Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 fajn tak sibír 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2013

@denisenko ja ti nedám pokoj 😀 😀 😀

denisenko
23. feb 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...no dám, ale cenzúrovane...šak kukni nas hodinky...... 😀 😀 😀 ..tatinko sa zastavil doma na obed a kávičku....mal tak 2 hodinky čas, tak prečo to nevyužiť..... 😀 😀 😀 ...a v najlepšom sa dotrepe Denisko, že : ...mamíííííí, pozri čo som postavil z lega.......... 😀 😀 😀 😀 ....chceš aj pokračovanie, či na dnes stačí????? 😀 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 chcééém 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2013

@denisenko ale to ste dobre odvážny......... 😀 😀 😀 😀 ..............

jacka
23. feb 2013

@denisenko ja sa z vás picnem 😀 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2013

@denisenko kde si.....

denisenko
23. feb 2013

@jacka ....no čo už....chodí domov o polnoci a to ja vtedy už spím.... 😀 😀 😀 ...ale tak, myslím že nepochopil...aj ked niektoré veci sa mu zdali čudnéééééé 😀 😀 😀 😀 😀 ...tak ma napadlo...jedného dna im to bude musieť človek aj tak vysvetliť...sa teším že mám chalanov.....nech vysvetľuje tatík..... 😀 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2013

@denisenko 😀 😀 😀 ............že tatík....myslíš 😀 😀 😀 😀 .................................a nič sa vás nepýtal???? 😉

jacka
23. feb 2013

@denisenko aby si nebola prekvapená čo všetko chápe 😉 😉

denisenko
23. feb 2013

@jacka ....ani nie...on je zvyknutý, že sme často na sebe nalepený...... 😀 😀 😀 .....len mu nešlo do hlavy, že nemám nohavice..... 😀 😀 😀 😀 ...tak ved mi bolo teplo, no nie????? 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. feb 2013

@jacka ...ale...našťastie moje ultra tenké ušká ho odhalili, hned ako potichulinky vošiel..takže moc toho nevidel..... 😀 😀 😀 😀 .

jacka
23. feb 2013

@denisenko už ste vytrénovaný...... 😀 😀 😀 teda hlavne tvoje uši 😀 😀 😀 😀

jacka
23. feb 2013

@denisenko však tak teplo 😀 😀 😀 😀 😀 už nemrzne 😀 😀 😀 😀 .......................tak to má výhodu ked ste nalepený 😵 😵 😵 😵

denisenko
23. feb 2013

@jacka ....no...to hej...ja počujem fakt všetko...... 😅 😅 😅 😅 ...a jééééé...Simonko....plačká...... 😔 😔 😔 asi ho to bolí, že?

jacka
23. feb 2013

@denisenko moje zlatko ☹ ☹ ☹ ..podla mna bolí..... ☹ ☹ pofúkaj mu pusiny......aj si mu to niečím natrela?aby nemal aftu...

jacka
23. feb 2013

@denisenko aj moje uši sú ako radary..................to odkedy mám deti......žiadny klud 😉

denisenko
23. feb 2013

@jacka ...nenatrela....nedovolil mi pomaly sa ani pozrieť.... 😔 😔 😔 až tak moc neplačkal...ale odkedy zaspinkal..plače už 3.x...ach joooo.... to bude noc..... 😔 😔 😔

denisenko
23. feb 2013

@jacka ...ved to...človek spí ako myš na vreci.....a predpokladám, že to tak do....x rokov..... 😔 😔 😔

jacka
23. feb 2013

@denisenko to vieš zlé sny ☹ ☹ ....chod sa ním....aby vedel že si nablízku...............................musel sa riadne zlaknuť....pokladík ☹ ☹

jacka
23. feb 2013

@denisenko veru veru............x rokov......jááj....a muž si spinká aj tanky možu padať 😝

denisenko
23. feb 2013

@jacka ...no ten mal dneska tých šokov dosť...obávam sa, že z mixéra bude mať dpku do smrti...tak plakal, že svokra sa prišla spýtať, že preboha čo sa stalo, v živote ho až tak plačkať nepočula....až sa triasol.... 😖 😖 inokedy mixujem ked spí, to mu nevadí....a dnes... 😝 😝 😝 😝 ...aj Denisko bol proti takým zvukom, ale nie až tak..... 😔

jacka
23. feb 2013

@denisenko má den debil....aj Simonko...... ☹ ☹ ☹ ............................to všetko dokopy v tej malej hlávke...neviešm čo sa odohráva ☹ ☹ 😔 😔

jacka
23. feb 2013

@denisenko moj Maťko zas neznášal vysávanie...........a pekne dlho.... 😝

denisenko
23. feb 2013

@jacka ...aj Simčo nie...ale potom to nejako jednoducho prekonal...ani neviem ako...odvtedy ked vysávam, tak len spolu........chodí za vysávačom, alebo mi drží hadicu....... 😅 😅 😅

denisenko
23. feb 2013

...fuj, aký mám kašel.... 😝 😝 😝
idem radšej už aj ja..... 😔 😔 😝 .....dobrú nocku.... 😵

jacka
23. feb 2013

@denisenko to máš fajné vysávanie..... 😔 ............... 😖 .....................už spinká....

jacka
23. feb 2013

@denisenko bežkaj bežkaj.....užite si prázdniny....a ked budeš mať čas tak skoč na koníka 🙂 🙂

jacka
23. feb 2013

@denisenko dobrú noc...... 😵 😵

letty86
24. feb 2013

ahojte
@jacka matulko všeeeetko najkrajšie k meninkám 😵 😵 😵 😵 cmuk
@denisenko odpadla som 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ked musíš, tak musíš 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre