Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
4. apr 2013

Ja už som sa stihla aj vyvaňovať, kým som sama...

denisenko
4. apr 2013

@utka no, je to možné...predsa to len potrebuje trošku čas.... 😉
@letty86 pošlem mm k vám na prevýchovu..... 😉
@jacka .....ahá...tak teda takáto kultúra...najlepšie ráno o 6.00.... 😀 😀 😀 😀 😀 .....titanic je na Prima Zoom...to je momentálne náš program.... 😉 ...mobil...dvíham..lebo len čo ho Simčo začuje, je po spaní....vtedy by som ho najradšej vyhodila von oknom...... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
4. apr 2013

@utka ...nahlas závidím..... 🙂 🙂 🙂

utka
4. apr 2013

@denisenko nezáviď 😉...najhoršie je to s holením....uffff...

denisenko
4. apr 2013

@utka ... 😀 😀 😀 😀 ešte mám v živej pamäti...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..a tak som sa dušovala, že pred porodom sa vyholím sama...... 😀 😀 😀 😀 😀 ha ha.....cez to obr brucho som nevidela ani na nohy..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
4. apr 2013

@jacka
@utka
@denisenko jaaj, poviem vám, na nervy s tou dochvilnostou 😝 😅 ...ved poslite chlapov 😅 😉

utka
4. apr 2013

@letty86 OK...posielam 😉

utka
4. apr 2013

@denisenko no ja sa holím po pamäti a bude to tak aj pred pôrodom...

letty86
4. apr 2013

@jacka ja som ti dnes nervná ako pes...nič som ani nerobila, iba som očami posúvala hodinky...manza v robote....matko ako pojasený,...viki tu mala hodku kamosku...no koniec, matko im len zlost robil 😝
ešte ma caká prírodoveda a tam zvieratá, ktoré treba škrtať a preradovať do skupín...už som na to kuk a neviem čo odo mna chcú 😠 😅

denisenko
4. apr 2013

@letty86 ....aby si sa potom nečudovala, ked u vás zazvoní...... 😀 😀 😀 😀 ...my robíme úlohy hned zo školy...kým je vo "švungu"...večer je už totál neschopný.... ☹

letty86
4. apr 2013

@denisenko ako myslíš tých v bielych pláštoch 😀 😀 😀 už ani nepočujem 😀 😀 ...aj my robievame po skole, ale dnes tu mala kamosku a matko tu zabrdál, tak máme len čítanie zvládnuté...ešte prírodoveda a jeden riadok písania...ostatné stihla v družine

denisenko
4. apr 2013

@letty86 ... 😀 😀 😀 😀 😀 aj biele plášte možu byť....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
4. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 tak si myslela sociálku 😀 , či susedov nebodaj 😀 😀 😀 ale hádam aj tí z inej galaxie by mohli zazvoniť...by sme sa hádam aj dohodli 😀 😀 😀

denisenko
4. apr 2013

@letty86 .....fíha...také vzácne návštevy...a to som ti chcela poslať mm...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
4. apr 2013

My tiež robíme úlohy hneď, keď prídeme zo školy....

letty86
4. apr 2013

@denisenko jajjjjjj,Petrika 😵 😅 😅 .utka už mužika virtuálne poslala...ty velmi kodovane, nedocvaklo mi to 😀 .ale to už som ja bola v myslení inde, vieš 😅 😅 😅

jacka
4. apr 2013

@letty86 posielam 😵 😵 😵 .......... 😀 😀 😀 ale len muža.......................

@letty86
@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .................................. 😀 😀

jacka
4. apr 2013

idem ich dať do hajan....................ak neprídem tak som zas zaspala.................tak pre istotu dobrú noc 😵 🙂

denisenko
4. apr 2013

@letty86 ...jááj...tak sa ospravedlnujem.... 😉 😀 😀 😀 ...ale aspon viem, kto všetko k vám chodí..... 😀 😀 😀 😀
@jacka 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀

letty86
4. apr 2013

@denisenko 😀 😀 😀 ...nestras...jedine Petrík by bol vítaný...ostatné mnou menované skupiny nech si dajú pohov a inde klopu 😀
@jacka ved príd aj ty 😵

letty86
4. apr 2013

idem aj ja...dobrú 😵

denisenko
4. apr 2013

@letty86 dobrú nocku.... 😉
@jacka ešte prídi..... 😉 😉 😉

jacka
4. apr 2013

@denisenko tu som.........ale nejaká som unavená..............nejak mi tá choroba dala zabrať........a príde večer ja ledva žijem..............................ale asi to bude aj tým počasím 😝

jacka
4. apr 2013

@denisenko asi tu dlho nebudem..........muž si ide niečo robiť na pc....tak mi ho nachvílu...." požičal" 😠 😠

jacka
4. apr 2013

viete čo mi Peťulko povedal?....maminka daj mi pusinku...dala som........maminka....ja ťa velmi lubim 😵 😵 😵 ..............moja zlatko............dnes mi ide 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .......................to bolo takéééé kráááásne........ 😵 😵 😵 😵 😵 ............................

utka
4. apr 2013

@jacka títo naši chalani sú riadne prítulný...ja sa z toho tak teším...

denisenko
4. apr 2013

.....
@jacka nedaj mu ho... 😀 😀 😀 😀 ...Peťko je podarený....... 🙂 🙂 🙂 aj tak si myslím, že chlapci vyznávajú lásku častejšie..... 😉 😉 😉 😉 ....heš, heš... @leninka75 @aninka29 a @letty86 nečíítajte.... 😀 😀 😀 😀

denisenko
4. apr 2013

a po dopísaní som prišla na to, že mám ešte celkom dobrú pamäť...samé čísla..... 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

dobrú nocku...idem už aj ja....urobila som pukance a sadneme s Petríkom pred telku..... 😉 😉 😵 😵 😵 ...a možeme začať súťažiť...kto skor zaspí...... 😀 😀 😀 😀 😀

pekné sníčky, mamky 😉

utka
4. apr 2013

Dobrú noc...

katka1819
4. apr 2013

kuk a dobrú nôcku 😉 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre