Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
11. jún 2012

baby, obžerstvo je hriech, že??? 😕 ...a ked sa pojdem vyspovedať, tak z toho nepriberiem?????? 😀 😀 😀 😀

jacka
11. jún 2012

@denisenko ved to je dobre....či nie?...................

no neviem či tam je alkohol?.........aj tak som si vzala overenú klasiku 😉 ..........................tak máte zlý den..... ☹ mna to čaká dva mesiace 😝 😉

jacka
11. jún 2012

@denisenko to nič ...ked sa vyspovedáš....dostaneš rozhrešenie..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
11. jún 2012

@denisenko čo si jedla....?...ja som zabudla upiecť chleba..som zvedavá čo idem jesť....asi sa neobžeriem 😀 😀 😀 😉

denisenko
11. jún 2012

@jacka ty pečieš chlebík aj pre seba???.....ale, robila som tie cigánske placky, a ačo sa mi nezmestilo na plech tak som normálne vysmažila....a všetko zjedla..... 😀 😀 😀 😀 ....len dve..... 😵 😵 😵 😵 ale hrubééééé 😵 a ešte mám plný plech.....ale pravdu poviem, lepšie to vyzerá ako chutí...raz darmo, pečienka je pečienka..... 😔

denisenko
11. jún 2012

vypla som digestor tak zas spieva...... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
11. jún 2012

@denisenko aha..takže to nejdem ani skušať......lebo to vyhodím..... ☹ ☹ ...................robíme aj pre seba..nekupujeme chleba.-.....ani rožky aby som im nemusela hovoriť že toto nemožu.........rožok som nejedla ani nepamätám 😝

zobudil sa? ☹

jacka
11. jún 2012

fajn sa mi Peťko pogrckal.........ten kašel ho riadne nadrapuje ☹ ☹ ........ 😝

jacka
11. jún 2012

volade som tu aj utku videla...... 😉

utka
11. jún 2012

@leninka75 teraz som pochopila...1x Vikimu vyberali v lokálke, nie v celkovej...

jacka
11. jún 2012

@utka ako v práci?.......... 🙂

denisenko
11. jún 2012

@jacka tak to máš pestré...... 😖 ...veru zobudil...už je okupkaný a cucká....a Denisko si močí otlaky... 😀 😀

jacka
11. jún 2012

@utka a povedali vám že už nenarastú?

jacka
11. jún 2012

@denisenko o zábavu postarané 😝 ...........................vy ste rýchli,,,,,,nás kupanie ešte len čaká..... 😉 ................. 😵

denisenko
11. jún 2012

@jacka veru rýchli....ešte poupratovať, Simčo je už v posteli, spieva áriu z opery: Berte ma odtialto..... 😀 😀 😀 😀 ...placinkový král dojedá palacinku a mna čaká druhá kopka žehlenia.....nechce sa mi...ešte musím dať do povodneho stavu kúpelku...Deniskov nálet zanecháva následky..... 😝 😝 😝 😝

denisenko
11. jún 2012

...drobci v posteliach...konečne ticho a klud.... 😉

jacka
11. jún 2012

@denisenko tie nálety poznám.......počkaj ked ich budeš mať dvojmo..... 😀 😀 ............. 😉 ..............ved si pomojkaj Simonka....nenechaj mi ho plačkať.... 🙂 🙂

aj moji už spinkaju.........teda Peťko ešte kašle.....ale to zo spánku......asi dalšia blbá noc.......som mala ísť skor k dr....ale keby som zas nešla pre recept tak tam nie som.....stále si myslím že sa s toho dostane aj bez liekov 😔

jacka
11. jún 2012

dobrú nocku....krásne sníčky..... 😵 😵

denisenko
11. jún 2012

@jacka ja som taká istá...ved to prejde, prejde...a neprejde... 😔 Simonko si vždy pred spaním precvičuje pľúca...aby sa mu v noci lepšie dýchalo.... 😉 😀 ..čosi som sa chcela spýtať a...zabudla som....hlava deravá.... 😠 😠 😠 robila si Peťkovi aj cibulový sirup???..a Maťko je z toho už vonku??? 😕 😕 ..práve rozmýšlam nad tým že za dva mesiace a ešte trochu idú detičky do školy...ako to ubehlo.... ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
11. jún 2012

@denisenko vidíš......to ma nenapadlo.........to by som mohla....skor som uvažovala nad masťou na hrudník......ale toto sa mi viac páči 😎 ................................celkom Maťko nie je fit...ale aspon nekašle.....len soplíkuje........sa teším kedy to chytí ešte aj mna..... 😝 😝 😝 ...............viac ked bude muž umierať 😀 😀 😀 😀 😀

veru letí to.....letí......nás až o rok....a kam ide do školy?...tu na Sk ?:

denisenko
11. jún 2012

upratané, požehlené...idem do postele....a budem dúfať, že aj dnes nás nechá niekto vyspať aspon do jednej 🙂

dobrú noc.... 😵 😵 😵

jacka
11. jún 2012

@denisenko dobrú 😵

jacka
12. jún 2012

ahojte.......

strašnááá noc 😔 😔

dnes to von vyzerá celkom fajn..................

aninka29
12. jún 2012

ahojte 🙂 konečne po sto rokoch kuk aj sem.....nečítam,nemám šancu...ale dúfam,že ste všetci zdraví 😵
neozvala som sa dllllho,predlho..není čas....ani na fb nie som,iba vtedy,ked mi štrajkuje skype a ja riešim manžu 🙂
rozhodli sme sa prerábať celý barák...a kedže nemám doma manžu,tak som na všetko sama....viete ako je to na prd ☹ tak akurát na nervy som z toho furt....ale konečne dojde domkov,v Holandsku už finišuje...dúfam,že aspoň na celý mesiac....aj ked už dostali ponuku do Rakúska.....ale aspoň sa utešujem tým,že bude častejšie doma
kočky,sú v pohode...Simonka je akurát chorá ☹ horné dýchacie cesty......bambulka moja.....Sabka sa drží,klop klop klop.............
zo Sabky bude škôlkarka...moc sa teším 🙂 ....a so Simonkou sme boli na tých jazykových skúškach v škole..a som na ňu najpyšnejšia,zvládla to perfektne 😵 😵 😵 😵
pred dvomi týždňami sme si urobili výlet do Tatier na chalupu,strávili sme tam celý týždeň.....ani odísť sa nám nechcelo 🙂 ...
a v podstate nemám nové nič 🙂 stále to isté dookola....
tak sa držkajte mamky....určite sa ukážem 🙂

letty86
12. jún 2012

AHojte
@aninka29 ahoj 😵 😵 😵 😵 😵 konečne si kuk 😉 ale máš toho veľa...s tým prerábaním, nezávidím, že si na to sama, ale ty si taká šikovná a akčná žienka, más môj obdiv 😉 😵
tak super, že to so školkou vyšlo 😉 a simke skoré uzdravenie
@jacka vikinka sa teší na tanečnú, potom sa aj polhodinku hrajú v centre, tak sa riadne vyšantí..Matko bol s tatíkom...ja ju odnesiem a o 1,5 hodinky pre nu prídem
@denisenko na tú masáž som sa tešila aj ja, ale ako som vám písala, som z toho zničená 😒 😒 poobede a k večeru ma to dost bolí ☹ ja mám problém hlavne s hrudnou chrbticou 😒 niekedy ma až medzi lopatkami stípe 😔 😝
u nás pršalo včera, dnes 😝 chystám sa do mesta, tak hádam ma neschytí dáždisko

letty86
12. jún 2012

@jacka Peťko zle spinkal? 😔 ešte tak kasle? Ináč aj viki začala ☹

utka
12. jún 2012

Ahojte...
@jacka v práci pohoda...a čo sa týka mandle, nepovedali nič či dorastie, či nie...

letty86
12. jún 2012

@denisenko
@jacka
@leninka75
@utka som zabudla 😔 dakujem krááááásne za milé priania pre Vikinku 😵 😵 😵 😵 v nedelu sme oslavovovali, tak snád coskoro nahodím pár foto 😉

jacka
12. jún 2012

ahoj leni 😵 😵

jacka
12. jún 2012

@letty86 a čo dostala Vikinka?......

leni ani ty si sa nepochválila čo podostávali detičky....a ty...... 😵 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre