Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
29. máj 2012

@zyko????? 😕 😕 😕 😕 😕 ....som len chcela k tomu Panthenolu...ako dlho si mu to dávala?????možem ho nechať dobrať celé balenie????...inak, nevieš čo je pravdy na tom, že je to vitamín štíhlosti a fitnesu?????..

jacka
29. máj 2012

@utka vravela mi to jedna mamička ....robila sestričku u zubárky...........ale to vieš čo dr. to iný názor.... 😝......ževraj sa zubky potom napravia ked pojdu krivo aj samé?

denisenko
29. máj 2012

@letty86 ja ťa vidíííím................ 😀 😀 😀

denisenko
29. máj 2012

@jacka myslíš že sa samé napravia??? to by nemuseli deti nosiť strojčeky na vyrovnanie..... 😒 ....

jacka
29. máj 2012

@denisenko celkom v poho.......šiel aj Peťko tak nechcel robiť cirus...asi..... 😀 😀 ,............ale rátal že ešte dne pojd zajtra nie a potom zas pojde........ha ha...zabudni........
veru režim je doležity ked je takýto maličký 😵

denisenko
29. máj 2012

idem, Simonko sa prebudil...asi sa poserinkal.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. máj 2012

@denisenko neviem ti povedať.......ale tak nejak to mi vravela....vraj sa potom vyrovnaju.........nám idu dobre zúbky...zatial...klop......tak sa celkom o to netoto........neviem čo myslela....to len tak sme kecali na ihrisku.....

ja ju nevidím.........

a zyko sa hnevá....asi nepríde

jacka
29. máj 2012

@denisenko len ho pekne obriať...vyvonaj..... 🙂

letty86
29. máj 2012

ahojte 😉

@denisenko aj ja súhlasím s jackou, mozno bude simonko iná povaha 😉 a fotečky, už najblizšiu dommu pridám
@jacka
@utka aj mne zubár povedal, že ked je tam druhý zúbok a nekýve sa, netreba to trhať...až ked sa kýve....a nebude rást krivo, nájde si svoje miesto

žienky, ved ja som bola týzden u svokrusky a predtým som tu celkom pravidelne bola-nebola 😵 😀 😉

letty86
29. máj 2012

@jacka ešte stále ma nevidís 😉 .....pocuj, cica krásna....vieš, že ja mám mega susper pamat 😀 😀 😝 ....nemala si ty náhodou okolo 20teho narodky?.......taaaaaak všetko naj naj 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵cmuk ...dúfam, že má teraz pamat nesklamala 😀

letty86
29. máj 2012

kočky....zyko mala íst do Bojníc cez vikend...tak mozno sú este tam...alebo nestíham 😉

jacka
29. máj 2012

@letty86 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ...................to máš odkial..... 😕 .....teda keby si ma videla teraz 😀 😀 😀 😀 😀 .........................dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

letty86
29. máj 2012

@jacka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 asi si to pred dvoma rokmi spomínala 😀 😀 😀 ja som fakt dobrá 😀 😀 😀 😀 .......rada by som ta videla 😉 ale nie len pre to 😉 😉 😉 😵 😵 😵

Vikinka isla celkom rada do skolky, neprotestovala 😵 a matulo je taký zbojník...už mám niekedy také nervy 😔 sa potom na seba hnevám, že som "zlá" na svoje milované kuriatko 😔

denisenko
29. máj 2012

@jacka ...hej, ty partizánka...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....tak všetúúúúčko naj, naj, naj......hlavne zdravie pre maminku a obe detičky...cmuk, cmuk, cmuk..... 😵 😵 😵
@letty...neboj, aj ja už chodím striedavo oblačno...... 😀 😀 😀

tak, plienka to nebola......hral sa v perinke na schovku...... 😀 😀 😀 😀 nohy vykopané, tak sa zošuchol až úplne dolu...... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
29. máj 2012

@letty86 už ťa vidím.....a poriadne si ma prebrala..... 🙂 😉 ....................asi niečo také vravela sestrička.....ale vieš ked sa ma to osobne netýka.......tak celkom tomu nevenujem pozornosť..............................áno chodila si ...vieme..... 😵 😵 .....celkom pravidelne......... 🙂

Viki ako v školke?.....a Maťko poslúcha..... 🙂

denisenko
29. máj 2012

@letty86 ..že??? oni čertujú a my máme výčitky, že ich vyhrešíme...... 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
29. máj 2012

@denisenko dakujem,......nerada sa chválim...hlavne teraz ....keby som mala 18.......ale takto dve....no čosi 😀 😀 ...............................a nie je mu zima?......ja som musle aspon na hodku zapnuť kurenie...nedalo sa...... 😝

jacka
29. máj 2012

@letty86 veru presne tak...............ale asi týchto druhých viac mazneme....nie.....či sa mi to len vidí.....a robila som to isté aj pri Maťulovi............hlava prázdna 😝

letty86
29. máj 2012

@denisenko asi tak 😔 😔 .....ja neznásam, ked vidím vonku vyvrestané a umorené maminy...a nechcem byt aj ja taká....ale dúfam, že to nie je až také zlé....už to ani zhodnotit neviem 😅 😝

simonko si moze podať ručičku malicku s matkom, ten za svet neobsedí v sedačke 😔 ....sa mám na čo tešiť, v sobotu ideme do Bojníc a čaká nás 5 hodín cesty, jaaaj 😔

jacka
29. máj 2012

@denisenko ale inak to ani nejde.........by nám rýchlo preskočili cez hlavu 😉

letty86
29. máj 2012

@jacka vies že aj mna zrádza pamat 😀 😀 ja som sa cudovala mamke, ked si nepamatala na nejaké veci z násho detstva...a minule som teiz nevedela, ako to bolo pri vikinke a je to len 6 rokov 😕

jacka
29. máj 2012

@letty86 to je tu blízko 😵 😵

jacka
29. máj 2012

@letty86 presne......škoda že sa to nedá zapamätať na večnosť ☹ ...........a tých 6 rokov je velmi vela ...že?

letty86
29. máj 2012

@jacka veru je....vikinka má v piatok na budúci týzden 6 rokov, neverím 😔 😔 kde je moje mimčo 😕

jacka
29. máj 2012

musím ísť.....Peťko sa tu po mne driape......nedá sa mi rozmýšlať 😀 😀 😀

letty86
29. máj 2012

mne driape myšku matko....prídem 😉

leninka75
29. máj 2012

ahojte písalky!! 🙂

leninka75
29. máj 2012

..Liluša si ráno zaželala, aby som jej na tortu dala kompostované jahody 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
29. máj 2012

@jacka zima???? tu je hore v podkroví sa to teplo drží dlho....a hlavne hned ráno len čo slnko vylezie, tak hned prehreje cez balkonové obrdvere 😀 😀 😀 ...aj teraz je tu presne...počkaj kuknem na teplomer na termostate...22,5.....stačí...dvere dokorán, okná tiež..... 😉

denisenko
29. máj 2012

@leninka75 kompostované???? dobráááááááá................tá zabila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre