Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
7. feb 2013

@leninka75 to s tými dvojíčkami som nejako nepochopila...ale určite dve nie sú. A ani v rodine nemáme žiadne. Dosky? Mala som 67tis. Pokiaľ ich mám nad 50tis. neriešim. Na kontrolu idem o 3. týždne.
@katka1819 viem, že je veľa prípadov, že to dobre dopadne. Ani ja si nepripúšťa, že by to mohlo dopadnúť nejako inak. Ale proste potrebujem mať tú istotu, že to tak je...To riziko pri amnio je menšie, ako to riziko downovho syndrómu.
@jacka aj ja som za peknú. Bola som konečne na obočko.
Na kardiológii všetko OK. Tlak som mala 120/70 a pri tom ráno na hematol. 155/94. Kardiológ mi povedal, že som OK, že je to syndróm bieleho plášťa, a že mi majú dať pokoj aj na gynekológii 😉.

utka
7. feb 2013

@leninka75 už chápem, že prečo dvojíčky...nejako som si tú poslednú vetu od @katka1819 nevšimla...

jacka
7. feb 2013

ja so picnem s mojho MAťula......zdul sa zato že je zima....hodil oteplovačky aj rukvice o zem......nechcem túto hnusnú zimu.....chcem aby bol júl..... 😵 😵 😵 ............že si dál len kratasy a šiltovku a sandálky a zmizne......😀

už mizím......začínajú sa vadiť 🙂

utka
7. feb 2013

Všade je zima, kalamita a u nás je tak krásne 😎 . Je +4 stupne. Len vetrisko fičí...
@jacka zlatý Maťko. Aj ja by som brala leto...

katka1819
7. feb 2013

@denisenko tak 20 minút 😲 to je aká provokácia...ja som tam vykríkala také 2 hodky isto

katka1819
7. feb 2013

@jacka obrátený jabĺčkový koláááááčik mňam 😝 mňam 🙂 idem ja pieeeeecť jabĺčok habadej u nás 😀

jacka
7. feb 2013

@katka1819 ved aj ja mám kopec jablk........už neviem čo s nimi 🙂 🙂 ............... 😉

@utka radšej aj ja beriem jar........ako takúto člapkanicu 😠

utka
7. feb 2013

Idem po dlhom čase s babami von. Tak pekný večer prajem.

leninka75
7. feb 2013

@jacka ..tuším teraz doháňaš s kecaním čo si doobeda zameškala krasotinka naša 😀 😀 ......nedáš fotečku aká si čačaná??? 😵 😵 😵 😵 .......vieš čo ten tvoj má buď poriadnu štikútku alebo takú boľavú hrču na jazyku že až!!! 😀 😀 😀 ....... tá snehovica sa vybúrila na východe 😝 😝 😝 ..ako dobre 🙂

leninka75
7. feb 2013

@utka .......no vidíš, došlo ti to a to je hlavné 😀 😀 😀 .......a nešiaľ nás, len nedávno si bola s kamoškami vonku 🙂 😉 ...uži si ......

leninka75
7. feb 2013

@jacka ...Maťko je môj človek 😵 😵 😵.........aj ja chcem júl!!! 😵 😵 😵

leninka75
7. feb 2013

@denisneko..takže ťahavé radšej nie?? 😕 ...a kde si ich kupovala?.....jaj škoda, že romantika nehrozí ☹ ..žeby nabudúce, len kedy to bude,.že??!! ☹

leninka75
7. feb 2013

..idem deti uložiť..dobrú noc! 😔

jacka
7. feb 2013

@leninka75 ale ved ja nie v zlom na neho.......to len aby reč nestála........... 🙂 🙂 🙂 .............jáá a fotku......čo si.....a okrem toho ktorá z vás okrem deni dala foto ked prišla domov peknučká........................................som si hned na teba spomenula s tým júlom 🙂 🙂 😵 ...........................................ja by som brala aj meter snehu...ale nie plus 5 😝 ...............neviem či mi hrabe tento rok s tým snehom že som vytešená ked sneží.................žeby som bola "prepracovaná?." 😀 😀

moji už spinkaju..........taký sú chutnučký 😵 😵

denisenko
7. feb 2013

@leninka75 ..ťahavé áno...ale musíš zohnať normálne, lebo tu som zohnala len hybridy jahoda-malina-ananas, či ako to je...a tie chytili každú pliagu čo sa mihla vzduchom.... 😝 😝 😝 😝 ...ale kedysi som si kúpila v žiline na výstave normalne jahody ťahavé a tie boli super...... 😉 ..romantika bude zajtra... 😀 😀 😀 dnes som aj tak uťahaná.... 😖

a dneska ma moj inštruktor potešil...vraj to so mnou nie je až také zlé, ako si myslím..... 🙂 🙂 🙂

denisenko
7. feb 2013

@jacka no vidíš....tak dajte nejaké fotečky...jedna bola na plese a ništ...druhá u kaderníčky a tiež ništ....a ty si celý den za krásnu ...a ništ.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. feb 2013

@denisenko dnes asi už neprídeš.,..necháš ma tu samučkú? 😉 😉 😉

dobrú noc.... 😵

jacka
7. feb 2013

@denisenko ja umriem že spomínaj čertíka...... 😀 😀 🙂

denisenko
7. feb 2013

jáj, prídem domov ...deti v postielkach spinkajú, svokra ma čaká v obývačke s koláčikom na stole..... 😀 😀

jacka
7. feb 2013

@denisenko ..ano ale len dnes....................ja sa nerada ukazujem 😉 😉 ...ved mám máličko fotiek 🙂 🙂

denisenko
7. feb 2013

@jacka ale ja som tu....pred chvílkou som prišla....meškajú vlaky, skoro som odmrzla..... 😠 😠 😠 😠

denisenko
7. feb 2013

@jacka ...že len dnes...sa nerooooob..... 😉 😉 😉

denisenko
7. feb 2013

@utka uži si pekný večer..... 😉
@katka1819 ..veru 20 minút.... 😀 😀 😀 by som ani nestihla zakričať, že chcem epidurálku... 😀 😀 😀 a ani nešili.... 😉

letty86
7. feb 2013

@jacka ved daj fotečkyyyyyyy 😵 ...ja som si iné všimla 😔 ...ja ta tu už dávno prosíkam, daj fotečku, ved ani poriadne neviem ako vyzeráš a ty nič 😔 ..a príde Katka v jeden den, na druhý povie, že chce fotku a ty hned dás 😅 😝 ..ako teším sa, že si konečne dala 😵 ale ked mi staré kobylky, ktoré tu už roky píseme(sorry, kočky 😅 )prosíkame, tak ništ....ako dobre, že došla novááááá krv 😉 aspon som ta videla....a keby dosla skor, tak by si v mojom sne mala aj svoju tvár a nebola by sa na mna zlostila cudzia pani 😀 ....ale manžel bol originál ako z tvojej fotky 😀 😉

jacka
7. feb 2013

@denisenko neboj nič ked sa vyválam v posteli........budem strašidlo 😀 😀 😀 😀 😀 tak kecala kaderníčka že to mám že na krátko........ 😠 😠 😠 tak teraz čakám kedy mi to dorastie 😝 .........
ako si to vyriešila s deťmi?....

jacka
7. feb 2013

@letty86 .......juj moja to som nechcela....... ☹ ☹ ....som myslela že vieš asi ako vyzerám..........ani som netušila že to takto vezmeš.......ale viac menej ma dokopla leninka......inak .......ani svadobná by nebola 😉 .......................tak manžel sa podaril 😀 😀 ..................................................ale si mi dobre dala na noc ☹ 😉 😉 ............................ale ja fakt nemám fotky....pekné.......a teraz sa fotiť asi nebudem ......bo to mám velice krátka......... ☹ .................ale ....zajtra sa kvoli tebe vyfotím.....dobre...len tu musíš byť.... 😵

letty86
7. feb 2013

@jacka janulka moja pekná, ale ja som ta len trosku podpichla...to neber tak vážne, ako to vyznelo 😉 ja som ta tusím len na jednej fotke videla...už dávnejšie...takže som mala mini predstavu, ale zrejme v sne bola ta fantázia silnejšia...no jasne, manžel bol supis, ako z fotečky 😀

jacka
7. feb 2013

@letty86 to som rada.....ale na noc mi nerob takéto stresy........ja už fungujem len na 30% 😉 ...............................zajtra uvidím ako sa vyspím potom si hodím omietku a hodím foto,,,,,,..len pre teba 🙂 🙂

tebe už detičky spinkaju? 🙂

jacka
7. feb 2013

@letty86 bežím ja........aj tebe prajem dobrú nocku.... 😵 😵 😵 😵 🙂

letty86
7. feb 2013

@jacka už nebudem 😕 som ta nechcela vystresovať 😉 ...už spinkajú 😉
dobrú noc 😵 😵 😵 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre