Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2013

@aninka29 veru zabila 😀 😀 😀 ......................... 😀 😀 ...........akože ty si tam bola prehrozná.................máš doma vobec zrkadlo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................ty máš doma aj tepláky......... 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 ....nič v zlom 😉 😉

jacka
4. mar 2013

@letty86 moj pacient..........................juj choručký......musel do práce.....že sa celu noc potil.............má šťastie že periny ešte len budem prezliekať 😀 😀 😀 😀 😀 😉

letty86
4. mar 2013

@aninka29 čosi, Sabka je celá ty 😵 Simča je tatova, nech mi nikto nehorí...a ani ma nepresvedčí 😉
@jacka 😀 má to ale štastie ten tvoj chlap 😀

jacka
4. mar 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ti poviem 😀 😀 😀 😀 ...............ako dobre sa oženil 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2013

@aninka29 aj ja mám pocit že Sabka je tvoja...... 🙂

jacka
4. mar 2013

poznáte rozprávku ....Ako vycvičiť draka...........viete aký mám klud 😀 😀 😀 😀 ............na prvý krát nie.....ale už po xtý áááno 😀 😀 😀

letty86
4. mar 2013

@jacka nepoznám 😕 ...ale hlavne, že máš klud 😀

jacka
4. mar 2013

@letty86 že 😀 😀 .................ale o chvílu končia.......smola...pojdeme von....dokukaju neskor....... 🙂 Maťkovi aj tak pojde niečo na minimaxe...nejaký roboti záchranári

aninka29
4. mar 2013

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .máš pocit,že nemám doma tepláky?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 moje najoblúbenejšie oblečko...a mám také super rozťahané deravé 😀 😀 😀 😀 😀
tak ako poviete ženy...šak to je jedno,hlavné je že sú moje a mužove 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2013

@aninka29 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................jááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 čosi 😀 😀 😀 😀 😀 .............verím ti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ved to hlavne že sú vaše spoločné 😀 😀 😀 🙂

jacka
4. mar 2013

ideme 😎 😎 😎 😎............kto sa pridá....🙂

aninka29
4. mar 2013

@jacka ja som sa pošúľala z teba 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
užite si 😎 😎 😎 😎 😎 😎 ...my nejdeme...doma budeme 😀 😀 😀 😀

letty86
4. mar 2013

@aninka29 😀 tvoje sú určite...nepochybujeme 😀 😀

aninka29
4. mar 2013

@letty86 hahaha 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............som si istá,že sú určite aj mužove 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
4. mar 2013

@aninka29 😉 nepochybujem 😵 , iba srandička...ak teda možem 😉 😀

aninka29
4. mar 2013

@letty86 pohodááááááááááá...ja som za každú srandu 😀 😀 😀 😀 😉

letty86
4. mar 2013

@aninka29 ja viem 😉 😀 ale dlho si tu nebola, tak či sa niečo nezmenilo 😀 😀 ...ale odpovedám si, že nie 😀 😉

aninka29
4. mar 2013

@letty86 správne si si odpovedala 😉 😀 ...vôbec nič sa nezmenilo..všetko po starom 😀

aninka29
4. mar 2013

lámem nohy do školky pre druhorodenú 🙂 .....

utka
4. mar 2013

Ahojte..My sme dnes boli zase na Kralikoch.Vikimu to ide už celkom fajn.Dnes už lyzoval úplne z vrchu menšieho kopca.A zajtra ho vraj inštruktor vytrepe lanovkou na velky kopec...

jacka
4. mar 2013

@aninka29 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že určite aj mužove 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................to by bolo keby nebolo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ........... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ........................................nohy dolámamé..... 😀 😀 😀 všetky ste už doma??? 🙂 🙂 🙂

jacka
4. mar 2013

@denisenko halo halo žiješ???? 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
4. mar 2013

ahojte mamky....žijem...biedne.....idem na tretí pokus...radšej bez komentára.... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
4. mar 2013

...prišla som domov, svokra mi hned nalial fernet, hodila som tabletku lexaurinu a šla spať.....už dva dni som bola úúúúplne v strese....sa mi to vypomstilo.... 😔 😔 😔

jacka
4. mar 2013

@denisenko to je nič moja............horšia veci sú na svete.............sa ti ani nečudujem pri Simonkovi........kedy máš další?....
toto nebol bohvie aká dobrá kombinácia......... ☹ ..................

denisenko
4. mar 2013

@jacka ....veru, sú aj horšie veci...pravdu máš.....som bola celú noc hore, tak sa ani nečudujem.....kombinácia...dobrá..... 😀 😀 😀 😀 som si fajn zdriemla..... 😀 😀 😀 😀 ...pokým neprišiel Denisko zo školy...... 😀 😀 😀 ...další a posledný termín o 3 týždne.... 😝 😝 😝 😝
no nič, prehodím výhybku na inú koľaj...čo som to len chcela...hmmmmm......nevieš? 😕 😀

jacka
4. mar 2013

@denisenko ale viem..... 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2013

@denisenko to sa mi páči tento prístup.... 😵 😵 😵 ...

tak to už fakt bolo zdriemnutie........ja ti mám pocit že sa ti ani nič nesnívalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. mar 2013

@jacka ...a vieš že máš pravdu???.... 😀 😀 😀 😀

aninka29
4. mar 2013

@denisenko čo sa stalo???...kde si to dokafrala? ☹ ☹ ☹
@jacka prečo ja sa pri tebe furt rechcem...ty provokatér jeden 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre