Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
1. jún 2009

Nikde nikto???
Dobrú noc!!!

jacka
2. jún 2009

dobre ránko.............. 🙂 😉

jacka
2. jún 2009

leninka...ahoj 😉 🙂

leninka75
2. jún 2009

Ránečko!!!.......jacka, ahoj!! 🙂

leninka75
2. jún 2009

jacka, včera si potiahla nejako dlhšie??!! 😨 ........siwi, čo je drobcovi??? 😢 ...........my sme mali včera v dedine MDD, starosta zorganizoval opekačku pre všetky decká, tak sme boli, lilka sa tam navečerala, dostala limču a nejaký perník, bola maxi spokojná!!! 🙂 🙂 ......večer som si upiekla tortový korpus a dnes idem zdobiť na zajtrajšie lilkine meninky, dúfam, že sa podarí!!! 😉

jacka
2. jún 2009

leni...nechcelo sa mi spat...som bola čulá..a ráno som teraz nevyspatá... 😝

potom hod foto aká si šikulka 😉

mirrinka
2. jún 2009

dobré ránko 🙂 to je prekvapko,čo? že som tu dnes tak skoro 😀
júúúj,leni tak vám muselo byť super na tej opekačke - aj ja by som už na nejakú šla 😉 Lianka včera oslavila den detí v škôlke - mali diskotéku a hned zo škôlky sme museli utekať do obchodu,lebo chcela žuvky a cukríky,no a od babky dostala vysnívané tenisové rakety s loptičkou 😀 😉 😉 😉

jacka
2. jún 2009

mirri...prekvapko je že si vobec tu 😀 😀

leninka75
2. jún 2009

čavec mirri!!!........a čože, čože.....mužíček v robote, lianka v škôlke a ty tu?????? 😕

jacka
2. jún 2009

ved mirri jeden prispevok a dost....nepoznáš ju 😀

leninka75
2. jún 2009

pravda jacka, pravda!!!! 😎

jacka
2. jún 2009

však ja ju mám vždy 😉

jacka
2. jún 2009

no dobre julovky...ideme sa poobliekat a šup von...aj ked to u nás vyzera na dážd...tak dufam že to slniečko sa prederie 😉

aninka29
2. jún 2009

ahojte mamky 🙂
u nás je pekne slnečno 😎dúfam, že tak bude celý deň 🙂
idem rýchlo niečo uvariť a ideme na nákup,lebo sme cez víkend neboli a nemám už nič nič 😉

aninka29
2. jún 2009

siwi čo je Simonkovi???????? 😕

utka,si asi mala nervíky,čo? 😉 a ten humus Ti potom ten ujo upratal?

siwike25
autor
2. jún 2009

Awojky,no simonkovy tečie nos,taky hnusni zeleny soplik 😠 😠 😠 😠 a cely je zahlieneny 😠 ,chvala bohu aspon horučku nemame,klop klop ☹ 🙂
Unas krasne svieti slniečko a ja periem .Ocino ma dnes 1 chemoterapiu,dufam že ju dobre zvladne bez nevolnosti 😉

siwike25
autor
2. jún 2009

Aninka a kde su fotky??????????????????????????????????? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀

leninka75
2. jún 2009

ahoj siwi!!!.......nech to simonkovi rýchlo prejde!!!!.......... ocinovi držíme palce!!!.... a veľa perieš??? už si dávno nie 😀 😀 😀 😀 😀

siwike25
autor
2. jún 2009

leninka 😀 ,dakujeme.Periem???asi ešte 1 varku.Idem lebo sa vali kumne segraaaa 😉 😉 😉 😉

jacka
2. jún 2009

siwi len pera...nech ti to poschne...

idem chytro Matka uspat..ráno sa mu spat nechcelo 😝

jacka
2. jún 2009

no pekne zas som tu ako prst 😝

bubba
2. jún 2009

ahojte normalne som zabudla napisat....ja ani nevladzem vcera sme s muzom do polnoci malovali malej izbu(ruzovo-filaova)a uplne som grogy z toho dorobila som sa jak kon....sak dam potom fotky na fb ale teraz nevladzem 😀 😀

utka
2. jún 2009

Ahojteee!!!
No my sme boli doobeda vonku, bolo celkom príjemne...teraz som navarila obed na zajtra a už len uspať krpca, ktorý protestuje...
aninka, hej, potom to poupratoval po sebe 😉.
siwi, nech sa drobec rýchlo vylieči...
bubba, vy ste teda šikovní 😉

utka
2. jún 2009

bubba, super fotky...

mirrinka
2. jún 2009

presne,super fotky - tiež som sa na tu iýbičku už mrkla,som zvedavá aká bude,až bude hotova 🙂 malej sa tam isto bude super leňošiť 😉

utka
2. jún 2009

Ja to moje dieťa asi dnes zderiem ako hada!!! ☹
Čo ten robí od obeda, tak to nie je ani možné. V kuse vrieska a keď sa ho spýtam, že prečo, tak povie, že nevie... Spal "až" 40 minút... Zaspal s revom, zobudil sa s ešte väčším... 😠

jacka
2. jún 2009

utka 😀 😀 ..plne ta chápem 😉 ..a nezávidím 😉 ...a už je dobre.... 🙂

mirrinka
2. jún 2009

utka,neboj aj ja ťa chápem 😀 nie si sama,kto má také "problémy" 😀

jacka
2. jún 2009

mirri...čo sa stalo..tolko príspevkov za den 🙂 javascript:addEmoticon('🙂','vBody') 😵

však mi ta tu radi vidíme

aninka29
2. jún 2009

mamky tu som 😉
potom si vás prečítam,idem hodiť aspoň jednu fotečku 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre