Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
14. jún 2012

@jacka my už máme zas pod mrakom...fnuk..... ☹ ...nie, už nechodím..... 😀 😀 😀 😀 som z toho vyrástla.... 😉 ale robievala som aj iné veci, chodila po izbách a svietila v celom dome..... 😀 😀 ..teraz to robi Denisko...sem tam svieti, sem tam chodí po byte, a hlavne...on velmi rozpráva..... 😀 😀 😀 ...jáj, farbím korienky a zákon schválnosti funguje...Simonko sa zobudil.... 😠 😠 😠 😠 😠 ...prádlo suším vnútri....už týžden.....aj jahodky na balkone sú prepité tou vodou, som musela vylievať vodu z kvetináčov..... 😠 😠 😠 😠 ..čo je veľa...to je dosť.... 😀

jacka
14. jún 2012

@denisenko ................no super sa zobudil....vedel si to načasovať 😉 ...............ved prádlo ani neschne .,.to len kysne 😝 😝 ...............takže na jahodky nemám chodiť???? 😉 ..........................pri tom aj kecia?......no super 🙂 aspon vieš kedy behá..... 😉

jacka
14. jún 2012

čo mi Maťko povedal....lieta tu mucha a on behá s plácačkou........a ja som ho pýtam...máš ju....a on ...nie...ale tresol som ju po hlave 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. jún 2012

@jacka ...hlavne že ju trafil.... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. jún 2012

@jacka ..len dojdi na jahodky, sú velikánske...len sa akosi zabudli ťahať... 😝 😝 😝 neva, hlavne že sa dajú jesť.....v troch truhlíkoch mám neťahavé a v troch ťahavé, tie ešte len kvitnú..... 😉

jacka
14. jún 2012

@denisenko ja lubim jahodky.......mnam 😵 😵 😵 .........................nech sa neťahuju....len nech ich je dosť 😉 ,......................čo bude robiť cez zimu s nimi?....kde dáš truhlíky.......

dala som periny do okna......tak žiadne škaredé oblaky....... 😠 😠

denisenko
14. jún 2012

@jacka asi ich dám do pivnice....alebo vonku a zahrabem lístim, ale tu dosť mrzne, tak....asi tá pivnica... 😉 ..tu je tak striedavo oblačno, polojasno...... 😝 😝 😝 ..počkám, kým uschnú vlasy a hádam vyrazíme kočíkovať, teda ak Simonko dovtedy ráči pustiť cicík..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. jún 2012

@denisenko .......si ma inšpirovala s jahodkami.....nabuduci rok to aj ja tak urobím...... 🙂 ..len nech si peken podudká..... 😵 😵 😵 😉 .............tu fúka riadny vetrisko....som chcela na bicykel že pojdeme pozieriť ocinka.........ale neeeeechcem zmoknuť....tak ak sa mi bude chcieť pojdem autom......zabije ma až potom 😀 😀 😀

denisenko
14. jún 2012

@jacka prečo by ťa mal zabiť????? 😕 😀 😀 😀 😀

denisenko
14. jún 2012

@jacka inak, tie jahody....super nápad...aj na okno, máš ich vždy po ruke....nemusím chodiť do záhrady..... 😵

denisenko
14. jún 2012

a sme došli...nikam...ide búrka.... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
14. jún 2012

@denisenko lebo je to len 5km od nás..... 😉 preto.,....ale nechce sa mi 😝
to ste daleko nedošli ☹ ...............................................veru super nápad.........to nemusíš ani okopávať.......

denisenko
14. jún 2012

a už sme doma.... 🙂
@jacka tak nakoniec sme sa predsa len von dostali, bola som pre Niska v školke, potom okružná jazda minimestečkom, kačičky na rieke a šupky domov..... 😉

denisenko
14. jún 2012

táák....všetci vykúpaný, ešte nakrmiť jedného, uvariť párky druhému a hurá do postele...... 🙂 🙂 🙂

jacka
14. jún 2012

@denisenko vyšlo slniečko?........ 😎 😎 😎 ......kačičky chodíme aj my kuk........a popri tom je kravín tak sa Pekťo nejde vynadívať........aspon vie ako vyzerá krava 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................

chceli sme ísť za ocinkom.....a sadneme do auta.....a....auto ani zvuk nevydalo..........tak volám mužovi že neprídeme že je baterka v háji kedže išlo celú noc a den rádio..............že čo možem urobiť okrem toho že vyspúpime z auta a ostaneme doma.....takl vraj mám dobiť baterku.....smiešny 😠 😠 😠......potom pre nás prišla tetuša pri kt. robili.....aj nás doviezals domov...deti mali aspon výletík 😉
my sme už napapaný......ešte riad ....asi najlepšie povyhadzovať 😝

denisenko
14. jún 2012

@jacka vyšlo, vyšlo.....my sme videli aj malé kačiatka.... 🙂 ....aj si tú baterku dobila?? palicou??? 😀 😀 😀 😀 ...pekne, milá teta....ste mali výlet.... 😉 ja už som aj pospratovala, Denisko ešte pozerá Pokémona, Simčo už sladko hajká.... 🙂 tak už len prečítať rozprávku a možme ísť spať všetci..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
14. jún 2012

@letty86...vidíííím ťa.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
14. jún 2012

aha vidím letty....... 😵 😵 😵 😵 😉

jacka
14. jún 2012

@denisenko ...ako inakšie....ja všetko len palicou 😀 ....to je prostriedok velmi vdačný..je na všetko 😀 😀

denisenko
14. jún 2012

@jacka ale len v tom prípade, že vydrží viac ako valaška....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
14. jún 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................ 😀 😀 😀 😀 😀 .......valašku muž cestou opravilllldal do nej škourb alebo klinec alebo čo ja viem čo..........ale či prežila ti nevím .......zajtra sa dozvím 😀 😀 ...........a je mi to jedno 😀 😀 😀 ............len ak ma niečo serká...tak muž nevzal tie koláče....vraj mu to bolo blbé pýtať 😠 😠 😠

letty86
14. jún 2012

ahojte 😵
Booože, ved kým som to dočítala, pisatelky 😀 😝
@jacka tie matkove učky 😠 my sme mali včera rozlúčku, boli tam dve detičky, ktoré nejdú do školy, ale jasné, že sa toho zúčastnili, jediný rozdiel bol v tom, že dostali iné darčeky ako ostatné deti....tie, ktoré idú, dostali osvedčenie a knihy a oni niečo iné, ani neviem čo, ale neostali naprázdno...bolo fajn,mali tortičku, šampáno 😉 bol aj matko, ale ked zbadal viki, hned k nej pribehol a stískal ju...potom plackal, tak išiel s babkou domov, lebo by to tam prevrátil hore nohami a bol unavený a to je vtedy des 😝

denisenko
14. jún 2012

@jacka ..no pošli chlapa niekam.... 😝 😝 😝 😝 😀 ..mne akurát písala suseda, že či ideme zajtra na tú opekačku, jej malý tiež chodí do školky, len medzi malkáčov.....ono to má názov Den Otcov a Snehulienka a 7 trpaslíkov....a kedže my sme bez tatinka momentálne...aj učka sa pýtala, či prídeme....jasné, a čo....hádam moje dieťa nebude trpieť za to, že tatinko zarába peniaze v cudzine..... 😔 😔 😔 ona je slobodná mamička, tak asi preto či pojdeme aj bez tatinka...no povedz...kde to sme, ked naše deti vyučujú takíto ľudia...... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

letty86
14. jún 2012

@leninka75
@denisenko ten parízsky krém...ja ako odborník(robila som to prvýkrát) 😅 😅 😅 😅 😅 a vydaril sa......ja som tam dala aj stuzovač šlahačky a pekne sa my to vyšlahalo 😉 ....a robila som klasika....na jednu šlahačku 100 g čokolády...rozpusti sa....a salhala som až na druhý den

a tá varná hmota.....to je také niečo ako potahovka...ktorá sa mi nevydarila 😝

denisenko
14. jún 2012

@letty86 no, musíš chodiť častejšie..... 😀 😀 😀 😀 ...pekné, že všetky deti...ja ani neviem, či nejaká rozlúčka bude alebo čo....budúci týžden som školku zrušila, ide sa k babke..... 😵

denisenko
14. jún 2012

@letty86 no mne to nevyšlo preto, že niekto urobil v tom recepte mýlku pri surovinách....neva, teraz to už viem 🙂

letty86
14. jún 2012

@denisenko odkedy chodím na tie masáže, tak mi zbehne den, niiiiič nestíham 😝

vieš naco som prisla???????? už viem, prečo mám takú slabost na simonka 😵 podobá sa na mojho matka, fakt...nehovorím že čistá dvojičkovská kópia, ale bratranci isto 😅 😅

denisenko
14. jún 2012

@letty86 no....obaja sú krásny, to preto.... 😉 😉 😉 😉 😉

letty86
14. jún 2012

@jacka kde si 😕

denisenko
14. jún 2012

ja už padám....dobrú nocku... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre