Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
22. feb 2013

@denisenko pojdeme na takú náhodu aj my.............neviem kedy..........ale raz to príííde....................dobrú 🙂

denisenko
22. feb 2013

...ešte aby som nezabudla....... 🙂 🙂 🙂 ...neulievať sa, hlasovať...dakujééééém..... http://lesk.cas.sk/zlaticko2013/profil/2262/?v=...

katka1819
23. feb 2013

dobréééééééé ránečko 😀
@jacka
@denisenko sa Vám opäť nedalo spať 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ozaj k tým taškám moja segra kúpila minulí rok s Disney obrázkom neviem značku normálne stojí okolo 50 euro a v marci ju mali v zľave za 25 euro myslím že v Tescu ju kúpili. Tak ideme aj mi kuknúť na budúci mesiac že čoooo,ale ja mu chcem tiež z topgalu aj si vybral už s dinosaurom 😀 😀 😀 A k tým párkam 😝 tak to nieje značka akože coop jednota nejaká iná ale zabi ma si nespomeniem...musím kuknúť najbližšie keď budeme kupovať teda zajtra 😀 ale isto sú to neni frankfurtské 😉 a nie sú žiadny hnuuuuuuus ale mňaaaaaam 😝

katka1819
23. feb 2013

@denisenko hlasujem moja hlasujeeeeeeeem 😉

katka1819
23. feb 2013

@aninka29 ako v noci ? bolo veľmi zle... chudátenko choré.... 😔

katka1819
23. feb 2013

idem tak neskôr kuknem 😉 achoooooooooj 😀

jacka
23. feb 2013

ahojte.........

@katka1819 tak zisti zn párkov.... 🙂 -...počuj a jedia k tomu aj pečivo?... 😉
@denisenko tak tak treba pripomínať.............. 🙂

jacka
23. feb 2013

@aninka29 ako sa máte?.......dúfam že ste nemali takú zlú noc 😔

letty86
23. feb 2013

ahojte 😉

aninka29
23. feb 2013

ahojte 🙂
ste toho zas popísali 😀
my noc hrozná 😝 ....skoro vôbec sme nespali 🙄 ....Simka sa stále budila,ťažko sa jej prehlta..aj teplotu sme zbíjali ☹
teraz je bez teplotky......skladá si lego....a ja hučím po Sabke,lebo provokuje ako vždy 😀 😀 😀
idem variť 😝

utka
23. feb 2013

Ahojte...
Sme u našich a tu lejeeee...fuuuuj.
Uvarila som brokoličkovú polievočku a mamina robí langoše. Mňaaaam...

denisenko
23. feb 2013

ahojte.... 🙂 ...my sme spali dobre...Denisko celú noc a Simonko sa zobudil o pol 11-tej...vypil trochu mliečka a spinkal do 5,30 rána.....som bola večer na neho zlá, aj som nakričala...joj, ako ma to potom mrzelo.... ☹ ☹ ☹ ☹
@jacka
@katka1819 dakujem baby...ja sa zas pripomeniem..... 😀 😀 😀 😀
@letty86 aká stručná.... 🙂
@aninka29 a mala moc vysokú teplotu?...ked sa už hrá, tak je hádam lepšie.... 🙂
@katka1819 no tak kukni a potom daj tipa...... 😉 ..tašky sú lepšie vo výpredajoch, aj ked som pozerala minulý rok, koncom jesene a teda nejaké extra zľavy nedali.... 😠 😠 😠
@utka leje???? u nás chumelííííííí...od rána.....ešte že viem, kto nám to poslal....že @jacka 😀 😀 😀

denisenko
23. feb 2013

..a to som ešte chcela....ha...volal mi inštruktor...že kde som, ked som na rande neprišla..... 😀 😀 😀 😀 ..mala som mať jazdu a ja som si ju poznačila na budúci víkend.... 😀 😀 😀 😀 😀 ....čo už, aj tak v tejto chumelici, som rada, že to nevyšlo..... 😀 😀 😀

letty86
23. feb 2013

@denisenko 😉 ...chýbalo mu rande, čo 😀 😀 😀
@utka u nás sa to topí, člapkanica to istí
@aninka29 držte sa 😉 Sabka je provokatér?...kto by to povedal, taká anjelikovská tvárička 😉

denisenko
23. feb 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...asi.... 😀 😀 😀 😀 ....vy máte tiež člapkanicu??...a to prečo sneží len u nás???? 😕 😨 😕 😕

letty86
23. feb 2013

@denisenko u nás tiež včera snežilo...a možno za chvilu aj bude, neboj 😀

letty86
23. feb 2013

@denisenko nebudem sa tým vobec chváliť a vypisovat o tom 😀 😀 😀 ...ale ja tiež hlasujem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katka1819
23. feb 2013

@jacka vyzistím tú značku párečkov a dám vedieť a či k nim jedia párky no veľmi ťažko 😀 nasilu ho do nich tlačím 🙂 🙂 🙂

katka1819
23. feb 2013

aj u nás nezasneží a nezasneží í í í í í í í 😀 😀 😀

letty86
23. feb 2013

@jacka kde si 😕
my sme boli vonku, matulo skončil v kazdej mláčke a mláke, ktorú nasiel...po kolená mokrý...ale stastný....už spinuska 😵

denisenko
23. feb 2013

@letty86 ....ja viem.... 😵 😵 😵 😵 -.......spoľahlivá osoba...si Maťka neprihlásila???? 😕
@katka1819 počkaj, vy máte párky s párkami???....idem k vám..... 😀 😀 😀

katka1819
23. feb 2013

ozaj ani Vás netrklo že píšem segra minulí rok kupovala tašku ....naše deti môj Peťko a jej Ninka sú rovnako starý je medzi nimi 3 týždne rozdiel 😀 😀 😀 sme rovnako ostali tehotné a ani sme sa nedohodli,každá chcela ale sme si nič nepovedali a vyšlo nám to obidvom skoro naraz 😅 to bola taká šupa u nás ja som mala svadbu vo februári a segra v januári 😀 aj som chcela že to spojíme ale nakoniec každá máme iný vkus tak sme sa hádali a bolo po spoločnej svadbe...nevadí aspoň sme sa zabavili dvakrát po sebe...Ninuša je 27.6 narodená a Peťko 18.7...bolo to super že sme spolu tehuľkovali nakupovali avšetko prežívali, potom aj vozili kočíky sme mali rovnakú značku len inú farbu 🙂 dojčili a tááááák al e krstiny sme mali spoločné 🙂 nájdem nejaké foto aby ste kukli z toho obdobia 😉

katka1819
23. feb 2013

tak ja a segra a deťmi 🙂 tie malé v ružovom sú bratove dvojičky 😀

denisenko
23. feb 2013

...jej.....u vás bolo veselo..... 🙂
@jacka už ťa vidím.... 🙂

jacka
23. feb 2013

aj u nás .....párky s párkami....to im najlepšie chutí 😀 😀
@letty86 tu som.....bola som vonku s nimi......mokrí po uši.......ešte som niečo chystala ......majú prísť Maťulovi vinšovať.........tak aby bolo všetko tak ako má byť.......

tu už nesneží 😢 už prší.... 😢 😝 😠 .......tento sneh ked sa pustí.........to ani bazén nebude treba 😝 .....................na to sa fakt neteším...že budu chodiť od blata....radšej mokrí ...nie?.... 🙂

katka1819
23. feb 2013

@denisenko a stále je 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2013

@katka1819 dobré..."naplánované".......

jacka
23. feb 2013

@denisenko ty tu čo robíš .....máš jazdiť..nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉

denisenko
23. feb 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 ......tak ja som radšej uprednostnila koníka, ako auto..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. feb 2013

@jacka ...robíš oslavu?...pridu vaši, či?... 😕

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre