Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
26. aug 2012

kuk........... 😎 😎

jacka
26. aug 2012

tak si prajem dobrú noc.... 😀 😀 😉

utka
26. aug 2012

@jacka dobrúúú...
A sme doma. Už len týždeň bez Vikinka...a v stredu je štátny sviatok. Huráááááááááá...

denisenko
27. aug 2012

dobré ránko... 😉

jacka
27. aug 2012

ahojte.............

@utka vo štvrtok máš dovolenku?..letí to ...letí...... ☹

leninka75
27. aug 2012

ahojte!!! 🙂 ........

@denisenko..veru ešte neviem čo bude prvý deň v škole?? 😕..čakám na rozhlas 😀 😀..lebo ani neviem kedy máme prísť 😔...u nás to zvyknú vytrúbiť do sveta, tak uvidíme......

leninka75
27. aug 2012

@mucinkaa29 ..všetko dobré k meninkám!!!.. 🙂 .....ty to máš nejako po sebe 😉

utka
27. aug 2012

Ahojte...
@mucinkaa29 aj ja prajem všetko najlepšie k meninkám...
@jacka nie, nemám dovolenku. Sme len dve a dve sú na dovolenke. A už mám do konca roka len 8 dní ☹.

leninka75
27. aug 2012

@utka .....fuuu to máš už málo dovolenky ☹ ...tak akurát na vianoce......

leninka75
27. aug 2012

.....včera sme mali zasa akciu zubár 😝 😝 😝 ........Lilke bratranec pečatil spodné šestky, takže to by sme mali ešte počkať na horné a má to komplet 🙂 .....vy ste to už niektorá dávali robiť?

utka
27. aug 2012

@leninka75 no Vianoce sú teraz celkom dobre...takže tam veľa nepotrebujem, ale aj tak to bude ešte zaujímavé, lebo sa musíme nejako prestriedať všetky.
My sme ešte nedávali pečatiť, ale pri poslednej preventívke mi povedala zubárka, že keď budem Vikiho objadnávať o pol roka-čiže v októbri, tak jej mám povedať, že chceme aj pečatiť...Tiež má iba spodné vonku.

jacka
27. aug 2012

@mucinkaa29 všetko najlepšie..........poriadne oslávte........ 😵 😵 😵

jacka
27. aug 2012

@leninka75 nie my nemáme.......ale plánujem to....... 🙂 .......

jacka
27. aug 2012

aký hnusný vetrisko je vonku 😠 😠 😠 😝 😝

jacka
27. aug 2012

mne sa tááák nič nechce dnes..... 😝 😝 😝 😠

jacka
27. aug 2012

kuk,................. 🙂 😉

mucinkaa29
27. aug 2012

Awoj a dakujem pekne kočulky,ideme natrhat fazulu do zahrady.A vy čo porabate?

letty86
27. aug 2012

ahojte 😵 😵 😵
už sme doma, ako manža poznamenal, vitaj, realita 😀 😝
mali sme sa fajn, hlavne decká 😉
nemám čas vás čítat, tak referujte 😉 a nie len to, že si tak kecáte 😅

jacka
27. aug 2012

@letty86 ahoj......... 🙂 .....spokojný všetci?......a dáš aj nejaké nové fotočky?.......

riešiš sa tu škola......to vieš už sa to kráááti...........riešili paupučky......deni ....stresuje....ja budem o rok......potom mi povie čoho sa mám vyvarovať.............čo uvariť..........aké je počasie.......a tak o ničom..............................ty povedz ako sa máte 🙂 🙂

mne už Peťulo spinká......Maťulo ležká 😅 ....zachvílu príde 😀 😀 😀 😉

idem si nohy vyložiť.....a nerobiť nič....... 😀 😀 .......blbý den 😝

dobrú nocku....

utka
27. aug 2012

S izbou pomaly finišujeme...teším sa!!!
Dobrú nôcku.

utka
28. aug 2012

Ahojte...
Prvá 😉!!!

jacka
28. aug 2012

ahojte.......

druhá ☹ 😉 😉 😉

leninka75
28. aug 2012

ahojte!!.....dnes sa odpočítavame??? 😀

tretia!!!! 😉 😉 😉 😉

leninka75
28. aug 2012

....ja som včera ani dýchať nestíhala...prišla Lilušina kamoška a boli jak utrhnuté z reťaze 😝 😝 ....potom večer ešte so psom k Dr. ....pekne sme si počkali..Lolka už mravčala, tak som mu tam vpálila, že to sa tak nedá aby si objednal 3 psov na rovnakú hodinu....a boli sme okamžite vybavení!!! 😀 😀 😀 😀 .......a keď som sa konečne dostala do postele bolo pol dvanástej 😝 😝

@jacka ...úplne super si to Letty zhrnula!!! 😵 😵 😵 .........dúfam, že dnes budeš mať lepší deň než včera 😉

@letty86 ..a realita je moc tvrdá??? 😀 😀 😀 .......vy ako so školou, všetko pripravené??......ako sa má Maťko čomá nové?

utka
28. aug 2012

@leninka75 ozaj, pizza bola super. Urobila som dve. Všetkým chutila 😉. Díky...
A na obed v sobotu som robila zeleninové fašírky. Aj tie mali uspech. A dokonca sme sa stihli ísť aj okúpať do Vyhní. Viki tak super pláva pod vodou bez rukávnikou. Aj si chúďa buchol nos o "breh" bazéna ☹.

leninka75
28. aug 2012

@utka ..ešteže si pripomenula 😉 ..už včera som sa ťa chcela opýtať či sa ti podarila 🙂 ......a čo si dávala do fašírok?....šikovníček, že tak dobre pláva!!! 😵 ..aj mu išla z nosa krvička?? ☹ ....

utka
28. aug 2012

@leninka75 našťastie mu netiekla krv...ale mal ho dosť červený...chúďatko.
Dávala som do nich mrkvu, hrášok, kukuricu, siľ, majoránku, vegetu, vajcia a zahustila som ich strúhankou.

jacka
28. aug 2012

@leninka75 som normálne v šoku aký súhrn som urobila.........po tolkých rokoch doma 😀 😝 .................vždy si na teba spomeniem ako si mi povedala že ešte doma 3 roky a neísť medzi ludí......... 😀 😀 😀

dnes......nič moc....ale lepšie ako včera.....som len kúplnu a záchody poumývala a prach sfúkla.....a viac sa mi nechce.... 😝

@utka to mohlo byť fajné................to sa riadne udrel ☹ ☹

dala som Peťkovi dole pomocné a len ohnivá čiara za ním 😵 😵 😵

utka
28. aug 2012

@jacka ale v pohode...rýchlo zabudol na to, že sa udrel. Tak Peťko je šikulák, keď mu to išlo hneď 😉

utka
28. aug 2012

Takže Viki bude chodiť do 1.A, Bude tam aj s kamoškou Natálkou 😉 a aj so zbojníkom Maťkom a s bitkárom Andrejom ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre