Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
31. aug 2013

ozaj, som vám ešte chcela...včera že aká šoková terapia.....Denisko tu mal kámoša od susedov, a že či sa možu hrať vnútri....tak som im bola dolu odomknúť a oni šli hore...dvoje schody a jasné, že enzavreli dvere.....ja som sa zakecala so svokrou a zrazu len kukám, že sa mi Simonko tmolí pred vchodom pod nohami,,,,,,akože iný šok.....ani sam asi nevie, ako to zliezol..... 😀 😀 😀 😀 😀

letty86
31. aug 2013

@denisenko som rada, že som velmi minimalne "pomohla" 😉
ja proti cvičkam nemam nič 😉 vikuska ich síce nenosí, ale to len preto, že minulý rok už nemali jej číslo v danom obchode...tak som kupila plátenky...aj tento rok

letty86
31. aug 2013

@denisenko horolezci, horolezčatá...simonko 😵

letty86
1. sep 2013

ahojte 😉
😕 😕 😕 😕 to kde ste všetky 😕
u nás prší, také depkoidné počasie 😖

všetkým vám prajem pekný začiatok skolského roka 😉 😉

utka
1. sep 2013

Ahojte...
My sme mali hrozný budíček ráno. Lucka sa dusila. pravdepodobne sa jej zgrclo a zbehlo jej to do nošteka a nevedela sa nadýchnuť. Mudeli sme jej to odsať. Potom bolo dobre. Tak som sa zľakla. Bože. Už to nikdy nechcem zažiť 😢 .
Tak krásny začiatok školského roka.

jacka
1. sep 2013

ahojte..........

zajtra sa všetky držkajte.......a ozvite ako bolo.......................aj aj vám prajme všetkým.........krásny začiatok do nového školského roka.........aby ste vykročili tou správnou nohou....... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katka1819
2. sep 2013

Ahooooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

katka1819
2. sep 2013

kuk fotos... prvý dník v škole 😀

katka1819
2. sep 2013

ozaj maminy majú Vašec deti v triede rómskych spolužiakov 😅 ? My ich máme 4 😝

inak všetko prebehlo super 😵

denisenko
2. sep 2013

ahojte.... 😉 mne včera Simonko odpálil PC..... 😝 😝 😝 😝 ale ved nejako sa to hádam spraví.... 😖 😖 😖 😖
@katka1819 romskych spoluobčanov???..nie nemáme.....mali sme jedného minulý rok, ale kedže sa nevedel správať, preložili ho po polroku do špeciálnej školy..... 🙂

denisenko
2. sep 2013

@jacka a vy ako????? 😕 😕 😕 no daj, nech vieme prvé dojmy...a pojmy.... 😉 😉 😉

denisenko
2. sep 2013

@utka uf, si viem predstaviť tie šoky.....nezávidím..... ☹ klop,klop,klop....nech to bolo prvý a posledný krát.... 😉
@letty86 depkoidné je ten správny výraz....mi ani nehovor..... 😔 😔 😔 😔 😔
@leninka75 a vy baby...kam ste zmizli???...

jacka
2. sep 2013

ahojte...............

@denisenko .....vieš čo ........som ale totálne nevyspatá...... 😝 😀 😀 😀 ...........ráno plakali dvaja......skus tipnuť.... 😀 😀 😀 .....ale inak Maťko v pohodičke......učka....presne som si tipla........tá ich dá riadne do pucu.............aj ja som sa jej bála 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ...........zatial sa teší.....nech sám príde na to 🙂 😀 😀 😀 😀 ..........................a s Peťkom som si poplakala.....ale ja za dverami...... 😀 😀 ..........................vy ako???..............chceme ísť do kina..........len musí ešte muž prísť.........niekam odbehol....bez neho sú v práci stratený tak dúfam že sa dovtedy vráti 😠 😠 😠 😠 ............neskor dám aj foto...........teraz sa nabíja.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
2. sep 2013

@katka1819 máme asi zo troch............... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ....ale to v každej triede....mali ich dať spolu do jednej 😠 😠 😠 😉 .............................a Maťkova taška......kuk......
http://www.topgal.sk/tasky-a-batohy/skolske-tas.......................................

jacka
2. sep 2013

@letty86
@leninka75 ..................................ako??? 😵 😵 😵 podajte správu 😵 😵 😵

katka1819
2. sep 2013

že do jednej triedy 😝 no veď toto je aj náš prípad všetci sú z detského domova a vraj požiadavka detského domova bola aby boli všetci ich prváci v jednej triede a zrovna do tej našej ich šupli no som zhrozená ... ale už sme mali debatu s učkou ešte, že sa poznáme a vraj ich bude izolovať od ostatných ako sa bude dať ... no nech si myslíte čo chcete ja som neni rasista ,ale cigánov ja nemusím 🙄
@jacka taška je super tak nakoniec si predsa len z toho topgalu objednávala 😀 aj ja som potom druhý krát musela ,ešte som chcela malému pláštenku na tašku a peňaženku aby mal z jedného dizajnu
@utka tieto stavy som aj ja zažila pri Peťkovi asi 2 krát a pri Matúškovi len raz 😒 väčšinou keď sa moc napili mliečka a ogrgli tak že sa vlastne vyvrackali a išlo to aj noštekom ,pusinkou no hotovo je to strašné keď sa ti drobec dusí ...našťastie to rýchlo prešlo a potom som mu už radšej dala napapať na dvakrát po sebe odgrgol a dopapal,ale my sme mali nutrilon z fľaše tak to bolo asi ľahšie ...neviem 😅

leninka75
2. sep 2013

ahojte......

...dievčatá nestíhačka 😝 , až teraz trošku kľud 🙂 .............

....teším sa, že detičky to celkom pekne zvládli 😵 😵 😵....až na miláčika Peťulka ☹ ☹........ale však si hádam drobec zasa zvakne na škôlku 😉.....

.....my úplne s prehľadom a v pohode 😀 😀 😀.............detiská už chytili aj domácu úlohu 😅 😅 😅...a to vďaka Romankovi, ktorý sa nevedel podpísať 😠 😠 😠...takže všetci mali doma napísať 5x svoje meno 😉...inak naši boli dnes na tvrdo do 11:00...4 dni v týždni majú 5 hodín a 1x štyri......pribudla im vlastiveda, prírodoveda, počítače...a tým pádom budú mať už rôznych učiteľov 😅 😅...skoro ako na druhom stupni........

@jacka...som rada, že ste to obaja zvládli 🙂 🙂 😉 😉 😉...boli ste v tom kine?...a na čom??? 🙂 🙂 🙂

@utka...božínku, som rada, že to s Luckou dobre dopadlo......držím palce, aby sa to už neopakovalo....nevieš čo sa mohlo stať, zle si odgrla, či čo??? 😕

@denisenko ..ty máš univerzálne dieťa...horolezec, teraz it-čkár.. 😀 😀 😀 ...som zvedavá s čím ešte príde 😀 😀

@katka1819 ..my cigošov našťastie v dedine nemáme.......tiež tú bandu nemusím 😖 😖 😖 😖 ......Peťko sa nesnažil ukryť alebo prchnúť??? 😉 😉 😉 😉

@letty86..zemiačky boli také akurát..na to aký bol suchý rok, tak sme spokojní 🙂 🙂 🙂 .......Lilka už je fit, klop, klop.......ale na Maťka som zvedavá ako zvládol prvý deň 😕 😕 😕 😕 😕

letty86
2. sep 2013

ahojte
@katka1819 Peťko aký vysmiaty 😵 😵 😵 ...my máme dvojičky počerné...ale z takej tej lepšej rodiny.......ale vraj do vedlajšej triedy prepadol jeden, čo riadne vystrája 😖 detom veci z okna vyhadzoval...tiež ich teda nemusím 😖
@leninka75
@jacka vikinka tiez v pohode, sa tesila na kamošky a moj Matko neplakal 😕 😕 😕 vobec, pekne nám dal pusinku, opýtal sa ma, kde idem...tak som vravela, že ja čoskoro prídem, idem len wc 😅 ...majú adaptacny, tak bol iba do 10tej, učitelka vravela, že neplakal a usmieval sa na nich 😅 ...ja som zvedavá, dokedy mu to tak pekne vydrží....by som bola stastná ako blcha, keby čo najviac a vždy 😵 ...ved uvidíme...

utka
2. sep 2013

Ahojte...
Ďakujem baby, ste zlaté. Dúfam, že to bolo prvý a posledný krát.
Prvý deň v škole v pohode. Máme novú učiteľku, ale vyzerá OK 😉.

katka1819
3. sep 2013

😀 že skorá ranná razia 😀 dievčatáááááááá RáNeČkO 😵 😉 😀

@leninka75 žiadne prchačky ani schovávačky 😵 som bola prekvapkaná ako to super zvládol 😀 to vieš 2 mesačná psychická príprava asi urobila svoje 😅 až ta tých cigošov v triede 😠 je všetko OK - učka my hovorila že išla s revom domou keď zistila,že bude mať polku detského domova v triede- no to čo bol za pech že my sme tam zrovna museli sa dostať 🙄 ,ale normálne uvažujem že ho dám preložiť 😔 nedá mi to spať 😅
tak deti normálka 4 hodky ? 😕 no kukám Vy Ste tam ale fakt nejaká iná trieda...super trieda 😀
som zvedavko ako v prácičke dnes nastupuješ či ? Podaj infooooo 😉
@letty86 jaj ja som rada že nie som jediná čo má s cigánmi problém 😅 som si myslela že ma tu ukameňujete 😀
tak super ste školu aj školku zvládli 😵 len tak ďalej...
@utka určite to bolo len raz ,treba na to dávať pozor aby si dobre a v správnej polohe odgrgla prípadne trošku odgrcla 😅 😉
@jacka ako kino ? aj fotos si sľúbila 😉 no neboj Peťulko si zvykne 😵 aj my sme mali takého plačka doma a ešte aj máme 😅 len nepovoliť keď sa musí tak sa musí 😝

denisenko
3. sep 2013

Dobré ránko😉 my sme už od 4-tej na nohách 😖

leninka75
3. sep 2013

Ranecko 😉 🙂 .........uprsane 😝

@katka1819
@denisenko vy co tak skoro strasite?....
@katka1819.....az zajtra je ten hnusny den brrrrr.......
@letty86.....to som rada, ze drobatko zvlada!!!!!.......bude byvat cely den?......dufam , ze mam spravnu poznamku v kalendari.......vsetko najlepsie"!!"!"!! 😵
@jacka......ako zvladate?....

jacka
3. sep 2013

ahojte 🙂
@letty86 všetko najlepšie 😵 😵 😵 ..............

@leninka75 kedy to ideš do práce?-......nejak som zabudla.....až bud - týžden?......Lolka ako?............................sa nepýtaj ☹ 😢 😢
@katka1819 veru s topgalu......muž s Maťko objednávali..... 😵

jacka
3. sep 2013

@leninka75 😎 😎 😎 😎 chytáááj.......prezliekam periny......tak mám aspon dobré počasie............slnko a vetirsko...večer žehlím 😀 😀

leninka75
3. sep 2013

@jacka ....aleze ti poslem dazdisko za tu skaredu otazku......vsak ma od vcera tak boli zaludok ☹ ....fuj nechce sa mi...tak mi bolo dobre......
....Petko plackal?....kto chodi s detmi?....
.....len si porob....a potom skoc ku nam 😉

denisenko
3. sep 2013

uf, uf,uf.....aspon jedným očkom mrknem.... 🙂 včera som varila slivkový lekvár..... 😝 😝 😝 a dneska si moj drahý zmyslel, že on chce lekvárové buchty......tak pečiem.... 😀 😀 😀

a leje, leje, leje....

denisenko
3. sep 2013

@jacka pošli aj mne slniečko...aspon trochu..... 😉

denisenko
3. sep 2013

@leninka75 už do práce?????.... 😕 😕 😕 😕 ..inak, ten rozvrh majú asi rovnaký s našimi.....to isté....ale včera boli už pred 9-tou doma 🙂 🙂 🙂 dnes vraj normálne vyučko...no uvidíme, kedy príde...... 😀 😀 😀

denisenko
3. sep 2013

@katka1819 a pozerám na tej poslednej fotke....aj maličkého si dala do školy???? 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
3. sep 2013

....kto sa pozve??😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre