Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. jan 2012

@utka čo mu dávaš?....

letty86
26. jan 2012

máme riadnu kosu,ja som dnes bola na pošte, trošken sa vyvetrať...ako si tak kráčam, počujem, že niekto kričí Marienaaaaa, vedela, som, že to nemyslia mna, tak som sa neotáčala, ale ked dotyčná kričala Marienaaaa asi 6x, tak som sa otočila a čakala som, že to kričí pani na nejakú tetušku, ale kdeže, to mamina kričala na svoju asi 3 ročnú dcéru, no uznajte, 3 ročná Mariena 😕 to už jej mohla aspon Marienka povedať, nie? Alebo Majka, Marika. Tak takéto vzrúšo som dnes zažila 😅

letty86
26. jan 2012

kde ste všetky? tak neviem, to vás odrovnala tá moja vzrušujúca príhoda 😀 😀 😀 😀 😅

aninka29
26. jan 2012

@letty86 asi tú dotyčnú muselo dievčatko veľmi nazlostiť,ked ju až taaaak škaredo menovala 😒 ..ale aj tak mohla použiť ked už nič iné,tak aspoň Maja 😒

aninka29
26. jan 2012

ja sa už teraz psychicky pripravujem na zubárku.....zajtra ma čaká to ťahanie zubiska ☹ ..tlačivo na daňové už vypísané...zajtra ho zanesiem.......len mi to vychádza nejak veľa zaplatiť...sa mi to nezdá 😕 zajtra to pre istotu ešte raz prejdem s tetuškou,čo tam sedí...teda ak bude ochotná 😝

jacka
26. jan 2012

@letty86 no fakt ..krásny zážitok.....to akoby volala na 60ročnú tetku......to sú matky 😝

jacka
26. jan 2012

@aninka29 zajtra držím silno palčeky.....
bodaj by si natrafila na dobrú tetušku 😉

aninka29
26. jan 2012

@jacka tak ako kohútiky? 🙂dobojovali? 🙂 už sú domka v teplúčku?

jacka
26. jan 2012

@aninka29 dobojovali..skončili v práčke......takže sú už v čistučku a teplúčku 😵
Simka ako v školke?

aninka29
26. jan 2012

@jacka tebe tuším práčka perie oveľa častejšie ako mne 😀 😀
Simi v pohode.....sa potešila,ked som jej povedala,že zajtra nejde do škôlky 🙂 vo velkej triede ich bolo len osem a z toho piati kašlali ako tuberáci 😠 a v malej triede ich bolo len päť detičiek...pani učitelky sa museli veeeeeeeeeeeeľmi nudiť 😀

aninka29
26. jan 2012

@jacka a u vás v škôlke je čo nové s tým svrabom...nevieš?...schytal ho ešte niekto? 😒

jacka
26. jan 2012

@aninka29 zakaždým ked prídeme z von...... 😝 😝
fakt super.......dáš do školky zdravé dieťa a na druhý den može ostať doma......aj Maťko mesiac bol doma...a teraz dva týždne a už má nádchu... 😝

akurtá som sa to pýtala aj ja učky.....že čo a ako......tak vraj volali hygienika....všetko to tam vyčistil....a na tretí den prišiel chlapček do školky vraj planý poplach.....že to bolo vraj iba podozrenie.....chápeš to???

aninka29
26. jan 2012

@jacka fuuu...no len aby to bol len planý poplach 😒 ....dúfam,že áno 🙂 ale je aj dobre,že tam bol hygienik ..pre istotu 🙂

jacka
26. jan 2012

@aninka29 od kožnej vraj doniesol chlapec papier že je zdravý......tak to by si hádam nedovolila...aj ked som mala pochybnosti že bez vetra sa ani lístok nepohne

aninka29
26. jan 2012

@jacka tak to je potom v poriadku 🙂 ...môžte si všetci rodičia vydýchnuť 🙂
mňa u nás v škôlke štve,že každý druhý mesiac sa objavia vši 😠

aninka29
26. jan 2012

ozaj....kedy budú mať detičky v škôlkach karneval?...a aké masky budú mať?......viem,že Nisko bude pirát,či sa mýlim? 😉
Simonka si ešte nevybrala......ale chcela by byť chirliderka alebo Minnie....

jacka
26. jan 2012

@aninka29 ....ved som ani periny nechcela prezliecť...Maťka som kuk zakaždím ked sa poškrabal.....a ja som sa škrabala každy večer..........potom to zrazu prešlo....aká je tá psychika labilná

aninka29
26. jan 2012

@jacka presne tak...ved aj ja ked som si čítala o tom svrabe,normálne ma začalo všetko svrbieť

jacka
26. jan 2012

@aninka29 mne to muž len v telefone povedal a už som sa škrabala.... 😀 😀 😉

utka
26. jan 2012

@jacka kalciový sirup, cebion, nurofen sirup, isoprinosin, aerius, b komplex...Celá lekáreň...

jacka
26. jan 2012

aký hnusný čaj som kupila....jahoda a smotana..... 😝 ...som tam dala kopec citronu aj tak to tam citím 😝

jacka
26. jan 2012

@utka no výborne.... ☹

jacka
26. jan 2012

@utka to vám dala dr.?

aninka29
26. jan 2012

@utka ste dopadli zase ☹
@jacka ja ten čaj neznášam...ale manžel ho miluje 🙂

jacka
26. jan 2012

@aninka29 a Sabka ti teraz kedy chodí spinkať ked sa rozhodla že na obed končí

jacka
26. jan 2012

@aninka29 že hnus.............už ho nikdy nekupim..... 😝

aninka29
26. jan 2012

@jacka normálne o pol osmej sú v hajanoch obe 🙂

jacka
26. jan 2012

@aninka29 to tak dlho vydrží....to čo sa porobilo???

aninka29
26. jan 2012

@jacka netuším 😒 ale zase,vie si aj porelaxovať.....v klude si ležká,pozerá rozprávku.....tak aspon takto si oddýchne,ked už spánok nepotrebuje

jacka
26. jan 2012

@aninka29 škoda ☹ .a kde nemáš doma muža detičky spia vo svojej postielke či s tebou?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre