Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
27. nov 2012

@jacka ..na domček formičky nepotrebuješ....to si len nožom vyrežeš z cesta obdĺžniky a štvorce, upečieš, zlepíš a ozdobíš ....vyskúšaj, však si šikulka!!! 😵 😵 😵

leninka75
27. nov 2012

@jacka..aké cesto?... na medovníčky? 😵

jacka
27. nov 2012

@leninka75 ha ha...vraj šikulka....čím to zlepím?.... 😕 😅 ...................to dlho v tej kúpelni nepobudli.... ☹
cesto tu raz aninka dala............tak mám ten......velmi dobré..... 😉

leninka75
27. nov 2012

@jacka ..nooo moja sestra raz lepila domček kanagónom 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 ......ale bežne sa to lepí takou tou cukovo- bielkovou zmesou čo sa ňou aj zdobí 🙂 ...........nechce sa ti ten recept napísať? 😉
.....veru nepobudli..aaaaale už sa tam Lolka za sa pýta 🙂 ..tak idem s nimi 😉

jacka
27. nov 2012

@leninka75 ak som tu sama... 😢 ☹ 😉
sestra nemá chybu 😀 😀 😀 😀 😉 ....aha.....ty si to už skušala????

denisenko
27. nov 2012

@jacka ...veru, poklad v plienke.....Simonko ostáva so starkou...už teraz ju ľutujem..... 😔 😔 😔 ....je strašne upišťaný už tretí den..... 😢 😢 😢 😢 .....ach tie zuby..... ☹ ☹ ☹
@leninka75 a dala si im tam aj vodu??? 😀

denisenko
27. nov 2012

už fakt bežím...pekný den 😉

jacka
27. nov 2012

@leninka75 tu je.:
650 g......múka
250g maslo....alebo hera
250g....cukru
3....vajcia
3PL ...medu
1KL.....sody bikarbony..
1KL......perníkového korenia
1 ..vajíčko na potretie
postup:........vajíčka.......s cukrom....+ maslo.......+ostatné suroviny......vymiešať....urobiť cesto....do chladu..........vyhriata rúra na 180st.....asi 10min......

extra pre teba...........🙂

jacka
27. nov 2012

@denisenko aj tebe pekný den.....a ozvi sa ako bolo..................chuda starká 😔 😔 ..ale určite to zvládne... 😉 😉

letty86
27. nov 2012

Ahojte 😉
@jacka ten receptík mám aj ja odskúšaný...fakt sú dobré....ináč, aninka sa neozvala? ešteže je aktívna na fb, aspon vieme, že sa má 😵
@denisenko držkaj sa 😉
@leninka75 ja upratujem vo velkom, ked je tatík doma, lebo ináč mám jeden kutik uprataný a v druhom si upratuje matko 😠

leninka75
27. nov 2012

@jacka ..domček som ešte nerobila, nejako ma to moc neberie 😒 ...robieva ho švagriná a nosí svokrovcom 😝 😝 😝 ........mne sa viac páči ten stromček 😉 ....ďakujem za receptík!!! 😵 😵

@denisenko ..voduuuuu??!!!...čo si 😕 😕 😕 .......to by dopadlo....Lilku by som odtiaľ nedostala ani do večera a keby tam Lolka zbadala vodu to by bol zasa neutíšiteľný rev 😝 😝

@letty86 ......mne sa lepšie upratuje keď mám doma len jednu a to Lolku, ona je samostatná jednotka 🙂 🙂 🙂 ....Lilka potrebuje stále spoločnosť 😝 😝

letty86
27. nov 2012

@leninka75 ten stromček si pamatam z minulého roku, bol krááásny, hod aj tento rok foto, nech sa pokocháme 😵 😵
joooj, zlatá lolka, že je taká chápavá 😵 😵 moj matulo mi bud asistuje nesprávnym sposobom, alebo sa zlostí a volá má pozerat toho borka, barnyeho...poviem vám, ten jim jam mi lezie na nervyyyyyy 😠 vkuse to má zapnuté 😖 a ráno len okále vyvalí, príde do postele a jim jim, jim jimmmm 😅 😝

ideme sa vyvetrat

leninka75
27. nov 2012

@letty86 ... 🙂 🙂 🙂 🙂 ...tento rok by som ho chcela inak ozdobiť 😉 ........ja mám výčitky, že u nás tak veľa beží jim jam...... 😔 😔 😔 ......ale zasa väčšinou je to ako zvuková kulisa ...

..ideme aj my pokiaľ nezačne pršať 😝 .....

jacka
27. nov 2012

@leninka75 aha...vyhodím muža nech sa v tescu pokuká.........ale už viem ako to skončí 😝 ..................mne sa najlepšie upratuje ked nikto nie je doma 😉 😉 ......čo je len fakt výnimončne 😝

@letty86 tak vypni telku 😉 😉 ....................len sa chodte vyvetrať....ja s nimi pojdem poobed........ak vobec.... 😔

jacka
27. nov 2012

@leninka75 pekne zas som tu sama....len čo prídem 😀 😀 .........................ale aspon mám požehlené....cesto v chladničke.......

letty86
27. nov 2012

@leninka75 ešte som tu...matulo dostal za úlohu, dat autíčka do garáže(provizórnej 😀 , nooo, snaži sa 😵
ved práve aj u nás je to často ten jim jam ako zvuková kulisa, ale musí byť, ostatné rozprávky nepozerá, nebavia ho, ale beda prepnúť 😝

ideme, mladý je hotový 😅

utka
27. nov 2012

Ahojte...
@leninka75 však ja sa na to nespolieham, ale čo mám robiť. Bojím sa, že prídu, ale do hudobnej Viki ísť musí ☹. Však mám dobrú dr., tak ak by niečo, ona mi to nejako vybaví 😉...

jacka
27. nov 2012

kuk........ 🙂

ideme von....... 😉

denisenko
27. nov 2012

Jejda,autobus ma wifi😀 ...nikoho som nezrazila,ale smrť v očiach....

letty86
27. nov 2012

@denisenko šikovnica 😵 😵 😵 😵 😵

u nás je tak fajne vonku, že sa o chvílu vyberieme von 😵

letty86
27. nov 2012

@jacka medovníčky upečené?

denisenko
27. nov 2012

@letty86 😀 😀 😀 😀 že šikovnica... 😀 😀 😀 😀 😀 pohotový inštruktor.... 😀 😀 😀
@leninka75 Lolka nemá rada vodu, či ako som to pochopila?...u nás vždy Simčo vrieska, ked ho povyzliekam, a nejdeme sa kupkať....ale len prezliecť..on vodu zbožnuje, ale neposedí ani nepoleží tam v klude ani minútu...tak sa to snažím čo najskor mať za sebou, lebo je jak úhor.... 😀 😀 😀 😀 😀
@jacka super fotky.... 🙂

denisenko
27. nov 2012

@jacka to sú také hned na jedenie??? 😕

jacka
27. nov 2012

@letty86
@denisenko ...len cesto som robila.... 🙂 ...................vlani som musela robiť ešte jedny... 😉

@denisenko tak vravíš že dobre za volantom?.......... 🙂 🙂 🙂 kolko jázd ťa ešte čaká?.....

denisenko
27. nov 2012

@jacka ...len cesto? budeš piecť zajtra?.....no, čaká má..ešte dosť...a ked bude málo, čo isto bude...budem si musieť zaplatiť dalšie....ale nech, hlavne aby som to vedela.... 🙂 ...ale ti poviem, dať ma šoferovať po žiline...tiež odvaha.... 😀 😀 😀 ...zajtra máme cvičisko a ide so mnou tá kočka, čo bola na prvej jazde...a ona odvtedy ešte nebola...tak som zvedavá, či jú nechá na blink šoferovať až na cvičisko..tak ako naposledy mna..... 🙄 🙄 🙄 🙄

utka
27. nov 2012

@denisenko ale ty si šikulka a superžena a supermama, tak ty zvládneš aj jazdy a celý vodičák 😉

jacka
27. nov 2012

@denisenko no vidíš šikulka........ved niekde sa musíš naučiť.......no ne 😵 😵 .....................počuj a stihneš to do vianoc?.........
zajtra budeme piecť......ak stihneme..... 😔 ...........................starká ako zvládla Simonka....?.......

@utka tebe je ako doma?

denisenko
27. nov 2012

@jacka do Vianoc???....čo som Coperfield???? 😀 😀 😀 😀 ...ja radšej pekne v klídku..... 😀 😀 😀 ...hmmm...tak u vás to bude zajtra rozvoniavať....ja spravím asi v piatok...zajtra idem ešte na jazdu a vo štvrtok zas na oplátku pomožem starkej umyť okná.... 🙂 ..tak až potom..... 😉 😉 😉
@utka no ved sa pochvál...nenudíš sa???

jacka
27. nov 2012

@denisenko jasné že si... 😵 😀 🙂 .....................čím skor ho budeš mať ......tým skor budeš páliť gumy 🙂 😀 😉 ....................................Simonko už spinká?..... 🙂 ...aký bol dnes?

denisenko
27. nov 2012

....už x.tý krát sa mi Simonko doplazil z detskej izby sem za mnou.....kam by som ho tak ešte dala?????? 😠 😠 😠 😠 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre