Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
10. jan 2012

@leninka75 ty sa máš...a kam na zumbu??? 😕 🙂 mna tak tí moji dvaja vytiahnu akurát tak na futbal...alebo na kombajny...... 😝 😝 😝 😝

leninka75
10. jan 2012

@denisenko ......kombajny alebo futbal??......no neviem čo je lepšie 😀 ...fakt by sa ti hodila tá ninka 😵 .........zumba je u nás v dedine, býva pondelok a stredu......trvá to asi hodinu a keď sme sa vrátili, to si mala vidieť môjho muža aký bol dorobený z tej hoďky s Lolkou 😅 😀 😀

letty86
10. jan 2012

@leninka75 my sme dnes odzdobili stromček, chcela som až koncom mesiaca, ale maťko strháva gule, tak nech ho už nedráždia.
Aj ja má mám obavy, či viki nebude chorá, som zvedavá, či učiteľky dozrú, aby sa poriadne poobliekali, ked pojdu z plavárne 😖
@denisenko takže máte dilemu, či na Slovensku, alebo v Taliansku?

denisenko
10. jan 2012

@leninka75 tak to máte 2 v1 😀 😀 😀 aj ty si zašportuješ, aj muž...... 😀 😀 😀 ..lepší je ten futbal, ako kombajny...tam vždy je blízko aspon nejaká putika na pivo..... 😀 😀 😀 😀

my sme sa už dobicyklovali...... 😉

denisenko
10. jan 2012

a aj toto je moja opička..... 😀 😀 😀

jacka
10. jan 2012

kuk........

@denisenko super foto......si tam zlatučká 😵 😵 😵 😵

jacka
10. jan 2012

@denisenko ....tak to poznám.........a ak budeš mať chlapčeka tak sú v presile........my ked sme sa chodili bicyklovať......a videli niekde že kopu do lopty tak sme tam skončili.......ešte že ženy mali vstup zadara 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. jan 2012

@jacka 😵 😵 😵 hej, včera mi aj suseda povedala, že som opeknela...... 😀 😀 😀 😀 😀 len ona mi to hovorí vždy ked ma vidí...posledných 20 rokov....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
10. jan 2012

@jacka no, to hej....vstup zadara...ale ktoi ich bude pri tom počúvať...to fakt sa radšej niekam zašiť na strik..... 😀 😀 ...ale aspon sa možem vyhovoriť, že nemusím ísť s nimi, chlapi nech si chgopdia sami a ja budem mať trochu kludu pre seba, no nie? ved ty to musíš poznať..... 😵

jacka
10. jan 2012

@leninka75 ešte máme stromček...ale pojde čoskoro dole.........škoda ☹ ☹ 😉 ............vieš čo...ja kilá zatial neriešim......... ešte nie je leto.......a mne stačí pár dní nejaký super stres a je to dole 😝

jacka
10. jan 2012

@denisenko poznám aj to.......ale väčšinou som chodila s nimi.........ale tento rok s tým končím.....nevidím nič zaujmavé na tom ako sa dospelí naháňajú za loptou 😝 😝 .....ja mám inak problém ked si s Maťkom kopeme na dvore loptu...urobí bránku a a naháname za za loptou.....vobec ma to nechytilo 😝 😝 .....dúfam že si teraz už bude kopať s Peťkom 😀 😀 😀 😀

jacka
10. jan 2012

@jacka to je milá tetuška..... 😵 😵 .......bud rada.-----.....to zn,.....že si stále peknučká 😵 😵

jacka
10. jan 2012

dobre ...píšem sama sebe.....to bolo pre teba deni 🙂

leninka75
10. jan 2012

@jacka ..ty si kde bola celý deň, futbalistka?? 😀

denisenko
10. jan 2012

@jacka tak to ti možem len ticho závidieť, že sa už spolu zahrajú.... 😵

jacka
10. jan 2012

@leninka75 ani sa nepýtaj...... 😝 .............doobedu sme boli vonku.......potom sa ku nám nasáčkovala suseda...tá prišla o 11h...a odišla o pol 3tej..... 😝 😝 ...potom sme stavali snehuliakov......a teraz sme došli som musela oprať to ich blato.......a tak....chápeš 😉

jacka
10. jan 2012

@denisenko ja len dúfam že sa zahraju futbal.............som najradšej ked je doma muž....ten si to vychutnáva ....iňo ňuňo 😀 😀

denisenko
10. jan 2012

@jacka ste robili blatových snehuliakov???? 😕 😵

leninka75
10. jan 2012

@jacka ..to je čo za susedu 😅 😅 😅 😅 😅 .............to si jej hádam aj obed dala 😀 😀 .....a možno niečo malé aj na olovrant 😀 .......aj u vás je tak fajne sneho - dažďovo?? 😝 😝 😝 .....a je z toho potom blato..mne sa Lolka tiež párkrát vystrela do blata 😝

leninka75
10. jan 2012

ja sa lúčim..lolka vstala a o chvíľu príde aj muž, tak idem chystať večeru...pa zajtra 🙂

jacka
10. jan 2012

@leninka75 nie nedala.......som nevedela ako ju vyhodiť tak som jej nedala nič.... 😀 😀 😀 ........dám foto.....snehuliakov 🙂

jacka
10. jan 2012

@denisenko keby to šlo......---ale na dvore sa neudržal sneh.....a s toho je blato 😝 😝

denisenko
10. jan 2012

@jacka tak máte "kačkanicu?" 😀

utka
10. jan 2012

@leninka75 ešte nie...

denisenko
10. jan 2012

idem ja off........dobrú nocku.... 😵 😵 😵

denisenko
10. jan 2012

@jacka šak hladám už tri hodiny tie fotky.......aj tie sa roztopili????????????, 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
10. jan 2012

@denisenko dobrúúúúú...

denisenko
10. jan 2012

@utka aj tebe..pekné sny... 😵

leninka75
11. jan 2012

ahojte!!..... 🙂

leninka75
11. jan 2012

pomoc kde to ja žijem 😒 ....svokra prišla, že či mi prihorela cibuľa lebo v kotolni je kopec dymu a smradu ..chápete to?!!...my sme v podkroví, kotolňa v pivnici ale z mojej cibule je tam snrad 😅 😅 😅 .......a to mi ani neprihorela 😀 .......nakoniec to svokor skoro podpálíl dom lebo vybral horúci popol do vedra s niečim horľavým a to sa chytilo 😝 😝 😠 😠 😠

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre