. nov 2011

muž volal.......Maťko zdvihol telefon že pokecali.....a počujem.....maminka ....ona nerobí nič 😠 😠 😠 😝 😀 😀

aninka29
18. nov 2011

@jacka 😀 😀 😀 😀 sa tu šúlam 😀 😀 😀

aninka29
18. nov 2011

@aninka29 som musela cvičiť so Simkou...uff.......idem im aj ja niečo nachystať na večeru..a potom šup vaňa 🙂
tvoji drobci,čo fajné papali?...ja mám niekedy pocit,že jeme furt to isté dookola 😝

aninka29
18. nov 2011

áno..som blbá..sama sebe píšem 😠 😀 ..to malo byť tak všeobecne 😉

aninka29
18. nov 2011

takže máme zase vajíčkovú večeru 😀 ...........chlebík vo vajíčku so syrom a kečupom...........Siminka si to vie nakombinovať 😀

jacka
18. nov 2011

@aninka29 😀 😀 😀 ..nemožem s teba 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre