Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
14. máj 2012

@zyko a junior je už úplno OK? A vy s manželom ste už mali kiahne?
@leninka75 nebola som na hemato...nemá to teraz význam, výsledky by boli skreslené. Už som PN 4. týždeň. Dnes som bola na kontrole. A v piatok idem zase. Dala mi Pamycon a šumivé Calcium. Vraj ATB mi nedá, aby mi neuškodila na doštičky...ani by som ich nebrala...
@denisenko môj manžel bol tiež s Vikim na Kramároch a musela som mu napísať papierik s tým, čo užíva...Ani neviem ako dopadli, len viem, že mu brali krvičku. Teraz šiel ešte manžel so sebou k lekárke, potom cestou s Vikim k obvodnej a asi by aj stačilo lekárov ☹...
Som zvedavá, čo im povedali...

utka
14. máj 2012

Takže manžel je tiež PN. Zápal priedušiek. Viki dostal sirup Solmucol. Brali mu krvičku na mykoplazmy a chlamýdie... A zase ho bolí bruško. Ale zatiaľ pomohla masáž bruška a Espumisan...

jacka
14. máj 2012

@letty86 krásne kecia..............mne sa rozkecal len teraz 😵 😵 ..........................a s tým mojkadlom 😵 😵 😵 😵 sme na tom tak isto ale pssst 😵 😵 .........myslíš že posledný sú ...maznáčikovia 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 ................................a štipce sú na tom ako........už ich dáva od seba 😀 😉 ..........strašná zábava.... 😝 ..................................aj moji sú najlepší .....ved ked sú od seba na km.......................ale aby som nebola zlá....tak sa sem tam........viac tam...........zahraju pekne že ani neviem že im mám.......................ale hračky......najlepšie rovnaké 😠 😠 😠

jacka
14. máj 2012

@denisenko .....mala som chuť na niečo kyslé...............................žeby do tretice??.....to mi v tom prípade chýba parťáčka.................pridá sa niektorá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. máj 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 začína tretie kolo????? 😀 😀 😀 😀 😀

jaj, už dnes nevládzem...ešte uložiť Niska do postele, prečítať rozprávku a hajde do postele aj ja..... 😝 😝 😝 😝 😝 Simonko už spinká od siedmej a tatinko......na gauči...ani obraz ani zvuk...typický chlap.....vraj aj závet mi napíše... 😀 😀 😀 😀 😀 a ja idem zajtra ku gyne akože po 6-tich týždnoch...teda, mala som to v pláne tak dúfam, že sa mojim marodom nepohorší.... 😠 😠 😠 😠 a poobede s maličkým do poradne.....a ešte zajednať reštiku na krst na nedelu..... 😅 povodne sme chceli mať obed doma, ale za takýchto okolností.....nehrozí...ja nie som stroj...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
14. máj 2012

@utka my sme si tento rok tie bacily asi predplatili..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 nedáme im výpoved???? mna už to takto nebaví...... 😝 😝 😝 😝

zyko
14. máj 2012

@jacka no mňa sa dva krát nepýtaj....ja by som sa pridala 😉

zyko
14. máj 2012

@utka
@denisenko teda dievčence, zbalte už tým bacilom kufre a nech letia ta het k moru si trošku oddýchnuť....junior už je o.k. po 2týždňoch škôlka a tréning,šťastný je ako blcha....a dnes ho čaká prvá noc v novej izbičke a v novej postieľke..........je to šťastné dieťa 🙂 .....kiahne som mala ako 10mesačná....a svokra si nieje na 100%istá,či ich mal manžel,ale asi vraj áno 😝

....baby radler+pagáče.....božská kombinácia 🙂

utka
14. máj 2012

@denisenko sa tu s mužom kosíme...tvoj s angínou s Talianska, môj so zápalom preidušiek z Anglicka. Vraj keby vedel, že v IT je angína, tak by išiel radšej tam... 😀 😀 😀
@zyko veru, už by mohli odísť...a pekne ďaleko...

jacka
14. máj 2012

@denisenko už krstiny?......tak si užite.................... 😵 😵 😵 😵 sa teším na foto...... 😵 😵 😵 😵 .....kto budu krstný,...?.............chorobám prajem skoré uzdravenie........Simonkovi nie je nič?...............dobre sa vyspinkajte..... 🙂

@utka aj vám skoré uzdravnie...............vás sa tie choroby držia ako pijavice.........cicaju vám krv ☹ ☹ ☹ ....vyliečte sa...............

@zyko len ja by som musela zmeniť výrobcu.......................tretí chlapec.......nervy v koncoch.......... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .(nie naozaj........aj chlapca by som brala...len nech je zdravučký)

som sa pýtala muža čo ho bolí a ako mu je...................nikdy viac 😀 😀 😀 😀

dobrú nocku.................. 🙂 🙂

utka
14. máj 2012

@jacka poučenie do budúcnosti...od chlapov si nesmieš dať nič vysvetliť, lebo je to na dlho...
A díky...dobrú noc.

jacka
15. máj 2012

ahojte...............

@utka veru pravdu máš..... 😉

zyko
15. máj 2012

@jacka ahoj...a čo ty tak skoro? deti tak vstávajú?.....no výrobcu by som asi aj musela zmeniť,ten doterajší nechce o ďaľšom dieťati zatiaľ ani počuť....on je spokojný,chcel 2synov-urobil si 2synov...... 😖

@denisenko ...krstiny v reštike ti schvaľujem....ja som tak urobila obom chalanom a bolo to super....potom sme už len na kávičku a tortu išli k nám na terasu,bola výhoda,že bolo teplo horúco......aj vy budete mať v nedeľu pekne 🙂

jacka
15. máj 2012

@zyko veru skoro vstávaju...ale chodia skoro spinkať....už o pol 8 večer ležia v posteli a čítame........Maťko ten zaspinká hned ..............a Peťko sa dlhšie prevaluje 🙂

aj ja schvalujem reštiku.............robila som to pri druhom....pri prvom doma.........proste neporovnatelné.......aj dalšie by som tak urobila.................

žeby si ho ešte neprehovorila? 😉

jacka
15. máj 2012

hotovo navarené...................muž ostal doma........... 😝 .....tak som uvarila kuraciu polievku a .......ryžu a pečené kura.....on bude len ryžu.......... 😀 😀 😉 😉

zyko
15. máj 2012

@jacka moji spia od 20tej...junior vstáva do škôlky o 7mej a fifo 7,30h.....
...tiež rada skorej vstávam a potom mám doobeda všetko porobené....varí sa mi zeleninová polievka a chystám zapečené cestoviny so špenátom a kur. mäskom...v jednej reštike to robia perfektne,chodíme tam často na cestoviny a pizzu......no kiahne nám to nedovolia,tak to dnes varím doma 😉
...tak tak pacientovi suchú ryžu a sucháre s vodou 😀 😉

zyko
15. máj 2012

@jacka prehovorila určite,že hej,ale.....ALE....mám strašnú dilemu,či áno,či nie....štve ma to....vždy som mala jasno,čo som v živote chcela,som dosiahla....som max. šťastná a spokojná so svojím životom....ale dcéra mi bude určite chýbať...aspoň mi tak hovorí okolie 😒

jacka
15. máj 2012

@zyko len nevieš či to tretie bude dievča-.......................aj mne to okolie hovorí.........ale nech si vravia čo chcu.-............ja som rada že mám dvoch chlapcov 😵 😵 😵 😵 😵 lubim ich nadovšetko.....aj keby boli štyria...........netužim po dievčatku......................a keby si už nemohla mať deti........zblázniš sa?..........a ked si to tak vezmeš......chlapci maju lepší život....jednoduchší............a ked si ich správne vychovaš tak ťa budu velmi lubiť............................dúfam že dopadnem tak ako lettyna svokra....nevesta ma bude mať rada..... 🙂 🙂 🙂

jacka
15. máj 2012

@denisenko no ako chlapi...........?....akú si mala noc?............
@leninka75 ja som sa pýtala či chodí ku kamošom......tam sa ako hrá?.....................ty si mi dneska kedže kde?.........už sa chystáme von..................

som v poslednej dobe taká unavená...tieto výkyvy mi nerobia dobre 😝 😝

jacka
15. máj 2012

leni čo som ťa privolala?..... 😵 😵

leninka75
15. máj 2012

ahojte!!

@jacka 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 ...

@letty86...ja dúfam, že Lolka bude iná..a zdá sa, že bude 🙂 ..juj krásne kecá maťulko!! 😵 .....u nás sa ešte k brbotaniu pridáva spev 😵 😵 ..Lolka si stále niečo pospevuje a veru pekne..netuším po kom podedila hudobný sluch 😀 ......tebe maťko prádlo podáva a mne včera suché z koša kompletne vyhádzala von kým som vešala mokré 😖 😖 😖 😖 😖 😖

@utka....to máš doma hotový lazaret ☹ ..pánečku to už 4 týždne!!!! 😕 😕 😕 ...

@denisenko.....jej krstiny!! 😵 ..bude veľa hostí??......ja som oboje krstiny mala doma..babka napiekla koláče, tortu som dala urobiť kamoške, mamina mi napiekla rezne, ja som urobila polievku a zemiakový šalát, a ďalšia kamoška z kvetinárstva mi požičala výzdobu..takže super podelené kompetencie!! 😀 😀 😀 😀

leninka75
15. máj 2012

@jacka ..a ja, že čo ma to tak ťahá ku PC 😀 ...Liluša je najradšej keď má kamošky nasťahované doma..ona bola zatiaľ 1x s kamoškou u nich na chate a tam skôr behali okolo chaty ako sa nejako hrali 😀 😀 ......my sme mali divokú noc, Lolka stále mrnčala, takže spánok nič moc..oči ma strašne štípu..mám uvarenú kávu,ale tobude skôr chuťovka ako na prebratie 😔

zyko
15. máj 2012

@jacka amen 🙂

zyko
15. máj 2012

...baby tu u nás je také ticho ako junior začal do tej škôlky chodiť....fifko je skutočný poklad....sa váľa na koberci pred telkou alebo sa hrá v izbičke.....nádhera počúvať to ticho 🙂 ...toto som pri juniorovi nepoznala,to bol iný akčný čertík

letty86
15. máj 2012

ahojte 😉
@zyko držim palce, aby si vedela, čo a ako...ved ešte je na tretie stále čas 😉 ja ked som bola malá, vzdy som snívala o dcére a bola som presvedčená, že ju aj budem mat...a asi od 12tich rokov sa mi zapáčilo meno Viktoria....vtedy to bolo ešte priam exitocké meno a poznala som len jednu Viki....takže môžem skonštatovať, že dcéra je môj splnený sen 😵 😵 😵 a som šťastná, že mám aj syna a modlím sa, aby bol takým úžasným synom, ako jeho otec 🙂
@jacka jaaj, veru, svokru som "vychytala" 😅 ...
ako bolo na vystúpení a fotečky budú 😵 ....
mna inác "stavali maminy, ktoré mali iba chlapcov a tvrdili, že chlapci sú vačší mojkoši....stvalo ma to preto, lebo to nevedeli porovnať 😅 😅 😅, kedže nemali babu...takže ja možem 😅 skonstatovať, že niečo na tom bude, hoci aj vikuska je mojkadlo..mám kamosku, ktorej dcérka sa neradá mojka, vobec, uz od mala a synček je prísavka malinká 😉
@leninka75 takže ti speváčka rastie doma 😵 matko mi pravidelne vyberá suché prádlo...ved mama, nenud sa 😕

jacka
15. máj 2012

@letty86 veru zopár rád beriem od teba....... 😵 😵 😵 ....................a si predstav že ja to mám dvojmo 😵 😵 😵 ...........ked ja som velmi nefotila.....viac som kamerovala..............neviem či som taká šikovná ..žeby som dokázala s toho spraviť foto...............ale ja to zistím 😉 ..........................krásne meno má Vikuška...............a chlapčenské si mala vysnívané?..................

jacka
15. máj 2012

@leninka75 .............. 😵 😵 😵
hádam nebude chorá?,,,???? ☹ ☹ ☹ ☹ .......................ešte spinká v postielke?............dávaš ju aj na nočník?......

letty86
15. máj 2012

@jacka 😵 😵 zisti 😉 meno pre chlapca sa menilo podla toho, aký chlapec sa mi páčil.....mám o 10 rokov mladšieho brata...tomu som vybrala meno Peto....vieš prečo 😅 ...a potom sa mi dlllho páčilo meno Erik a Roland

leninka75
15. máj 2012

@letty86 ..hiiiii, ty si nám také prelietavka prelietavá 😀 😀 😀 😀 ..........u nás je Lilka taká netýkavka nemojkavá ☹ ...len keď si vynútim a to ja rada 😀 😀 😀 😀 😀 ............ako Maťko reaguje na cudzích ľudí?

@jacka...určite zvládneš urobiť foto z kamery, sa stavím 😀 😀 😀 😀.........juj moja nestraš chorobami ☹..Liluša mi doteraz pokašlávala, som rada, že to prechádza a ešte keby Lolka 😝........a to všetko hádžem na zuby, tuším jej idú všetky 4-ky naraz a ešte aj zabudnuté spodné 2-ky ☹ 😝.........ešte spinkáva v postieľke a ešte aj bude možno rok, možno kúsok menej...je to istejšie, že ju tam po zobudení nájdem 😀 😀 😀.......nočník??!! ☹ 😝......nesilím to, sadká si ale oblečená....nepísala som??...sú prvé náznaky odvykania od plienky..keď nakaká príde povedať, že eee a naťahuje plienku, už jej to tam vadí...doteraz aj keby mala hovienko za ušami tak by bola spokojná 😀 😀 😀 😀 😀 ..možno sa v lete naučí 😨 .....ako sa ti Peťko rozkecal? 😵 😵 😵

zyko
15. máj 2012

@letty86 ahoooj... 🙂 krásne ti to vyšlo....ja som zase túžila od mala po 3synoch...je to skutočne tak,babu som nechcela,tvrdila som,že sú protivné,náladové a sú s nimi v puberte problémy......ja svojich chlapcov milujem,je to úžasná dvojka,majú úžasne krásny bratský vzťah 🙂
...mňa tým skutočne nakazila moja mamina a rodina...nedávno mala mamina 60-tku a tam sa stretla celá rodina a všetky tetky,babky do mňa hustili,že bez dcéry to nie je život,že synovia sa na mňa vykašlú...že iba dcéry sa starajú a zaujímajú o rodičov....ja viem,že pravda je niekde medzi tým....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre