Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@aninka29 má čo robiť...... 😀 😀 😀 😀 ...ale už je tu.......pani 😵 😵

aninka29
15. feb 2013

@jacka teplotu nemám našťastie 🙂 ....ja dúfam,že do pondelka sa dám ako tak dokopy..to by som deťom nemohla urobiť...........nevedia sa dočkať..hlavne na tú cestu vlakom 😀 😀 😀 😀

letty86
15. feb 2013

@jacka do 8mej už spinká 😉 ...mal ich ako ľad...ale tá radosť, keď sa tam capol 😅 😝
@aninka29 len sa pekne vylieč, nech si výletik užiješ.....my ideme v stredu k svokre....ja sa už taaaak teším 😵 😀 ...znie to čudne, ale teším 😵

denisenko
15. feb 2013

@aninka29 jáááj, moja....ja rýchlo čítam.....sa chystáš spinkať so sliepkami???? 😕 😕 😕 😕

jacka
15. feb 2013

@denisenko neboj aj to bude....že pojde do školky....sa ani nenazdáš ☹ 😉 .................no bud rada že máš taku svokru.......ja budem tiež taká a ešte lepšia 😀 😀 🙂 🙂 😉 😉

denisenko
15. feb 2013

@jacka že "pani".... 😠 😠 😠 😠 no čo som ti urobila???? 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka no vidíš, keby si mala babu, beriem ťa za svatku.... 😀 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko ved aninka keby bol chlap tak umiera 😀 😀 .....chvalabohu nie je 🙂

aninka29
15. feb 2013

@letty86 si jedna z mála 😉 😀
@denisenko si čítala medzi riadkami,že 😀 😉

denisenko
15. feb 2013

som išla o polnoci spať.....ráno Simčo budíček ako vždy....tak sa celý den len motám po dome.... 😔 😔 😔 😔 ani som net nezapla, lebo to by som už ani nenavarila..... 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
15. feb 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 ..

denisenko
15. feb 2013

@aninka29 jasné...aj riadky , aj medzi..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

@jacka ...že umiera..... 😀 😀 😀 tak to ja už by som musela mať dneska závet napísaný, aj notárom overené podpisy...tak akútne ma hlava bolela.... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
15. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 len potom tá tvoja interpretácia prečítaného sa môže líšiť od skutočnosti 😀

denisenko
15. feb 2013

@utka a ty si náhodou nemala vobec nič robiť??? 😕 😕 😕

denisenko
15. feb 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nebooooj..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
15. feb 2013

@letty86 však nevadí...ako tak je deni v obraze 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2013

@denisenko nič moja..... 😵 😵 ved ja v dobrom....?:..... 😵 😵 😵

letty86
15. feb 2013

@denisenko
@aninka29 😀 😀 😀 😀 na deni je spoľah

jacka
15. feb 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2013

inak, mamky...dneska som bola pre Deniska v škole...že prídem do triedy, lebo sa platia nejaké pracovné zošity už pre druhý ročník...a tam nejako málo setí...tak na drzovku som sa spýtala učiteľky, že kde sú ostatné......tak dneska jej chýbalo 7 detí a 3 boli na tom v triede horšie ako zle....vraj čaká, že v pondelok príde do triedy a žiakov tam nebude.... 😔 😔 😔 sa mám na čo tešiť...a ja som sa dnes ráno čudovala, čo Niskovi zas začalo tiecť z nosa..... 😔 😔 😔 😔 😔

jacka
15. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀

aninka29
15. feb 2013

@denisenko u nás je to taky tak 😒 ale Simka sa našťastie drží.......a u vás sú kedy jarné prázdniny?

jacka
15. feb 2013

@denisenko no pekne.....tak už aj u vás zúri choroba........jáj pošli to niekde na severný pol.....nech to ku nám nedojde 😉

letty86
15. feb 2013

@denisenko vikuska mi tiež pokaslieva......od včera jej dávam stodal...ešte tento zázrak nemám už aj tak v preplnenej lekárničke, tak vyskúšame

jacka
15. feb 2013

@denisenko a spísala si si závet na horšie časy.... 😀 😀 😀 😀 😉

aninka29
15. feb 2013

doprala práčka..idem vešať 😝

denisenko
15. feb 2013

@aninka29 celkom jasne som v obraze....Laurika s Maťkom sa chystajú do školky, tvoj manža neurobil fotky a v nedeľu ide na dovču, vy na prázdniny, coldrex nezabral, Maťko s Peťkom sa ako vždy vykúpali v snehu, Viki postupuje na Hviezdoslavov kubín, Zuzi miesto oddychovania upratovala, Maťke s Jankou prišli rusi a všetky svokry stoja za prd...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...stačí....????

denisenko
15. feb 2013

@aninka29 prázdniny máme o týžden...spolu sop sestrinými deckami....tak sa chystáme k našim...maminka je doma už 3/4 roka na PN, tak jej ideme píliť nervy...... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
15. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 😀 dobrááááá...budeš dvorný rešeršista...ale moment, moju svokru k prdom nezaradujeme...tá má výnimku 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre