Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. mar 2012

@leninka75 no paráda.......nejako sa vás tie choroby držia ☹ ☹ ...to čo sa deje..... ☹ ......dúfam že to ku nám nedojde.......skoré uzdravenie.....čo vám dali za lieky?
cesto som už dala chladiť........ešte navarím obed....potom to dorobím

denisenko
23. mar 2012

@leninka75 no toto máme aj my, len bez angíny.....tú sme mali pred 2-mi týždnami.... 😝 sa tie bacily fakt zrejme stretli, podali si ruky a vymenili deti...... 😝 😝 😝 😝 my tiež zrejme do školky až po velkej noci..... 😝 😝 😝 😝 pre istotu...čo tam po mojích nervoch, že?

denisenko
23. mar 2012

@jacka ty už máš cesto upečené??? šikovnica si.... 😵 ..veru, radšej nech sa vám tie bacily vyhnú.... 😠 😠 😠

jacka
23. mar 2012

@denisenko nie....len ho treba dať do chladu......
dúfam že ste a sú dosť daleko od nás.....

jacka
23. mar 2012

@denisenko veru len nech je už zdravý....a len tak potichu sa opýtam 😉 ..ako vám je 😉

denisenko
23. mar 2012

@jacka potichu odpoviem.....nie je to horšie, ako bolo...tak hádam dobre..... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

leninka75
23. mar 2012

@jacka ...myslím, že bola oslabená tým brušným vírusom a preto v škôlke schytala angínu ☹ ........no čo už......veď bolo dobre celú zimu až na nejaké tie sople, tak si to vyberieme teraz keď je vonku krásne 😝 ..............dali nám penbene........len neviem ako je angína nákazlivá 😕 .....ako to ustojí Lolka keď tiež má oslabený organizmus ☹ ......

šikulka si s koláčikom 😵

leninka75
23. mar 2012

@denisenko ...ty si nám nejako oblonďavela 😉 ...či to tá fotka tak skresľuje???? 😨 ..ale bruško máš parádne 🙂 🙂 🙂 ............

denisenko
23. mar 2012

@leninka75 tak trošku svetlejšie to mám.... 😀 😀 😀 😀 ako vraví moja mamina...zlatovláska 😀 😀 😀 😀 😀 ..my sme dostali Amoksiklav na to hrdlo, ked sme boli.....a teraz...radšej neriešim...vytiahla som fľašku coca coly, to by mohlo zabrať.... 😝 teraz naukladal knižky po celej izbe a ja musím chodiť nakupovať do knihkupectva....tie ceny, čo mi hádže...... 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. mar 2012

@denisenko hádam ste už s toho najhoršieho vonku.......

@leninka75 skoro sa vyliečte.....takže o víkend máte postarané ☹

denisenko
23. mar 2012

@jacka klop,klop,klop..... 😉 😉 😉 😉 😉

jacka
23. mar 2012

nechcem dráždiť...ale idem trošku von 😎

jacka
23. mar 2012

@denisenko veru ....klop 🤐 🤐

leninka75
23. mar 2012

@denisenko ...má aj najnovšie knižné vychytávky? 😀 😀 😀 ....

@jacka...ďakujeme 🙂...no veru to bude zábava 😝 😝 😝 😝.......aj Liluša sa hrabe von, teplotu nemá, tak neviem 😨

leninka75
23. mar 2012

také fajné hrozno som ráno kúpila v jednote 😵 ...drobné, sladučké a bez jadierok 🙂

denisenko
23. mar 2012

@jacka nedráždiš...aj my sme boli...5 minút na balkone...mala som tu ujov stolárov, tak do mesiaca bude zábradlie.... 😀 😀 😀 😀 😀 lepšie ako nič..... 😔 😔 😔 😔 aj ked tá cena-.......ale už sme sa s tatinkom dohodli, že nech je akákolvek, isto bude nižšia, ako to, že niekto može vypadnúť...... 😔 😔 😔 😔 ...inak, Denisko demoluje byt...takže usudzujem že je OK..... 😀 😀 😀 😀 😀 zjedol za tri hodiny jeden suchár...na časti, zopár piškotov a vypil asi deci koly.....a je čulý až až..... 😅 😅 😅 😅 klop,klop,klop......
@leninka75 má aj vychytávky......ale ti vravím, nie je z lacného kraja..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 momentálne píli vankúše.....idem, pokým sa niečo dá ešte zachrániť...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. mar 2012

@leninka75 ....ja ťa obdivujem .....že si teraz kupila hrozno..........a šli ste trošku von? 😎

jacka
23. mar 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 .......sa doma nenudí.... 😀 😀
len si dajte zábradlie.........tatino má pravdu......
koláčik je vynikajúci.......som si pusinku popálila...... 😝

denisenko
23. mar 2012

@jacka hej, nebud pažravá...... 😀 😀 😀 😀 😀 .zas sme skončili vovani, polepšil sa žalúdok, zhoršila sa teplota..... 😝 😝 😝 😝 😝 ako kedy to skončí....neviem..... 😔 😔 😔 😔

jacka
23. mar 2012

@denisenko no paráda...... ☹ ☹ ☹ .....asi sme to zariekli 😔 😔 😔 ......aj ty budeš mať o víkend postarané ☹

leninka75
23. mar 2012

@jacka ... 😨 😨 😨 😨 ????????????????

leninka75
23. mar 2012

@denisenko ..nisko pílil vankúše? 😀 😀 😀 😀 ...ako to dopadlo?......no super zasa teplota ☹ .......ale to už asi máte z teho brušného vírusu, či nie?.....veď atb už hádam zabrali....

letty86
23. mar 2012

ahojte
ako tak čítam, choroby útočia ☹ aj u nás, včera som bola s matkom u mudry, lebo mal teplotku a soplíky, tak nech ho popočúva, predsa len, ide víkend a hlavne, matko ked začne kašlať, tak to je hned taký hnusný dráždivý kašel 😖
ale zatial je o.k, mudra vravela, že nejaká viroza je vo vzduchu...dala nám len fenistil a kalobu kvapky, vraj sú dobré, uvidíme, ešte sme nemali a hypomer do nosteka...uvidíme ako vikinka

denisenko
23. mar 2012

@leninka75 tentoraz sme ATB už nedostali.... 😔 baby, ja si pripadám totálne nemožná matka.....ked mu nedám lieky, má teplotu, ked mu ich dám, je to ešte horšie.....som ho zbadala v tej vani, vychudnutého, schúleného a trasúceho sa....obrázok ako z koncentráku.....ešte etraz mi tečú slzy, a aj tak neviem, ako mu pomožem....čo som to za mamu????

letty86
23. mar 2012

@leninka75
@denisenko
@jacka a máte pravdu, bolo to tažké, to obdobie s ockom 😔 ani neviem, ako som to zvládla, lebo ako to býva, ešte sa k tomu priadali dalšie problémy a ludia, ktorí mi ublížili 😔 ale asi to tak malo byť

leninka75
23. mar 2012

@letty86 ..ahoj!!!..dúfam, že to nebude nič vážne u maťka......inak, že mu posielame pusinky, že tak na nás myslí a občas napíše 😀 😀 😀 😀 .... o kalobe som čítala a celkom s ami to pozdávalo, som zvedavá čo na to povieš keď doberiete, potom nezabudni podať info.........už je to za tebou.....

@denisenko..aha, som myslela, že zasa máte Atb 😔...no neva.......deni nie si zlá matka, to máš čo za myšlienky...prestaň s tým...ja som včera tiež nad lilkou plakala, že jej neviem zraziť teplotu.........ale zato nie sme zlé mamy..........však robíme pre nich len to najlepšie...máš čierne myšlienky, lebo už je toho na teba veľa a si na všetko teraz sama......deni bude dobre neboj .....

jacka
23. mar 2012

@leninka75 nechcem ťa odradiť... ☹ ...ale ja osobne by som ho nekupila......teda pokial sa neblíži aspon sezona.......ja mám problém i s jablkami..stále im ich šúpem...,,,.......raz sme kupili a boli také mastné.....že brr......

jacka
23. mar 2012

@letty86 dúfam že to už ako tak máš za sebou....aj ked je to velmi ťažké stratiť otecka.....a ešte k tomu zlý ludia...... ☹ 😢

jacka
23. mar 2012

@denisenko ...skus ho zabaliť......studeného....potom do teplého....ale ruky von...aj nohy.....normálne ma striasa....chudatko moje... ☹ ☹ ..

letty86
23. mar 2012

@leninka75 myslí na vás velmi intenzívne 😵 😵 mudra vravela, žeby to malo byť o.k., tak dúfam 😉 dám vedieť, matko sa netvári nadšene, ale to pri ziadnom liečiku
@denisenko leninka má pravdu, držkaj sa, aj tak ta obdivujem, ako všetko zvládaš sama 😉
@jacka vieš, že aj ja si v poslednej dobe súpem jablko, nikdy som to nerobila, ale teraz mi tá šupka vadí a musím ju dať preč 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre