Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. nov 2011

som volala mužovi že sa pokazilo auto........... 😕 vyplašený že čo sa stalo...a ja mu ....svieti tam kontrolka že došiel benzín......ešteže sa dá položiť telefon.... 😀 😀 😀

jacka
22. nov 2011

@aninka29 ako Sabka s cikaním....pekne sa už pýta?

aninka29
22. nov 2011

@jacka čo si plašiš muža? 😀 😀 .

aninka29
22. nov 2011

@jacka joj krásne..som úplne prekvapená...ako to prišlo zo dňa na deň 😵 ...ani ju už nemusím volať ja.....pekne sama si sadne a ide to...aj ked sme v inej miestnosti tak zrazu povie "idžem pišať"..a uteká na nočník... 😵aj včera večer..som ich uložila do hajan,to som jej dala plienku....a zrazu pribehne za mnou do obyvky"de je nočík,idžem pišať"....strhla si plienku ,vypišala sa.....dala som jej plienku späť a šla do hajan 😵

jacka
22. nov 2011

@aninka29 ved som si z neho len vystrelila........nech sa v práci nenudí 😀 😀 😀

jacka
22. nov 2011

@aninka29 jej zlatá je.....takže ste už na naj.....ceste....a ráno bola aká plienočka?.........super že sa takto pekne pýta 😵 😵 ..........

aninka29
22. nov 2011

@jacka ty si teda 😀 takto ho stresovať 😀 😀

jacka
22. nov 2011

@aninka29 a v noci sa ti nebudí že cikať?....mne to Peťko robil....potom ho to prestalo baviť 😝 ...škoda

jacka
22. nov 2011

@aninka29 aspon som mu spríjemnila pekný den 😀 😀 😀 ..........

aninka29
22. nov 2011

@jacka bola suchá 😵 ...ale ešte počkám....ešte jej na noc budem dávať.......a Peťulko,ked sa ráno zobudí má akú plienočku?
@jacka a vieš čo je najlepšie...nedávno som písala,že my sa asi neodplienkujeme nikdy....že ešte aj ráno,ked vstane,tak má plienku až po zem..a aha 😵

aninka29
22. nov 2011

@jacka nebudí...spí ako drevo 😀

jacka
22. nov 2011

Sabka ti čo robí?.....

jacka
22. nov 2011

@aninka29 ..tiež som už chcela prestať s plienkou na noc.....možno keby som nedala....tak už sme od....ale som sa nejako bála........aj na von.....ked sa takto ochladilo tak som začala dávať.......a to sa vždy pýtal.....a teraz už ani to nie.... 😔

jacka
22. nov 2011

@aninka29 ved som zabudla..........ty máš šípkovú Ruženku doma.... 😵 😵 😵

aninka29
22. nov 2011

@jacka ešte spinká 😵 😵 😵 ....
ja to tiež na vonku radšej ani skúšať nebudem....si neviem predstaviť v takej zime,dávať ju niekde pišať....vy čo máte chalanov to máte aj tak jednoduchšie..vytiahnete čviríka a ideš 😀 ale baby..kým by som ju povyzliekala,tak jej pišula zamrzne

jacka
22. nov 2011

@aninka29 že čviríka 😀 😀 😀 ......
veru len vytiahnem a je to....len ked nebudem vedie v oteplovačkách či sa pocikal alebo nie..a každu chvilu ho kontrolovať.....ale zas ,,,,,,do zimy ešte daleko......možno dostane rozum 🙂

aninka29
22. nov 2011

@jacka ved to...v zime sú zababušení ako snehuliaci ....si myslím,že aj keby bola vonku bez plienok a povie,že chce pišať....tak kým ju odcibulujem,tak sa aj popišá 😀

jacka
22. nov 2011

@aninka29 ved to nevydrží....povie že cikať...tak okamžite....hned..... 😝 😀 😀 ..........

kedy idete pre Simku?

jacka
22. nov 2011

idem sa aj ja povenovať detičkám..nech nie som krkavčia matka..... 😀 😀 😕

aninka29
22. nov 2011

@jacka o tretej ako stále 🙂
tak je vonku hnusne šero.......sa mi oči zatvárajú 🙄 ...idem jemne budiť princeznú,nech sa ešte napapá,poriadne preberie a môžme ísť

leninka75
22. nov 2011

@jacka ....len si pekne ber príklad 😀 .....ja som sa už povenovala...Lilku som poslala k babke, Lolku som šupla do postieľky a hor sa na podlahy 😝

leninka75
22. nov 2011

že aká som ja šikovná 😀 ..umyé, vyvetrané, práčka perie, sviečky horia môžem sa naobedovať 😵

jacka
22. nov 2011

@leninka75 obedovať??...... 😕 😕
no že aká si ty šikovnica.... 😵 😵...........to si ako stihla?

leninka75
22. nov 2011

@jacka ..stihla..no ja obedujem takto neskôr..v normálnom čase nestihnem ☹ ...ale potom už nejem..max jogurt........akosi sa s deťmi pohrala?..

jacka
22. nov 2011

@leninka75 sa ani nepýtaj...čo jedn to druhý......nervy v ťahu 😝 ..........s Maťkom sme skladali kocky ...Peťko chodil búral......tak sa Maťko naštval...teraz píše ježiškovi.....a Peťko sa hrá s autíčkom.....

jacka
22. nov 2011

@leninka75 hm....takto neskoro obed,.....to by som ja nevydržala.....večer by som isto otvárala ladničku 🙂

leninka75
22. nov 2011

@jacka .....my sme písali v nedeľu, ale listy sú stále na okne...ten ježiško nechodí a nechodí 😀 😀 😀 ......sa snažíme trošku lilku postrašiť, že asi ku nám nepríde keď papuľuje 😀......teraz tu stále chodí a otravuje, aby som sa išla s ňou hrať

jacka
22. nov 2011

@leninka75 Maťko to dal na ladničku aby to ráno poslal ježiškovi................no kdeže sa tára ježiško.....asi chce pozauši 🙂 😉
a Lilka čo robká?

jacka
22. nov 2011

@leninka75 čo sa ideš s nou hrať?

leninka75
22. nov 2011

@jacka .......tipujem, že to bude na kaderníčku, na doktorku, karty, pexeso a ešte bude chcieť aj vymaľovávať 😝 😝 ........idem teda, o chvíľu príde aj muž..len dúfam, že v lepšej nálade než včera....pekný zvyšok večera..pa 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre