Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

letty86
11. okt 2012

ahojte 😉 ved aj ty más šikovnicu 🙂 herci a herečky sa proste pomamili, tak sú zlatí a šikovní 😅
@jacka veru, niet čo pozerat, tak aspon panelák....mna tie reality show už normálne urážajú...ako diváka 😠 ...a to je co už povedat...niekedy som si to pozrela, aspon sranda bola, ale teraz ma ani nehne 😝

letty86
11. okt 2012

@leninka75 ahoj 🙂 agentka 😵 ...a kde sú lilka v šlabikári? ale asi dalej...lebo vieš, kým to príde na východ 😀 😀 😀

jacka
11. okt 2012

aj ja ju vidím.........................ahojky...... 😵 😵

letty86
11. okt 2012

vikinkine lastovičky

letty86
11. okt 2012

@jacka ahoj...riadne okane ste, ked ma vidíte 😀 idem na tie fotky

jacka
11. okt 2012

@leninka75 my ho nemáme prihláseného....... 🤐 😅 .................sama teta povedal že ak nie tak treba 😝 ...........kedysi to bolo hromadné...... aj ku nám chodil nejaký domov....ale tento rok hodil bobek..musím ho urgovať...zas 😉

ona je ťapa........... 😝 ale aspon vie že si nenecháme sr....ť...na hlavu........ 😠 ale len nech skúsi....riaditelka je hned vedla 😉 .................

jacka
11. okt 2012

@letty86 tešíme sa 😵 😵 😵 ..................keby si chodila častejšie si v klube ... 😉 😀

jacka
11. okt 2012

@letty86..............jééj peknééé 😵 😵 😵 😵 😵 ......ako krásne píše...... 🙂 🙂 šikovná.............

jacka
11. okt 2012

@leninka75 ty si zas kde ušla?...................mám francúzke....chcéééš 🙂

utka
11. okt 2012

No som tu. Zuby mám v poriadku-našťastie...
@letty86 krásne píše...to Viktor škriabe ako kocúr... 😝

leninka75
11. okt 2012

@letty86 ...veľmi pekne Vikinka píše!!!! 😵 😵 😵 ....no fakt!!!......aj ten sklon!!!..to u nás je každé na inú stranu 😝 ......ale neriešim však sa nejako naučí 😉 ........

leninka75
11. okt 2012

@jacka ..aha ma, tu som!!! 😀 😀 😀 .....a už aj bežííím na tie zemky, mňáááám!!! 😵 😵 ......len či to do jedenástej stihnem? 😕

leninka75
11. okt 2012

@utka ..super!!!..dobre sa staráš o zúbky 😉

utka
11. okt 2012

@leninka75 však ich už mám dosť málo...tak sa aspoň o tie musím starať 😉
Ja mám dnes na obed Brokolicové krokety na čerstvom šaláte,smotanový dressing,štangľa...

jacka
11. okt 2012

@leninka75 jasné že stihneš.........hádam by si o sebe nepochybovala.... 😉 🙂

jacka
11. okt 2012

@utka ty si rýchla.... 😵 ................................fajný obedík.......dobre u vás varia?.... 🙂

utka
11. okt 2012

@jacka aj ja som rýchla, aj môj manžel a dokonca aj môj ujo zubník 😉... Varia dobre, len niekedy nie je čo vybrať. A teraz sú tam také dve nové tety, ktoré dávajú málo...však si musia zobrať aj domov, nieee???

letty86
11. okt 2012

idem, mamky.....potom si vas docítam 😵

leninka75
11. okt 2012

@utka .....škoda, že nám nedorastajú ako žralokom 😀 😀 😀 ....neobjedla sa ti ešte tá štangľa?.....inak to máš fajnučké 😵

@jacka...jasné tryskáč😀 😀 😀 .........

..idem ....hádam prídem 😉

jacka
11. okt 2012

@leninka75 že ten tryskáš nejak nevidím 😕 😉 ............deti ti všetko zjedli 😉 .........ty už veruže neprídeš......... 😉 .........................................a l e b o......🙂

@utka šikovná celá rodinka.......aj spol 😉 😀 .............aký bol obed? 🙂

jacka
11. okt 2012

@utka hádam si nemyslíš že kuchárky budu ešte aj doma variť...............ked vidím zo školky s akými taškami chodia domov....... 🙄

jacka
11. okt 2012

😎 😎 😎 ideme 😎 😎 😎

utka
11. okt 2012

@leninka75 ešte nie...však som už týždeň nemala...a tým, že nejem žiadne pečivo, tak si to tu vychutnám 😉. Ale dnes toho bolo až-až. Taká som nafúknutá...bleeeee...
@jacka veru tak, treba sa zásobiť a nevariť zo svojho, keď nemusia...

leninka75
11. okt 2012

@jacka...sakriš, trysky sa upchali 😝 ...aspoň, že detičkám chutili zemiačky 🙂 ..........zajtra varíš zasa?....asi budem musieť aj ja, ale čooooooooooooooooo??? 😖 😖 😖 😒 😒 😒 .......u vás sa nemusí pes nahlásiť na obecnom úrade kôli dani?......

@utka ..hlavne, že chutilo 😉 ...len či sa teraz vykotúľaš z práce gulička?? 🙂 🙂 🙂 ..........

jacka
11. okt 2012

@leninka75 tak to je riadny prúser....kedy to opravíš?............ 😒 😉 ................chutili....aj na zajtra ostali.......len som ťa chcela...vyprovokovať..... 😉 ....................kelová polievka nebrala 😔 ....................................musí sa havino prihlásiť......ale nechceli ... 😉 chápeš 🙂
Peťulo už spinká......Maťka som ešte vytiahla s posstielky na rozprávky.......ale pojde aj on ...čochvíla..............boli sme dllllho vonku......až privelmi..........od 13 do 17.45 😝 ..........sme kuk ešte ako nám orie záhradu....takže ju chcem vidieť už len zasypanu snehom 😉 😉

utka
11. okt 2012

@leninka75 no díky, že gulička...tssss...

utka
11. okt 2012

Ozaj, dnes mám 9-te výročie svadby 😉

utka
12. okt 2012

Ahojteeee...
Hurááááá piatoooooooooook!!! 😉

denisenko
12. okt 2012

dobre ránko.. 😉
@utka gratulujem..... 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
12. okt 2012

@letty86 krásne lastovičky...kam sa na vás hrabeme???? 😉 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre