Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
24. nov 2011

@jacka ..ja viem, že ty si viac sama s deťmi ako s mužom ☹ 😠 🙂...dosť ste vydržali v tej zime...ja by som sa bála, že mi ešte viac ochorie...

aninka29
24. nov 2011

baby sme doma 😝 viete kedy som došla?...rovno pre Simku do škôlky.........a stalo sa mi kopa vecí 😠 okrem toho,že som zase minula kopisko prachov,tak som si zablokovala kartu /som normálne zabudla pin/....odblokujú mi ju až v pondelok,takže som ešte musela utekať do banky,tam som čakala dlho predlho,kým som prišla na rad..a po ceste domov ma stopli poliši 😠 .....som telefonovala počas jazdy 😕 🤐 😀 ....idem,idem..a zrazu na mňa niekto trúbi...ja si ešte vravím,že čo za debila trúbi na rovnej ceste..kuknem sa a policajt vedla mňa v aute mi ukazuje nech zastavím 😝 ...aaaale,ked som na neho spustila všetky možné výhovorky /chudák ani doklady odo mňa nestihol opýtať/..tak len mávol rukou,povedal:pani,choďte 😀 😀 😀 .....

aninka29
24. nov 2011

@utka nenahováraj ma ísť do roboty 😀 ...ja už som pripravená na to že nejdem 😉 🙂 ...zase až tak sa tam netrhám 😀 ...kým nemusím 😒

jacka
24. nov 2011

p@leninka75 ved budu otcovi hovoriť ujo..........ani teraz cez víkend s nimi nebude...však ako mysli....😝

jacka
24. nov 2011

@aninka29 😀 😀 😀 😀 netrahaj..ved do 7O rokov je daleko ešte sa namakáš až až 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
24. nov 2011

@aninka29 tak celkom fajn si dopadla.....až na ten pin kod........ale aj to máš už odblokované .....dúfam...lebo inak.. 😕 😅 😅 .

jacka
24. nov 2011

@leninka75 ved neboli dlho vonku...asi len hodku....a čerstvý vzduch im neublíži......možno.... 😉

jacka
24. nov 2011

neviem čo idem zajtra variť..do frasa.....ma to nebaví.... 😝 😝 😝

aninka29
24. nov 2011

@jacka nemám ju že zablokovanú...normálne v obchode ňou platiť môžem....len z bankomatu budem môcť vybrať až v pondelok..... 😝 ...lebo,ked som si šla vybrať prašule,tak mi normálne vypadol pin...2x som ho zadala zle...tak preto......ale vybrala som si v banke hotovosť....ale ked ja tam tááák nerada chodím 😝 ...a ešte by ma kleplo,keby som platila pokutu 😕 .....ďakujem ujkovi policajtovi,že olutoval,že ma zastavil 😀 😀 😀

aninka29
24. nov 2011

my ideme za chvílu ku Simonkinej kámoške...moc sa mi nechce...najradšej by som sedela domka.....ale čo už...by mi tu vrešťala.do večera...tak aspon na chvílu pôjdeme

aninka29
24. nov 2011

@jacka ani ja neviem čo variť..ma to už nebaví....asi vytiahnem stehná a upečiem 😝

jacka
24. nov 2011

@aninka29 olutoval 😀 😀 😀 😀 😀 .................si zapísal značku....že túto už radšej nikdy....nie? 😀 😀 😀

aninka29
24. nov 2011

@jacka 😀 😀 😀 len neviem či tú značku videl,lebo mám nenormálne špinavé auto...fuj..hanba mi 😝 😝 😀

jacka
24. nov 2011

@aninka29 aspon ti čas ubehne .....ja sa pojdem povenovať týmto loptošom......sa nevpracú do kože 😝

jacka
24. nov 2011

@aninka29 o to je to lepšie.......či nie 😀 😀 😀 .................hovorí ti niečo umývarka????......že nie 😀 😀 😀 😀 ....Maťko to zbožnuje...Peťko je maličký ten sa bojí ked sedíme v aute.....vonku v poho

aninka29
24. nov 2011

@jacka aj moje kočky zbožňujú chodiť do umyvárky 🙂 ...ale mám čas,sa zapodievať takou vecou,že umyť auto? 😀 ...však snád poprší ..sa umyje samo 😉
ideme...prídeme

leninka75
24. nov 2011

@jacka......no veď nech mu párkrát povedia ujo, možno sa zbadá 😠...

@aninka29...tí policajti sú strašne blbí, jedna ženská ich ukecá 😀 😀 😀 😀

leninka75
24. nov 2011

očami tlačím ručiky na hodinách, aby išli rýchlejšie 😝

jacka
24. nov 2011

@leninka75 to ti asi nepomože ☹ ☹ 😒

jacka
24. nov 2011

@leninka75 ..len ako ich to naučiť...... 😔......ktovie...možno by to nestihol ani zaregistrovať...😝

jacka
24. nov 2011

@leninka75 kde si zdrhla.......

ja to tu mám ako po výbuchu....... 😝 ............ešte ma aj hlava začína bolieť.....čo viac si možem priať..................už viem....8h večer 🙂

jacka
24. nov 2011

leni ..ty čo ideš variť?????......

leninka75
24. nov 2011

@jacka ..tu som, len lolka už je moc mrzútko, tak sa musím venovať 😝 ..........dobrú otázku si dala, že čo idem variť 😝 .......polievku neviem možno cesnakovú a zemiaky prekladané kapustou a jemnou salámou......potrebujem navariť na dva dni lebo v sobotu asi pôjde muž zasa do roboty 😝 ....a ty čo ideš?...

leninka75
24. nov 2011

@jacka ..a čo chlopi robili, že máš bordel???... 😕

jacka
24. nov 2011

@leninka75 keby bordel.......a už ten najstarší dostal varechou...že aj tak ma nechytíš... 😠 😠 😀 .......aj tak som ho chytila 😀

leninka75
24. nov 2011

jednej som sa už zbavila 😀 ešte druhú a môžem sa venovať svojej láske najväčšej.......prádlovému košu 😝 😝 😝

jacka
24. nov 2011

@leninka75 zemiaky s kapustou mi nezedia ☹ ☹ ☹ ...a ja to lubim 😒 .....netuším čo idem variť...fnuk

leninka75
24. nov 2011

@jacka ..to najstaršieho si myslela muža 😀 😀 😀 😀 .........som nevedela, že ho až tak vychovávaš 😀 😀 😀

Maťko 🙂

jacka
24. nov 2011

@leninka75 komu chceš dať druhu....či do postele?.........máš krásnu lásku 😀 😀 😀

leninka75
24. nov 2011

@jacka ..no veď ja som tiež zvedavá, čo mi na to jedlo povie Lolka 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre