Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. nov 2011

@aninka29 dnes idete niekam ked pojdeš pre Simku?............žeby som sa niekde pribalila......lebo ja dnes ani päty nevytrčím.....kvoli Maťkovi..😝

leninka75
22. nov 2011

@jacka ...keď spomínaš tú mrkvu...poznáš takú peknú čistú mrkvu z obchoďáku?....je na nej napísané , že praná.....netuším či je to pravda, ale niekto mi hovoril, že je to mrkva pestovaná v nejakom roztoku.....sila, že nie v hline, ale v nejakej chemikálii.......som nechápala čo nám to dávajú jesť.... 😠 ..ale opakujem, neviem či je to fakt pravda...

aninka29
22. nov 2011

@jacka ideme domov...Simka si pozvala kámošku 🙂 ...

aninka29
22. nov 2011

@jacka Simka má obdobie,ked pápa v podstate normálne...ale to trvá asi týždeň...a potom má pár týždňov takých,že by nezjedla nič.....zje trošku nasilu

leninka75
22. nov 2011

@aninka29 .....bude modelečka, stráži si hmotnosť od malička 🙂 ...a koľko vlastne váži?....

leninka75
22. nov 2011

fuuuuuuuuuuuuuj prišla ku mne lolka a s ňou strááááááááášny smrad,................ 😝

jacka
22. nov 2011

@leninka75 to sa nikdy nedozviem........a asi je to lepšie.......lebo by sme nič nejedli 😉

jacka
22. nov 2011

@aninka29 aha..tak to potom nič..ja som mysela že jej to trvá už dlhšie.... 🙂

jacka
22. nov 2011

@aninka29 tak budeš mať veselo......aspon sa zahraju 🙂

jacka
22. nov 2011

čo idete zajtra variť?...............inak sa budem musieť pozvať ku vám 😀 😀

aninka29
22. nov 2011

@jacka to obdobie sa u nej mení už od 3 roku....v podstate vtedy tak začala vymýšľať 😝 ...myslela som to tak,že dni kedy papá "normálne"trvajú až týždeň 😒
@leninka75 váži 15 kíl....

aninka29
22. nov 2011

@jacka však dojdi kludne 🙂 ....ukuchtím ti na čo budeš mať chuť 🙂 ...netuším čo budem variť...ked nám ostane z dnešného obeda,tak asi nič

jacka
22. nov 2011

@aninka29 aj vtedy neje ked navaríš čo lubi?..........ja teda neviem ...ale 15kg...myslíš že to je dosť?.....ved moj Peťko má 12,5......si to spomínala aj dr.?

jacka
22. nov 2011

@aninka29 tak čo si dneska varila?....................keby si bola bližšie tak som u vás ...hned..........ale aj s detičkami..... 🙂 😀 ......

jacka
22. nov 2011

@aninka29 už viem čoby som si dala.......pečenú húsku(alebo kačičku)......knedlík...kapustička...červená.......

jacka
22. nov 2011

skoro ma vyrutilo......Peťko rozcapil dvere......že mamáááá........tu ticho ako v hrobe......až mi srdce podskočilo 😀 😀

leninka75
22. nov 2011

@aninka29 ...no veru 15 kg to je asi dosť málo 😕 ...ale zasa pokiaľ inak prospieva a je OK, tak to asi netreba riešiť.....či ?..

@jacka ...mne zostane gulášová polievka a ako druhé bude zemiakový podlesník...ak ľúbiš dobehni 😉 ..aj s fešákmi 😉

aninka29
22. nov 2011

@jacka áno spomínala.....proste ona je taká.........výsledky má všetky v poriadku a to chodíme na odbery každé tri mesiace pre istotu.....nikdy sa ale doka nevyjadrila,že by to mohlo byť zlé......stále sa len pýta či papá mliečne výrobky..čo Simka papá....hlavne syry...
a ked jej navarím čo lúbi...tak to áno spapá...ale menšiu porciu ako Sabka...ale spapá..ale zase jej nemožem každý den robiť to isté...to by potom už ani to nezjedla

jacka
22. nov 2011

@leninka75 čo to je podlesník.......to znie celkom fajnovo............a ty si ešte k tomu aj bližšie 🙂

leninka75
22. nov 2011

@jacka ...zemiaková baba, to poznáš?.....

aninka29
22. nov 2011

@jacka na kačičku ťa pozývam ..budem robiť,ale až medzi sviatkami 🙂
sa vám zdá málo 15kíl......no ja neviem 😒 ....zatial nemám dôvod to nejak radikálne riešiť....proste jej asi stáči to málinko čo spapá...energiu má,behať,skákať,jašiť sa vládze od rána do večera...stolicu má pravidelnú..ako som písala výsledky dobré

jacka
22. nov 2011

@aninka29 ja ťa nechcem strašiť..ale čo brala obvodná výsledky pre Maťka tak je zdravý.....ešte ai by nemal mať celiakiu.........dr. nemožu robiť lepšie vyšetrenia.......................ale zas keby mala problémy s bruškom tak sa to už prejaví skor......by sa určite sťažovala........takže jej len nechutí......ked bude hladná tak sa napapá,že

leninka75
22. nov 2011

@aninka29 ..chúďatko...tak často ju trápia odberom ☹ 😠....simka je asi najľahšia z júlovečiek....inak aj moja lilka bola dlho na jednej váhe a konečne teraz cez prázdniny trošku pribrala má "až" 16,5 kg

jacka
22. nov 2011

@aninka29 ak potom niet čo riešiť.............

až na sviatky...to je dalekooo

jacka
22. nov 2011

@leninka75 to poznám.......harula...že?

leninka75
22. nov 2011

@jacka ...jo, jo 🙂 ...sranda ako sa jedno jedlo všade inak volá 🙂

leninka75
22. nov 2011

no idem sa ja trošku venovať deťom...chúďatko Lolka sa tu motká a nevie čo 😉

aninka29
22. nov 2011

@leninka75 @jacka a po našom sa tomu povie gugľa 😀 😀 😀

jacka
22. nov 2011

@leninka75 že a aké malé Slovensko 🙂 😀 😀

jacka
22. nov 2011

@aninka29 ja umriem.... 😀 😀 😀 ....gugla?.... 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre