Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

katka1819
19. sep 2013

Čafte 😀 😵 😉

letty86
19. sep 2013

ahojte
@katka1819 moze to byt fajn, ale ja sa k tomu neviem dokopat 😝
@jacka myslim, že je spokojna, chodí s emkou na zumbu, tak sa tesi

letty86
19. sep 2013

@leninka75 matko je ešte doma...som si ho ešte nechala, mohol uz ist včera, ale nech sa ešte prelieči
ako dievčatá, lolka si zvykla so svokrou?

jacka
19. sep 2013

@letty86 nikto tu nie......je..... ☹ 🙂 😉

letty86
19. sep 2013

@jacka ☹ ☹ ☹ ....
s tými tlacenymi si to ako myslela...ja som zas počula, že načo sa učia písané 😀 😀 😀 ..že teraz aj na počitači, na mobile pouzivaš tlačené, v knihách sú tlačené písmena 😉

jacka
19. sep 2013

@letty86 no tak že my sme sa učili písané.......najprv...lastovičky a tak....ale toto ma nenapadlo....vidíš......dlhodobá dovolenka 😀 😀 .............................to je ako že načo sa učia počítať ked maju kalkulačky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ................tak si ma vrátila do reality dakujem 😵 😀 😀 😀 😉

letty86
19. sep 2013

@jacka 😀 😀 myslis, že ja som v realite 😀 😀 čosi 😀 😀 to mi tu teoriu niekto povedal, tak machrujem 😀 😀 😉
ale lastovičky sa budú učit, neboj 😉 neminie ich to....také pracovné zosity by mali mat

jacka
19. sep 2013

@letty86 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si ma ukludnila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....................však ešte daj dačo nech mám lepšiu náladu 😀 😀 😀 😀
sa teším ako ho budem biť po prstoch 😀 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉 😉 ...............chudatenko moje ešte nevie čo ho čaká 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. sep 2013

ahojte... 😉 idem len jedným očkom.....Denisko ešte večer vracal, ale od skorého rána papľuje a lieta ako s nbasoleným zadkom, takže je už úplne v poriadku....aj spapal pár suchárikov a trošku bujonu....ale večer mi teda lepilo, dostal aj horučku, tak som bola zas celú noc ako na ihlách..... 😝 😝 😝 a dnes umiera moj mužííík...tak si to viete predstaviť..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...a ja zaváram baranie rohy, obskakujem troch marodov, smrteľne chorých a farbím vlasy.....

utka
19. sep 2013

@jacka veru tlačené sú potrebnejšie. Viki píšu v škole napr. na prírodovede veľkým tlačeným...

utka
19. sep 2013

@denisenko fúha, takže traja maródi? Hmmm...
Prečo to moje malé nevie spať dlhšie ako 30min. a potom nevydrží poriadne ani hodinu a už je urevaná a unavená???

jacka
19. sep 2013

@denisenko no pekne.....ale vidím že ti si šikovnica.....zaslužiš si 1...velku 😵 😵 😵
@utka toto som mala aj ja...pri oboch..... 😝 .......už len vydržať.... 😉

leninka75
19. sep 2013

ahooojte!!

@utka..ale veď ty si ani v tehu veľa nepribrala 😉..

@jacka ,,aj naši začínali tlačenými..nechápala som 😅 ....my sme ako prváci písali pol roka čiarky, oblúčiky a iné a až potom sme začali s písenkami....no čo už iná doba 😀 😀

@denisenko ....pomoc umierajúci chlap 😀 😀 ...tebe už je dobre?

@katka1819...nie je to málo jeden deň? 😕 ...ja by som brala možno takú nejakú očitnú kúru 🙂 😉 ...takú viac dennú

@letty...holky si celkom rozumejú 🙂 ...zatiaľ nemali veľa príležitostí byť dlho spolu keď že chodím do práce jak cigoš do školy 😀 😀 😀 ...aj dnes aj zajtra mám dovču 😵 😵 ..ale od pondelka nám už začne semester 😝 ....

leninka75
19. sep 2013

@jacka .. 😵 😵 😵 .................už spinkáte? 😉

jacka
19. sep 2013

@leninka75 ty si normálne záškolák 😀 😀 😀 😀 zoberú vám prídavky 😀 😀 😀 😀 😀 ......................................................ved ja som bola v tom budu krelsiť lastovičky....a tak.....a zarazu talčené....osm bola ako mucha puk.......a
@letty86 ma vrátila na zem 😀 😀 😀

idem nejaká som unavená 😝 ...asi vela premýšlam 😀 😀 😀 😀

dobru nocku

jacka
19. sep 2013

@leninka75 ano ano....detičky už.........ja som jednou nohou tam......už vidím ako bude zas muž šomrať......ale ak dávaju futbal.....tak ma aj sám vyhodí 😀 😀

leninka75
19. sep 2013

@jacka... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .............a keď ti poviem, že naši majú angličtinu na interaktívnej tabuli, tak to už asi budeš úplne, že dovi dopo 😀 😀 😀 😀

....dobre sa vyspinkaj!! 🙂

jacka
19. sep 2013

@leninka75 vy už hajáte............ 🙂
tak pekne.....kde to ja žijem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ............aj sa na nu niečo na tej angline nalepí
dakujem ...budem sa snažiť 🙂

jacka
19. sep 2013

@leninka75 aj vám dobru nocku 😵

leninka75
19. sep 2013

@jacka ..už sú nachystané len ešte kukajú petshopákov na nejakom tom detskom kanáli 😉 ..ale áno nalepí, vie zopár slovíčok 🙂

...a už migaj spať...dobrú!!! 🙂 🙂

utka
19. sep 2013

@leninka75 pribrala som 8kg.Tak od porodu -18kg.
@jacka a do kedy tak spavali?

katka1819
20. sep 2013

RRáánneeččkkoo 😀 😵 😉 🙂 😝

jacka
20. sep 2013

ahojte.....

@utka dlho moja.....ešte sa stalo že aj ked dva krát za den spali tak po pol hodke........moji boli nespavci........

jacka
20. sep 2013

huráááááááááá piatok 😀 😀 😀 😀 😀................a vonku 4st......paráda....😀 😀 😀

utka
20. sep 2013

@jacka Lucka vonku v kociku spí aj 2,5hod.Aj v noci spinka dobre...len doma je problém...

denisenko
20. sep 2013

ahojte...idem na vás kukuk jedným očkom..... 😉 som strááášne unavená... 😒 boli sme u zubníka v Topolčanoch, jeden boľavý zub zablombovaný, v druhom vložka, hlboký kaz...ach joo....akoby nestačili grcačky, hnačky...zuby a sople a teploty....kto mi prezradí kedy to skončí??????.....asi zas až v lete..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
21. sep 2013

ahojte..........

@denisenko nejdem ani dávať páči sa mi... 😔 ......máš o zábavku postarané 😝 ...........skončí?....asi ked bude chodiť na strednú.... 😅 😒 ☹ 😉 .....................................vtedy ste na logo ako dopadli?

jacka
21. sep 2013

@utka mne Maťko ani v kočíku nechcel......Peťko ten dlho tam spinkával...ale určite nie 2,5hodky....,,.,...a ani v noci riaden nespali..........MAťko buntošil pokial sa Peťko nenarodil......

katka1819
21. sep 2013

Ahooooooooj mamčule 😀 😀 😀

@jacka Matúúúúúúúúškovi všetko najsamlepšejšie k meninkám prajeme 😵 😵 😵

jacka
21. sep 2013

@katka1819 to skor vám všetko najlepšie.......... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ............................................moj Maťko má 24.2... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre