Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. jún 2013

@utka to schytal v školke.........aj som rada......dúfam že to schytá aj Maťko aj dr. vravela že sa to nejak rozmohlo...............a ani muž asi nemal....striguna nevie 😠 😠
už padám ...zas ma čaká ťažká noc 😒

utka
1. jún 2013

@jacka Maťko by mohol, ale mužovi nezávidím. Peťo mal kiahne, keď mal 25 rokov. A ako to znáša? Má aj teploty? A to ste boli na veterány aj s ním? Nebojíš sa, že to roznesie?

jacka
2. jún 2013

ahojte.....
podla mna to aj MAťko dostane.........muž no neviem .......roznáša???.......jááj to s najviac roznáša dva tri dni pred vyrážkami........takže nakazil v tom prípade celu školku aj MAťkovu.......aj celu dedinu..........aj Zvolen............znáša celkom fajn........len noci sa škrabe..... 😠 😠 ........teploty klop klop klop nemám.... 🙂

jacka
2. jún 2013

dobru chuť 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

utka
2. jún 2013

@jacka Viki mal prvé tri vyrážky, keď sme ešte nevedeli, že má kiahne a bola u nás malá suseda a dostala ich...ale tomu sa zabrániť nedá...Chvalabohu, že nemá teploty.

utka
2. jún 2013

@jacka podobne!

letty86
2. jún 2013

ahojte 😉
@jacka tak petkovi pokojný priebeh kiahní....vikuska to mala v pohode....az tak, že ani matko nechytil 😕 😖
@denisenko svetová si 😵 😵 😵 😵 nezabudla si na mna 😅 😵 😵 😵 ..zistujem, že ak cloveku vyčistíte zalúdok, tak viac dosiahnete 😀 😀 😀 😀 😀 asi prestanem chodiť okolo ludí po špičkách 😅 😅 ...a pekne ostro 😝

jacka
2. jún 2013

@letty86 dakujem 🙂 🙂 ...................je taký ako muchotrávka......úplne všade ........ešte aj v rituške ☹ ................................tak potom mal dobru imunitu ked to nechytil 😉
tak začnem aj ja ...z ostra na ludí 😀 😀 😀 😉

letty86
2. jún 2013

@leninka75 vidím ta 😵 ako cez sáčok 😀 ale vidííím

jacka
2. jún 2013

@leninka75 aj ja ťa vidím 😵 😵

leninka75
2. jún 2013

Ahojte!

@jacka ..ja tipnem, ze Matko icj nedostane.....zakon schvalnosti....inak to,ze Petko ich roznasa nie je tragedia........len ho radsej drz dnu v teple, aby sa mu to nezachladilo.......ako ich vlastne osetrujete?................a piprosim zopar kiahni pre Lolku........

leninka75
2. jún 2013
jacka
2. jún 2013

@leninka75 ja inu možnosť neberiem...len že to musí dostať 😀 😀 ......................roznášanie ma vobec netrápi 😀 😀 😀 ........nemal to také zle ako dnes........už to aj vo vláskoch má 😉 ................tantum verde

leninka75
2. jún 2013

....tukam cez mobil....je to dobre na figu.....

letty86
2. jún 2013

@leninka75
@jacka vikinka ich mala velmi málo...a mne vraveli, že ich ani nemusím casto natierat...ked ju to nesvrbí...a mala som takú speci masticku....nie puder...ten sa vraj tiez uz neodporuca

leninka75
2. jún 2013

@jacka .....pokial nema v pusinke je to stale v norme.....aj my sme tantumom natierali a este sme sa mocili v hypermangane 3x denne.....

letty86
2. jún 2013

@leninka75
@jacka ja som sa pýtala u nás v lekárni na tantum verde a povedala mi, na kiahne? nieeeeeee 😀 ...tak si vyberte 😝

leninka75
2. jún 2013

@letty86 .....najlesie je, ze vsade to liecia inak.....trosku nadnesene kolko deckarpv tolko sposobov liecenia.....

leninka75
2. jún 2013

@jacka ....mam bazu 😉

utka
2. jún 2013

@jacka veru kúpanie v hypermangáne je super. Aj Vikiho som, aj v nemocnici...

jacka
2. jún 2013

@letty86 ked som čítala o kiahniach.....des.......jedny že ano kupať..voda vysušuje....druhý je nie.............................jedny že ano puder..vysušuje......druhý že nie dusí.....jedny vraj ano von.........druhý nie.......atd..........tak som sa napálila a už kiahne nejdem googliť........................mne tamtum v lekárni aj dr. odporučila......

@leninka75 už máš hotovu??, 😵

@utka to dostanem v lekárni?....a ako často ho kúpať?.....

Peťulo buvka.......Maťko ešte kuk rozprávočku a pojde aj on 🙂 🙂

jacka
2. jún 2013

dobru nocku 😵 😵

utka
2. jún 2013

@jacka hej, v lekárni. My sme sa kúpali, keď už nemával teploty aj 3x denne. Ale daj pozor, to do vody do vane daj len pár zrniečok, nech je voda len slabo fialová, aby mu to nespálilo kožu...Pohľadám fotku, keď sa Viki kúpal...

utka
2. jún 2013
leninka75
2. jún 2013

@jacka ...hypermangan sa ako roztok pouziva aj na vytieranie pusinky, pri aftach.....takze isto nic nepokazis....a kupat len fakt chvilocku....max 5 min.....neutierat telo nechat zasusit.....bazu mocim..........

....dobru noc vsetkym!!!!!

jacka
3. jún 2013

ahojte........

@utka
@leninka75 dakujem 😵 😵 .......................bodaj by mal už po 😝 ...strašné noci 😝 😝

denisenko
3. jún 2013

dobré ránko.... 😉 ja zas nestíham.... 😠 😠 😠
@jacka ako pozerám....máte kiahne???...chudatko malé....skoré uzdravenie....

denisenko
3. jún 2013

@leninka75 všetko najlepšie Lilke k meninááááám...veľa zdravíčka, lásky a nech sa jej v škole darí...cmúúúk aj od Deniska a Simonka 😵 😵 😵 😵

denisenko
3. jún 2013

@letty86 tantum na kiahne???....to počujem prvý raz.....my to používame na afty.... 😒

denisenko
3. jún 2013

@utka už si zbalená????? 😅 😅 😅 😅

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre